Novi rezultati nakon oduzimanja pobeda Kontadoru

Pin It

Alberto Kontador

Evo kako će izgledati rezultati sa trka u 2011 i 2012:
Etapa 3
Volta ao Algarve>LINK
1 Stephen Cummings (GBr) Sky Procycling
2 Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad
3 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne

Etapa 2 
Vuelta Ciclista a Murcia >LINK
1 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC
2 Jerome Coppel (Fra) Saur – Sojasun
3 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC

Etapa 3
Vuelta Ciclista a Murcia>LINK
1 Jerome Coppel (Fra) Saur – Sojasun
2 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC
3 Alex Dowsett (GBr) Sky Procycling

Generalni plasman
Vuelta Ciclista a Murcia
1 Jerome Coppel (Fra) Saur – Sojasun
2 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC
3 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM

Etapa 3
Volta Ciclista a Catalunya > LINK
1 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD
2 Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack
3 Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo

Generalni plasman
Volta Ciclista a Catalunya
1 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD
2 Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo
3 Christopher Horner (USA) Team RadioShack

Etapa 4
Vuelta Castilla y Leon > LINK
1 Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard
2 Xavier Tondo Volpini (Spa) Movistar Team
3 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team

Etapa 8
Giro d’Italia (2. mesto) – LINK
1 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
2 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD
3 Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team

Etapa 9
Giro d’Italia >LINK
1 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli
2 Stefano Garzelli
3 Vincenzo Nibali

Etapa 13
Giro d’Italia (2. mesto) > LINK
1 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli
2 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale
3 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale

Etapa 14
Giro d’Italia (2. mesto) – LINK
1 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi
2 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale
3 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD

Etapa 15
Giro d’Italia (3. mesto) – LINK
1 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi
2 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone
3 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD

Etapa 16
Giro d’Italia >LINK
1 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale
2 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD
3 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli

Etapa 19
Giro d’Italia (2. mesto) – LINK
(Alberto ispao šmeker i pustio Tiralnoga da pobedi)
1 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana
2 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale
3 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale

Etapa 21
Giro d’Italia (3. mesto) – LINK
1 David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo
2 Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad
3 Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard

GENERALNI PLASMAN
Giro d’Italia > LINK
1 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD
2 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale
3 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale

Plava majica
Giro d’Italia      
1 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD
2 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale
3 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli

Zelena majica
Giro d’Italia    

1 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone
2 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli
3 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi

Državno prvenstvo Španije
Hronometar (3. mesto)

1 Luis León Sánchez (Spa) Rabobank
2 Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel-Euskadi
3 Jose Iván Gutiérrez (Spa) Movistar Team

Državno prvenstvo Španije
Drumska trka (2. mesto)    

1 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team
2 Koldo Fernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi
3 Jesús Herrada Lopez (Spa) Movistar Team

Etapa 4
Tour de France  (2. mesto) LINK
1 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
2 Alexandre Vinokourov (Kaz) Pro Team Astana
3 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling

Etapa 19
Tour de France   (3. mesto) LINK
1 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
2 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi
3 Peter Velits (Svk) HTC-Highroad

Etapa 20
Tour de France   (3. mesto)

1 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad
2 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
3 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

2012 Rezultati:

Etapa 3 Tour de San Luis  
1 Levi Leipheimer (USA) Omega Pharma-QuickStep
2 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Androni Giocattoli
3 Stefan Schumacher (Ger) Christina Watches-Ofone

Etapa 5 Tour de San Luis
1 Daniel Diaz (Arg) San Luis Somos Todos
2 Levi Leipheimer (USA) Omega Pharma-QuickStep
3 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli

Generalni plasman  Tour de San Luis 
1 Levi Leipheimer (USA) Omega Pharma-QuickStep
2 Daniel Diaz (Arg) San Luis Somos Todos
3 Stefan Schumacher (Ger) Christina Watches-Ofone

(BiciSvet.com/cyclingnews.com/ĐorđePejković)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

6 thoughts on “Novi rezultati nakon oduzimanja pobeda Kontadoru

  1. bobcha says:

    Debela sramota, 2 grand toura coveku oduzeta, a ljudi voze ceo zivot samo da pobede jednu etapu na GT trci a 90% ljudi to i ne uradi

    Reply
  2. goran says:

    A šta je sa zelembaći? Ili je ovo samo moralno-oficijelna priča?

    Reply
    1. Malecka says:

      Upita neko ko je najmanje podoban da priča o moralu.

      Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *