O momku koji se zove Simone Temperato smo već pisali OVDE, kada je na zadnjem točku vozio uz ZID SORMANA.
Ali ovaj momak ne prestaje da nas oduševljava.
Ne samo da vozi na zadnjem točku drumski bicikl, već to radi samo nogama i NE DRŽI RUKAMA VOLAN-KORMAN-GUVRNALU kakogod.
Kako mu to uspeva samo on zna. Nemoguće!? NE, NE još uvek
Poslednje radovanje sprintera. Teško da može biti ravnije etape od ove na ovogodišnjem surovom Điru. Posle ovog dana mnogi će se na koncu držati u grupi, kada krene borba za generalni plasman. Sprinterskim ekipama ne bi trebalo da budu problem momci koji će tokom etape tražiti mesto pred kamerama. Poslednji pobednik u Raveni na Điru bio je Alesandro Petaki 2005.god, i ne bi nas čudilo da ga ponovo vidimo sa podignutim rukama na liniji, ali treba pripaziti i na Beletija koji je na domaćem terenu.
Nastavljamo sa pogađanjem pobednika etape i nagradnom igrom. Igra je veoma jednostavna, i kao u biciklizmu potrebno je biti najbrži:
NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !
-Ostavite komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi
-Nagradna igra traje svakog dana do 14h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape.
- Potrebno je pogoditi pobednika i biti najbrži u tome.
P.S. Pobednik dobija deo za bicikl iz korpe delova koju daruje RIS-CYCLING ukoliko nema pobednika utešna nagrada ide onome čiji je favorit bio najbliži pobedi - današnja nagrada je unutrašnja guma za MTB
NAPOMENA: Jedna E-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom -- tako da lažne mejl adrese ničemu ne služe -- hvala na regularnosti :-)
VIDEO
Rezultati:
1 | Mark Cavendish (GBr) HTC-Highroad | 4:17:25 | |
2 | Davide Appollonio (Ita) Sky Procycling | ||
3 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre - ISD | ||
4 | Roberto Ferrari (Ita) Androni Giocattoli | ||
5 | Gerald Ciolek (Ger) Quickstep Cycling Team | ||
6 | Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
7 | Manuel Belletti (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
8 | Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
9 | Mark Renshaw (Aus) HTC-Highroad | ||
10 | Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team RadioShack | ||
11 | Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad | ||
12 | Dennis Van Winden (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
13 | Michael Barry (Can) Sky Procycling | ||
14 | Danilo Hondo (Ger) Lampre - ISD | ||
15 | Daniele Righi (Ita) Lampre - ISD | ||
16 | Michael Mørkøv (Den) Saxo Bank Sungard | ||
17 | Marco Frapporti (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
18 | Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale | ||
19 | Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack | ||
20 | Giovanni Visconti (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | ||
21 | Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team | ||
22 | Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank Sungard | ||
23 | Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
24 | Brett Lancaster (Aus) Team Garmin-Cervelo | ||
25 | Simon Zahner (Swi) BMC Racing Team | ||
26 | Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana | ||
27 | Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard | ||
28 | Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone | ||
29 | Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
30 | Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo | ||
31 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
32 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
33 | Pavel Brutt (Rus) Katusha Team | ||
34 | Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo | ||
35 | Michele Scarponi (Ita) Lampre - ISD | ||
36 | Francesco Chicchi (Ita) Quickstep Cycling Team | ||
37 | Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team | ||
38 | Tiziano Dall'Antonia (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
39 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
40 | Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team | ||
41 | Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team | ||
42 | Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | ||
43 | Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone | ||
44 | Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale | ||
45 | Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team | ||
46 | Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
47 | Russell Downing (GBr) Sky Procycling | ||
48 | Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana | ||
49 | Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
50 | Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale | ||
51 | Klaas Lodewyck (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
52 | Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto | ||
53 | Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana | ||
54 | Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone | ||
55 | Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad | ||
56 | Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
57 | Alberto Ongarato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
58 | Diego Ulissi (Ita) Lampre - ISD | ||
59 | Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Movistar Team | ||
60 | Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack | ||
61 | Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
62 | Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana | ||
63 | Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team | ||
64 | Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team | ||
65 | José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli | ||
66 | David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team | ||
67 | Bjorn Selander (USA) Team RadioShack | ||
68 | Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team | ||
69 | Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo | ||
70 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | ||
71 | Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
72 | Chad Beyer (USA) BMC Racing Team | ||
73 | Carlos Alberto Betancourt Gomez (Col) Acqua & Sapone | ||
74 | Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale | ||
75 | Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team | ||
76 | Kjell Carlström (Fin) Sky Procycling | ||
77 | John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale | ||
78 | Daniel Sesma (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
79 | Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
80 | Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
81 | Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling | ||
82 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
83 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | ||
84 | Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone | ||
85 | Denis Menchov (Rus) Geox-TMC | ||
86 | Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
87 | Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana | ||
88 | Simon Spilak (Slo) Lampre - ISD | ||
89 | Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team | ||
90 | Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale | ||
91 | Joaquím Rodríguez Oliver (Spa) Katusha Team | ||
92 | Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team | ||
93 | Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli | ||
94 | Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana | ||
95 | Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team | ||
96 | Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack | ||
97 | Peter Stetina (USA) Team Garmin-Cervelo | ||
98 | Marco Pinotti (Ita) HTC-Highroad | ||
99 | Francesco Masciarelli (Ita) Pro Team Astana | ||
100 | Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone | ||
101 | Matteo Rabottini (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | ||
102 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | ||
103 | Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli | ||
104 | Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale | ||
105 | Tiago Machado (Por) Team RadioShack | ||
106 | Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
107 | Bart De Clercq (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
108 | Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team | ||
109 | Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
110 | Addy Engels (Ned) Quickstep Cycling Team | ||
111 | Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana | ||
112 | Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team | ||
113 | Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
114 | Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
115 | Kasper Klostergaard Larsen (Den) Saxo Bank Sungard | ||
116 | Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi | ||
117 | Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
118 | Marcel Wyss (Swi) Geox-TMC | ||
119 | Rafael Valls Ferri (Spa) Geox-TMC | ||
120 | Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC | ||
121 | Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling | ||
122 | David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC | ||
123 | Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
124 | Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team | ||
125 | Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad | ||
126 | Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team | ||
127 | Andrea Noe (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | ||
128 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
129 | Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard | ||
130 | Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana | ||
131 | Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale | ||
132 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre - ISD | ||
133 | Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
134 | Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard | ||
135 | Angel Vicioso Arcos (Spa) Androni Giocattoli | ||
136 | Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team | ||
137 | Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team | ||
138 | Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli | ||
139 | Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | ||
140 | Maxim Belkov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
141 | Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre - ISD | ||
142 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
143 | Luca Mazzanti (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | ||
144 | Carlos Oyarzun (Chi) Movistar Team | ||
145 | Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | ||
146 | Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team | ||
147 | Craig Lewis (USA) HTC-Highroad | ||
148 | Morris Possoni (Ita) Sky Procycling | ||
149 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC | ||
150 | Giampaolo Cheula (Ita) Geox-TMC | ||
151 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale | ||
152 | Federico Canuti (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
153 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
154 | Cameron Meyer (Aus) Team Garmin-Cervelo | ||
155 | Gianluca Brambilla (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
156 | Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli | ||
157 | Philip Deignan (Irl) Team RadioShack | ||
158 | Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
159 | Marco Marzano (Ita) Lampre - ISD | ||
160 | Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team | ||
161 | Simone Stortoni (Ita) Colnago - CSF Inox | 0:02:14 | |
162 | Filippo Savini (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
163 | Rick Flens (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
164 | Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC | ||
165 | Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
166 | Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
167 | Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto | ||
168 | Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:02:16 | |
169 | Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling | ||
170 | Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling | ||
171 | Elia Favilli (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | 0:02:17 | |
172 | Matthew Wilson (Aus) Team Garmin-Cervelo | ||
173 | Stef Clement (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
174 | Robert Hunter (RSA) Team RadioShack | ||
175 | Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team | ||
176 | Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team | 0:02:19 | |
177 | Daniel Navarro Garcia (Spa) Saxo Bank Sungard | 0:02:24 | |
178 | Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard | ||
179 | Jesús Hernandez Blazquez (Spa) Saxo Bank Sungard | ||
180 | Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
181 | David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo | ||
182 | Patrick Gretsch (Ger) HTC-Highroad | 0:03:05 | |
183 | Frantisek Rabon (Cze) HTC-Highroad | ||
184 | Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team | ||
185 | Sacha Modolo (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
186 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | 0:03:5 |
Generalni plasman
1 | Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank Sungard | 44:55:16 | |
2 | Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad | 0:00:59 | |
3 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:01:21 | |
4 | Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo | 0:01:28 | |
5 | Michele Scarponi (Ita) Lampre - ISD | ||
6 | David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team | 0:01:37 | |
7 | Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana | 0:01:41 | |
8 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | 0:01:47 | |
9 | Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team | 0:02:21 | |
10 | Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
11 | Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
12 | John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale | 0:02:35 | |
13 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:02:39 | |
14 | Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale | 0:02:57 | |
15 | Francesco Masciarelli (Ita) Pro Team Astana | 0:03:02 | |
16 | Denis Menchov (Rus) Geox-TMC | 0:03:18 | |
17 | Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team | 0:03:20 | |
18 | Joaquím Rodríguez Oliver (Spa) Katusha Team | 0:03:22 | |
19 | Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling | 0:03:40 | |
20 | Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team | 0:04:21 | |
21 | Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team | 0:04:40 | |
22 | Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:04:57 | |
23 | Marco Pinotti (Ita) HTC-Highroad | 0:05:09 | |
24 | Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC | 0:05:10 | |
25 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago - CSF Inox | 0:06:04 | |
26 | José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli | 0:06:05 | |
27 | Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team | 0:06:50 | |
28 | Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team | 0:06:58 | |
29 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre - ISD | 0:07:26 | |
30 | Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli | 0:07:32 | |
31 | Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana | 0:09:05 | |
32 | Tiago Machado (Por) Team RadioShack | 0:09:21 | |
33 | Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team | 0:10:15 | |
34 | Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team | 0:12:02 | |
35 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | 0:13:55 | |
36 | Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team | 0:14:21 | |
37 | Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone | 0:17:24 | |
38 | Peter Stetina (USA) Team Garmin-Cervelo | 0:17:50 | |
39 | Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana | 0:18:25 | |
40 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago - CSF Inox | 0:18:36 | |
41 | Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:19:00 | |
42 | Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone | 0:19:14 | |
43 | Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling | 0:20:18 | |
44 | Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team | 0:20:40 | |
45 | Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:21:01 | |
46 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:21:26 | |
47 | Marcel Wyss (Swi) Geox-TMC | 0:22:27 | |
48 | Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team | 0:22:49 | |
49 | Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:23:38 | |
50 | Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard | 0:24:01 | |
51 | Giovanni Visconti (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | 0:24:26 | |
52 | Bart De Clercq (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:25:43 | |
53 | Jesús Hernandez Blazquez (Spa) Saxo Bank Sungard | 0:26:53 | |
54 | Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli | 0:26:54 | |
55 | Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:28:50 | |
56 | Diego Ulissi (Ita) Lampre - ISD | 0:30:14 | |
57 | Rafael Valls Ferri (Spa) Geox-TMC | 0:30:21 | |
58 | Michael Barry (Can) Sky Procycling | 0:30:35 | |
59 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:30:36 | |
60 | Marco Marzano (Ita) Lampre - ISD | 0:30:42 | |
61 | Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team | 0:31:08 | |
62 | Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team | 0:31:18 | |
63 | Morris Possoni (Ita) Sky Procycling | 0:32:44 | |
64 | Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Movistar Team | 0:33:24 | |
65 | Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana | 0:34:28 | |
66 | Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling | 0:35:12 | |
67 | Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team | 0:36:53 | |
68 | Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana | 0:37:26 | |
69 | Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:37:49 | |
70 | Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale | 0:38:13 | |
71 | Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack | 0:39:15 | |
72 | Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team | 0:39:17 | |
73 | Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team | 0:39:29 | |
74 | Daniel Navarro Garcia (Spa) Saxo Bank Sungard | 0:39:31 | |
75 | Angel Vicioso Arcos (Spa) Androni Giocattoli | 0:39:42 | |
76 | Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone | 0:39:43 | |
77 | Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:40:27 | |
78 | Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team | 0:40:58 | |
79 | Craig Lewis (USA) HTC-Highroad | 0:42:18 | |
80 | Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack | 0:42:40 | |
81 | Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team | 0:43:07 | |
82 | Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | 0:43:30 | |
83 | Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:43:52 | |
84 | Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling | 0:43:53 | |
85 | Andrea Noe (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | 0:44:59 | |
86 | Federico Canuti (Ita) Colnago - CSF Inox | 0:46:20 | |
87 | David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC | 0:46:26 | |
88 | Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack | 0:46:30 | |
89 | Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:48:16 | |
90 | Philip Deignan (Irl) Team RadioShack | 0:49:08 | |
91 | Carlos Alberto Betancourt Gomez (Col) Acqua & Sapone | 0:50:43 | |
92 | Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto | 0:51:24 | |
93 | Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:51:57 | |
94 | Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC | 0:53:02 | |
95 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre - ISD | 0:53:19 | |
96 | Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team | 0:53:56 | |
97 | Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team | 0:53:58 | |
98 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale | 0:54:35 | |
99 | Simone Stortoni (Ita) Colnago - CSF Inox | 0:55:17 | |
100 | Giampaolo Cheula (Ita) Geox-TMC | 0:55:46 | |
101 | Carlos Oyarzun (Chi) Movistar Team | 0:57:04 | |
102 | Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana | 0:57:10 | |
103 | Kjell Carlström (Fin) Sky Procycling | 0:59:16 | |
104 | Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale | 0:59:36 | |
105 | Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale | 0:59:38 | |
106 | Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:59:43 | |
107 | Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale | 1:00:02 | |
108 | Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo | 1:00:03 | |
109 | Addy Engels (Ned) Quickstep Cycling Team | 1:00:09 | |
110 | Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team | 1:00:35 | |
111 | Gianluca Brambilla (Ita) Colnago - CSF Inox | 1:01:22 | |
112 | Maxim Belkov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 1:01:26 | |
113 | David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo | 1:01:37 | |
114 | Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard | 1:01:44 | |
115 | Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi | 1:02:24 | |
116 | Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale | 1:02:49 | |
117 | Luca Mazzanti (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | 1:02:52 | |
118 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 1:03:53 | |
119 | Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli | 1:04:06 | |
120 | Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team | 1:04:23 | |
121 | Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone | 1:04:27 | |
122 | Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana | 1:04:35 | |
123 | Simon Spilak (Slo) Lampre - ISD | 1:04:42 | |
124 | Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard | 1:05:10 | |
125 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC | 1:05:38 | |
126 | Gerald Ciolek (Ger) Quickstep Cycling Team | 1:05:58 | |
127 | Filippo Savini (Ita) Colnago - CSF Inox | 1:06:29 | |
128 | Pavel Brutt (Rus) Katusha Team | 1:08:10 | |
129 | Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team | 1:08:26 | |
130 | Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 1:08:28 | |
131 | Daniele Righi (Ita) Lampre - ISD | 1:09:16 | |
132 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | 1:09:19 | |
133 | Alberto Ongarato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 1:09:25 | |
134 | Davide Appollonio (Ita) Sky Procycling | 1:11:42 | |
135 | Danilo Hondo (Ger) Lampre - ISD | 1:12:21 | |
136 | Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto | 1:12:30 | |
137 | Klaas Lodewyck (Bel) Omega Pharma-Lotto | 1:13:51 | |
138 | Bjorn Selander (USA) Team RadioShack | 1:14:06 | |
139 | Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 1:14:24 | |
140 | Dennis Van Winden (Ned) Rabobank Cycling Team | 1:14:38 | |
141 | Roberto Ferrari (Ita) Androni Giocattoli | 1:15:13 | |
142 | Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad | 1:15:29 | |
143 | Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Euskaltel-Euskadi | 1:15:31 | |
144 | Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard | 1:15:46 | |
145 | Cameron Meyer (Aus) Team Garmin-Cervelo | 1:15:50 | |
146 | Simon Zahner (Swi) BMC Racing Team | 1:15:52 | |
147 | Tiziano Dall'Antonia (Ita) Liquigas-Cannondale | 1:16:15 | |
148 | Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto | 1:16:39 | |
149 | Sacha Modolo (Ita) Colnago - CSF Inox | 1:17:04 | |
150 | Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team | 1:17:29 | |
151 | Russell Downing (GBr) Sky Procycling | 1:18:11 | |
152 | Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre - ISD | 1:18:29 | |
153 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | 1:18:42 | |
154 | Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team | 1:19:12 | |
155 | Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale | 1:19:47 | |
156 | Stef Clement (Ned) Rabobank Cycling Team | 1:20:08 | |
157 | Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi | 1:23:32 | |
158 | Marco Frapporti (Ita) Colnago - CSF Inox | 1:23:51 | |
159 | Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale | 1:24:21 | |
160 | Daniel Sesma (Spa) Euskaltel-Euskadi | 1:25:15 | |
161 | Robert Hunter (RSA) Team RadioShack | 1:25:42 | |
162 | Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | 1:25:43 | |
163 | Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone | 1:26:58 | |
164 | Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli | 1:27:28 | |
165 | Kasper Klostergaard Larsen (Den) Saxo Bank Sungard | 1:27:49 | |
166 | Manuel Belletti (Ita) Colnago - CSF Inox | 1:28:06 | |
167 | Chad Beyer (USA) BMC Racing Team | 1:28:17 | |
168 | Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team RadioShack | 1:29:01 | |
169 | Frantisek Rabon (Cze) HTC-Highroad | 1:31:19 | |
170 | Mark Cavendish (GBr) HTC-Highroad | 1:31:30 | |
171 | Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana | 1:32:09 | |
172 | Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team | 1:32:58 | |
173 | Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad | 1:35:03 | |
174 | Michael Mørkøv (Den) Saxo Bank Sungard | ||
175 | Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel-Euskadi | 1:37:50 | |
176 | Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | 1:39:12 | |
177 | Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo | 1:39:46 | |
178 | Francesco Chicchi (Ita) Quickstep Cycling Team | 1:40:20 | |
179 | Patrick Gretsch (Ger) HTC-Highroad | 1:40:24 | |
180 | Matteo Rabottini (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | 1:40:56 | |
181 | Mark Renshaw (Aus) HTC-Highroad | 1:41:22 | |
182 | Brett Lancaster (Aus) Team Garmin-Cervelo | 1:42:50 | |
183 | Rick Flens (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
184 | Elia Favilli (Ita) Farnese Vini - Neri Sottoli | 1:43:10 | |
185 | Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team | 1:46:55 | |
186 | Matthew Wilson (Aus) Team Garmin-Cervelo | 1:52:26 |