Liga Srbije – Kovilj

Pin It

Hoće ili neće, i na kraju je bila trka. Ravna Vojvodina, jedan Kovilj, 2 nadvožnjaka i puno mladih momaka željnih trkanja.

Ukupna visinska razika na stazi bila je samo 30m, ali je zato vetar bio neverovatno jak pa se na delu između Šajkaša i Budisave, zbog vetra u grudi, vozila i mala šajbna kao na pravom brdu.

Krug od 35km puta tri za seniore i juniore.  Odmah u prvom krugu bila je rešena trka, ostalo je samo da petorka podeli medalje. Sve je popucalo na vetru sa strane koji je duvao na delu između Gardinovaca i Vilova. (FOTO priča)  – Staza:

Sporadični skokovi i guranje na lošem putu između Kovilja i Gardinovaca. Prvi pravi i ozbiljniji, ali i kratak beg koji je pocepao grupu, napravio  je Marko Stanković – Rambo (Metalac) a onda su ga u Vilovu stigli Der Žolt, Esad Hasanović,  Nebojša Jovanović (Radnički) i odlični Đorđe Stevanović (MBN Niš)

Petorka u begu:

U prvoj grupi iza, jer je velika grupa odmah na vetru popucala na pet manjih, ostali su Kasa, Pavlović i Kozomora i još nekolicina vozača. Pomenuta trojka je čitavih krug i po držali petoricu begunaca na 30sek ali su i oni na kraju posustali.

Na kraju je Žolt rutinski priveo posao kraju dok je Marko Stanković odsprintao Eska i Nebojšu u borbi za drugu poziciju dok se mladi Đole namučio živih muka i na kraju ponosno može da se vrati u Niš.

Garmin pobednika trke:

Rezultati – SENIORI
Kovilj – 105km – 2:37h – 40.1km/h

1 SRB19830325 Der Žolt Radnički Kragujevac 02:37:28
2 SRB19880708 Stanković Marko Metalac Kraljevo 02:39:04
3 SRB19850124 Hasanović Esad Radnički Kragujevac 02:39:04
4 SRB19830327 Jovanović Nebojša Radnički Kragujevac 02:39:12
5 SRB19890203* Kasa Gabor Spartak Subotica 02:41:13
6 SRB19911216* Kozomara Nikola Partizan Beograd 02:41:13
7 SRB19910921* Marić Dejan Radnički Kragujevac 02:41:13
8 SRB19930423* Danilović Marko Železničar MBN Niš 02:41:13
9  SRB19820215 Spasić Dragan Železničar MBN Niš 02:41:13
10 SRB19821231 Šmelcerović Goran Radnički Kragujevac 02:41:20
11 SRB19930307* Stevanović Đorđe Železničar MBN Niš 02:44:21
12 SRB19870503 Sudarić Marko S-team Sombor 02:52:46
13 SRB19920703* Bogdanović Marko Železničar MBN Niš 02:52:46
14 MNE19880424 Cerović Goran Partizan Beograd 02:52:46
15 SRB19910123* Blagojević Svetislav Radnički Kragujevac 02:52:46
16 BIH19770620 Kuvalja Vladimir BSK Banja Luka 02:52:46
17 SRB19860915 Vuković Nemanja Metalac Kraljevo 02:52:46
18 SRB19890420* Helfrih Adam As Apatin 02:52:46
19 BIH19930427* Lazarević Đorđe BSK Banja Luka 02:54:17
20 SRB19870317 Omaković Srđan S-team Sombor 02:54:17
21 SRB19850802 Vuleta Đukanov Marko Elite Novi Sad 02:54:17
22 SRB19860316 Ibrahimović Rešad Trnava Novi Pazar 02:54:21
23 BIH19930821* Novaković Aleksandar BSK Banja Luka 02:55:12
24 SRB19920421* Mišković Vladimir Vojvodina Novi Sad 02:55:32
25 SRB19930911* Sužnjević Nemanja As Apatin 02:55:32
26 BIH19880923 Petrović Nebojša BSK Banja Luka 02:55:32
27 SRB19920709* Pavlović Filip Partizan Beograd 02:55:54
28 SRB19920828* Stojanović Miloš Metalac Kraljevo 02:56:13
29 SRB19931222 Bukvić Aleksandar Vojvodina Novi Sad 02:59:59
30 SRB19750527 Dolga Dimitrije Elite Novi Sad 03:08:24
31 SRB19530130 Puškaš Đura Vojvodina Novi Sad 03:26:02
32 SRB19750403 Birća Aleksandar Vojvodina Novi Sad 03:26:11
33 SRB19830107 Lukić Bojan Vojvodina Novi Sad 03:31:15
-SRB19910823* Golubović Oto Cyclemania Kragujevac DNF
-SRB19860306 Matović Milan Cyclemania Kragujevac DNF
-SRB19871006 Milivojević Aleksandar Metalac Kraljevo DNF
-SRB19840313 Hirjovatij Andrej Elite Novi Sad DNF
-SRB19850910 Dostanić Dušan Elite Novi Sad DNF
-SRB19670905 Nikić Goran Vojvodina Novi Sad DNF

Kod JUNIORA ništa novo
– Borisavljević Miloš došao je solo na cilj.

JUNIORI – Kovilj – Podijum:

Rezultati – Juniori
Kovilj – 105km – 2:40:34 – 39,24km/h

1 SRB19940309 Borisavljević Miloš Metalac Kraljevo 02:40:34
2 SRB19940506 Stefanović Stefan Borac Čačak 02:41:23
3 SRB19940102 Polumirac Marko Metalac Kraljevo 02:55:12
4 CRO19951203 Jelinić Zvonimir BS Sokol Vinkovci 02:55:12
5 SRB19950401 Mitić Aleksandar Partizan Beograd 02:55:12
6 CRO19950118 Čengić Filip BS Sokol Vinkovci 02:55:12
7 SRB19951130 Kopunović Boris Spartak Subotica 02:55:12
8 SRB19950127 Kotur Luka Partizan Beograd 02:55:32
9 SRB19940822 Panić Slavko Partizan Beograd 02:55:32
10 SRB19941117 Marton Dario As Apatin 02:55:32
11 SRB19950115 Erac Ljubomir Metalac Kraljevo 02:55:32
12 SRB19950108 Urošević Miloš Borac Čačak 02:56:19
13 SRB19951111 Klisura Željko Partizan Beograd 02:59:59
14 SRB19950613 Zeljković Filip Bike Crvena Zvezda Beograd 02:59:59
15 SRB19950206 Simonović Borislav Borac Čačak 03:00:57
16 BIH19950630 Gajić Srećko BSK Banja Luka 03:08:24
17 BIH19940821 Bošković Dino BSK Banja Luka 03:08:24
18 SRB19950729 Knežević Nenad Čukarički MBK Beograd 03:11:32
19 SRB19951012 Ibrahimović Nusret Novi Pazar Novi Pazar 03:14:00
20 SRB19950418 Ćosić Miloš S-team Sombor 03:31:15
21 SRB19940919 Živković Uroš Metalac Kraljevo 03:42:10
22 SRB19940429 Mesaroš Miloš Velo Novi Sad 03:42:10
23 SRB19950322 Miljković Stefan Železničar MBN Niš 03:42:10
-SRB19940622 Golubović Filip Cyclemania Novi Sad DNF
-SRB19940808 Petković Mladen Železničar MBN Niš DNF

KADETI:
Kod kadeta ekipni hronometar mladih nam komšija iz Vinkovaca koji su imali dilemu na kraju trke kako podeliti mesta na podijumu

Rezultati – KADETI
Kovilj – 70km – 2:05:42 – 33,41km/h 

1 CRO19960117 Šimić Stjepan BK Sokol Vinkovci 02:05:42
2 CRO19960723 Klarić Josip BK Sokol Vinkovci 02:05:42
3 CRO19960517 Kristić Bruno BK Sokol Vinkovci 02:05:42
4 SRB19960209 Bogdanović Milan Železničar MBN Niš 02:08:18
5 SRB19960925 Bajić Miloš Partizan Beograd 02:08:18
6 SRB19960131 Devedžić Darko Metalac Kraljevo 02:08:18
7 SRB19970806 Rulić Milan Boba Valjevo 02:09:49
8 SRB19970704 Ćatović Elvedin Trnava Novi Pazar 02:09:56
9 SRB19971119 Rajović Dušan Metalac Kraljevo 02:12:18
10 SRB19960410 Hernaus Andrej S-team Sombor 02:12:34
11 SRB19960712 Sekereš Michel (Mišel) Spartak Subotica 02:13:21
12 SRB19961003 Selaković Saša Boba Valjevo 02:13:21
13 SRB19970502 Bogdanović Nebojša S-team Sombor 02:13:21
14 SRB19970329 Galović Andrej Partizan Beograd 02:13:21
15 SRB19960222 Korać Bekir Novi Pazar Novi Pazar 02:13:21
16 SRB19960128 Beganović Ernad Trnava Novi Pazar 02:13:21
17 SRB19970116 Nimčević Dario Spartak Subotica 02:13:21
18 SRB19970410 Čipkar Igor Šid Šid 02:13:21
19 SRB19960515 Ćatović Ermin Trnava Novi Pazar 02:13:21
20 SRB19960803 Milačić Lazar Borac Čačak 02:13:21
21 SRB19960704 Gajić Stefan Železničar MBN Niš 02:13:21
22 SRB19961206 Zenković Omer Novi Pazar Novi Pazar 02:13:54
23 SRB19961004 Jovanović Stefan Metalac Kraljevo 02:14:23
24 SRB19960819 Janković Strahinja Železničar MBN Niš 02:14:23
25 SRB19960615 Faković Ensar Novi Pazar Novi Pazar 02:14:23
26 SRB19960427 Kostić Miljan Železničar MBN Niš 02:14:46
27 SRB19960703 Ivošević Mile Radnički Kragujevac 02:14:58
28 SRB19970803 Stefanović Bogoljub Avalski soko Beograd 02:14:58
29 SRB19960704 Gajić Dušan Železničar MBN Niš 02:15:05
30 SRB19971216 Janković Vladimir Železničar MBN Niš 02:15:05
31 SRB19960603 Lončarev Aleksa Cyclemania Zrenjanin 02:15:14
32 SRB19960629 Nikolić Stefan Borac Čačak 02:15:46
33 SRB19960227 Dragojević Milan Spartak Subotica 02:23:50
34 SRB19970322 Milovac Đorđe Šid Šid 02:23:50
35 SRB19970929 Milanov Vladimir Radnički Kragujevac 02:45:19
-SRB19960719 Milošević Danilo Avalski soko Beograd DNF
-SRB19970516 Todorović Dimitrije Spartak Subotica DNF
-SRB19961021 Štangl Uroš Spartak Subotica DNF
-SRB19960823 Malagurski Adrian Spartak Subotica DNF
-SRB19971202 Petrović Filip Valex Beograd DNF
-SRB19961215 Miladinović Stefan Železničar MBN Niš DNF
-SRB19960611 Dazdarević Dženan Novi Pazar Novi Pazar DSQ
-BIH19960525 Kalaba Dušan BSK Banja Luka DNS
-SRB19970927 Andrić Filip Radnički Kragujevac DNS

MLAĐI KADETI:
Kovilj – 35km – 1:04:10 – 32,7km/h 

1 SRB19980113 Hodžić Almin Trnava Novi Pazar 01:04:10
2 SRB19981112 Jovanović Jovan Boba Valjevo 01:09:20
3 SRB19980512 Bilalović Sanel Trnava Novi Pazar 01:09:20
4 SRB19980212 Radivojević Aleksa Boba Valjevo 01:09:20
5 SRB19980318 Petrović Aleksandar Borac Čačak 01:09:20
6 SRB19980411 Čpajak Aleksa Valex Beograd 01:09:20
7 CRO19980324 Pastor Bruno BK Sokol Vinkovci 01:09:40
8 SRB19980121 Društinac Aldin Trnava Novi Pazar 01:09:40
9 CRO19981125 Luburić Fran BK Sokol Vinkovci 01:09:40
10 CRO19990604 Dzalto Šimun BK Sokol Vinkovci 01:10:10
11 SRB19980408 Bugarčić Aleksa Avala Beograd 01:10:10
12 SRB19980910 Marković Andreja Radnički Kragujevac 01:13:28
13 CRO19990913 Cindrić Arijan BK Sokol Vinkovci 01:19:16
14 CRO19990530 Uzelac Roberto BK Sokol Vinkovci 01:19:16
15 CRO19981222 Stojanović Domagoj BK Sokol Vinkovci 01:19:16
16 CRO20000317 Jovičić Antonio BK Sokol Vinkovci 01:19:16
17 CRO19981014 Kokoš Dario BK Sokol Vinkovci 01:19:16
18 BIH19991104 Kalaba Pavle BSK Banja Luka 01:19:16
19 SRB19980907 Gvozdenović Nikola Radnički Kragujevac 01:19:16
20 SRB19990628 Joksimović Andrija Valex Beograd 01:19:50
21 SRB19980105 Gavrilović Obren Čivija Šabac 01:20:26
22 CRO20000804 Zadro Zvonimir BK Sokol Vinkovci 01:20:46
23 SRB19991102 Ivanović Stefan Boba Valjevo 01:20:46
24 SRB19980821 Ivković Igor Čivija Šabac 01:20:46
25 SRB19981121 Urošević Mihailo Boba Valjevo 01:20:46
26 SRB19990202 Radmanović Đuro Sombor Sombor 01:22:40
27 SRB19990531 Stojanović Nemanja Metalac Kraljevo 01:24:39
-SRB19980920 Jovičić Velimir Šid Šid DNS
-SRB19980820 Nešić Marko Radnički Kragujevac DNS

(BiciSvet.com/Đorđe Pejković)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

6 thoughts on “Liga Srbije – Kovilj

  1. Killer Di Luca says:

    Sta je sa ljudima koji su bili u padu na startu trke,na onom kanalu,sramota za organizatora,treba da se izlome tockovi i glave na onom krateru shirine metar da bi se to dovelo u red.

    Reply
      1. Ognjen says:

        pa pise Garmin pobednika trke 😀 bez ikakvih zavrzlama… osim ako to kasnije nisi postavio

        Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *