USA Pro Cycling Challenge – video pregled

Pin It
Tour of Colorado - Podium

Nova trka u kalendaru preti da postane jedna od najzanimljivijih u USA. Uzbudljivo je bilo na pojedinim etapama, ali samo zato što su se trkali, Hinkapi, Baso, Šlek, Ten Dam i još poneki momci u begovima.

Krajolik baš i nije inspirativan, ali: That is the name of the game in Colorado

Još jednom se Levi Lajphajmer pokazao kao najbolji vozač na trkama na Američkom kontinentu. Posle odlične Kalofornije i pobede u Juti, sada trijumfuje i u Koloradu.

 

PROLOG:

ETAPA 1 – Salida – Crested Butte/Mt. Crested Butte 159.9 km

ETAPA 2 – Gunnison – Aspen 209.8 km

ETAPA 3 – Vail (ITT)16.1 km

ETAPA 4 – Avon – Steamboat Springs 138.4 km

ETAPA 5 – Steamboat Springs – Breckenridge 170.2 km

ETAPA 6 – Denver 116km

GENERALNI PLASMAN

1 Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack 20:00:24
2 Christian Vande Velde (USA) Team Garmin-Cervelo 0:00:11
3 Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad 0:00:17
4 Thomas Danielson (USA) Team Garmin-Cervelo 0:00:21
5 George Hincapie (USA) BMC Racing Team 0:00:53
6 Rafael Infantino Abreu (Col) EPM – UNE 0:01:14
7 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:01:18
8 Stef Clement (Ned) Rabobank Cycling Team 0:01:42
9 Bruno Pires (Por) Leopard Trek 0:01:49
10 Rory Sutherland (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:01:50
11 Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack 0:02:07
12 Fränk Schleck (Lux) Leopard Trek 0:02:17
13 Juan Pablo Suarez Suarez (Col) EPM – UNE 0:02:20
14 Christopher Baldwin (USA) Bissell Cycling 0:02:38
15 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team 0:02:46
16 Javier Alexis Acevedo Colle (Col) Gobernacion De Antioquia – Indeportes Antioquia 0:02:48
17 Oscar Sevilla Ribera (Spa) Gobernacion De Antioquia – Indeportes Antioquia 0:03:13
18 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Gobernacion De Antioquia – Indeportes Antioquia 0:03:14
19 Peter Stetina (USA) Team Garmin-Cervelo 0:03:26
20 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) EPM – UNE 0:03:35
21 Jeffry Louder (USA) BMC Racing Team 0:03:53
22 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:03:54
23 Gustav Larsson (Swe) Saxo Bank Sungard 0:04:11
24 Lucas Euser (USA) Team Spidertech Powered By C10 0:04:28
25 Jaime Alberto Castaneda Ortega (Col) EPM – UNE 0:04:55
26 Tobias Ludvigsson (Swe) Skil – Shimano 0:05:55
27 Stefan Denifl (Aut) Leopard Trek 0:06:01
28 Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Cervelo 0:06:05
29 Andrès Miguel Diaz Corrales (Col) Team Exergy 0:06:10
30 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale 0:06:12
31 Alex Hagman (USA) Jelly Belly p/b Kenda 0:06:16
32 Anders Lund (Den) Leopard Trek 0:06:42
33 Andy Schleck (Lux) Leopard Trek 0:06:55
34 Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard 0:07:34
35 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale
36 Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team 0:07:36
37 Carlos Fernando Piamonte Rodriguez (Col) EPM – UNE 0:07:37
38 Rubens Bertogliati (Swi) Team Type 1 – Sanofi 0:07:43
39 Vladimir Efimkin (Rus) Team Type 1 – Sanofi 0:08:00
40 Philip Deignan (Irl) Team RadioShack 0:08:28
41 Edward Stiver Ortiz Caro (Col) EPM – UNE 0:08:51
42 Rafael Montiel (Col) Gobernacion De Antioquia – Indeportes Antioquia 0:09:37
43 Timothy Duggan (USA) Liquigas-Cannondale 0:09:40
44 Cristhian Montoya Giraldo (Col) Gobernacion De Antioquia – Indeportes Antioquia 0:09:51
45 Jens Voigt (Ger) Leopard Trek 0:10:20
46 Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo 0:10:33
47 Javier Megias Leal (Spa) Team Type 1 – Sanofi 0:10:54
48 Daniel Navarro Garcia (Spa) Saxo Bank Sungard 0:11:24
49 Alexander Efimkin (Rus) Team Type 1 – Sanofi 0:11:37
50 Lachlan Norris (Aus) HTC-Highroad 0:12:03
51 Daniel Summerhill (USA) Team Garmin-Cervelo 0:14:23
52 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:14:27
53 George Bennett (NZl) Team RadioShack 0:14:36
54 Chris Butler (USA) BMC Racing Team 0:14:40
55 Chad Beyer (USA) BMC Racing Team 0:15:01
56 William Dugan (USA) Team Type 1 – Sanofi 0:15:08
57 Alejandro Ramirez Calderon (Col) Gobernacion De Antioquia – Indeportes Antioquia 0:15:16
58 Walter Fernando Pedraza Morales (Col) EPM – UNE 0:16:14
59 Hayden Roulston (NZl) HTC-Highroad 0:16:42
60 Danny Pate (USA) HTC-Highroad 0:16:45
61 Peter Velits (Svk) HTC-Highroad 0:16:48
62 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team 0:17:20
63 Daniel Lloyd (GBr) Team Garmin-Cervelo 0:18:05
64 Dennis Van Winden (Ned) Rabobank Cycling Team 0:18:54
65 Valeriy Kobzarenko (Ukr) Team Type 1 – Sanofi 0:19:21
66 Benjamin King (USA) Team RadioShack 0:19:25
67 Matt Cooke (USA) Team Exergy 0:19:29
68 Sebastien Salas (Can) Team Exergy 0:20:26
69 André Steensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:20:57
70 Oscar Alvarez (Col) Gobernacion De Antioquia – Indeportes Antioquia 0:21:29
71 Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team 0:22:48
72 Ben Jacques-Maynes (USA) Bissell Cycling 0:24:04
73 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Cannondale 0:24:27
74 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale 0:26:14
75 Patrick Gretsch (Ger) HTC-Highroad 0:26:47
76 Francois Parisien (Can) Team Spidertech Powered By C10 0:28:01
77 Martin Mortensen (Den) Leopard Trek 0:29:31
78 Fred Rodriguez (USA) Team Exergy 0:29:32
79 Frank Kevin Pipp (USA) Bissell Cycling 0:29:43
80 Michael Mørkøv (Den) Saxo Bank Sungard 0:30:05
81 Erik Slack (USA) Team Exergy 0:31:14
82 Martin Reimer (Ger) Skil – Shimano 0:31:42
83 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:33:35
84 Thimothy Roe (Aus) BMC Racing Team 0:33:49
85 Craig Lewis (USA) HTC-Highroad 0:36:35
86 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:40:10
87 Bernard Van Ulden (USA) Jelly Belly p/b Kenda 0:41:17
88 Bradley White (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:42:09
89 Ryan Roth (Can) Team Spidertech Powered By C10 0:42:39
90 Ben Hermans (Bel) Team RadioShack

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

2 thoughts on “USA Pro Cycling Challenge – video pregled

  1. hyip says:

    Thanks for sharing USA Pro Cycling Challenge – video pregled BiciSvet with us keep update bro love your article about USA Pro Cycling Challenge – video pregled BiciSvet .

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *