“Giro d’Italia” 20.etapa (video)

Pin It

Danas je poslednji dan u planinama. Preko Torina na Finestre pa na Sestriere, gde je 2005.godine, Savoldeli za samo 28sek odbranio pobedu na Điru od Điba Simonija, dok je pobedu odneo Hose Ruhano. Iznenađujuće je to što je trebalo 6. godina da se ponovo Finestre uvrsti u Điro, i nadamo se da će borba biti približno ista kao te 2005. Sestriere ima dugu tradiciju na Điru a prvi put uspon je vožen pre tačno 100. godina. Finestre pruža poslednju priliku za Nibalija da protrese generalni plasman na spustu.

 

Sestriere Giro d’Italia 2005:

Nastavljamo sa pogađanjem pobednika etape i nagradnom igrom. Igra je veoma jednostavna, i kao u biciklizmu potrebno je biti najbrži:

NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !

-Ostavite komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi

-Nagradna igra traje svakog dana do 14h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape.

Potrebno je pogoditi pobednika i biti najbrži u tome.

P.S. – DELIMO MESEČNU PRETPLATU ZA EUROSPORT PLEJER, :-) ako nema pobednika utešna nagrada ide onome čiji je favorit bio najbliži pobedi

NAPOMENA: Jedna E-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom — tako da lažne mejl adrese ničemu ne služe — hvala na regularnosti 🙂

Video

Rezultati:

1 Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team 6:17:03
2 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli 0:04:43
3 Joaquím Rodríguez Oliver (Spa) Katusha Team 0:04:50
4 Carlos Alberto Betancourt Gomez (Col) Acqua & Sapone 0:05:31
5 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:54
6 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD 0:05:58
7 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team
8 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank Sungard
9 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC
10 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana 0:06:16
11 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:06:20
12 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:07:17
13 Gianluca Brambilla (Ita) Colnago – CSF Inox 0:07:53
14 Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team 0:08:44
15 Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team
16 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana 0:08:46
17 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:08:47
18 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC
19 Peter Stetina (USA) Team Garmin-Cervelo 0:09:29
20 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:09:30
21 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad
22 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team
23 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team
24 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox
25 Bart De Clercq (Bel) Omega Pharma-Lotto
26 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
27 Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team
28 Tiago Machado (Por) Team RadioShack 0:09:56
29 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team
30 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:10:07
31 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo 0:11:27
32 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC
33 Marcel Wyss (Swi) Geox-TMC
34 Daniel Navarro Garcia (Spa) Saxo Bank Sungard
35 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana
36 Jesús Hernandez Blazquez (Spa) Saxo Bank Sungard
37 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone
38 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto
39 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
40 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team
41 Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:12:45
42 Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo
43 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:13:03
44 Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
45 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana 0:13:19
46 Michael Barry (Can) Sky Procycling 0:13:57
47 Philip Deignan (Irl) Team RadioShack
48 Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling
49 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:14:45
50 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:15:15
51 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale 0:16:18
52 Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale
53 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone
54 Diego Ulissi (Ita) Lampre – ISD
55 David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team 0:16:30
56 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
57 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana
58 Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack 0:17:06
59 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team 0:18:01
60 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling
61 Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team 0:19:03
62 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Movistar Team
63 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:22:16
64 Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team
65 Carlos Oyarzun (Chi) Movistar Team 0:26:33
66 Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard 0:26:51
67 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi
68 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli
69 Luca Mazzanti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
70 Angel Vicioso Arcos (Spa) Androni Giocattoli
71 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD 0:32:50
72 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD
73 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi
74 Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Euskaltel-Euskadi
75 Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli
76 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard
77 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone
78 Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling
79 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone
80 Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale
81 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli
82 Stef Clement (Ned) Rabobank Cycling Team
83 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
84 Matteo Rabottini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
85 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team
86 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
87 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale
88 Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack
89 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
90 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi
91 Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team
92 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team
93 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone
94 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC
95 Dennis Van Winden (Ned) Rabobank Cycling Team 0:42:38
96 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
97 Klaas Lodewyck (Bel) Omega Pharma-Lotto
98 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard
99 Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone
100 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team
101 Kjell Carlström (Fin) Sky Procycling
102 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale
103 Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana
104 Simon Zahner (Swi) BMC Racing Team
105 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale
106 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
107 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale
108 Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana
109 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team
110 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto
111 Bjorn Selander (USA) Team RadioShack
112 Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack
113 Chad Beyer (USA) BMC Racing Team
114 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
115 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
116 Tiziano Dall’Antonia (Ita) Liquigas-Cannondale
117 Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone
118 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
119 Simon Spilak (Slo) Lampre – ISD
120 Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox
121 Michael Mørkøv (Den) Saxo Bank Sungard
122 Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team
123 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team
124 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
125 Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad
126 Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad
127 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox
128 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale
129 Kasper Klostergaard Larsen (Den) Saxo Bank Sungard
130 Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard
131 Giovanni Visconti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
132 Giampaolo Cheula (Ita) Geox-TMC
133 Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
134 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana
135 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
136 Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC
137 Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling
138 Addy Engels (Ned) Quickstep Cycling Team
139 Russell Downing (GBr) Sky Procycling
140 Roberto Ferrari (Ita) Androni Giocattoli
141 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team
142 Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team
143 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto
144 Alberto Ongarato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
145 Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto
146 Daniel Sesma (Spa) Euskaltel-Euskadi
147 Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team
148 Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli
149 Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli
150 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling
151 Maxim Belkov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
152 Rick Flens (Ned) Rabobank Cycling Team
153 Patrick Gretsch (Ger) HTC-Highroad
154 Cameron Meyer (Aus) Team Garmin-Cervelo
155 David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo
156 Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team
157 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD
158 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:46:20
159 Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team 0:47:35

 

GENERALNI PLASMAN

1 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank Sungard 83:34:25
2 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD 0:05:18
3 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:06:14
4 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale 0:07:49
5 Joaquím Rodríguez Oliver (Spa) Katusha Team 0:09:27
6 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli 0:10:23
7 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana 0:10:38
8 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC 0:10:51
9 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team 0:12:56
10 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:12:57
11 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad 0:13:30
12 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:16:18
13 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team 0:17:12
14 David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team 0:23:56
15 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo 0:28:54
16 Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team 0:33:29
17 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:34:09
18 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:34:50
19 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana 0:36:56
20 Tiago Machado (Por) Team RadioShack 0:39:23
21 Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling 0:41:42
22 Peter Stetina (USA) Team Garmin-Cervelo 0:47:28
23 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:53:18
24 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:55:36
25 Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team 1:01:15
26 Jesús Hernandez Blazquez (Spa) Saxo Bank Sungard 1:01:22
27 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone 1:02:00
28 Bart De Clercq (Bel) Omega Pharma-Lotto 1:03:18
29 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 1:04:11
30 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC 1:05:26
31 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone 1:11:29
32 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone 1:12:39
33 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone 1:13:21
34 Marcel Wyss (Swi) Geox-TMC 1:15:07
35 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli 1:17:12
36 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team 1:18:07
37 Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team 1:18:46
38 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 1:22:06
39 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana 1:23:53
40 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD 1:26:51
41 Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team 1:28:46
42 Diego Ulissi (Ita) Lampre – ISD 1:30:36
43 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana 1:31:31
44 Daniel Navarro Garcia (Spa) Saxo Bank Sungard 1:31:35
45 Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team 1:32:58
46 Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team 1:35:22
47 Philip Deignan (Irl) Team RadioShack 1:46:02
48 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team 1:49:30
49 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team 1:50:09
50 Giovanni Visconti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 1:51:30
51 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Movistar Team 1:54:44
52 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 1:56:07
53 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team 1:56:55
54 Michael Barry (Can) Sky Procycling 2:02:12
55 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team 2:04:43
56 Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale 2:06:56
57 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:09:53
58 Carlos Alberto Betancourt Gomez (Col) Acqua & Sapone 2:10:11
59 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto 2:10:20
60 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale 2:13:19
61 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 2:13:43
62 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 2:13:50
63 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi 2:14:35
64 Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 2:15:31
65 Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack 2:18:33
66 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC 2:19:50
67 Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack 2:23:39
68 Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team 2:27:23
69 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi 2:27:56
70 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard 2:29:47
71 Angel Vicioso Arcos (Spa) Androni Giocattoli 2:30:05
72 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale 2:30:08
73 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC 2:30:12
74 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale 2:30:22
75 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana 2:30:55
76 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling 2:33:51
77 Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack 2:39:31
78 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling 2:39:45
79 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 2:40:38
80 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox 2:41:06
81 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale 2:45:14
82 Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team 2:46:36
83 Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard 2:46:50
84 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale 2:47:13
85 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 2:48:18
86 Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana 2:49:09
87 Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling 2:50:51
88 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 2:52:04
89 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team 2:53:33
90 Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo 2:53:43
91 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:59:31
92 Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling 2:59:51
93 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox 3:01:19
94 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team 3:02:42
95 Gianluca Brambilla (Ita) Colnago – CSF Inox 3:04:49
96 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto 3:05:21
97 Giampaolo Cheula (Ita) Geox-TMC 3:06:25
98 Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone 3:07:04
99 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale 3:08:54
100 Luca Mazzanti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 3:11:50
101 Maxim Belkov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 3:14:04
102 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale 3:15:03
103 Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team 3:15:12
104 David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo 3:15:15
105 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 3:15:46
106 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 3:16:06
107 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD 3:16:28
108 Addy Engels (Ned) Quickstep Cycling Team 3:18:45
109 Stef Clement (Ned) Rabobank Cycling Team 3:19:50
110 Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli 3:21:16
111 Carlos Oyarzun (Chi) Movistar Team 3:22:14
112 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana 3:22:45
113 Matteo Rabottini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 3:22:55
114 Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 3:25:32
115 Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Euskaltel-Euskadi 3:30:33
116 Simon Spilak (Slo) Lampre – ISD 3:31:44
117 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone 3:33:48
118 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 3:34:06
119 Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto 3:39:49
120 Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC 3:40:34
121 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale 3:41:38
122 Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale 3:41:54
123 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi 3:42:09
124 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD 3:42:39
125 Dennis Van Winden (Ned) Rabobank Cycling Team 3:43:32
126 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 3:44:57
127 Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad 3:46:43
128 Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard 3:47:40
129 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team 3:48:27
130 Bjorn Selander (USA) Team RadioShack 3:48:45
131 Simon Zahner (Swi) BMC Racing Team 3:50:33
132 Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox 3:51:11
133 Kjell Carlström (Fin) Sky Procycling 3:51:45
134 Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team 3:54:00
135 Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel-Euskadi 3:58:48
136 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard 4:01:17
137 Cameron Meyer (Aus) Team Garmin-Cervelo 4:04:36
138 Tiziano Dall’Antonia (Ita) Liquigas-Cannondale 4:05:02
139 Patrick Gretsch (Ger) HTC-Highroad 4:06:01
140 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 4:07:09
141 Russell Downing (GBr) Sky Procycling 4:07:34
142 Alberto Ongarato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 4:08:28
143 Roberto Ferrari (Ita) Androni Giocattoli 4:08:43
144 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team 4:08:47
145 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale 4:09:21
146 Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli 4:09:29
147 Klaas Lodewyck (Bel) Omega Pharma-Lotto 4:12:10
148 Daniel Sesma (Spa) Euskaltel-Euskadi 4:13:28
149 Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 4:14:06
150 Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone 4:14:42
151 Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana 4:23:18
152 Chad Beyer (USA) BMC Racing Team 4:25:58
153 Kasper Klostergaard Larsen (Den) Saxo Bank Sungard 4:31:59
154 Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team 4:38:29
155 Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad 4:38:42
156 Rick Flens (Ned) Rabobank Cycling Team 4:39:25
157 Michael Mørkøv (Den) Saxo Bank Sungard 4:41:00
158 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 4:45:38
159 Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team 4:48:49

(bicisvet.com/izvor:cyclingnews.com/Đorđe Pejković)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

24 thoughts on ““Giro d’Italia” 20.etapa (video)

  1. Vanjezi says:

    Niiiiiiiiiibaaaaaaaaaaaalllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiii

    Reply
  2. Nikola Nikolic says:

    Danas pobedjuje …..Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 🙂

    Reply
    1. pejoslav says:

      prokleti nibali :))
      ako jos jednom tipujem na njega, upucajte me

      Reply
    1. Urosh says:

      pa da, naravno. jedno 13 puta sam tipovao na kiryenku na ovom djiru, ali ne i danas 😀

      Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *