Eneco Tour – e1-Sint Willebrord 192km (video)

Pin It
Sprint Eneco Tour

Kako to obično biva na trkama po zemljama Beneluksa, grupa je veoma nervozna na prvim etapama što dovodi do padova i odustajanja. Ni na prvoj drumskoj etapi ovogodišnjeg Eneco Tour-a nije bilo izuzetaka. U poslednjim kilometrima jedna neopreznost, dohvaćen točak vozača ispred i eto odustajanja.

U završnom sprintu najbolje se snašao Andre Grajpel dok je mladi lider iz BMC tima bio dobro pozicioniran i u želji da pobedi još jednu etapu, krenuo rano u odličan sprint, ali je završio kao sedmi. Tejlor je uspeo da sačuva belu majicu, obeležje lidera u generalnom plasmanu, sa sedam sekundi predosti koje je zaradio na prologu> LINK

 

REZULTATI
Oosterhout – Sint Willebrord 192.1km 

1 André Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto 4:21:20
2 Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team
3 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo
4 Theo Bos (Ned) Rabobank Cycling Team
5 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano
6 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling
7 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team
8 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
9 Gerald Ciolek (Ger) Quickstep Cycling Team
10 Grega Bole (Slo) Lampre – ISD
11 Tomas Vaitkus (Ltu) Pro Team Astana
12 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD
13 Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack
14 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Cannondale
15 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
16 David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo
17 Koldo Fernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi
18 Bernhard Eisel (Aut) HTC-Highroad
19 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling
20 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
21 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale
22 Andreas Stauff (Ger) Quickstep Cycling Team
23 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano
24 Greg Henderson (NZl) Sky Procycling
25 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling
26 James Vanlandschoot (Bel) Veranda’s Willems – Accent
27 Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto
28 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank Cycling Team
29 David Boucher (Fra) Omega Pharma-Lotto
30 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Cannondale
31 Laurens De Vreese (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
32 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
33 Baden Cooke (Aus) Saxo Bank Sungard
34 Romain Lemarchand (Fra) AG2R La Mondiale
35 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi
36 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Movistar Team
37 Jesse Sergent (NZl) Team RadioShack
38 Maxime Vantomme (Bel) Katusha Team
39 Dmytro Krivtsov (Ukr) Lampre – ISD
40 Sam Bewley (NZl) Team RadioShack
41 Jan Ghyselinck (Bel) HTC-Highroad
42 Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad
43 Kristof Goddaert (Bel) AG2R La Mondiale
44 Christian Knees (Ger) Sky Procycling
45 Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo
46 Dries Devenyns (Bel) Quickstep Cycling Team
47 Leonardo Fabio Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne
48 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD
49 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
50 Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale
51 David Tanner (Aus) Saxo Bank Sungard
52 Simone Ponzi (Ita) Liquigas-Cannondale
53 Tom Stamsnijder (Ned) Leopard Trek
54 Robert Hunter (RSA) Team RadioShack
55 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team
56 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad
57 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard
58 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
59 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Euskaltel-Euskadi
60 Grégory Rast (Swi) Team RadioShack
61 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Quickstep Cycling Team
62 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team
63 Artem Ovechkin (Rus) Katusha Team
64 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
65 Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana
66 Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana
67 Stijn Vandenbergh (Bel) Katusha Team
68 Zdenek Stybar (Cze) Quickstep Cycling Team
69 Vladimir Isaichev (Rus) Katusha Team
70 Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team
71 Klaas Lodewyck (Bel) Omega Pharma-Lotto
72 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto
73 Ben Hermans (Bel) Team RadioShack
74 Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano
75 Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team
76 Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek
77 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team
78 Rob Goris (Bel) Veranda’s Willems – Accent
79 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
80 Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team
81 Michaël Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
82 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale
83 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
84 Arnoud Van Groen (Ned) Veranda’s Willems – Accent
85 Dominique Cornu (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
86 Carlos Oyarzun (Chi) Movistar Team
87 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team
88 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
89 Brett Lancaster (Aus) Team Garmin-Cervelo
90 Michael Barry (Can) Sky Procycling
91 Mark Renshaw (Aus) HTC-Highroad
92 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling
93 Dominic Klemme (Ger) Leopard Trek
94 Roger Kluge (Ger) Skil – Shimano
95 Ben Swift (GBr) Sky Procycling
96 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale
97 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale
98 Stijn Neirynck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
99 Robbie McEwen (Aus) Team RadioShack
100 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel-Euskadi
101 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard
102 Marco Bandiera (Ita) Quickstep Cycling Team
103 Luke Roberts (Aus) Saxo Bank Sungard
104 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team RadioShack
105 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
106 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
107 Fabian Wegmann (Ger) Leopard Trek
108 Stefan Van Dijk (Ned) Veranda’s Willems – Accent
109 Maarten Wynants (Bel) Rabobank Cycling Team
110 Jens Mouris (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
111 Jürgen Van Goolen (Bel) Veranda’s Willems – Accent
112 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team
113 Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne
114 Wim De Vocht (Bel) Veranda’s Willems – Accent
115 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto
116 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale
117 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard
118 Mitchell Docker (Aus) Skil – Shimano
119 Sergey Renev (Kaz) Pro Team Astana
120 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
121 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team
122 Matthew Brammeier (Irl) HTC-Highroad
123 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard
124 Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad
125 Joost Van Leijen (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
126 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre – ISD
127 Giacomo Nizzolo (Ita) Leopard Trek
128 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano
129 Alexander Mironov (Rus) Katusha Team 0:02:39
130 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
131 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek
132 Kevin Ista (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:03:03
133 Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team
134 David Loosli (Swi) Lampre – ISD 0:03:09
135 Javier Iriarte (Spa) Movistar Team
136 Frantisek Rabon (Cze) HTC-Highroad
137 Enrique Sanz (Spa) Movistar Team
138 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD
139 Enrico Magazzini (Ita) Lampre – ISD
140 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo
141 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo
142 Gabriel Rasch (Nor) Team Garmin-Cervelo
143 Ronan Van Zandbeek (Ned) Skil – Shimano
144 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
145 Jens Debusschere (Bel) Omega Pharma-Lotto
146 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
147 Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Pro Team Astana
148 Allan Davis (Aus) Pro Team Astana
149 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
150 Steven Caethoven (Bel) Veranda’s Willems – Accent 0:00:00
151 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
152 Jean-Pierre Drucker (Lux) Veranda’s Willems – Accent
153 Valentin Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana 0:04:05
154 Tiziano Dall’Antonia (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:00
155 Rick Flens (Ned) Rabobank Cycling Team 0:04:48
156 Matteo Trentin (Ita) Quickstep Cycling Team 0:07:12
157 Feng Han (Chn) Skil – Shimano
158 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
159 Matthew Wilson (Aus) Team Garmin-Cervelo
160 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi
161 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:07:17
162 Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
163 Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:07:21
164 Daniel Sesma (Spa) Euskaltel-Euskadi
165 Simon Zahner (Swi) BMC Racing Team 0:08:51
166 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team
167 Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team
168 William Clarke (Aus) Leopard Trek 0:12:32
169 Kris Boeckmans (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:00
DNF Rubén Plaza Molina (Spa) Movistar Team
DNF Francisco Perez Sanchez (Spa) Movistar Team
DNF Joost Posthuma (Ned) Leopard Trek
DNF Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
DNF Arnaud Labbe (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
DNS Cameron Wurf (Aus) Liquigas-Cannondale

 

GENERALNI PLASMAN

1 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team 4:28:17
2 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling 0:00:07
3 David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo 0:00:08
4 Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad 0:00:09
5 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:10
6 Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:11
7 Jesse Sergent (NZl) Team RadioShack 0:00:12
8 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:15
9 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling 0:00:18
10 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek
11 Dominique Cornu (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
12 Greg Henderson (NZl) Sky Procycling 0:00:19
13 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard
14 Robert Hunter (RSA) Team RadioShack
15 Jens Mouris (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:20
16 André Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto
17 Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team 0:00:22
18 Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team
19 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad
20 Brett Lancaster (Aus) Team Garmin-Cervelo
21 Luke Roberts (Aus) Saxo Bank Sungard
22 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
23 Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne
24 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo 0:00:23
25 Jan Ghyselinck (Bel) HTC-Highroad 0:00:24
26 Ben Hermans (Bel) Team RadioShack
27 Tom Stamsnijder (Ned) Leopard Trek
28 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:00:26
29 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Euskaltel-Euskadi
30 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD 0:00:27
31 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling
32 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale
33 Baden Cooke (Aus) Saxo Bank Sungard
34 Christian Knees (Ger) Sky Procycling
35 Maarten Wynants (Bel) Rabobank Cycling Team
36 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:28
37 Bernhard Eisel (Aut) HTC-Highroad
38 Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad 0:00:29
39 Robbie McEwen (Aus) Team RadioShack
40 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:30
41 Mitchell Docker (Aus) Skil – Shimano
42 Dries Devenyns (Bel) Quickstep Cycling Team
43 Jean-Pierre Drucker (Lux) Veranda’s Willems – Accent
44 Joost Van Leijen (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:31
45 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
46 Leonardo Fabio Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne
47 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Movistar Team
48 Artem Ovechkin (Rus) Katusha Team
49 Klaas Lodewyck (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:32
50 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team
51 Dmytro Krivtsov (Ukr) Lampre – ISD
52 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team
53 Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto
54 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano 0:00:33
55 Roger Kluge (Ger) Skil – Shimano
56 Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek
57 Kristof Goddaert (Bel) AG2R La Mondiale
58 Grega Bole (Slo) Lampre – ISD
59 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:34
60 Tomas Vaitkus (Ltu) Pro Team Astana
61 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
62 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:35
63 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team
64 Romain Lemarchand (Fra) AG2R La Mondiale
65 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:36
66 Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack
67 David Tanner (Aus) Saxo Bank Sungard 0:00:37
68 Vladimir Isaichev (Rus) Katusha Team
69 Tiziano Dall’Antonia (Ita) Liquigas-Cannondale
70 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team 0:00:38
71 Gerald Ciolek (Ger) Quickstep Cycling Team
72 Sam Bewley (NZl) Team RadioShack
73 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano
74 Stefan Van Dijk (Ned) Veranda’s Willems – Accent 0:00:39
75 Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team
76 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team RadioShack
77 Mark Renshaw (Aus) HTC-Highroad
78 Ben Swift (GBr) Sky Procycling 0:00:40
79 Kris Boeckmans (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
80 Carlos Oyarzun (Chi) Movistar Team
81 Koldo Fernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:41
82 Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo
83 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Cannondale
84 Rob Goris (Bel) Veranda’s Willems – Accent 0:00:42
85 Steven Caethoven (Bel) Veranda’s Willems – Accent
86 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:43
87 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard 0:00:44
88 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
89 Fabian Wegmann (Ger) Leopard Trek
90 Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana
91 Zdenek Stybar (Cze) Quickstep Cycling Team 0:00:45
92 Jürgen Van Goolen (Bel) Veranda’s Willems – Accent
93 Giacomo Nizzolo (Ita) Leopard Trek 0:00:46
94 Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale
95 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team
96 Maxime Vantomme (Bel) Katusha Team
97 David Boucher (Fra) Omega Pharma-Lotto
98 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
99 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:47
100 Grégory Rast (Swi) Team RadioShack
101 Sergey Renev (Kaz) Pro Team Astana 0:00:48
102 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard
103 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD 0:00:49
104 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale
105 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
106 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
107 Laurens De Vreese (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:50
108 Stijn Vandenbergh (Bel) Katusha Team
109 Stijn Neirynck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:52
110 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:53
111 Andreas Stauff (Ger) Quickstep Cycling Team
112 Simone Ponzi (Ita) Liquigas-Cannondale
113 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel-Euskadi
114 Michael Barry (Can) Sky Procycling 0:00:54
115 Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano 0:00:56
116 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre – ISD 0:00:57
117 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Quickstep Cycling Team
118 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto
119 Wim De Vocht (Bel) Veranda’s Willems – Accent 0:00:58
120 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano 0:00:59
121 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
122 Arnoud Van Groen (Ned) Veranda’s Willems – Accent 0:01:01
123 James Vanlandschoot (Bel) Veranda’s Willems – Accent
124 Dominic Klemme (Ger) Leopard Trek 0:01:02
125 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard 0:01:04
126 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:05
127 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling 0:01:06
128 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale
129 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:07
130 Theo Bos (Ned) Rabobank Cycling Team 0:01:10
131 Marco Bandiera (Ita) Quickstep Cycling Team 0:01:18
132 Michaël Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:01:28
133 Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana 0:01:41
134 Matthew Brammeier (Irl) HTC-Highroad 0:02:05
135 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:03:12
136 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:03:29
137 Alexander Mironov (Rus) Katusha Team 0:03:37
138 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:40
139 Jens Debusschere (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:03:44
140 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo 0:03:45
141 Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team
142 Javier Iriarte (Spa) Movistar Team 0:03:46
143 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:03:47
144 Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Pro Team Astana 0:03:49
145 Kevin Ista (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:03:51
146 David Loosli (Swi) Lampre – ISD
147 Ronan Van Zandbeek (Ned) Skil – Shimano 0:03:54
148 Enrique Sanz (Spa) Movistar Team 0:04:02
149 Allan Davis (Aus) Pro Team Astana 0:04:07
150 Frantisek Rabon (Cze) HTC-Highroad 0:04:08
151 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo 0:04:11
152 Gabriel Rasch (Nor) Team Garmin-Cervelo 0:04:14
153 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD 0:04:15
154 Enrico Magazzini (Ita) Lampre – ISD 0:04:20
155 Rick Flens (Ned) Rabobank Cycling Team 0:05:15
156 Valentin Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana 0:05:19
157 Matteo Trentin (Ita) Quickstep Cycling Team 0:07:51
158 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:07:53
159 Matthew Wilson (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:07:55
160 Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:07:56
161 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:08:02
162 Daniel Sesma (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:08:04
163 Feng Han (Chn) Skil – Shimano 0:08:27
164 Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:08:42
165 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:08:44
166 Simon Zahner (Swi) BMC Racing Team 0:09:31
167 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team 0:09:37
168 Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team 0:09:45
169 William Clarke (Aus) Leopard Trek 0:13:18

(BiciSvet.com/izvor:cyclingnews.com/Đorđe Pejković)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *