Vuelta a Burgos-e3 Belorado 11km (TTT) (video)

Pin It

Movistar tim izborio je tešku pobedu na kratkom ali brzom ekipnom hronometru na trećoj etapi Vuelta Burgos. “M” momci su pobedili Katusha tim koji je uspeo da zadrži lidersku poziciju sa Hoakimom Rodrigezom iako su kasnili deset sekundi.

Hronometar od 11,6 km vožen je za manje od deset minuta, a španski tim je uspeo da uz prosečnu brzinu od 66.6km/h dođe do pobede, koja je posvećena Andrei Pinarello, preminulom sinu njihovog sponzora.

 

REZULTATI
Pradoluendo – Belorado (TTT) 11.6km

1 Movistar Team 0:09:54
2 Katusha Team 0:00:10
3 Acqua & Sapone 0:00:13
4 Saur – Sojasun 0:00:17
5 Caja Rural 0:00:19
6 FDJ
7 Androni Giocattoli 0:00:20
8 Geox-TMC
9 Skil – Shimano 0:00:23
10 Euskaltel-Euskadi 0:00:24
11 Orbea Continental 0:00:29
12 Andalucia Caja Granada 0:00:35
13 Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:38
14 Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:00:39
15 Burgos 2016 – Castilla y León 0:00:40

GENERALNI PLASMAN posle 3 etape

1 Joaquím Rodríguez Oliver (Spa) Katusha Team 7:27:33
2 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team 0:00:07
3 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team
4 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 0:00:08
5 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:21
6 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team 0:00:23
7 Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur – Sojasun 0:00:30
8 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC 0:00:31
9 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 0:00:32
10 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC 0:00:36
11 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:39
12 Yannick Talabardon (Fra) Saur – Sojasun 0:00:40
13 Ricardo Garcia Ambroa (Spa) Orbea Continental 0:00:41
14 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi
15 Julien Simon (Fra) Saur – Sojasun 0:00:42
16 Arnaud Gerard (Fra) FDJ 0:00:47
17 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC 0:00:54
18 Fabio Felline (Ita) Geox-TMC 0:00:56
19 David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team 0:01:03
20 Kenny Elissonde (Fra) FDJ 0:01:07
21 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone 0:01:10
22 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team 0:01:13
23 Pieter Serry (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:01:14
24 Dalivier Ospina Navarro (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:01:29
25 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada 0:01:33
26 Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia Caja Granada 0:01:34
27 Cyril Bessy (Fra) Saur – Sojasun 0:01:40
28 Darwin Atapuma Hurtado (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
29 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ 0:01:43
30 Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team 0:01:48
31 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone 0:01:52
32 Sander Armee (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:01:53
33 Hector Leonardo Paez Leon (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:01:54
34 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team 0:01:57
35 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team 0:02:00
36 Luis Mas Bonet (Spa) Burgos 2016 – Castilla y León 0:02:08
37 Victor Cabedo (Spa) Orbea Continental 0:02:20
38 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:26
39 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia Caja Granada 0:02:28
40 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 0:02:29
41 Iñigo Cuesta (Spa) Caja Rural 0:02:39
42 Johan Coenen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
43 David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC
44 Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC 0:02:40
45 Luca Solari (Ita) Androni Giocattoli 0:02:41
46 Camilo Andres Suarez Albarracin (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:02:45
47 Jérôme Baugnies (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:02:50
48 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team 0:02:53
49 Alex Cano Ardila (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
50 Antonio Santoro (Ita) Androni Giocattoli 0:02:55
51 Rafael Valls Ferri (Spa) Geox-TMC 0:03:02
52 Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone 0:03:07
53 Ramon Domene (Spa) Androni Giocattoli
54 Tobias Ludvigsson (Swe) Skil – Shimano 0:03:14
55 Geert Steurs (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:03:19
56 Luca Barla (Ita) Androni Giocattoli 0:03:20
57 Christopher Jennings (RSA) Burgos 2016 – Castilla y León 0:03:22
58 Jesús Herrada Lopez (Spa) Movistar Team 0:03:25
59 Javier Moreno Bazan (Spa) Caja Rural 0:03:26
60 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone 0:03:34
61 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone 0:03:36
62 Paul Poux (Fra) Saur – Sojasun 0:03:38
63 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Caja Rural 0:03:42
64 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone
65 David Belda Garcia (Spa) Burgos 2016 – Castilla y León 0:03:44
66 Frédéric Guesdon (Fra) FDJ 0:03:49
67 Javier Ramirez Abeja (Spa) Andalucia Caja Granada 0:03:54
68 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:04:00
69 Mikel Landa Meana (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:04:04
70 Arturo Mora Ortiz (Spa) Caja Rural 0:04:05
71 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada
72 Daniele Ratto (Ita) Geox-TMC 0:04:14
73 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:04:23
74 Manuel Anton (Spa) Burgos 2016 – Castilla y León 0:04:30
75 Adrian Saez (Spa) Orbea Continental 0:04:32
76 Pascual Orengo Lopez (Spa) Burgos 2016 – Castilla y León 0:04:56
77 Yann Huguet (Fra) Skil – Shimano 0:05:07
78 Dominique Rollin (Can) FDJ 0:05:08
79 Alexander Riabkin (Rus) Caja Rural 0:05:12
80 Angel Vicioso Arcos (Spa) Androni Giocattoli 0:05:17
81 Jordi Simon (Spa) Caja Rural 0:05:19
82 Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone 0:05:20
83 Mikel Astarloza (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:05:26
84 José Herrada Lopez (Spa) Caja Rural 0:05:30
85 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 0:05:37
86 Thomas Bonnin (Fra) Skil – Shimano 0:05:46
87 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:06:00
88 Martin Reimer (Ger) Skil – Shimano 0:06:04
89 Xabier Zabalo Imaz (Spa) Orbea Continental 0:06:07
90 Jean-Marc Marino (Fra) Saur – Sojasun 0:06:20
91 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada 0:06:28
92 Victor Hugo Pena Grisales (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:06:42
93 Juan Pablo Forero Carreno (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
94 Igor Romero Etxebarria (Spa) Caja Rural 0:07:08
95 Beñat Urain Epelde (Spa) Orbea Continental 0:07:15
96 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada 0:07:22
97 Robin Chaigneau (Ned) Skil – Shimano 0:07:31
98 Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone 0:07:39
99 Egor Silin (Rus) Katusha Team 0:07:40
100 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team 0:07:58
101 Yoann Offredo (Fra) FDJ
102 José Vicente Garcia Acosta (Spa) Movistar Team 0:08:16
103 Peio Bilbao (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:08:36
104 Ruben Jimenez Ventosa (Spa) Burgos 2016 – Castilla y León 0:08:37
105 Noel Martin Infante (Spa) Orbea Continental 0:08:45
106 Etienne Tortelier (Fra) Saur – Sojasun 0:08:51
107 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Andalucia Caja Granada 0:08:59
108 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ 0:09:07
109 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli 0:09:19
110 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:09:30
111 Aritz Etxebarria (Spa) Orbea Continental 0:09:46
112 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
113 Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli 0:09:47
114 Mikel Bizkarra (Spa) Orbea Continental 0:09:50
115 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Burgos 2016 – Castilla y León 0:10:50

 (BiciSvet.com)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *