Tour de France e10 – Aurillac-Carmaux 158 km (VIDEO)

Pin It

Kratka etapa koja sledi posle dana odmora, nastavlja se na jug kroz Cévennes. Iako talasata, na njoj ne postoje stvarne poteškoće. Očekuje se da će najveću korist danas izvući sprinteri. Jedan od faktora koji bi morao da odigra važnu ulogu je velika vrućina. Drugi može da bude velika želja nekih  timova koji do sad nisu uspeli  da zadaju udarac pa bi to mogli da urade na jednoj od dve preostale etape pre Pirineja. Bez obzira na vrelinu i borbu, danas bi trebalo da dominiraju kandidati za zelenu majicu. Prolazni sprint je veoma rano na etapi, dok će Europcar ekipa jedva dočekati da se odvoji beg koji će držati taman na dohvat ruke ne bi li se na kraju uključile sprinterske ekipe u lov na begunce i tako im sačuvali majicu na leđima Tomasa Voklera

Nagradna igra se nastavlja. Igra je veoma jednostavna, i kao u biciklizmu potrebno je biti najbrži:
NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !
-Ostavite što ranije komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi
-Nagradna igra traje svakog dana do 14h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape
P.S. Današnji pobednik dobija CYCLOMANIA MAJICU 
ukoliko nema pobednika utešna nagrada ide onome čiji je favorit bio na podijumu tj u prva tri
NAPOMENA: Jedna E-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom — tako da lažne mejl adrese ničemu ne služe — hvala na regularnosti i srećno

REZULTATI:

1 André Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto 3:31:21
2 Mark Cavendish (GBr) HTC-Highroad
3 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team
4 Thor Hushovd (Nor) Team Garmin-Cervelo
5 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
6 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale
7 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale
8 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
9 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling
10 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
11 William Bonnet (Fra) FDJ
12 Tomas Vaitkus (Ltu) Pro Team Astana
13 Grega Bole (Slo) Lampre – ISD
14 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto
15 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling
16 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD
17 Gianni Meersman (Bel) FDJ
18 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel-Euskadi
19 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale
20 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team
21 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
22 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
23 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
24 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
25 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek
26 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar
27 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi
28 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
29 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
30 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team
31 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank Sungard
32 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team
33 Damiano Cunego (Ita) Lampre – ISD
34 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad
35 Fränk Schleck (Lux) Leopard Trek
36 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
37 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
38 Andy Schleck (Lux) Leopard Trek
39 Thomas Danielson (USA) Team Garmin-Cervelo
40 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
41 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale
42 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team
43 George Hincapie (USA) BMC Racing Team
44 Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team
45 Christian Vande Velde (USA) Team Garmin-Cervelo
46 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team
47 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team
48 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi
49 Peter Velits (Svk) HTC-Highroad
50 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team
51 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ
52 Andrey Zeits (Kaz) Pro Team Astana
53 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
54 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek
55 Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek
56 Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team
57 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team
58 Jerome Coppel (Fra) Saur – Sojasun
59 Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD
60 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana
61 Yannick Talabardon (Fra) Saur – Sojasun
62 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack
63 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team
64 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale
65 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
66 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale
67 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi
68 Sandy Casar (Fra) FDJ
69 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack
70 Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack
71 Jens Voigt (Ger) Leopard Trek
72 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling
73 Christian Knees (Ger) Sky Procycling
74 Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling
75 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack
76 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team
77 David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo
78 Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad
79 Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto
80 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
81 Dries Devenyns (Bel) Quickstep Cycling Team
82 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:22
83 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 0:00:30
84 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:48
85 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:03:02
86 Matthew Harley Goss (Aus) HTC-Highroad
87 Fabian Cancellara (Swi) Leopard Trek 0:05:33
88 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
89 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
90 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
91 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
92 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale
93 Anthony Charteau (Fra) Team Europcar
94 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
95 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
96 Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard
97 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling
98 Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana
99 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek
100 Rémy Di Gregorio (Fra) Pro Team Astana
101 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale
102 Mark Renshaw (Aus) HTC-Highroad
103 Tristan Valentin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
104 Arnaud Coyot (Fra) Saur – Sojasun
105 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
106 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
107 Ramunas Navardauskas (Ltu) Team Garmin-Cervelo
108 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi
109 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:05:59
110 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
111 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
112 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team
113 Joost Posthuma (Ned) Leopard Trek
114 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar Team
115 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Movistar Team
116 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
117 Leonardo Fabio Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne
118 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
119 David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team
120 Leonardo Bertagnolli (Ita) Lampre – ISD
121 Vladimir Isaichev (Rus) Katusha Team
122 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team
123 Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team
124 David Loosli (Swi) Lampre – ISD
125 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD
126 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard
127 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD
128 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
129 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack
130 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale
131 Andriy Grivko (Ukr) Pro Team Astana
132 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
133 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana
134 Paolo Longo Borghini (Ita) Liquigas-Cannondale
135 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale
136 Mickaël Delage (Fra) FDJ
137 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo
138 Arthur Vichot (Fra) FDJ
139 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Saxo Bank Sungard
140 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale
141 Gert Steegmans (Bel) Quickstep Cycling Team
142 Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Cervelo
143 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi
144 Jérémy Roy (Fra) FDJ
145 Anthony Roux (Fra) FDJ
146 Ben Swift (GBr) Sky Procycling
147 Brian Vandborg (Den) Saxo Bank Sungard
148 Jérémie Galland (Fra) Saur – Sojasun
149 Dmitriy Fofonov (Kaz) Pro Team Astana
150 Egor Silin (Rus) Katusha Team
151 Jonathan Hivert (Fra) Saur – Sojasun
152 Danny Pate (USA) HTC-Highroad
153 Julian Dean (NZl) Team Garmin-Cervelo
154 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto
155 Bernhard Eisel (Aut) HTC-Highroad
156 Addy Engels (Ned) Quickstep Cycling Team
157 Niki Terpstra (Ned) Quickstep Cycling Team 0:07:00
158 Gerald Ciolek (Ger) Quickstep Cycling Team
159 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
160 Anthony Delaplace (Fra) Saur – Sojasun
161 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar
162 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team
163 Julien El Fares (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
164 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team
165 Laurent Mangel (Fra) Saur – Sojasun
166 Jesús Hernandez Blazquez (Spa) Saxo Bank Sungard
167 Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD
168 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team
169 Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad
170 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team
171 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale
172 Jimmy Engoulvent (Fra) Saur – Sojasun
173 Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur – Sojasun
174 Daniel Navarro Garcia (Spa) Saxo Bank Sungard
175 Dmitriy Muravyev (Kaz) Team RadioShack
176 Yohann Gene (Fra) Team Europcar
177 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
178 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team
DNS Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha Team
DNS Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack

 

GENERALNI PLASMAN

1 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 42:06:32
2 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team 0:01:49
3 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:02:26
4 Fränk Schleck (Lux) Leopard Trek 0:02:29
5 Andy Schleck (Lux) Leopard Trek 0:02:37
6 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad 0:02:38
7 Peter Velits (Svk) HTC-Highroad
8 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack 0:02:43
9 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:02:55
10 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek 0:03:08
11 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale 0:03:36
12 Damiano Cunego (Ita) Lampre – ISD 0:03:37
13 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale 0:03:45
14 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team 0:03:47
15 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team 0:04:01
16 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank Sungard 0:04:07
17 Thomas Danielson (USA) Team Garmin-Cervelo 0:04:22
18 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:04:52
19 Christian Vande Velde (USA) Team Garmin-Cervelo 0:04:53
20 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:05:01
21 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team 0:05:04
22 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team 0:05:05
23 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek 0:05:07
24 Thor Hushovd (Nor) Team Garmin-Cervelo 0:05:13
25 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack 0:05:14
26 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ 0:05:21
27 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:32
28 David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo
29 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team 0:05:39
30 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:05:43
31 Sandy Casar (Fra) FDJ
32 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling 0:05:51
33 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:06:26
34 Jerome Coppel (Fra) Saur – Sojasun 0:06:35
35 Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek 0:06:40
36 Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack 0:07:16
37 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling 0:07:20
38 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling 0:07:45
39 Dries Devenyns (Bel) Quickstep Cycling Team 0:08:16
40 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team 0:08:45
41 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar 0:09:12
42 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:09:20
43 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:10:32
44 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale 0:12:10
45 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:13:06
46 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:13:37
47 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team 0:14:41
48 George Hincapie (USA) BMC Racing Team 0:14:53
49 Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team 0:15:14
50 Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad 0:15:16
51 Yannick Talabardon (Fra) Saur – Sojasun 0:15:22
52 Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Cervelo 0:15:32
53 Anthony Charteau (Fra) Team Europcar 0:15:50
54 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:17:08
55 Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD 0:20:53
56 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:20:59
57 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 0:21:06
58 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:21:15
59 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale 0:22:02
60 Rémy Di Gregorio (Fra) Pro Team Astana 0:22:20
61 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:22:50
62 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Movistar Team 0:24:50
63 Andrey Zeits (Kaz) Pro Team Astana 0:25:13
64 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:25:21
65 Christian Knees (Ger) Sky Procycling 0:25:25
66 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale 0:25:26
67 Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling 0:25:59
68 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 0:26:25
69 Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team 0:26:53
70 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:27:16
71 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale 0:27:30
72 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar Team 0:27:41
73 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:28:05
74 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD 0:28:37
75 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale 0:28:43
76 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:28:47
77 Jens Voigt (Ger) Leopard Trek 0:28:59
78 David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team 0:30:05
79 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:30:41
80 Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard 0:30:54
81 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:30:56
82 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:31:26
83 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale 0:31:48
84 David Loosli (Swi) Lampre – ISD 0:32:24
85 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team 0:32:57
86 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling 0:33:05
87 Arthur Vichot (Fra) FDJ 0:33:26
88 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:34:17
89 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:34:53
90 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:35:17
91 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana 0:35:18
92 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack 0:36:48
93 William Bonnet (Fra) FDJ 0:37:40
94 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:38:21
95 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack 0:38:24
96 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 0:38:26
97 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek 0:39:03
98 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale 0:39:52
99 Tristan Valentin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:40:19
100 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale 0:42:17
101 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Saxo Bank Sungard 0:42:21
102 Matthew Harley Goss (Aus) HTC-Highroad 0:42:44
103 Gianni Meersman (Bel) FDJ 0:43:44
104 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD 0:43:56
105 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team 0:44:16
106 Brian Vandborg (Den) Saxo Bank Sungard 0:44:33
107 Mark Cavendish (GBr) HTC-Highroad 0:45:42
108 Jérémie Galland (Fra) Saur – Sojasun
109 Anthony Roux (Fra) FDJ 0:45:57
110 Fabian Cancellara (Swi) Leopard Trek 0:46:28
111 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana 0:46:30
112 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team 0:46:46
113 Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:47:17
114 Ben Swift (GBr) Sky Procycling 0:47:43
115 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:48:49
116 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard 0:48:50
117 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:48:56
118 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:49:01
119 Mickaël Delage (Fra) FDJ 0:49:29
120 Leonardo Fabio Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:49:38
121 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:50:19
122 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:50:24
123 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team 0:50:41
124 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD 0:51:15
125 Grega Bole (Slo) Lampre – ISD 0:51:24
126 Leonardo Bertagnolli (Ita) Lampre – ISD 0:52:23
127 Tomas Vaitkus (Ltu) Pro Team Astana 0:52:53
128 Paolo Longo Borghini (Ita) Liquigas-Cannondale 0:53:06
129 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:53:24
130 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:53:50
131 Joost Posthuma (Ned) Leopard Trek 0:54:39
132 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale 0:55:05
133 Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana 0:55:30
134 Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team 0:57:37
135 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 1:00:23
136 Ramunas Navardauskas (Ltu) Team Garmin-Cervelo 1:00:38
137 André Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto 1:00:39
138 Andriy Grivko (Ukr) Pro Team Astana 1:01:21
139 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo 1:01:32
140 Arnaud Coyot (Fra) Saur – Sojasun 1:03:23
141 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:03:49
142 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale 1:05:01
143 Jérémy Roy (Fra) FDJ 1:05:20
144 Mark Renshaw (Aus) HTC-Highroad 1:06:37
145 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 1:11:53
146 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale 1:14:33
147 Vladimir Isaichev (Rus) Katusha Team 1:16:59
148 Gert Steegmans (Bel) Quickstep Cycling Team 1:27:27

 

ZELENA MAJICA

1 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto 226  pts
2 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 209
3 Mark Cavendish (GBr) HTC-Highroad 197
4 Thor Hushovd (Nor) Team Garmin-Cervelo 163
5 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 135
6 André Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto 123
7 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 121
8 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale 78
9 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo 76
10 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 69

TAČKASTA MAJICA

1 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 22  pts
2 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 17
3 Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad 5
4 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 5
5 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Movistar Team 5
6 Sandy Casar (Fra) FDJ 5
7 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling 4
8 Anthony Roux (Fra) FDJ 3
9 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 2
10 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto 2

(BiciSvet.com)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

33 thoughts on “Tour de France e10 – Aurillac-Carmaux 158 km (VIDEO)

  1. Sulema Maria says:

    After reading your blog post I browsed your website a bit and noticed you aren’t ranking nearly as well in Google as you could be. I possess a handful of blogs myself and I think you should take a look here: http://dominateseowithwordpress.com You’ll find it’s a very nice tool that can bring you a lot more visitors. Keep up the quality posts

    Reply
  2. Dejan says:

    Gut-feeling mi nista ne govori ili se ne trudi. Ajmo ici sa Manxmanom!

    Reply
      1. wolverine says:

        prva pobeda na turu i prva majca za mene
        bice to lepa uspomena

        Reply

Leave a Reply