Pregled trke “5 krugova Moskve” (video)

Pin It

Ivan Stević osvojio je odlično drugo mesto na “Pet krugova Moskve”. Pobednik je ruski takmičar Sergej Firsanov koji je ujedno i prošlogodišnji pobednik trke, sastavljene od 5 kružnih trka koje se voze oko Moskve.

Stević je drugu poziciju u generalnom plasmanu zaradio na PRVOJ ETAPI kada je  jedini uspeo da drži ruskog takmičara do linije cilja. U ostalim etapama Stević je završavao u velikoj grupi takmičara, uz žutu majicu, čime je uspeo da zadrži poziciju u generalnom plasmanu. Griša Janorške iz Nemačke ekipe Šparkase popunio je podijum na ovogodišnjoj trci.

“Izvanredan rezultat, Stević je ponovo onaj stari, lepo ga je videti kako pobeđuje”, kaže selektor Radiša Čubrić. “U ovom uspehu utkan je i trud cele ekipe, čestitam svim vozačima. Odlično su se pokazali i mladi biciklisti Jovan Zekavica i Nikola Kozomara,  bili su tu da pomognu Steviću uvek kada je bilo potrebno”

Poslednja 4.etapa:

Treća etapa:

Prolog:

GENERALNI PLASMAN:

1 Sergey Firsanov (Rus) Itera Katusha 13:41:34
2 Ivan Stevic (Srb) SRB 0:00:23
3 Grischa Janorschke (Ger) Team Sparkasse 0:00:35
4 Andrei Solomennikov (Rus) Itera Katusha 0:00:50
5 Dmitriy Kosyakov (Rus) Itera Katusha 0:00:51
6 Björn Schröder (Ger) Team Sparkasse 0:00:52
7 Alexander Serebryakov (Rus) 0:00:55
8 Sergei Rudaskov (Rus) Itera Katusha
9 Yuriy Agarkov (Ukr) ISD-Lampre Continental Team
10 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:00:57
11 Sergej Fuchs (Ger) Team Sparkasse 0:00:59
12 Anton Samokhvalov (Rus)
13 Dimitry Samokhvalov (Rus) 0:01:00
14 Oleksandr Martynenko (Ukr) ISD-Lampre Continental Team
15 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team
16 Anatoliy Pakhtusov (Ukr) ISD-Lampre Continental Team
17 Armands Becis (Lat) 0:01:02
18 Sergey Alekhin (Rus)
19 Andris Smirnovs (Lat) 0:01:04
20 Kirill Sinitsyn (Rus) 0:01:06
21 Volodymyr Gomenyuk (Ukr) Kolss Cycling Team
22 Daniil Komkov (Rus)
23 Dirk Müller (Ger) Team Sparkasse 0:01:07
24 Dmitry Sokolov (Rus)
25 Pavel Kochetkov (Rus) Itera Katusha
26 Artem Topchanyuk (Ukr) ISD-Lampre Continental Team 0:01:08
27 Sergiu Cioban (Mol)
28 Oleksandr Sheydyk (Ukr) ISD-Lampre Continental Team 0:01:09
29 Andzs Flaksis (Lat) 0:01:10
30 Sergey Pomoshnikov (Rus) RUS 0:01:11
31 Kirill Chuporshnev (Rus)
32 Indulis Bekmanis (Lat)
33 Christoph Springer (Ger) SP Tableware 0:01:14
34 Andriy Khripta (Ukr) UKR 0:01:15
35 Sergei Sakavets (Blr) BLR 0:01:16
36 Ivan Seledkov (Rus)
37 Georgios Karatzios (Gre) SP Tableware
38 Alexei Tsikhanau (Blr) BLR
39 Artem Vavilov (Rus) RUS 0:01:18
40 Eugeny Bakhin (Rus)
41 Vladimir Likhachev (Rus) RUS
42 Ruslan Tleubayev (Kaz) 0:01:20
43 Denis Berezkin (Rus)
44 Roman Kolstov (Rus)
45 Jovan Zekavica (Srb) SRB 0:01:21
46 Sergey Nikolaev (Rus) 0:01:22
47 Evgeniy Sladkov (Kaz) KAZ 0:01:23
48 Vladyslav Bakumenko (Ukr) UKR
49 Victor Sudeykin (Rus) 0:01:25
50 Evgeny Reshetko (Rus) 0:01:27
51 Nazar Jumabekov (Kaz) KAZ 0:01:28
52 Siarhei Artsimovich (Blr) BLR
53 Dmytro Volovod (Ukr) UKR 0:01:29
54 Mark O’brien (Aus) SP Tableware 0:01:30
55 Mikhail Timochine (Rus) 0:01:31
56 Alexey Leontyev (Rus) 0:01:32
57 Aleksey Velikanov (Rus) 0:01:34
58 Vassilian Romanov (Rus) 0:01:35
59 Vadim Maslennikov (Rus) 0:01:38
60 Michael Schweizer (Ger) Team Sparkasse 0:01:44
61 Andrey Shmigun (Rus) 0:02:05
62 Andrey Klyuev (Rus) RUS 0:04:36
63 Anton Afonin (Rus) 0:04:37
64 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team 0:05:34
65 Maksym Vasilyev (Ukr) ISD-Lampre Continental Team 0:07:14
66 Aleksandr Rotyakov (Rus) 0:07:26
67 Rostislav Mykhaylov (Ukr) UKR 0:07:32
68 Alexander Erofeev (Rus) 0:07:34
69 Ablay Shugaipov (Kaz) KAZ 0:07:44
70 Anatoliy Sosnitskiy (Ukr) Kolss Cycling Team 0:07:46
71 Eyal Rahat (Isr) 0:07:48
72 Dor Dviri (Isr) 0:08:01
73 Noam Cohen (Isr) 0:08:08
74 Nebojsa Jovanovic (Srb) SRB 0:09:07
75 Magkoyras Neofytos Sakellaridis (Gre) SP Tableware 0:09:16
76 Andrii Gorkusha (Ukr) Kolss Cycling Team 0:09:32
77 Mikhail Besaha (Blr) BLR 0:09:36
78 Siarhei Safonau (Blr) BLR 0:09:52
79 Artem Kartashov (Rus) 0:12:01
80 Andrey Byvaltsev (Rus) 0:12:06
81 Maxim Toporishcev (Rus) 0:13:56
82 Dimitrios Polydoropoulos (Gre) SP Tableware 0:14:57
83 Ivars Prokofjevs (Lat) 0:15:12
84 Boris Shpilevsky (Rus) RUS 0:16:47
85 Alexey Tsatevitch (Rus) Itera Katusha 0:16:48
86 Alexander Arekeev (Rus) 0:16:55
87 Ievgen Filin (Ukr) UKR 0:16:58
88 Esad Hasanovic (Srb) SRB 0:17:02
89 Denis Lozinskiy (Rus) 0:17:04
90 Igor Boev (Rus) 0:17:05
91 Dragan Spasic (Srb) SRB 0:17:06
92 Alexey Medvedev (Rus) 0:17:13
93 Kirill Zukin (Rus) 0:17:19
94 Igor Bykov (Ukr) UKR 0:17:20
95 Victor Mironov (Mol) 0:17:21
96 Dmitrijs Sorokins (Lat) 0:17:22
97 Anton Lyga (Rus) 0:17:27
98 Kirill Bozhenko (Rus) 0:17:31
99 Nikola Kozomara (Srb) SRB 0:17:37
100 Valery Grinkovsky (Rus) 0:18:02
101 Evgeniy Zheltobryuhov (Rus) 0:18:10
102 Kirill Varyatchenkov (Rus) 0:18:45
103 Ori Spektor (Isr) 0:19:18
104 Dmitry Suvorin (Rus) 0:21:19
105 Denis Chuporshnev (Rus) 0:21:26
106 Panagiotis Chatzakis (Gre) SP Tableware 0:21:27
107 Vladimir Bardin (Rus) 0:22:49
108 Dmitriy Volkov (Rus) 0:25:25
109 Ilya Dyshakov (Rus) 0:25:47
110 Alexey Markovtsev (Rus) 0:25:53
111 Mikhail Kochetkov (Kaz) KAZ 0:32:20

(bicisvet.com/izvor:cyclingnews.com/Đorđe Pejković)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

2 thoughts on “Pregled trke “5 krugova Moskve” (video)

    1. Nikica says:

      Ali stvarno su mogli Stevica pomenuti bar JEDNOM, bar u finalnom prilogu… :-/

      Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *