La Vuelta-e6: Úbeda – Córdoba 193km (video)

Pin It

Sprinteri bi trebalo da se vrate na svoje danas, iako imaju uspon druge kategorije koji će im zakomplikovati stvari. Vuelta po prvi put u istoriji posećuje mesto Ubeda, putujući na zapad ka Kordobi kroz sunčanu unutrašnjost Španije. Vozači će imati priliku da pogledaju ulazak u cilj, a onda će se popeti na “San Jerónimo” gde je Rabobankov vozač Lars Boom trijumfovao 2009. godine. Sa ovog uspona grupa bi trebalo da siđe kompaktna jer sprinteri znaju koliko prilika imaju na ovogodišnjoj trci.

Nagradna igra se nastavlja. Igra je veoma jednostavna: NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !
-Ostavite što ranije komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi. Igra traje do 15h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape. Pokrovitelj LA VUELTA nagradne igre je MASTER BIKE ČAČAK
NAPOMENA: Jedna E-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom

 

REZULTATI:

1 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale 4:38:22
2 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
3 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale
4 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale
5 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:03
6 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek 0:00:17
7 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team
8 Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team
9 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
10 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team
11 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad
12 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi
13 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC
14 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team
15 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD
16 Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek 0:00:23
17 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD
18 Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana
19 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
20 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
21 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team
22 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
23 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack
24 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling
25 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack
26 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC
27 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto
28 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC
29 Rafal Majka (Pol) Saxo Bank Sungard
30 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team
31 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano
32 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale
33 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek
34 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling
35 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team
36 Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana
37 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team
38 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana
39 Johannes Fröhlinger (Ger) Skil – Shimano
40 Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo
41 Tiago Machado (Por) Team RadioShack
42 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team
43 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
44 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team
45 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad
46 Santo Anza (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
47 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi
48 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC
49 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team
50 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team
51 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi
52 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi
53 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
54 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo
55 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto
56 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana
57 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale
58 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team
59 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale
60 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team
61 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team 0:01:04
62 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:18
63 David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC 0:01:47
64 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling 0:02:19
65 Thomas Löfkvist (Swe) Sky Procycling
66 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano 0:05:19
67 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
68 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack
69 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD
70 Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
71 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD
72 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi
73 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling
74 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team
75 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne
76 Oliver Zaugg (Swi) Leopard Trek
77 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto
78 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
79 Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale
80 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada 0:06:53
81 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia Caja Granada
82 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada
83 Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada
84 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC
85 Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto
86 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto
87 Andrey Kashechkin (Kaz) ProTeam Astana
88 Andrey Mizourov (Kaz) Pro Team Astana
89 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo
90 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard
91 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team
92 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
93 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale
94 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
95 Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo
96 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD
97 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD
98 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale
99 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana
100 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC
101 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team
102 Martin Velits (Svk) HTC-Highroad 0:07:58
103 Nelson Oliveira (Spa) Team RadioShack
104 Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo
105 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi
106 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi
107 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale
108 John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad
109 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto
110 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
111 Tanel Kangert (Est) Pro Team Astana
112 Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team 0:13:51
113 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
114 Thomas Rohregger (Aut) Leopard Trek
115 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek
116 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team
117 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team
118 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team 0:14:22
119 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto
120 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana
121 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad
122 Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD
123 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team
124 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada
125 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack
126 Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack
127 Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo
128 Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
129 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
130 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
131 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack
132 Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia Caja Granada
133 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team
134 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team
135 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD 0:15:49
136 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
137 Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale
138 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team
139 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale
140 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
141 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia Caja Granada
142 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team
143 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD
144 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
145 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team
146 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
147 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi
148 Matthew Busche (USA) Team RadioShack
149 Luca Paolini (Ita) Katusha Team 0:16:28
150 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:17:32
151 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano
152 Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard
153 Jonas Aaen Jörgensen (Den) Saxo Bank Sungard
154 Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano
155 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard
156 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto
157 Matthias Brandle (Aut) Geox-TMC
158 Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad
159 Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto
160 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team
161 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano
162 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Andalucia Caja Granada
163 Tom Boonen (Bel) Quickstep Cycling Team
164 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling
165 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano
166 Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne
167 Fabian Cancellara (Swi) Leopard Trek 0:17:52
168 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 0:18:34
169 Leigh Howard (Aus) HTC-Highroad 0:21:12
170 Davide Vigano (Ita) Leopard Trek
171 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling
172 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo
173 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard
174 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team
175 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team
176 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo
177 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling
178 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
179 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
180 Marcel Kittel (Ger) Skil – Shimano
181 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team
182 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team
183 Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo
184 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada
185 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek
186 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
187 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team
188 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale
189 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
190 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
DNF Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team
DNF Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
DNF Matti Breschel (Den) Rabobank Cycling Team
DNF Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Procycling

 

GENERALNI PLASMAN posle 6 etapa

1 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team 22:41:13
2 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 0:00:15
3 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:16
4 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 0:00:23
5 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek 0:00:25
6 Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana 0:00:41
7 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek 0:00:44
8 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:49
9 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team
10 Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team 0:00:52
11 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team 0:00:53
12 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:57
13 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD
14 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack 0:01:00
15 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team 0:01:01
16 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad 0:01:04
17 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team 0:01:05
18 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack 0:01:13
19 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC 0:01:21
20 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:25
21 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling 0:01:26
22 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling
23 Tiago Machado (Por) Team RadioShack 0:01:43
24 Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo 0:01:50
25 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale 0:01:53
26 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC 0:01:58
27 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:02:13
28 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:02:15
29 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:02:22
30 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team 0:02:34
31 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC 0:02:41
32 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:44
33 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana 0:02:52
34 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:55
35 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC 0:02:59
36 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo 0:03:00
37 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:16
38 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:52
39 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team 0:05:49
40 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:30
41 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team 0:06:42
42 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team 0:09:50
43 Rafal Majka (Pol) Saxo Bank Sungard 0:11:29
44 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:11:35
45 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD 0:12:43
46 Oliver Zaugg (Swi) Leopard Trek 0:13:10
47 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team 0:13:34
48 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team 0:13:42
49 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana
50 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team 0:14:25
51 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:14:38
52 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:14:39
53 Johannes Fröhlinger (Ger) Skil – Shimano 0:15:29
54 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD 0:16:11
55 Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale 0:16:31
56 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:16:39
57 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 0:16:41
58 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD 0:16:57
59 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling 0:18:20
60 Santo Anza (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:18:38
61 Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo 0:20:16
62 Thomas Löfkvist (Swe) Sky Procycling 0:20:52
63 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD 0:21:11
64 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana 0:21:30
65 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale 0:21:34
66 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale 0:21:50
67 Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada 0:21:51
68 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale 0:22:38
69 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo 0:22:48
70 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:23:11
71 Thomas Rohregger (Aut) Leopard Trek 0:23:58
72 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale 0:27:48
73 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada 0:28:08
74 David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC 0:28:19
75 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team 0:28:51
76 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:29:47
77 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano 0:31:07
78 Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek 0:32:42
79 Andrey Mizourov (Kaz) Pro Team Astana 0:34:00
80 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC 0:34:03
81 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack 0:34:38
82 Tanel Kangert (Est) Pro Team Astana 0:34:39
83 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:34:56
84 Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia Caja Granada 0:35:47
85 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale 0:35:56
86 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard 0:36:43
87 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD 0:36:47
88 Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto 0:36:56
89 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:37:15
90 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 0:37:22
91 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale 0:38:01
92 Andrey Kashechkin (Kaz) ProTeam Astana 0:38:32
93 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 0:38:36
94 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:38:56
95 Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:39:16
96 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale 0:39:24
97 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:39:28
98 Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:41:14
99 Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana 0:41:19
100 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team 0:42:20
101 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC 0:42:37
102 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:43:13
103 Matthew Busche (USA) Team RadioShack 0:43:22
104 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia Caja Granada 0:43:52
105 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad 0:44:34
106 Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team 0:44:42
107 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team 0:45:29
108 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team 0:45:38
109 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale 0:45:44
110 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 0:45:48
111 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD 0:46:03
112 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:46:04
113 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:46:11
114 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana 0:46:21
115 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team 0:46:40
116 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto 0:47:27
117 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:47:35
118 Tom Boonen (Bel) Quickstep Cycling Team 0:49:16
119 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:49:20
120 Martin Velits (Svk) HTC-Highroad 0:50:21
121 Nelson Oliveira (Spa) Team RadioShack 0:50:27
122 Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD 0:50:37
123 Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack 0:50:42
124 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team 0:50:49
125 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad 0:51:09
126 John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad 0:52:34
127 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:53:08
128 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team 0:53:16
129 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek 0:53:24
130 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack 0:53:33
131 Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo 0:53:59
132 Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad 0:54:27
133 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team 0:54:42
134 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD 0:55:21
135 Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team 0:56:19
136 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 0:56:30
137 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:57:05
138 Davide Vigano (Ita) Leopard Trek 0:57:18
139 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team 0:57:37
140 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:58:17
141 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:58:26
142 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:58:52
143 Fabian Cancellara (Swi) Leopard Trek 0:58:53
144 Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale 0:59:08
145 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling 0:59:17
146 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack 0:59:29
147 Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:59:36
148 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale 1:00:08
149 Luca Paolini (Ita) Katusha Team 1:00:10
150 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team 1:00:54
151 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 1:01:04
152 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team 1:01:38
153 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team 1:01:48
154 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 1:03:01
155 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team 1:03:10
156 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team 1:04:29
157 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team 1:06:20
158 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada 1:07:16
159 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano 1:08:07
160 Leigh Howard (Aus) HTC-Highroad 1:09:14
161 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:09:44
162 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:09:53
163 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard 1:11:42
164 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling 1:11:53
165 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada 1:12:20
166 Marcel Kittel (Ger) Skil – Shimano 1:13:27
167 Jonas Aaen Jörgensen (Den) Saxo Bank Sungard 1:13:59
168 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi 1:16:43
169 Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano 1:17:41
170 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia Caja Granada 1:17:49
171 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada 1:19:15
172 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:21:07
173 Matthias Brandle (Aut) Geox-TMC 1:21:11
174 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team 1:21:55
175 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team 1:22:16
176 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano 1:23:49
177 Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard 1:25:46
178 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 1:26:15
179 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling 1:26:33
180 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Andalucia Caja Granada 1:27:18
181 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo 1:28:29
182 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano 1:29:09
183 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard 1:29:19
184 Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne 1:30:04
185 Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo 1:30:18
186 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano
187 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team 1:30:30
188 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo 1:31:03
189 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek 1:31:28
190 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard 1:37:49

(BiciSvet.com)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

16 thoughts on “La Vuelta-e6: Úbeda – Córdoba 193km (video)

  1. goran says:

    Onaj Nibali me tako nervira, a i u ovoj etapi je potvrdio koliki je tupson, zamalo da im Lastras uzme pobedu pored njih četvorice, da Sagan ne povadi stvar (Ono, ja pobedi, a ti se nerviraj).

    Reply
  2. Kuljanin says:

    Likvigas je pobedio danas, odvojila se cetvorica na spustu, tako nesto jos nisam video, svaka cast.

    Reply
  3. rasabogd says:

    Heinrich Haussler mora neki sprinter da pobedi na ovoj vuelti

    Reply
      1. pejoslav says:

        auuu 😀
        slabo pratim, priznajem i sramim se 🙂 juce sam na kratko nesto uhvatio na eurosportu i video edija bosa, al to je izgleda u americi 😀

        Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *