La Vuelta-e20: Bilbao – Vitoria 185km (video)

Pin It

Ova etapa je tipična za Trku oko Baskije, vijuga preko legendarnih brda pre no što  krene na jug u Vitoriu. Danas ima za svakog ponešto, od strmih uspona do otvorenih ravnica. Današnjih pet uspona ne idu u prilog sprinterima , mnogi od njih će ispasti iz trke i pre Urkiola, koji je poslednji kategorisani uspon ovogodišnje trke. Poslednjih 50 km su uglavnom ravni što će možda prouzrokovati  kontranapade iza begunaca.

Nagradna igra se nastavlja. Igra je veoma jednostavna: NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !
-Ostavite što ranije komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi. Igra traje do 15h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape. Pokrovitelj LA VUELTA nagradne igre je MASTER BIKE ČAČAK
NAPOMENA: Jedna E-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom

REZULTATI:

1 Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek 4:39:20
2 Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana
3 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale
4 Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo
5 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano
6 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD
7 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team
8 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team
9 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team
10 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale
11 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team
12 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team
13 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi
14 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
15 Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale
16 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
17 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne
18 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
19 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek
20 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale
21 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale
22 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
23 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
24 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto
25 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
26 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling
27 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team
28 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC
29 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto
30 Johannes Fröhlinger (Ger) Skil – Shimano
31 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto
32 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana
33 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC
34 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
35 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek
36 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
37 David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC
38 Andrey Kashechkin (Kaz) ProTeam Astana
39 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling
40 Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo
41 Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team
42 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi
43 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team
44 Santo Anza (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
45 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team
46 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo
47 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi
48 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto
49 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC
50 Thomas Löfkvist (Swe) Sky Procycling
51 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana
52 Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana
53 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
54 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale
55 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team
56 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi
57 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack
58 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team
59 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek
60 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack
61 Tanel Kangert (Est) Pro Team Astana
62 Tiago Machado (Por) Team RadioShack
63 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD
64 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team
65 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi
66 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale
67 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack
68 Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia Caja Granada
69 Thomas Rohregger (Aut) Leopard Trek
70 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team
71 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC
72 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia Caja Granada
73 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi
74 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi
75 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
76 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
77 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team
78 Andrey Mizourov (Kaz) Pro Team Astana 0:00:17
79 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo
80 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team 0:00:21
81 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team 0:02:29
82 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto 0:10:23
83 Martin Velits (Svk) HTC-Highroad
84 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
85 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada
86 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia Caja Granada
87 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD
88 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC
89 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team
90 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling
91 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team
92 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana
93 Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto
94 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard
95 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling
96 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard
97 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD
98 Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo
99 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD
100 Nelson Oliveira (Spa) Team RadioShack
101 Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard
102 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
103 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
104 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
105 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
106 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team
107 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano
108 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team
109 Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto
110 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto
111 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi
112 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC
113 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
114 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team
115 Luca Paolini (Ita) Katusha Team
116 Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad 0:15:48
117 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad
118 Leigh Howard (Aus) HTC-Highroad
119 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling
120 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team
121 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling
122 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale
123 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale
124 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale
125 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada
126 Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo
127 Matthias Brandle (Aut) Geox-TMC
128 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana
129 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team
130 Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD
131 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo
132 John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad
133 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team
134 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
135 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team
136 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
137 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale
138 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale
139 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
140 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling
141 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto
142 Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne
143 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
144 Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack
145 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard
146 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack
147 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi
148 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano
149 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada
150 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano
151 Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano
152 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek
153 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada
154 Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada
155 Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale
156 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD
157 Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
158 Davide Vigano (Ita) Leopard Trek
159 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale
160 Matthew Busche (USA) Team RadioShack
161 Jonas Aaen Jörgensen (Den) Saxo Bank Sungard
162 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
163 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano
164 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team
165 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano
166 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard 0:24:50
167 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team

 

GENERALNI PLASMAN:

1 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC 82:38:32
2 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling 0:00:13
3 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling 0:01:39
4 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team 0:02:03
5 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC 0:03:48
6 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek 0:04:13
7 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:04:31
8 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:04:45
9 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 0:05:20
10 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:05:33
11 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek 0:05:50
12 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:07:04
13 Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo 0:07:22
14 Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team 0:08:52
15 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:08:57
16 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale 0:10:25
17 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:11:42
18 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana 0:13:27
19 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 0:14:31
20 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC 0:19:47
21 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale 0:20:22
22 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team 0:20:54
23 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack 0:21:06
24 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale 0:33:11
25 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack 0:33:14
26 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale 0:36:38
27 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team 0:40:02
28 Thomas Rohregger (Aut) Leopard Trek 0:40:19
29 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:45:16
30 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:47:21
31 Tiago Machado (Por) Team RadioShack 0:48:04
32 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:48:06
33 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:50:47
34 Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana 0:51:28
35 David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC 1:00:03
36 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:00:32
37 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 1:10:34
38 Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale 1:13:07
39 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC 1:13:16
40 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo 1:13:24
41 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team 1:15:23
42 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team 1:20:36
43 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team 1:21:57
44 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team 1:31:02
45 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 1:31:16
46 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team 1:32:49
47 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC 1:41:37
48 Santo Anza (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:45:30
49 Johannes Fröhlinger (Ger) Skil – Shimano 1:47:03
50 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:47:47
51 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale
52 Thomas Löfkvist (Swe) Sky Procycling 1:48:29
53 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team 1:49:50
54 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD 1:50:15
55 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:51:51
56 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team 1:52:48
57 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD 1:57:28
58 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana 1:58:49
59 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD 2:02:47
60 Andrey Mizourov (Kaz) Pro Team Astana 2:03:48
61 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale 2:04:17
62 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne 2:08:45
63 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 2:08:52
64 Tanel Kangert (Est) Pro Team Astana 2:10:12
65 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana 2:13:29
66 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team 2:14:12
67 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team 2:14:25
68 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 2:18:24
69 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo 2:18:27
70 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano 2:18:40
71 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi 2:21:34
72 Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia Caja Granada 2:22:50
73 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 2:24:00
74 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale 2:25:18
75 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team 2:27:06
76 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 2:29:14
77 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto 2:32:40
78 Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo 2:34:21
79 Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana 2:35:11
80 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling 2:35:32
81 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard 2:38:50
82 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team 2:40:21
83 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 2:44:59
84 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team 2:45:56
85 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale 2:46:03
86 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack 2:46:06
87 Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team 2:46:09
88 Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto 2:47:40
89 Andrey Kashechkin (Kaz) ProTeam Astana 2:54:57
90 Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada 2:57:24
91 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team 2:58:19
92 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek 2:58:47
93 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto 2:59:00
94 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale 3:00:06
95 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 3:00:19
96 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack 3:01:22
97 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi 3:03:09
98 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada 3:04:26
99 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia Caja Granada 3:04:54
100 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 3:06:45
101 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD 3:07:09
102 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana 3:07:33
103 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team 3:08:25
104 Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo 3:09:09
105 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale 3:12:11
106 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD 3:13:02
107 Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD 3:14:40
108 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale 3:16:13
109 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 3:17:01
110 Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack 3:20:19
111 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team 3:24:17
112 Matthew Busche (USA) Team RadioShack 3:25:12
113 Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek 3:25:14
114 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada 3:25:18
115 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 3:26:40
116 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano 3:27:29
117 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team 3:30:15
118 Nelson Oliveira (Spa) Team RadioShack 3:32:08
119 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team 3:32:38
120 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 3:33:22
121 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale 3:37:44
122 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC 3:37:49
123 Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad 3:39:02
124 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team 3:39:29
125 Martin Velits (Svk) HTC-Highroad 3:42:06
126 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 3:43:59
127 Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto 3:45:34
128 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling 3:49:31
129 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto 3:49:59
130 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team 3:50:36
131 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 3:50:59
132 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada 3:51:09
133 Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale 3:53:18
134 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia Caja Granada 3:55:14
135 Luca Paolini (Ita) Katusha Team 3:58:33
136 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad 3:58:44
137 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 4:04:34
138 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale 4:12:36
139 Jonas Aaen Jörgensen (Den) Saxo Bank Sungard 4:13:41
140 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD 4:13:48
141 Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo 4:15:06
142 Davide Vigano (Ita) Leopard Trek 4:17:18
143 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team 4:18:29
144 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling 4:19:44
145 John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad 4:19:56
146 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 4:20:00
147 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale 4:22:04
148 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi 4:27:38
149 Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard 4:28:42
150 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 4:29:51
151 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team 4:36:21
152 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 4:37:31
153 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 4:38:24
154 Leigh Howard (Aus) HTC-Highroad 4:38:26
155 Matthias Brandle (Aut) Geox-TMC 4:43:13
156 Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano 4:47:18
157 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo 4:49:56
158 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard 4:50:26
159 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 4:52:42
160 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard 4:54:14
161 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard 4:56:55
162 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek 4:59:39
163 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling 5:00:46
164 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano 5:06:16
165 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada 5:10:41
166 Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne 5:18:22
167 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano 5:24:52

 (BiciSvet.com/izvor:cyclingnews.com/Dragana Petrović)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

5 thoughts on “La Vuelta-e20: Bilbao – Vitoria 185km (video)

  1. Rastislav Spevak says:

    Valjda nisam zakasnio, opet igram na Euskaltel. Ovog puta Txurruka. Iako se licno nadam da ce povovo Anton pobediti…

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *