Eneco Tour – e4-Roermond ITT (video)

Pin It
Sergent Jesse

Jesse Sergent je došao do druge velike pobede ove sezone. Očigledno da novoj hronometarskoj zvezdi Radio Shack tima odgovaraju kratki hronometri. Dvadesettrogodišnji Novozelanđanin je posle pobede u martu na trci “Tri dana zapadne Flandrije”> LINK pobedio još jedan hronometar na severu Evrope.

Pretpostavka je bila da će borba za generalni plasman doneti i pobednika etape, ali su Tejlor i Hagen jedva ušli u prvih deset, jer je borba sa prethodnih etapa ostavila traga po pitanju njihove brzine. Iako je završio sa zaostatkom od 32 sek za pobednikom Edi Bos je uspeo da preuzme belu majicu od Filipa Žilbera.

 

REZULTATI:
Roermond 14,7km 

1 Jesse Sergent (NZl) Team RadioShack 0:17:55
2 Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad 0:00:14
3 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:20
4 Vladimir Isaichev (Rus) Katusha Team 0:00:27
5 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team
6 Jens Mouris (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:30
7 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team
8 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team
9 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling 0:00:32
10 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad 0:00:34
11 Brett Lancaster (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:00:37
12 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
13 Sam Bewley (NZl) Team RadioShack 0:00:38
14 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:39
15 Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team
16 Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team 0:00:41
17 Tomas Vaitkus (Ltu) Pro Team Astana 0:00:42
18 David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo
19 Mitchell Docker (Aus) Skil – Shimano 0:00:43
20 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale 0:00:45
21 Frantisek Rabon (Cze) HTC-Highroad
22 William Clarke (Aus) Leopard Trek
23 Greg Henderson (NZl) Sky Procycling 0:00:46
24 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling 0:00:48
25 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:49
26 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo
27 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:51
28 Robert Hunter (RSA) Team RadioShack 0:00:53
29 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
30 Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale
31 Joost Van Leijen (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:55
32 Bernhard Eisel (Aut) HTC-Highroad
33 Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne
34 Matthew Brammeier (Irl) HTC-Highroad 0:00:56
35 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard 0:00:57
36 Artem Ovechkin (Rus) Katusha Team 0:00:58
37 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team 0:00:59
38 Dries Devenyns (Bel) Quickstep Cycling Team 0:01:00
39 Jan Ghyselinck (Bel) HTC-Highroad 0:01:01
40 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team 0:01:02
41 Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek
42 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
43 Tom Stamsnijder (Ned) Leopard Trek
44 Carlos Oyarzun (Chi) Movistar Team 0:01:03
45 Luke Roberts (Aus) Saxo Bank Sungard 0:01:04
46 Ronan Van Zandbeek (Ned) Skil – Shimano
47 André Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto
48 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Quickstep Cycling Team 0:01:06
49 Stijn Vandenbergh (Bel) Katusha Team 0:01:08
50 Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo
51 Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team
52 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:09
53 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:01:11
54 Dominique Cornu (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
55 Ben Hermans (Bel) Team RadioShack
56 Dmytro Krivtsov (Ukr) Lampre – ISD 0:01:12
57 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team 0:01:14
58 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:01:15
59 Jürgen Van Goolen (Bel) Veranda’s Willems – Accent
60 Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad
61 Kristof Goddaert (Bel) AG2R La Mondiale 0:01:16
62 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:01:17
63 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
64 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:19
65 Jens Debusschere (Bel) Omega Pharma-Lotto
66 Arnoud Van Groen (Ned) Veranda’s Willems – Accent 0:01:20
67 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano
68 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard 0:01:21
69 Sergey Renev (Kaz) Pro Team Astana
70 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD
71 David Tanner (Aus) Saxo Bank Sungard
72 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard 0:01:22
73 David Loosli (Swi) Lampre – ISD
74 Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Pro Team Astana
75 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling 0:01:25
76 Javier Iriarte (Spa) Movistar Team 0:01:26
77 Grega Bole (Slo) Lampre – ISD
78 Maxime Vantomme (Bel) Katusha Team
79 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling 0:01:27
80 Mark Renshaw (Aus) HTC-Highroad 0:01:28
81 Robbie McEwen (Aus) Team RadioShack
82 Romain Lemarchand (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:29
83 Daniel Sesma (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:30
84 Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack
85 Rob Goris (Bel) Veranda’s Willems – Accent
86 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Euskaltel-Euskadi
87 Alexander Mironov (Rus) Katusha Team
88 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team RadioShack
89 Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team 0:01:33
90 Laurens De Vreese (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
91 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard 0:01:34
92 Leonardo Fabio Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:01:36
93 Matteo Trentin (Ita) Quickstep Cycling Team
94 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:37
95 Tiziano Dall’Antonia (Ita) Liquigas-Cannondale
96 Matthew Wilson (Aus) Team Garmin-Cervelo
97 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale
98 Enrique Sanz (Spa) Movistar Team 0:01:38
99 Klaas Lodewyck (Bel) Omega Pharma-Lotto
100 Maarten Wynants (Bel) Rabobank Cycling Team 0:01:39
101 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:40
102 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
103 Christian Knees (Ger) Sky Procycling 0:01:42
104 Zdenek Stybar (Cze) Quickstep Cycling Team
105 Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team
106 Stijn Neirynck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
107 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano
108 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
109 Stefan Van Dijk (Ned) Veranda’s Willems – Accent 0:01:45
110 Jean-Pierre Drucker (Lux) Veranda’s Willems – Accent
111 Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana
112 Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:01:46
113 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi
114 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:01:47
115 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD 0:01:48
116 Baden Cooke (Aus) Saxo Bank Sungard
117 Theo Bos (Ned) Rabobank Cycling Team 0:01:49
118 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team
119 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:50
120 Michael Barry (Can) Sky Procycling 0:01:52
121 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Cannondale
122 Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano 0:01:55
123 Gabriel Rasch (Nor) Team Garmin-Cervelo
124 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Movistar Team
125 Koldo Fernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi
126 James Vanlandschoot (Bel) Veranda’s Willems – Accent 0:01:56
127 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
128 Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:01:58
129 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
130 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
131 Gerald Ciolek (Ger) Quickstep Cycling Team
132 Fabian Wegmann (Ger) Leopard Trek 0:02:00
133 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:02:01
134 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo
135 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:02
136 Grégory Rast (Swi) Team RadioShack 0:02:03
137 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi
138 Allan Davis (Aus) Pro Team Astana 0:02:05
139 Simone Ponzi (Ita) Liquigas-Cannondale
140 Marco Bandiera (Ita) Quickstep Cycling Team 0:02:06
141 Andreas Stauff (Ger) Quickstep Cycling Team
142 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre – ISD 0:02:09
143 Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana 0:02:10
144 Kevin Ista (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:02:11
145 Enrico Magazzini (Ita) Lampre – ISD 0:02:13
146 Wim De Vocht (Bel) Veranda’s Willems – Accent 0:02:14
147 Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:18
148 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD 0:02:20
149 Valentin Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana
150 Simon Zahner (Swi) BMC Racing Team 0:02:23
151 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo 0:02:24
152 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team 0:02:31
153 Dominic Klemme (Ger) Leopard Trek
154 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:41
155 Roger Kluge (Ger) Skil – Shimano 0:02:45
156 Michaël Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:02:48
157 Feng Han (Chn) Skil – Shimano 0:02:58
158 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek 0:03:01
159 Ben Swift (GBr) Sky Procycling 0:03:24
DNS Rick Flens (Ned) Rabobank Cycling Team
DNS Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
DNS Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano

 

GENERALNI PLASMAN posle 4 etape

1 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling 13:49:06
2 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:12
3 David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo 0:00:18
4 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team 0:00:27
5 Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:47
6 Joost Van Leijen (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:54
7 Dominique Cornu (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:57
8 Dries Devenyns (Bel) Quickstep Cycling Team 0:00:58
9 Ben Hermans (Bel) Team RadioShack 0:00:59
10 Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek 0:01:03
11 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team 0:01:05
12 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team 0:01:11
13 Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad 0:01:12
14 Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne
15 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:01:16
16 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano 0:01:21
17 Grega Bole (Slo) Lampre – ISD
18 Jan Ghyselinck (Bel) HTC-Highroad 0:01:22
19 Tom Stamsnijder (Ned) Leopard Trek 0:01:23
20 Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team 0:01:27
21 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard 0:01:37
22 Carlos Oyarzun (Chi) Movistar Team 0:01:40
23 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad 0:01:41
24 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank Cycling Team 0:01:43
25 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD 0:01:45
26 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team 0:01:47
27 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling 0:01:49
28 Sam Bewley (NZl) Team RadioShack 0:01:50
29 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:53
30 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:54
31 Zdenek Stybar (Cze) Quickstep Cycling Team 0:01:55
32 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale 0:01:57
33 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:02
34 Artem Ovechkin (Rus) Katusha Team 0:02:03
35 Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack
36 Maarten Wynants (Bel) Rabobank Cycling Team
37 Leonardo Fabio Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:02:04
38 Christian Knees (Ger) Sky Procycling 0:02:06
39 Sergey Renev (Kaz) Pro Team Astana
40 Maxime Vantomme (Bel) Katusha Team 0:02:09
41 Luke Roberts (Aus) Saxo Bank Sungard 0:02:11
42 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:02:12
43 Baden Cooke (Aus) Saxo Bank Sungard
44 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:02:18
45 Michael Barry (Can) Sky Procycling 0:02:19
46 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team 0:02:20
47 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team 0:02:22
48 Kristof Goddaert (Bel) AG2R La Mondiale 0:02:23
49 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Movistar Team
50 Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:24
51 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard 0:02:25
52 Simone Ponzi (Ita) Liquigas-Cannondale 0:02:26
53 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:27
54 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:31
55 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team 0:02:32
56 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:02:33
57 Koldo Fernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi
58 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD 0:02:34
59 Jürgen Van Goolen (Bel) Veranda’s Willems – Accent
60 Stijn Vandenbergh (Bel) Katusha Team 0:02:38
61 Romain Lemarchand (Fra) AG2R La Mondiale
62 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
63 Fabian Wegmann (Ger) Leopard Trek 0:02:41
64 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team RadioShack 0:02:43
65 Grégory Rast (Swi) Team RadioShack 0:02:47
66 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:52
67 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:02:56
68 Laurens De Vreese (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:02:57
69 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre – ISD 0:03:03
70 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale 0:03:23
71 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:05:00
72 Dmytro Krivtsov (Ukr) Lampre – ISD 0:05:12
73 Vladimir Isaichev (Rus) Katusha Team 0:05:17
74 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling 0:05:19
75 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:23
76 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:05:25
77 Mitchell Docker (Aus) Skil – Shimano 0:05:26
78 Tomas Vaitkus (Ltu) Pro Team Astana 0:05:29
79 David Loosli (Swi) Lampre – ISD 0:05:40
80 Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Pro Team Astana 0:05:45
81 Javier Iriarte (Spa) Movistar Team 0:05:57
82 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
83 David Tanner (Aus) Saxo Bank Sungard 0:06:11
84 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard 0:06:19
85 Brett Lancaster (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:06:55
86 Allan Davis (Aus) Pro Team Astana 0:06:57
87 Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano 0:07:04
88 Enrique Sanz (Spa) Movistar Team 0:07:42
89 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo 0:07:43
90 Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo 0:07:45
91 Jesse Sergent (NZl) Team RadioShack 0:07:57
92 Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team 0:08:39
93 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:08:42
94 Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad 0:10:43
95 Enrico Magazzini (Ita) Lampre – ISD 0:10:46
96 Alexander Mironov (Rus) Katusha Team 0:11:21
97 Greg Henderson (NZl) Sky Procycling 0:11:26
98 Robert Hunter (RSA) Team RadioShack 0:11:34
99 André Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:11:36
100 Klaas Lodewyck (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:12:32
101 Stefan Van Dijk (Ned) Veranda’s Willems – Accent 0:12:42
102 Matteo Trentin (Ita) Quickstep Cycling Team 0:12:55
103 Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana 0:13:16
104 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale 0:13:18
105 Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:13:20
106 Marco Bandiera (Ita) Quickstep Cycling Team 0:13:46
107 Dominic Klemme (Ger) Leopard Trek 0:13:55
108 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:14:04
109 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo 0:16:34
110 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD 0:17:34
111 Robbie McEwen (Aus) Team RadioShack 0:17:44
112 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Quickstep Cycling Team 0:17:50
113 Mark Renshaw (Aus) HTC-Highroad 0:17:54
114 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:18:01
115 Jean-Pierre Drucker (Lux) Veranda’s Willems – Accent 0:18:02
116 Bernhard Eisel (Aut) HTC-Highroad 0:18:05
117 Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team 0:18:08
118 Arnoud Van Groen (Ned) Veranda’s Willems – Accent
119 Jens Mouris (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:18:12
120 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling 0:18:20
121 Gerald Ciolek (Ger) Quickstep Cycling Team 0:18:23
122 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard 0:18:25
123 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano 0:18:28
124 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo
125 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:18:36
126 James Vanlandschoot (Bel) Veranda’s Willems – Accent 0:18:44
127 Andreas Stauff (Ger) Quickstep Cycling Team 0:18:46
128 Matthew Brammeier (Irl) HTC-Highroad 0:18:48
129 Ronan Van Zandbeek (Ned) Skil – Shimano 0:18:51
130 Wim De Vocht (Bel) Veranda’s Willems – Accent 0:18:59
131 Roger Kluge (Ger) Skil – Shimano 0:19:05
132 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek 0:19:06
133 Tiziano Dall’Antonia (Ita) Liquigas-Cannondale 0:19:10
134 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Cannondale 0:19:13
135 Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana
136 Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team 0:19:17
137 Ben Swift (GBr) Sky Procycling 0:19:51
138 Stijn Neirynck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:19:56
139 Michaël Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:20:03
140 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:20:13
141 Theo Bos (Ned) Rabobank Cycling Team 0:20:21
142 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:20:27
143 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:20:30
144 Frantisek Rabon (Cze) HTC-Highroad 0:20:40
145 Jens Debusschere (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:20:50
146 Gabriel Rasch (Nor) Team Garmin-Cervelo 0:21:56
147 Valentin Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana 0:23:26
148 Kevin Ista (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:23:27
149 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:23:38
150 Rob Goris (Bel) Veranda’s Willems – Accent 0:25:45
151 Matthew Wilson (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:26:28
152 Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:26:47
153 Daniel Sesma (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:26:56
154 Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:27:04
155 Simon Zahner (Swi) BMC Racing Team 0:27:41
156 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team 0:28:46
157 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:28:47
158 William Clarke (Aus) Leopard Trek 0:30:59
159 Feng Han (Chn) Skil – Shimano 0:39:39

(BiciSvet.com/izvor:cyclingnews.com/Đorđe Pejković)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *