La Vuelta-e17: Faustino V – Peña Cabarga 211km (video)

Pin It

Ovim brdskim ciljem, trka se vraća u planine odakle se pruža pogled na lučki grad Santander.  Prošle godine vozač Eusakaltela, Igor Anton, je pao na putu prema ovom vrhu kada je Hoakim Rodrigez odneo pobedu na Pena Cabarga. Ovo je najduža etapa sa par testirajućih uspona pre poslednjeg vrha,gde bi trebalo da bude odlučena crvena majica. Iako poslednji uspon meri samo 5.9km, dovoljno je strm da se napravi razlika između glavnih kandidata.

Nagradna igra se nastavlja. Igra je veoma jednostavna: NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !
-Ostavite što ranije komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi. Igra traje do 15h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape. Pokrovitelj LA VUELTA nagradne igre je MASTER BIKE ČAČAK
NAPOMENA: Jedna E-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom

REZULTATI:

1 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling 4:52:38
2 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC 0:00:01
3 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:21
4 Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo 0:00:24
5 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:27
6 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi
7 Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team 0:00:29
8 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:31
9 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC
10 Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team 0:00:35
11 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team
12 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling 0:00:39
13 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:00:42
14 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:49
15 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:51
16 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:54
17 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale 0:01:02
18 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:14
19 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek 0:01:22
20 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo 0:01:34
21 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack 0:01:40
22 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana 0:01:55
23 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 0:02:14
24 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana
25 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:19
26 David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC 0:02:23
27 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale 0:02:30
28 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team 0:02:32
29 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team
30 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team
31 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek 0:02:35
32 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale
33 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack
34 Thomas Rohregger (Aut) Leopard Trek
35 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:02:45
36 Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale 0:02:54
37 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:56
38 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team 0:03:21
39 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team 0:03:33
40 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:03:35
41 Santo Anza (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:04:00
42 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
43 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC 0:04:55
44 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
45 Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia Caja Granada
46 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto
47 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 0:05:15
48 Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:05:19
49 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:05:21
50 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD 0:05:31
51 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano 0:06:06
52 Andrey Kashechkin (Kaz) Pro Team Astana
53 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano 0:06:29
54 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC 0:06:48
55 Thomas Löfkvist (Swe) Sky Procycling 0:06:52
56 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:07:22
57 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:07:27
58 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 0:08:35
59 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team 0:08:49
60 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team
61 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team
62 Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto
63 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team
64 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team
65 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team
66 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team
67 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
68 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD
69 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD 0:09:03
70 Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack 0:09:27
71 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo 0:09:29
72 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team 0:09:40
73 Johannes Fröhlinger (Ger) Skil – Shimano
74 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD 0:10:47
75 Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo 0:10:59
76 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo 0:11:27
77 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:11:46
78 Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana 0:12:39
79 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 0:13:22
80 Tiago Machado (Por) Team RadioShack 0:15:01
81 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:15:09
82 Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto
83 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada 0:15:15
84 Luca Paolini (Ita) Katusha Team
85 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada
86 Tanel Kangert (Est) Pro Team Astana 0:15:18
87 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana 0:15:27
88 Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo 0:15:49
89 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 0:17:53
90 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team
91 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD
92 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad
93 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi
94 Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano
95 Andrey Mizourov (Kaz) Pro Team Astana
96 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack
97 Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana
98 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team
99 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale
100 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne
101 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard
102 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team
103 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC
104 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto
105 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto
106 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard
107 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard
108 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling
109 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi
110 Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad
111 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling
112 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack
113 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi
114 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
115 Nelson Oliveira (Spa) Team RadioShack
116 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC
117 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana
118 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad
119 Matthew Busche (USA) Team RadioShack
120 Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada
121 Jonas Aaen Jörgensen (Den) Saxo Bank Sungard
122 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale
123 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada
124 Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD
125 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team 0:18:35
126 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek 0:18:38
127 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team 0:19:57
128 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard
129 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale
130 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:20:05
131 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale 0:20:42
132 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling 0:22:57
133 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team
134 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team
135 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
136 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling
137 Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard
138 Martin Velits (Svk) HTC-Highroad
139 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:23:05
140 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale 0:23:07
141 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
142 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia Caja Granada
143 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team 0:23:19
144 Matthias Brandle (Aut) Geox-TMC 0:26:18
145 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
146 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia Caja Granada
147 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
148 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team
149 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
150 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada
151 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
152 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
153 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano
154 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale
155 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
156 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team
157 Leigh Howard (Aus) HTC-Highroad
158 Davide Vigano (Ita) Leopard Trek
159 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team
160 Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:26:24
161 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale
162 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD 0:26:37
163 Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale 0:26:50
164 Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek 0:27:03
165 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano
166 John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad 0:27:27
167 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek
168 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 0:27:58
169 Oliver Zaugg (Swi) Leopard Trek
170 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano
DNS Fabian Cancellara (Swi) Leopard Trek
DNS Rafal Majka (Pol) Saxo Bank Sungard
DNF Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
DNF Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team
DNF David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team
DNF Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team

 

GENERALNI PLASMAN:

1 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC 69:31:41
2 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling 0:00:13
3 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling 0:01:41
4 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team 0:02:05
5 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC 0:03:48
6 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek 0:04:13
7 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:04:31
8 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:04:45
9 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 0:05:20
10 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:05:33
11 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:05:43
12 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek 0:05:50
13 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:07:06
14 Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo 0:07:22
15 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:08:57
16 Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team 0:09:58
17 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale 0:10:31
18 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team 0:10:50
19 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC 0:16:00
20 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack 0:17:15
21 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana 0:17:16
22 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 0:18:41
23 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale 0:20:22
24 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale 0:26:34
25 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team 0:29:39
26 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale 0:33:11
27 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack 0:33:17
28 Thomas Rohregger (Aut) Leopard Trek 0:40:19
29 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:40:30
30 Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana 0:41:24
31 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:42:39
32 Tiago Machado (Por) Team RadioShack 0:44:13
33 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:44:15
34 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:47:23
35 Oliver Zaugg (Swi) Leopard Trek 0:48:03
36 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:50:42
37 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:54:39
38 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC 0:55:37
39 David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC 1:00:07
40 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo 1:03:03
41 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team 1:12:06
42 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team 1:13:15
43 Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale 1:13:18
44 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC 1:13:35
45 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team 1:16:45
46 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team 1:18:06
47 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 1:21:16
48 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team 1:21:17
49 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team 1:26:31
50 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD 1:29:48
51 Santo Anza (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:35:26
52 Johannes Fröhlinger (Ger) Skil – Shimano 1:36:59
53 Thomas Löfkvist (Swe) Sky Procycling 1:38:25
54 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana 1:38:29
55 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale 1:40:18
56 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD 1:41:31
57 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale 1:41:48
58 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:45:15
59 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:45:52
60 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team 1:46:23
61 Andrey Mizourov (Kaz) Pro Team Astana 1:53:27
62 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne 1:58:41
63 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 1:58:48
64 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 1:58:59
65 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo 1:59:24
66 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling 2:00:03
67 Tanel Kangert (Est) Pro Team Astana 2:00:08
68 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD 2:00:39
69 Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team 2:01:12
70 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team 2:03:17
71 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana 2:03:25
72 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team 2:06:30
73 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale 2:07:47
74 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team 2:08:13
75 Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo 2:08:29
76 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano 2:08:36
77 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 2:08:44
78 Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia Caja Granada 2:09:14
79 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team 2:10:44
80 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi 2:11:15
81 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto 2:12:13
82 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team 2:14:30
83 Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana 2:17:44
84 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard 2:18:20
85 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 2:21:28
86 Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada 2:23:05
87 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi 2:25:23
88 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale 2:25:35
89 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale 2:25:36
90 Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto 2:27:13
91 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale 2:27:50
92 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team 2:30:17
93 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 2:30:55
94 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto 2:32:04
95 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 2:34:55
96 Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo 2:40:03
97 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack 2:41:43
98 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack 2:42:38
99 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD 2:43:10
100 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:43:34
101 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada 2:43:59
102 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team 2:44:22
103 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia Caja Granada 2:44:27
104 Andrey Kashechkin (Kaz) Pro Team Astana 2:44:53
105 Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD 2:45:16
106 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana 2:46:50
107 Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack 2:46:52
108 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada 2:49:49
109 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale 2:50:21
110 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek 2:52:48
111 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano 2:54:02
112 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team 2:54:29
113 Matthew Busche (USA) Team RadioShack 2:57:37
114 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC 2:58:17
115 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:58:44
116 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team 3:00:11
117 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad 3:00:36
118 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD 3:02:58
119 Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad 3:03:52
120 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team 3:04:58
121 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team 3:06:15
122 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 3:06:59
123 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team 3:08:07
124 Nelson Oliveira (Spa) Team RadioShack 3:08:09
125 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale 3:08:20
126 Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek 3:11:58
127 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team 3:12:11
128 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada 3:17:42
129 Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale 3:17:55
130 Martin Velits (Svk) HTC-Highroad 3:18:07
131 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 3:18:53
132 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 3:19:46
133 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling 3:21:29
134 Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto 3:23:05
135 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad 3:25:17
136 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 3:25:56
137 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale 3:28:15
138 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto 3:28:28
139 Jonas Aaen Jörgensen (Den) Saxo Bank Sungard 3:29:20
140 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD 3:29:27
141 Luca Paolini (Ita) Katusha Team 3:30:31
142 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 3:31:07
143 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia Caja Granada 3:35:33
144 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale 3:37:43
145 Davide Vigano (Ita) Leopard Trek 3:43:51
146 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team 3:43:58
147 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling 3:45:13
148 John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad 3:46:29
149 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 3:49:56
150 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 3:52:34
151 Leigh Howard (Aus) HTC-Highroad 3:53:29
152 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard 3:56:27
153 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi 3:57:24
154 Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo 3:57:27
155 Matthias Brandle (Aut) Geox-TMC 3:58:16
156 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 4:01:49
157 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 4:02:55
158 Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano 4:02:57
159 Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard 4:04:43
160 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team 4:08:19
161 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard 4:09:17
162 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling 4:15:49
163 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo 4:16:29
164 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek 4:24:16
165 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada 4:25:44
166 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 4:26:55
167 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard 4:28:53
168 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano 4:30:49
169 Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne 4:33:25
170 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano 4:39:55

 (BiciSvet.com/izvor:cyclingnews.com/Dragana Petrović)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

13 thoughts on “La Vuelta-e17: Faustino V – Peña Cabarga 211km (video)

  1. doris says:

    Svaka im čast na današnjoj vožnji i Froomeu i Cobou, bili su odlični.

    Reply
  2. Urosh says:

    Vjerovatno najbolji finis neke etape ove godine. A i sire. Fenomenalni Froome i Cobo. Ako danas nisu zasluzili bolje ugovore, ne znam kad ce 🙂

    Reply
  3. Joe says:

    Ne mogu da verujem da si mogao onakav komentar na kraju etape !!Zalosno !! pa zar se “dzentlmenski poklanja etapa kad su sekunde u pitanju” !! A jos onakvi napadi!! i Cobo je vec siguran bio da je pobedio i samo je “gledao na pogresnu stranu da vidi gde je Froome!! Pazi sta pricas jer biciklizam nije “dzentlmenski ” sport u takvim uslovima vec “gladijatorski” Vrati Pare danas Eurosprtu!!!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *