“Giro d’Italia” 18.etapa (video)

Pin It

Mnogi vozači poznaju ove drumove kao svoj džep pošto se ide kroz srce italijanskog biciklizma: regiju Bergamo. Posle dugačke vožnje pored jezera Komo, ruta nastavlja na jug kroz Bergamo pre nego što skrene ponovo na sever ka termama San Pelegrino. Pre njih očekuje ih “Passo di Ganda”. Sa svojih 1059m.n.v. nije ni polovina planine po standardu Đira ali može pružiti veoma zanimljivu završnicu etape. Na spustu će se voditi borba za etapnu pobedu, a možda  i za roze majicu.

Nastavljamo sa pogađanjem pobednika etape i nagradnom igrom. Igra je veoma jednostavna, i kao u biciklizmu potrebno je biti najbrži:

NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !

-Ostavite komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi

-Nagradna igra traje svakog dana do 14h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape.

Potrebno je pogoditi pobednika i biti najbrži u tome.

P.S. – DELIMO MESEČNU PRETPLATU ZA EUROSPORT PLEJER, :-) ako nema pobednika utešna nagrada ide onome čiji je favorit bio najbliži pobedi

NAPOMENA: Jedna E-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom — tako da lažne mejl adrese ničemu ne služe — hvala na regularnosti 🙂

Video

 

Rezultati:

1 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale 3:20:38
2 Marco Pinotti (Ita) HTC-Highroad
3 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team
4 Gianluca Brambilla (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:20
5 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana
6 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team 0:02:49
7 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team 0:03:46
8 Russell Downing (GBr) Sky Procycling 0:04:34
9 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
10 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto
11 Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team
12 Jesús Hernandez Blazquez (Spa) Saxo Bank Sungard 0:04:37
13 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Movistar Team
14 Philip Deignan (Irl) Team RadioShack
15 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
16 Daniel Navarro Garcia (Spa) Saxo Bank Sungard
17 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC
18 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC 0:04:40
19 Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:04
20 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC
21 Diego Ulissi (Ita) Lampre – ISD
22 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD
23 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD
24 Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli
25 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale
26 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale
27 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli
28 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto
29 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
30 Matteo Rabottini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
31 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
32 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale
33 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto
34 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team
35 Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack
36 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad
37 Bart De Clercq (Bel) Omega Pharma-Lotto
38 Stef Clement (Ned) Rabobank Cycling Team
39 Michael Barry (Can) Sky Procycling
40 Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana
41 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank Sungard
42 Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto
43 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana
44 Craig Lewis (USA) HTC-Highroad
45 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale
46 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
47 Dennis Van Winden (Ned) Rabobank Cycling Team
48 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard
49 Joaquím Rodríguez Oliver (Spa) Katusha Team
50 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard
51 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team
52 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto
53 Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox
54 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC
55 Tiago Machado (Por) Team RadioShack
56 Peter Stetina (USA) Team Garmin-Cervelo
57 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi
58 Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling
59 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana
60 David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team
61 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone
62 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team
63 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox
64 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo
65 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale
66 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone
67 Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo
68 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone
69 Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team
70 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
71 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi
72 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi
73 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team
74 Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling
75 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone
76 Giovanni Visconti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
77 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana
78 Carlos Alberto Betancourt Gomez (Col) Acqua & Sapone
79 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team
80 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli
81 Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team
82 Angel Vicioso Arcos (Spa) Androni Giocattoli
83 Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team 0:06:33
84 Giampaolo Cheula (Ita) Geox-TMC 0:07:44
85 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:12:16
86 Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana
87 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team
88 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
89 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana
90 Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard
91 Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard
92 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale
93 Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone
94 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi
95 Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team
96 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:14:56
97 Klaas Lodewyck (Bel) Omega Pharma-Lotto
98 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling
99 Addy Engels (Ned) Quickstep Cycling Team
100 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team
101 Simon Zahner (Swi) BMC Racing Team
102 Kjell Carlström (Fin) Sky Procycling
103 Luca Mazzanti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
104 Bjorn Selander (USA) Team RadioShack
105 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD
106 Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling
107 Rick Flens (Ned) Rabobank Cycling Team
108 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana
109 Simon Spilak (Slo) Lampre – ISD
110 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
111 Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack
112 Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad
113 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale
114 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
115 Carlos Oyarzun (Chi) Movistar Team
116 Tiziano Dall’Antonia (Ita) Liquigas-Cannondale
117 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling
118 Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale
119 Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack
120 Alberto Ongarato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
121 Chad Beyer (USA) BMC Racing Team
122 Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad
123 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli
124 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox
125 Michael Mørkøv (Den) Saxo Bank Sungard
126 Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
127 Roberto Ferrari (Ita) Androni Giocattoli
128 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox
129 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
130 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
131 Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team
132 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
133 Kasper Klostergaard Larsen (Den) Saxo Bank Sungard
134 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
135 Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC
136 Daniel Sesma (Spa) Euskaltel-Euskadi
137 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team
138 Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone
139 Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team
140 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone
141 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
142 Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team
143 Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team
144 Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Euskaltel-Euskadi
145 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi
146 Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel-Euskadi
147 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team
148 Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team
149 Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team
150 Maxim Belkov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
151 Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli
152 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
153 Cameron Meyer (Aus) Team Garmin-Cervelo
154 David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo
155 Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli
156 Marcel Wyss (Swi) Geox-TMC
157 Patrick Gretsch (Ger) HTC-Highroad
158 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto
159 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD
160 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:15:15
161 Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team
162 Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli


 

Generalni plasman:

1 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank Sungard 71:45:09
2 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD 0:04:58
3 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:05:45
4 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale 0:07:35
5 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad 0:09:12
6 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli 0:09:18
7 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:09:22
8 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC 0:09:38
9 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana 0:09:47
10 Joaquím Rodríguez Oliver (Spa) Katusha Team 0:10:25
11 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:10:58
12 David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team 0:11:37
13 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team 0:12:38
14 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team 0:12:48
15 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:14:18
16 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo 0:20:53
17 Marco Pinotti (Ita) HTC-Highroad 0:23:16
18 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone 0:23:57
19 Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team 0:27:37
20 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:28:41
21 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana 0:29:43
22 Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling 0:30:14
23 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:31:52
24 Tiago Machado (Por) Team RadioShack 0:34:09
25 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli 0:35:48
26 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD 0:40:16
27 Peter Stetina (USA) Team Garmin-Cervelo 0:41:25
28 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC 0:42:06
29 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone 0:43:57
30 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone 0:45:12
31 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone 0:46:39
32 Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team 0:47:02
33 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:50:43
34 Jesús Hernandez Blazquez (Spa) Saxo Bank Sungard 0:53:16
35 Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team 0:56:09
36 Bart De Clercq (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:57:09
37 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 0:59:31
38 Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team 1:00:01
39 Marcel Wyss (Swi) Geox-TMC 1:01:56
40 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 1:02:37
41 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team 1:02:55
42 Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team 1:05:31
43 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana 1:06:19
44 Giovanni Visconti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 1:07:46
45 Diego Ulissi (Ita) Lampre – ISD 1:08:57
46 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 1:09:02
47 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team 1:09:28
48 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale 1:10:01
49 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana 1:10:49
50 Philip Deignan (Irl) Team RadioShack 1:17:32
51 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team 1:17:35
52 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Movistar Team 1:21:56
53 Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 1:22:01
54 Daniel Navarro Garcia (Spa) Saxo Bank Sungard 1:24:34
55 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 1:26:27
56 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:28:00
57 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team 1:28:53
58 Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team 1:30:04
59 Craig Lewis (USA) HTC-Highroad 1:30:57
60 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team 1:31:43
61 Michael Barry (Can) Sky Procycling 1:34:30
62 Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack 1:36:13
63 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling 1:37:28
64 Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale 1:40:39
65 Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack 1:40:47
66 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:40:53
67 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard 1:43:12
68 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 1:43:27
69 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale 1:43:55
70 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto 1:45:42
71 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:46:32
72 Angel Vicioso Arcos (Spa) Androni Giocattoli 1:47:05
73 Carlos Alberto Betancourt Gomez (Col) Acqua & Sapone 1:50:07
74 Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack 1:50:35
75 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC 1:52:36
76 Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team 1:53:10
77 Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team 1:54:51
78 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 1:54:53
79 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale 1:55:55
80 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team 1:57:10
81 Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling 1:58:06
82 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 2:01:43
83 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto 2:02:03
84 Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone 2:03:46
85 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox 2:04:08
86 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 2:05:04
87 Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana 2:05:08
88 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team 2:05:31
89 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling 2:07:11
90 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana 2:07:36
91 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC 2:09:40
92 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 2:12:28
93 Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling 2:13:16
94 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale 2:17:49
95 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale 2:17:52
96 Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team 2:18:01
97 David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo 2:18:04
98 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana 2:19:27
99 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:21:19
100 Maxim Belkov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:21:27
101 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale 2:21:31
102 Addy Engels (Ned) Quickstep Cycling Team 2:21:34
103 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox 2:21:37
104 Giampaolo Cheula (Ita) Geox-TMC 2:22:03
105 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox 2:22:48
106 Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli 2:23:02
107 Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard 2:24:25
108 Stef Clement (Ned) Rabobank Cycling Team 2:26:20
109 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD 2:29:05
110 Luca Mazzanti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 2:30:28
111 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:30:48
112 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale 2:32:17
113 Simon Spilak (Slo) Lampre – ISD 2:35:21
114 Gianluca Brambilla (Ita) Colnago – CSF Inox 2:36:16
115 Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Euskaltel-Euskadi 2:37:03
116 Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC 2:37:16
117 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale 2:38:20
118 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:39:21
119 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone 2:40:06
120 Dennis Van Winden (Ned) Rabobank Cycling Team 2:40:14
121 Carlos Oyarzun (Chi) Movistar Team 2:41:08
122 Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto 2:42:38
123 Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo 2:44:24
124 Bjorn Selander (USA) Team RadioShack 2:45:27
125 Simon Zahner (Swi) BMC Racing Team 2:47:15
126 Kjell Carlström (Fin) Sky Procycling 2:48:27
127 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 2:48:34
128 Matteo Rabottini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 2:48:42
129 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD 2:50:02
130 Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard 2:50:29
131 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team 2:51:16
132 Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 2:51:49
133 Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox 2:54:00
134 Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad 2:54:12
135 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi 2:54:46
136 Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale 2:55:19
137 Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team 2:56:49
138 Patrick Gretsch (Ger) HTC-Highroad 3:02:43
139 Russell Downing (GBr) Sky Procycling 3:03:16
140 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 3:03:51
141 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard 3:04:06
142 Alberto Ongarato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 3:05:10
143 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale 3:06:03
144 Cameron Meyer (Aus) Team Garmin-Cervelo 3:07:25
145 Tiziano Dall’Antonia (Ita) Liquigas-Cannondale 3:07:51
146 Klaas Lodewyck (Bel) Omega Pharma-Lotto 3:08:52
147 Roberto Ferrari (Ita) Androni Giocattoli 3:09:56
148 Daniel Sesma (Spa) Euskaltel-Euskadi 3:10:10
149 Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 3:10:48
150 Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone 3:11:24
151 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team 3:11:36
152 Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli 3:19:20
153 Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana 3:20:00
154 Chad Beyer (USA) BMC Racing Team 3:22:40
155 Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel-Euskadi 3:25:23
156 Kasper Klostergaard Larsen (Den) Saxo Bank Sungard 3:28:41
157 Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team 3:35:11
158 Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad 3:35:24
159 Rick Flens (Ned) Rabobank Cycling Team 3:36:07
160 Michael Mørkøv (Den) Saxo Bank Sungard 3:37:42
161 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 3:38:38
162 Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team 3:40:11

(bicisvet.com/izvor:cyclingnews.com/Đorđe Pejković)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

19 thoughts on ““Giro d’Italia” 18.etapa (video)

  1. rasabogd says:

    pobednik se zove nemam pojma
    al ajde neka bude Evgeni Petrov

    Reply
      1. Zlatko says:

        Ne razumem sta ovo znaci? Racunao sam da ce Lang mozda otici u beg kao prvog dana :). Ocigledno da sam pogresio. Pojasnite mi sta je sporno u tome sto sam tipovao na Lang-a ?

        Reply
        1. BiciSvet says:

          Otkud Lang pitam se – Čovek ima 50 godina i vozi trke da bi vozio i bio u ekipi ne da bi pobeđivao + što ima 80kg i nema šanse da pređe preko ove brdusije – propade ti pokušaj bzvz

          Reply
          1. Zlatko says:

            Ok, kapiram sta je pisac hteo reci :). Uzgred, na zvanicnom saju Djira, pise da je rodjen 1979. godine, sto znaci da je 3g stariji od Kontadora, a ima i starijih vozaca od njega koji ucestvuju ili su ucestvovali na ovogodisnjem Djiru. Ne znam koji si njegovi motivi da vozi, racunao sam, mozda mu “dune” pa ode u beg kao prvog dana, a etapa je okarakterisana kao srednje teska, gde je prvi deo ravan…Sve te moje pretpostavke su ocigledno bile totalni promasaj, ali ok, proba se ne placa, zar ne 🙂 ? Ima jos 3 etape, plus Tour de France i Vuelta, pa cu valjda pogoditi nesto ili makar biti blizu 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *