La Vuelta-e5: Sierra Nevada – Valdepeñas de Jaén 187km (video)

Pin It

Direktor Javier Guillén i njegov organizatorski tim su najverovatnije bili impresionirani prošlogodišnjom etapom u “Valdepeñas de Jaén” gde su rampe i po 23% iznenadile mnoge, a donele fenomenalan trijumf Igoru Antonu. Ove godine Vuelta prolazi dva puta kroz gradić u Andaluziji. Pre toga trka startuje spuštanjem iz skijaškog centra, i ide kroz otvoren krajolik na kome vetar igra značajnu ulogu. Ovo može biti dan za begunce, dok će se u glavnoj grupi mnogi jedva popeti na završni “zid”

Nagradna igra se nastavlja. Igra je veoma jednostavna: NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !
-Ostavite što ranije komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi. Igra traje do 15h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape. Pokrovitelj LA VUELTA nagradne igre je MASTER BIKE ČAČAK
NAPOMENA: Jedna E-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom

REZULTATI:
Sierra Nevada – Valdepenas de Jaen 187km

1 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 4:42:54
2 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:04
3 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 0:00:05
4 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:07
5 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD
6 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack
7 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek
8 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale
9 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto
10 Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana
11 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:11
12 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team
13 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi
14 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC
15 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto
16 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team
17 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:17
18 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:00:20
19 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack
20 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling
21 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek
22 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling
23 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team
24 Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team
25 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC
26 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana
27 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:29
28 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC
29 Tiago Machado (Por) Team RadioShack
30 Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo
31 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad 0:00:31
32 Santo Anza (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
33 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team
34 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC
35 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
36 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
37 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team
38 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale
39 Rafal Majka (Pol) Saxo Bank Sungard 0:00:42
40 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:43
41 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo
42 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:49
43 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD 0:00:52
44 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:56
45 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:57
46 Oliver Zaugg (Swi) Leopard Trek
47 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto
48 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana
49 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana 0:01:38
50 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team 0:01:41
51 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD
52 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:43
53 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale
54 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team 0:02:03
55 Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale 0:02:20
56 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling 0:04:25
57 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:09
58 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada
59 David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC
60 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia Caja Granada
61 Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale
62 Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada
63 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC
64 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto
65 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale
66 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 0:06:18
67 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi
68 Andrey Mizourov (Kaz) Pro Team Astana
69 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:21
70 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo 0:06:29
71 Thomas Rohregger (Aut) Leopard Trek 0:06:48
72 Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo
73 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek
74 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto
75 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD 0:09:16
76 Thomas Löfkvist (Swe) Sky Procycling
77 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD
78 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi
79 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard
80 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi
81 Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
82 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale 0:09:30
83 Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto
84 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC
85 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team
86 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team
87 Tanel Kangert (Est) Pro Team Astana
88 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team
89 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team 0:09:42
90 Johannes Fröhlinger (Ger) Skil – Shimano
91 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team
92 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD
93 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD
94 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi
95 Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD 0:10:08
96 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:11:49
97 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto
98 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano
99 Martin Velits (Svk) HTC-Highroad
100 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
101 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana
102 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team
103 Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto
104 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team
105 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
106 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad
107 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team
108 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
109 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
110 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team
111 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
112 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team
113 Tom Boonen (Bel) Quickstep Cycling Team
114 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack
115 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale
116 Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
117 Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team
118 Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia Caja Granada
119 Matthew Busche (USA) Team RadioShack
120 Leigh Howard (Aus) HTC-Highroad
121 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
122 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
123 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team
124 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale
125 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team
126 Andrey Kashechkin (Kaz) Pro Team Astana
127 Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack
128 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team
129 Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad
130 Matti Breschel (Den) Rabobank Cycling Team
131 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD 0:12:04
132 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:12:10
133 Nelson Oliveira (Spa) Team RadioShack
134 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale
135 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale
136 Fabian Cancellara (Swi) Leopard Trek
137 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
138 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling
139 Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo
140 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack
141 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad
142 Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo
143 Davide Vigano (Ita) Leopard Trek 0:12:39
144 Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek
145 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling 0:14:27
146 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
147 John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad
148 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack
149 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada
150 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:14:48
151 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 0:14:51
152 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:15:09
153 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:15:23
154 Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana 0:16:31
155 Luca Paolini (Ita) Katusha Team
156 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team
157 Marcel Kittel (Ger) Skil – Shimano 0:16:43
158 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team 0:17:34
159 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
160 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team 0:17:38
161 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard 0:17:56
162 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:17:59
163 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
164 Jonas Aaen Jörgensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:18:07
165 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team 0:24:06
166 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:31:49
167 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team
168 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:32:01
169 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Procycling
170 Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard
171 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada
172 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia Caja Granada
173 Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano
174 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Andalucia Caja Granada
175 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
176 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team
177 Matthias Brandle (Aut) Geox-TMC
178 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard
179 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team
180 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo
181 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano
182 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team
183 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano
184 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano
185 Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team
186 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada
187 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling
188 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo
189 Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo
190 Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne
191 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano
192 Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
193 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek
194 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi
DNF Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC
DNF José Vicente Garcia Acosta (Spa) Movistar Team

 

GENERALNI PLASMAN

1 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team 18:02:34
2 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 0:00:09
3 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 0:00:23
4 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek 0:00:25
5 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:33
6 Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana 0:00:35
7 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek 0:00:38
8 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:43
9 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team
10 Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team 0:00:52
11 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team 0:00:53
12 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack 0:00:54
13 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:55
14 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:57
15 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD
16 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad 0:00:58
17 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team 0:00:59
18 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack 0:01:07
19 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling 0:01:20
20 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling
21 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC 0:01:21
22 Tiago Machado (Por) Team RadioShack 0:01:37
23 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:39
24 Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo 0:01:44
25 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale 0:01:47
26 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC 0:01:52
27 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:02:07
28 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:02:09
29 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:02:22
30 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team 0:02:28
31 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC 0:02:35
32 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:38
33 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana 0:02:46
34 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:49
35 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC 0:02:53
36 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo 0:02:54
37 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:10
38 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team 0:03:14
39 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:46
40 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team 0:05:02
41 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD 0:06:07
42 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:24
43 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team 0:06:36
44 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana 0:07:06
45 Oliver Zaugg (Swi) Leopard Trek 0:08:08
46 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:09:36
47 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:09:37
48 Thomas Rohregger (Aut) Leopard Trek 0:10:24
49 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD 0:11:09
50 Rafal Majka (Pol) Saxo Bank Sungard 0:11:23
51 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:11:29
52 Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale
53 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD 0:11:55
54 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team 0:13:28
55 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team 0:13:36
56 Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo 0:13:40
57 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale 0:13:53
58 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:14:01
59 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada 0:14:03
60 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team 0:14:19
61 Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada 0:15:15
62 Johannes Fröhlinger (Ger) Skil – Shimano 0:15:23
63 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:15:38
64 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo 0:16:12
65 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling 0:16:18
66 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 0:17:10
67 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:18:09
68 Santo Anza (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:18:32
69 Thomas Löfkvist (Swe) Sky Procycling 0:18:50
70 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD 0:21:05
71 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana 0:21:24
72 Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia Caja Granada 0:21:42
73 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale 0:21:44
74 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team 0:22:15
75 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale 0:23:03
76 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 0:24:53
77 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano 0:26:05
78 David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC 0:26:49
79 Tanel Kangert (Est) Pro Team Astana 0:26:58
80 Andrey Mizourov (Kaz) Pro Team Astana 0:27:24
81 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC 0:27:27
82 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale 0:27:42
83 Matthew Busche (USA) Team RadioShack 0:27:50
84 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team 0:28:46
85 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack 0:29:36
86 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:29:41
87 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team 0:29:54
88 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard 0:30:07
89 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD 0:30:11
90 Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto 0:30:20
91 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD 0:30:31
92 Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team 0:30:37
93 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale 0:31:25
94 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:31:47
95 Andrey Kashechkin (Kaz) Pro Team Astana 0:31:56
96 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:31:59
97 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 0:32:00
98 Tom Boonen (Bel) Quickstep Cycling Team 0:32:01
99 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team 0:32:04
100 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:32:13
101 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
102 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana 0:32:16
103 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:32:20
104 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling
105 Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek 0:32:36
106 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale 0:32:48
107 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto 0:33:22
108 Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:33:33
109 Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:34:14
110 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:35:32
111 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC 0:36:01
112 Davide Vigano (Ita) Leopard Trek 0:36:23
113 Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD 0:36:32
114 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale 0:36:33
115 Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack 0:36:37
116 Matti Breschel (Den) Rabobank Cycling Team 0:36:56
117 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad 0:37:04
118 Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad 0:37:12
119 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia Caja Granada 0:37:16
120 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:38:30
121 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale 0:39:08
122 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team 0:39:11
123 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale 0:39:13
124 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack 0:39:28
125 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD 0:39:49
126 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek 0:39:50
127 Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo 0:39:54
128 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team 0:40:27
129 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team 0:40:37
130 Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana 0:41:13
131 Fabian Cancellara (Swi) Leopard Trek 0:41:18
132 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:41:33
133 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:41:37
134 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:41:39
135 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling 0:42:02
136 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team 0:42:05
137 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team 0:42:15
138 Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:42:21
139 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:42:33
140 Martin Velits (Svk) HTC-Highroad 0:42:40
141 Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team 0:42:45
142 Nelson Oliveira (Spa) Team RadioShack 0:42:46
143 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:42:54
144 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 0:42:56
145 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team 0:43:34
146 Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale 0:43:40
147 Luca Paolini (Ita) Katusha Team 0:43:59
148 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:44:12
149 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad 0:44:34
150 John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad 0:44:53
151 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team 0:45:22
152 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack 0:45:24
153 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:45:32
154 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team 0:46:16
155 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team 0:46:34
156 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:47:29
157 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team 0:47:33
158 Leigh Howard (Aus) HTC-Highroad 0:48:19
159 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:48:49
160 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:48:58
161 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling 0:50:58
162 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada 0:51:25
163 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team 0:52:25
164 Marcel Kittel (Ger) Skil – Shimano 0:52:32
165 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard 0:54:27
166 Jonas Aaen Jörgensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:56:44
167 Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano 1:00:26
168 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada 1:00:40
169 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team 1:01:00
170 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi 1:01:11
171 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia Caja Granada 1:02:17
172 Matthias Brandle (Aut) Geox-TMC 1:03:56
173 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team 1:05:01
174 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:05:35
175 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling 1:05:38
176 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano 1:06:34
177 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo 1:07:34
178 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 1:07:58
179 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano 1:08:01
180 Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team 1:08:25
181 Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard 1:08:31
182 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Procycling 1:08:49
183 Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo 1:09:23
184 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team 1:09:35
185 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Andalucia Caja Granada 1:10:03
186 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo 1:10:08
187 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek 1:10:33
188 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano 1:11:54
189 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard 1:12:04
190 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada 1:12:39
191 Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne 1:12:55
192 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 1:13:07
193 Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 1:13:11
194 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard 1:16:54

(BiciSvet.com)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

12 thoughts on “La Vuelta-e5: Sierra Nevada – Valdepeñas de Jaén 187km (video)

        1. dragan says:

          ^^ taj taj

          video sam da je dolazio sa grupom ovih dana, pa reko da lovim iznenadzenje 😉

          Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *