Ova etapa je tipična za Trku oko Baskije, vijuga preko legendarnih brda pre no što krene na jug u Vitoriu. Danas ima za svakog ponešto, od strmih uspona do otvorenih ravnica. Današnjih pet uspona ne idu u prilog sprinterima , mnogi od njih će ispasti iz trke i pre Urkiola, koji je poslednji kategorisani uspon ovogodišnje trke. Poslednjih 50 km su uglavnom ravni što će možda prouzrokovati kontranapade iza begunaca.
Nagradna igra se nastavlja. Igra je veoma jednostavna: NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !
-Ostavite što ranije komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi. Igra traje do 15h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape. Pokrovitelj LA VUELTA nagradne igre je MASTER BIKE ČAČAK
NAPOMENA: Jedna E-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom
REZULTATI:
1 | Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek | 4:39:20 | |
2 | Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana | ||
3 | Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
4 | Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo | ||
5 | Koen De Kort (Ned) Skil - Shimano | ||
6 | Manuele Mori (Ita) Lampre - ISD | ||
7 | Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team | ||
8 | Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team | ||
9 | Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
10 | Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
11 | Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team | ||
12 | Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team | ||
13 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
14 | Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard | ||
15 | Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale | ||
16 | Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
17 | Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne | ||
18 | Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team | ||
19 | Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek | ||
20 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
21 | Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale | ||
22 | Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team | ||
23 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
24 | Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
25 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | ||
26 | Christopher Froome (GBr) Sky Procycling | ||
27 | Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team | ||
28 | Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC | ||
29 | Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
30 | Johannes Fröhlinger (Ger) Skil - Shimano | ||
31 | Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
32 | Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana | ||
33 | Denis Menchov (Rus) Geox-TMC | ||
34 | Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne | ||
35 | Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek | ||
36 | Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard | ||
37 | David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC | ||
38 | Andrey Kashechkin (Kaz) ProTeam Astana | ||
39 | Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling | ||
40 | Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo | ||
41 | Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team | ||
42 | Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
43 | Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team | ||
44 | Santo Anza (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
45 | Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team | ||
46 | Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo | ||
47 | Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
48 | Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
49 | Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC | ||
50 | Thomas Löfkvist (Swe) Sky Procycling | ||
51 | Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana | ||
52 | Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana | ||
53 | Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne | ||
54 | Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale | ||
55 | Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team | ||
56 | Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
57 | Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack | ||
58 | Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
59 | Stuart O'Grady (Aus) Leopard Trek | ||
60 | Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack | ||
61 | Tanel Kangert (Est) Pro Team Astana | ||
62 | Tiago Machado (Por) Team RadioShack | ||
63 | Marco Marzano (Ita) Lampre - ISD | ||
64 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team | ||
65 | Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
66 | David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale | ||
67 | Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack | ||
68 | Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia Caja Granada | ||
69 | Thomas Rohregger (Aut) Leopard Trek | ||
70 | Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team | ||
71 | Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC | ||
72 | Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia Caja Granada | ||
73 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
74 | Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
75 | Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team | ||
76 | Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
77 | Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team | ||
78 | Andrey Mizourov (Kaz) Pro Team Astana | 0:00:17 | |
79 | Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo | ||
80 | Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team | 0:00:21 | |
81 | Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team | 0:02:29 | |
82 | Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto | 0:10:23 | |
83 | Martin Velits (Svk) HTC-Highroad | ||
84 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | ||
85 | José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada | ||
86 | Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia Caja Granada | ||
87 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre - ISD | ||
88 | David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC | ||
89 | Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team | ||
90 | Ian Stannard (GBr) Sky Procycling | ||
91 | Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
92 | Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana | ||
93 | Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto | ||
94 | Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard | ||
95 | Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling | ||
96 | Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard | ||
97 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre - ISD | ||
98 | Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo | ||
99 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre - ISD | ||
100 | Nelson Oliveira (Spa) Team RadioShack | ||
101 | Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard | ||
102 | Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
103 | David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne | ||
104 | Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale | ||
105 | Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale | ||
106 | Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team | ||
107 | Yukihiro Doi (Jpn) Skil - Shimano | ||
108 | Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team | ||
109 | Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
110 | Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto | ||
111 | Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi | ||
112 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC | ||
113 | Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team | ||
114 | Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team | ||
115 | Luca Paolini (Ita) Katusha Team | ||
116 | Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad | 0:15:48 | |
117 | Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad | ||
118 | Leigh Howard (Aus) HTC-Highroad | ||
119 | Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling | ||
120 | Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team | ||
121 | Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling | ||
122 | Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
123 | Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
124 | Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale | ||
125 | Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada | ||
126 | Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo | ||
127 | Matthias Brandle (Aut) Geox-TMC | ||
128 | Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana | ||
129 | Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team | ||
130 | Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre - ISD | ||
131 | Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo | ||
132 | John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad | ||
133 | Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team | ||
134 | Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team | ||
135 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | ||
136 | Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
137 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
138 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
139 | Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
140 | Morris Possoni (Ita) Sky Procycling | ||
141 | Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
142 | Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne | ||
143 | Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
144 | Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack | ||
145 | Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard | ||
146 | Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack | ||
147 | Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
148 | Albert Timmer (Ned) Skil - Shimano | ||
149 | Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada | ||
150 | Tom Veelers (Ned) Skil - Shimano | ||
151 | Roy Curvers (Ned) Skil - Shimano | ||
152 | Robert Wagner (Ger) Leopard Trek | ||
153 | Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada | ||
154 | Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada | ||
155 | Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale | ||
156 | Daniele Righi (Ita) Lampre - ISD | ||
157 | Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team | ||
158 | Davide Vigano (Ita) Leopard Trek | ||
159 | Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale | ||
160 | Matthew Busche (USA) Team RadioShack | ||
161 | Jonas Aaen Jörgensen (Den) Saxo Bank Sungard | ||
162 | Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne | ||
163 | Simon Geschke (Ger) Skil - Shimano | ||
164 | Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team | ||
165 | Alexandre Geniez (Fra) Skil - Shimano | ||
166 | Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard | 0:24:50 | |
167 | Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team |
GENERALNI PLASMAN:
1 | Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC | 82:38:32 | |
2 | Christopher Froome (GBr) Sky Procycling | 0:00:13 | |
3 | Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling | 0:01:39 | |
4 | Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team | 0:02:03 | |
5 | Denis Menchov (Rus) Geox-TMC | 0:03:48 | |
6 | Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek | 0:04:13 | |
7 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:04:31 | |
8 | Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:04:45 | |
9 | Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team | 0:05:20 | |
10 | Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:05:33 | |
11 | Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek | 0:05:50 | |
12 | Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard | 0:07:04 | |
13 | Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo | 0:07:22 | |
14 | Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team | 0:08:52 | |
15 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:08:57 | |
16 | Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale | 0:10:25 | |
17 | Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:11:42 | |
18 | Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana | 0:13:27 | |
19 | Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team | 0:14:31 | |
20 | Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC | 0:19:47 | |
21 | Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:20:22 | |
22 | Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team | 0:20:54 | |
23 | Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack | 0:21:06 | |
24 | Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale | 0:33:11 | |
25 | Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack | 0:33:14 | |
26 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | 0:36:38 | |
27 | Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team | 0:40:02 | |
28 | Thomas Rohregger (Aut) Leopard Trek | 0:40:19 | |
29 | Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:45:16 | |
30 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:47:21 | |
31 | Tiago Machado (Por) Team RadioShack | 0:48:04 | |
32 | Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:48:06 | |
33 | Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:50:47 | |
34 | Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana | 0:51:28 | |
35 | David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC | 1:00:03 | |
36 | Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi | 1:00:32 | |
37 | David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne | 1:10:34 | |
38 | Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale | 1:13:07 | |
39 | Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC | 1:13:16 | |
40 | Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo | 1:13:24 | |
41 | Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team | 1:15:23 | |
42 | Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team | 1:20:36 | |
43 | Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team | 1:21:57 | |
44 | Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team | 1:31:02 | |
45 | Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team | 1:31:16 | |
46 | Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team | 1:32:49 | |
47 | David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC | 1:41:37 | |
48 | Santo Anza (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 1:45:30 | |
49 | Johannes Fröhlinger (Ger) Skil - Shimano | 1:47:03 | |
50 | Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi | 1:47:47 | |
51 | David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale | ||
52 | Thomas Löfkvist (Swe) Sky Procycling | 1:48:29 | |
53 | Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team | 1:49:50 | |
54 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre - ISD | 1:50:15 | |
55 | Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi | 1:51:51 | |
56 | Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team | 1:52:48 | |
57 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre - ISD | 1:57:28 | |
58 | Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana | 1:58:49 | |
59 | Marco Marzano (Ita) Lampre - ISD | 2:02:47 | |
60 | Andrey Mizourov (Kaz) Pro Team Astana | 2:03:48 | |
61 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | 2:04:17 | |
62 | Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne | 2:08:45 | |
63 | Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto | 2:08:52 | |
64 | Tanel Kangert (Est) Pro Team Astana | 2:10:12 | |
65 | Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana | 2:13:29 | |
66 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team | 2:14:12 | |
67 | Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team | 2:14:25 | |
68 | Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling | 2:18:24 | |
69 | Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo | 2:18:27 | |
70 | Koen De Kort (Ned) Skil - Shimano | 2:18:40 | |
71 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi | 2:21:34 | |
72 | Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia Caja Granada | 2:22:50 | |
73 | Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne | 2:24:00 | |
74 | Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale | 2:25:18 | |
75 | Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team | 2:27:06 | |
76 | Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale | 2:29:14 | |
77 | Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto | 2:32:40 | |
78 | Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo | 2:34:21 | |
79 | Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana | 2:35:11 | |
80 | Morris Possoni (Ita) Sky Procycling | 2:35:32 | |
81 | Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard | 2:38:50 | |
82 | Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team | 2:40:21 | |
83 | Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team | 2:44:59 | |
84 | Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team | 2:45:56 | |
85 | Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale | 2:46:03 | |
86 | Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack | 2:46:06 | |
87 | Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team | 2:46:09 | |
88 | Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto | 2:47:40 | |
89 | Andrey Kashechkin (Kaz) ProTeam Astana | 2:54:57 | |
90 | Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada | 2:57:24 | |
91 | Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team | 2:58:19 | |
92 | Stuart O'Grady (Aus) Leopard Trek | 2:58:47 | |
93 | Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto | 2:59:00 | |
94 | Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale | 3:00:06 | |
95 | Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team | 3:00:19 | |
96 | Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack | 3:01:22 | |
97 | Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi | 3:03:09 | |
98 | José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada | 3:04:26 | |
99 | Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia Caja Granada | 3:04:54 | |
100 | Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 3:06:45 | |
101 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre - ISD | 3:07:09 | |
102 | Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana | 3:07:33 | |
103 | Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team | 3:08:25 | |
104 | Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo | 3:09:09 | |
105 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale | 3:12:11 | |
106 | Manuele Mori (Ita) Lampre - ISD | 3:13:02 | |
107 | Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre - ISD | 3:14:40 | |
108 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale | 3:16:13 | |
109 | Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 3:17:01 | |
110 | Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack | 3:20:19 | |
111 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | 3:24:17 | |
112 | Matthew Busche (USA) Team RadioShack | 3:25:12 | |
113 | Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek | 3:25:14 | |
114 | Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada | 3:25:18 | |
115 | Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne | 3:26:40 | |
116 | Simon Geschke (Ger) Skil - Shimano | 3:27:29 | |
117 | Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team | 3:30:15 | |
118 | Nelson Oliveira (Spa) Team RadioShack | 3:32:08 | |
119 | Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team | 3:32:38 | |
120 | Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard | 3:33:22 | |
121 | Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale | 3:37:44 | |
122 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC | 3:37:49 | |
123 | Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad | 3:39:02 | |
124 | Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team | 3:39:29 | |
125 | Martin Velits (Svk) HTC-Highroad | 3:42:06 | |
126 | Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team | 3:43:59 | |
127 | Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto | 3:45:34 | |
128 | Ian Stannard (GBr) Sky Procycling | 3:49:31 | |
129 | Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto | 3:49:59 | |
130 | Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team | 3:50:36 | |
131 | Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team | 3:50:59 | |
132 | Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada | 3:51:09 | |
133 | Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale | 3:53:18 | |
134 | Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia Caja Granada | 3:55:14 | |
135 | Luca Paolini (Ita) Katusha Team | 3:58:33 | |
136 | Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad | 3:58:44 | |
137 | Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne | 4:04:34 | |
138 | Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale | 4:12:36 | |
139 | Jonas Aaen Jörgensen (Den) Saxo Bank Sungard | 4:13:41 | |
140 | Daniele Righi (Ita) Lampre - ISD | 4:13:48 | |
141 | Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo | 4:15:06 | |
142 | Davide Vigano (Ita) Leopard Trek | 4:17:18 | |
143 | Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team | 4:18:29 | |
144 | Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling | 4:19:44 | |
145 | John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad | 4:19:56 | |
146 | Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 4:20:00 | |
147 | Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale | 4:22:04 | |
148 | Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi | 4:27:38 | |
149 | Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard | 4:28:42 | |
150 | Yukihiro Doi (Jpn) Skil - Shimano | 4:29:51 | |
151 | Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team | 4:36:21 | |
152 | Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 4:37:31 | |
153 | Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 4:38:24 | |
154 | Leigh Howard (Aus) HTC-Highroad | 4:38:26 | |
155 | Matthias Brandle (Aut) Geox-TMC | 4:43:13 | |
156 | Roy Curvers (Ned) Skil - Shimano | 4:47:18 | |
157 | Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo | 4:49:56 | |
158 | Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard | 4:50:26 | |
159 | Alexandre Geniez (Fra) Skil - Shimano | 4:52:42 | |
160 | Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard | 4:54:14 | |
161 | Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard | 4:56:55 | |
162 | Robert Wagner (Ger) Leopard Trek | 4:59:39 | |
163 | Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling | 5:00:46 | |
164 | Albert Timmer (Ned) Skil - Shimano | 5:06:16 | |
165 | Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada | 5:10:41 | |
166 | Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne | 5:18:22 | |
167 | Tom Veelers (Ned) Skil - Shimano | 5:24:52 |
(BiciSvet.com/izvor:cyclingnews.com/Dragana Petrović)