Težak dan za naše momke u Rusiji. Posle dobro iskontrolisane etape i složnog rada reprezentacije Srbije i tima Salkano nervozan finiš i zamalo izgubljena trka.
Bilans na kraju etape: isto vreme Stevića sa drugoplasiranim u generalnom, i težak pad Hasanovića.
"I dalje u ljubičastoj i žutoj majci zahvaljujući trećem mestu na etapi i neverovatom radu ekipe i reprezentacije Srbije. Kapa dole svima danas. Nemam reči. Radili su za udžbenike.
Nisam zadovoljan trećim mestom jer sam imao noge za pobedu etape ali slična situacija kao na sprintu na Điru. Imali smo kamikazu koji je napravio haos na 200m do cilja i malo je falilo da padnem, tojest udarim u početak zaštitne ograde. Morao sam da sprintam iz nule tako da sam totalno razočaran jer sam hteo da uzmem etapu i tom pobedom zahvalim momcima na neverovatnoj pomoći.
Još nemam tačnu informaciju ali znam da je tada Hasanović pao i trenutno je u bolnici. Nadam se da nije nešto slomio i da će sutra biti ponovo na bicikli. To se dešava kad je manjak respekta i lude glave srljaju i prave haos.
Na narednoj etapi moramo da menjamo taktiku i napravimo iznenađenje jer ovako mnogo radimo a rizikujemo da izgubimo sve zbog samo jedne situacije kao danas" kaže Ivan Stević
"Sve je išlo po planu nismo paničili ni kada je jedna grupa od 4 vozača imala 4 minuta. Salcano i naši vozači su vukli sa još 3 vozača iz tusrkog tima preko 100 km po Krilatsko stazi, što je za svaki rezpekt. Kada je bilo najpotrebnije na kraju svi naši su bili tu uz Stevića da pomognu i Zolt i Kasa i Hasanović ali nazalost na zadnjih 500 m bilo je svega i dosta guranja i veliki pad. Rusi nemaju šansu da voze ovakve trke i kada dobiju šansu voze na život i smrt. Stević je bio nervozan posle etape jer zamalo nije pao a mi neraspoloženi jer smo Hasanovića spakovali u Bolnicu a sada čekamo upravo vesti o njemu" rekao je Radiša Čubrić
Rezultati 07.05.2012 "Krylatskoye ring"
163.2 km. (12 x 13,6 km) Prosečna brzina pobednika: 38.774 km/h
1 RUS19891122 BOEV Igor TIK 4:12:44.
2 SLO19880627 MEZGEC Luka SAK 4:12:44.
3 SRB19800312 STEVIC Ivan SLC 4:12:44.
4 RUS19880205 NIKOLAEV Sergey SAM 4:12:44.
5 RUS19840122 MIRONOV Alexander RVL 4:12:44.
6 * LAT19900206 SMIRNOVS Andris RBD 4:12:44.
7 RUS19790525 NIKANDROV Dmitri PEN 4:12:44.
8 UKR19870829 VASYLYUK Andriy KLS 4:12:44.
9 RUS19830417 SHMIDT Alexey TTS 4:12:44.
10 * RUS19911205 LEONTEV Alexey DIM 4:12:44.
11 * RUS19910103 ROTYAKOV Aleksandr PEN 4:12:44.
12 GRE19800603 TAMOURIDIS Ioannis SPT 4:12:44.
13 * RUS19901124 CHUPORSHNEV Kirill LVS 4:12:44.
14 NED19851228 VERMEER Tom TSP 4:12:44.
15 ESP19881221 LOZANO David TTS 4:12:44.
16 SLO19840301 KERKEZ Vladimir SAK 4:12:44.
17 GER19730804 MULLER Dirk TSP 4:12:44.
18 UKR19850103 GOMENIUK Volodymyr KLS 4:12:44.
19 RUS19860924 BUDАRAGIN Alexander SAM 4:12:44.
20 * RUS19900828 GAVRILOV Anatoly DIM 4:12:44.
21 UKR19890127 TOPCHANYUK Artem SPT 4:12:44.
22 RUS19860307 KOCHETKOV Pavel TIK 4:12:44.
23 RUS19870610 SOLOMENNIKOV Andrei TIK 4:12:44.
24 SRB19830325 DER Zolt SRB 4:12:44.
25 SLO19870918 BURJEK Nik SAK 4:12:44.
26 GER19899818 SCHMITT Alexander TSP 4:12:44.
27 * RUS19921014 KARTASHOV Artem CCR 4:12:44.
28 UZB19840518 VOLIK Konstantin UZB 4:12:44.
29 UKR19890830 KULYK Andriy UKR 4:12:44.
30 BLR19891103 BESAHA Mikhail BLR 4:12:44.
31 RUS19850211 KHATUNTSEV Alexander RVL 4:12:44.
32 RUS19841030 CHESTNOV Grigory SVR 4:12:44.
33 * RUS19920520 KURNOV Nikolay PEN 4:12:44.
34 LAT19820606 SOROKIN Dimitriy RBD 4:12:44.
35 UKR19840215 KONDRUT Vitaliy KLS 4:12:44.
36 * BLR19911121 HOLUBEU Andrei BAS 4:12:44.
37 UKR19880705 GRYGORENKO Oleksandr KLS 4:12:44.
38 USA19810925 HOLT Daniel TTS 4:12:44.
39 RUS19880124 KRASNOV Leonid RVL 4:12:44.
40 UKR19861129 KHRYPTA Andriy KLS 4:12:44.
...
66 SRB19890203 KASA Gabor SLC +4:10.
67 * SRB19911216 KOZOMARA Nikola SRB +4:10.
71 SRB19880708 STANKOVIC Marko SRB +10:29.
98 SRB19850124 HASANOVIC Esad SRB +0.00
GENERALNI PLASMAN - 447.2 km
prosečna brzina do sada: 39.215 km/h-----------------------------------------------
1 SRB19800312 STEVIC Ivan SLC 11:24:00.
2 RUS19891122 BOEV Igor TIK 11:24:00.
3 GER19730804 MULLER Dirk TSP 11:24:08. +0:08.
4 UKR19890127 TOPCHANYUK Artem SPT 11:24:18. +0:18.
5 NED19851228 VERMEER Tom TSP 11:24:59. +0:59.
6 GRE19800603 TAMOURIDIS Ioannis SPT 11:25:01. +1:01.
7 UKR19870829 VASYLYUK Andriy KLS 11:25:01. +1:01.
8 RUS19860924 BUDАRAGIN Alexander SAM 11:25:01. +1:01.
9 SLO19880627 MEZGEC Luka SAK 11:25:04. +1:04.
10 RUS19840122 MIRONOV Alexander RVL 11:25:06. +1:06.
11 RUS19790525 NIKANDROV Dmitri PEN 11:25:10. +1:10.
12 RUS19860307 KOCHETKOV Pavel TIK 11:25:10. +1:10.
13 RUS19861118 SAMOHVALOV Anton SAM 11:25:10. +1:10.
14 SLO19840301 KERKEZ Vladimir SAK 11:25:10. +1:10.
15 BLR19860625 TSIKHANAU Aliaksei BLR 11:25:10. +1:10.
16 SRB19850124 HASANOVIC Esad SRB 11:25:10. +1:10.
17 RUS19880517 RYBAKOV Alexander TIK 11:25:14. +1:14.
18 UKR19871030 KONONENKO Mykhaylo KLS 11:25:30. +1:30.
19 UKR19850103 GOMENIUK Volodymyr KLS 11:26:15. +2:15.
20 RUS19870610 SOLOMENNIKOV Andrei TIK 11:26:21. +2:21.
21 SLO19881114 BAJC Andi SLC 11:26:59. +2:59.
22 * RUS19910103 ROTYAKOV Aleksandr PEN 11:27:11. +3:11.
23 ESP19881221 LOZANO David TTS 11:27:18. +3:18.
24 * RUS19901124 CHUPORSHNEV Kirill LVS 11:27:18. +3:18.
25 USA19810925 HOLT Daniel TTS 11:27:18. +3:18.
26 RUS19860228 KOSYAKOV Dmitriy TIK 11:28:28. +4:28.
27 * RUS19900828 GAVRILOV Anatoly DIM 11:30:30. +6:30.
28 RUS19880205 NIKOLAEV Sergey SAM 11:30:40.+ 6:40.
29 SRB19830325 DER Zolt SRB 11:30:40. +6:40.
30 GRE19890301 SIMANTIRAKIS Vasileios SPT 11:30:40.+ 6:40.
31 SLO19870918 BURJEK Nik SAK 11:30:40. +6:40.
32 * SLO19910107 BITENC Jure SAK 11:30:40. +6:40.
33 UKR19861129 KHRYPTA Andriy KLS 11:30:40. +6:40.
34 * BLR19911121 HOLUBEU Andrei BAS 11:30:40. +6:40.
35 SRB19890203 KASA Gabor SLC 11:31:28. +7:28.
36 RUS19890624 KUZNETSOV Viacheslav TIK 11:31:32. +7:32.
37 RUS19881214 BAKHIN Evgeny SAM 11:31:47. +7:47.
38 RUS19830417 SHMIDT Alexey TTS 11:32:09. +8:09.
39 RUS19850211 KHATUNTSEV Alexander RVL 11:32:09. +8:09.
40 GRE19890131 SAKELLARIDIS Neofytos SPT 11:32:13. +8:13.
...
62 * SRB19911216 KOZOMARA Nikola SRB +13:12.
74 SRB19880708 STANKOVIC Marko SRB +22:31.
(BiciSvet.com)
Istočni Jutland je poznat po svojim netaknutim plažama i ogromnom nebeskom svodu a ništa manje i po svojim prekrasnim frojdovima. Horsens (samo 53.000 stanovnika) leži na ivici jednog od njih, na jednom takvom magičnom mestu. A etapa? Ekstremno brza sa uzbuđenjima i rezočaranjima i ludački agresivnom završnicom u poslednjih 10 kilometara.
Etapa će biti posvećena Vouteru Vejlandu koji je nastradao prošle, a pre dve godine pobedio etapu broj tri. Sprinteri će se boriti za roze majicu i ovde pošto će biti bonus sekundi na svim etapama koje se ne završavaju na brdu. Manja je verovatnoća da će klimatski uslovi na ovoj etapi odigrati veliku ulogu u raspletu.
Lokalni heroj: Michael Morkov (Saxo Bank)- Pozdravljajući Kokedal, 100km severno od Horsensa, na severnom rtu danskog poluostrva,sprinter Morkov će jedva dočekati današnju etapu. On je ocenio vožnju za Kontadora, na Điru 2011.godine, kao jedno od najupečatljivijih iskustava u svojoj karijeri.
Horsens 190km
1 | Matthew Harley Goss (Aus) Orica GreenEdge Cycling Team | 4:20:53 | |
2 | Juan José Haedo (Arg) Team Saxo Bank | ||
3 | Tyler Farrar (USA) Garmin - Barracuda | ||
4 | Arnaud Demare (Fra) FDJ-Big Mat | ||
5 | Mark Renshaw (Aus) Rabobank Cycling Team | ||
6 | Thor Hushovd (Nor) BMC Racing Team | ||
7 | Alexander Kristoff (Nor) Katusha Team | ||
8 | Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
9 | Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica GreenEdge Cycling Team | ||
10 | Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | ||
11 | Alex Rasmussen (Den) Garmin - Barracuda | ||
12 | Geoffrey Soupe (Fra) FDJ-Big Mat | ||
13 | Jack Bauer (NZl) Garmin - Barracuda | ||
14 | Daniel Schorn (Aut) Team NetApp | ||
15 | Giacomo Nizzolo (Ita) RadioShack-Nissan | ||
16 | Manuel Belletti (Ita) AG2R La Mondiale | ||
17 | Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team | ||
18 | Robert Hunter (RSA) Garmin - Barracuda | ||
19 | Elia Favilli (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | ||
20 | Tomas Vaitkus (Ltu) Orica GreenEdge Cycling Team | ||
21 | Francesco Chicchi (Ita) Omega Pharma-Quickstep | ||
22 | Jens Keukeleire (Bel) Orica GreenEdge Cycling Team | ||
23 | Christian Meier (Can) Orica GreenEdge Cycling Team | ||
24 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
25 | Daniele Bennati (Ita) RadioShack-Nissan | ||
26 | Brett Lancaster (Aus) Orica GreenEdge Cycling Team | ||
27 | Matthias Brandle (Aut) Team NetApp | ||
28 | Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli | ||
29 | Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
30 | Luke Roberts (Aus) Team Saxo Bank | ||
31 | Jan Bakelants (Bel) RadioShack-Nissan | ||
32 | Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank | ||
33 | Roman Kreuziger (Cze) Astana Pro Team | ||
34 | Daniele Pietropolli (Ita) Lampre - ISD | ||
35 | Damiano Cunego (Ita) Lampre - ISD | ||
36 | Francis De Greef (Bel) Lotto Belisol Team | ||
37 | Thomas Rohregger (Aut) RadioShack-Nissan | ||
38 | Frank Schleck (Lux) RadioShack-Nissan | ||
39 | Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team | ||
40 | Oliver Zaugg (Swi) RadioShack-Nissan | ||
41 | Manuele Boaro (Ita) Team Saxo Bank | ||
42 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin - Barracuda | ||
43 | Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale | ||
44 | Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma-Quickstep | ||
45 | Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team | ||
46 | Marco Pinotti (Ita) BMC Racing Team | ||
47 | Thomas Leezer (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
48 | Michele Scarponi (Ita) Lampre - ISD | ||
49 | Michal Golas (Pol) Omega Pharma-Quickstep | ||
50 | Gustav Larsson (Swe) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
51 | Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
52 | José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team | ||
53 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale | ||
54 | Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team | ||
55 | Enrico Battaglin (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
56 | Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team | ||
57 | Fabio Felline (Ita) Androni Giocattoli | ||
58 | Daryl Impey (RSA) Orica GreenEdge Cycling Team | ||
59 | Svein Tuft (Can) Orica GreenEdge Cycling Team | ||
60 | Jesse Sergent (NZl) RadioShack-Nissan | ||
61 | Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
62 | Tomasz Marczynski (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
63 | Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
64 | Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team | ||
65 | Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
66 | Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale | ||
67 | Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
68 | Gianluca Brambilla (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
69 | Diego Ulissi (Ita) Lampre - ISD | ||
70 | Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol Team | ||
71 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team | ||
72 | Jan Barta (Cze) Team NetApp | ||
73 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team | ||
74 | Simone Ponzi (Ita) Astana Pro Team | ||
75 | John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale | ||
76 | Paolo Longo Borghini (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
77 | Nelson Oliveira (Por) RadioShack-Nissan | ||
78 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
79 | Sergio Pardilla Bellon (Spa) Movistar Team | ||
80 | Gregor Gazvoda (Slo) AG2R La Mondiale | ||
81 | Angel Vicioso Arcos (Spa) Katusha Team | ||
82 | Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team | ||
83 | Andreas Dietziker (Swi) Team NetApp | ||
84 | Julien Vermote (Bel) Omega Pharma-Quickstep | ||
85 | Ivan Velasco Murillo (Spa) Euskaltel - Euskadi | ||
86 | Stef Clement (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
87 | Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol Team | ||
88 | Martin Velits (Svk) Omega Pharma-Quickstep | ||
89 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel - Euskadi | ||
90 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | ||
91 | Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
92 | Matteo Rabottini (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | ||
93 | Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team | ||
94 | Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team | ||
95 | Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team | ||
96 | Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team | ||
97 | Sonny Colbrelli (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
98 | Pavel Brutt (Rus) Katusha Team | ||
99 | Jonas Aaen Jörgensen (Den) Team Saxo Bank | ||
100 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
101 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
102 | José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli | ||
103 | Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel - Euskadi | ||
104 | Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel - Euskadi | ||
105 | Peter Stetina (USA) Garmin - Barracuda | ||
106 | Brian Bulgac (Ned) Lotto Belisol Team | ||
107 | Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Androni Giocattoli | ||
108 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | ||
109 | Sergio Luis Henao Montoya (Col) Sky Procycling | ||
110 | Matteo Tosatto (Ita) Team Saxo Bank | ||
111 | Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team | ||
112 | Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team | ||
113 | Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale | ||
114 | Gatis Smukulis (Lat) Katusha Team | ||
115 | Reto Hollenstein (Swi) Team NetApp | ||
116 | Sébastien Rosseler (Bel) Garmin - Barracuda | ||
117 | Cesare Benedetti (Ita) Team NetApp | ||
118 | Anders Lund (Den) Team Saxo Bank | ||
119 | Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team | ||
120 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre - ISD | ||
121 | Dario Cataldo (Ita) Omega Pharma-Quickstep | ||
122 | Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
123 | Christian Vande Velde (USA) Garmin - Barracuda | ||
124 | Luca Mazzanti (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | ||
125 | Jon Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel - Euskadi | ||
126 | Kevin Seeldraeyers (Bel) Astana Pro Team | ||
127 | Stefano Locatelli (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
128 | Ben Hermans (Bel) RadioShack-Nissan | ||
129 | Sacha Modolo (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
130 | Volodymir Gustov (Ukr) Team Saxo Bank | ||
131 | Filippo Pozzato (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | ||
132 | Francesco Failli (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | ||
133 | Matteo Bono (Ita) Lampre - ISD | ||
134 | Daniele Righi (Ita) Lampre - ISD | ||
135 | Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli | ||
136 | Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team | ||
137 | Angelo Pagani (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
138 | Dominique Rollin (Can) FDJ-Big Mat | ||
139 | Sandy Casar (Fra) FDJ-Big Mat | ||
140 | Bartosz Huzarski (Pol) Team NetApp | ||
141 | Adrian Saez (Spa) Euskaltel - Euskadi | 0:01:29 | |
142 | Victor Cabedo (Spa) Euskaltel - Euskadi | ||
143 | Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team | ||
144 | Olivier Kaisen (Bel) Lotto Belisol Team | ||
145 | Andreas Schillinger (Ger) Team NetApp | 0:01:30 | |
146 | Timon Seubert (Ger) Team NetApp | ||
147 | Evgeny Petrov (Rus) Astana Pro Team | ||
148 | Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol Team | ||
149 | Marco Coledan (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
150 | Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling | ||
151 | Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale | ||
152 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | ||
153 | Gaetan Bille (Bel) Lotto Belisol Team | ||
154 | Mads Christensen (Den) Team Saxo Bank | ||
155 | Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling | ||
156 | Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin - Barracuda | ||
157 | Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling | ||
158 | Stefan Denifl (Aut) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
159 | Nikolas Maes (Bel) Omega Pharma-Quickstep | ||
160 | Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale | ||
161 | Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale | ||
162 | Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling | ||
163 | Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre - ISD | ||
164 | Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol Team | ||
165 | Adriano Malori (Ita) Lampre - ISD | ||
166 | Jeremy Hunt (GBr) Sky Procycling | 0:01:42 | |
167 | Ian Stannard (GBr) Sky Procycling | ||
168 | Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team | ||
169 | Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli | 0:01:44 | |
170 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
171 | Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | 0:01:45 | |
172 | Mark Cavendish (GBr) Sky Procycling | ||
173 | Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team | 0:01:51 | |
174 | Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team | ||
175 | Gabriel Rasch (Nor) FDJ-Big Mat | ||
176 | Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team | ||
177 | Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team | ||
178 | Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team | ||
179 | Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team | ||
180 | Mickael Delage (Fra) FDJ-Big Mat | ||
181 | Jussi Veikkanen (Fin) FDJ-Big Mat | 0:02:01 | |
182 | Francis Mourey (Fra) FDJ-Big Mat | ||
183 | Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quickstep | ||
184 | Marco Bandiera (Ita) Omega Pharma-Quickstep | 0:02:19 | |
185 | Pier Paolo De Negri (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | ||
186 | Bernhard Eisel (Aut) Sky Procycling | 0:02:27 | |
187 | Graeme Brown (Aus) Rabobank Cycling Team | 0:02:28 | |
188 | Theo Bos (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
189 | Alfredo Balloni (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | 0:02:40 | |
190 | Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel - Euskadi | 0:02:46 | |
191 | William Bonnet (Fra) FDJ-Big Mat | ||
192 | Roberto Ferrari (Ita) Androni Giocattoli | ||
193 | Jack Bobridge (Aus) Orica GreenEdge Cycling Team | 0:03:00 | |
194 | Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel - Euskadi | 0:04:43 | |
195 | Dennis Van Winden (Ned) Rabobank Cycling Team | 0:05:03 | |
196 | Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
197 | Gianni Meersman (Bel) Lotto Belisol Team | 0:05:25 | |
198 | Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team |
GENERALNI PLASMAN ------------------------------------------------------------------
1 | Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team | 9:24:31 | |
2 | Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling | 0:00:09 | |
3 | Alex Rasmussen (Den) Garmin - Barracuda | 0:00:13 | |
4 | Manuele Boaro (Ita) Team Saxo Bank | 0:00:15 | |
5 | Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin - Barracuda | 0:00:18 | |
6 | Gustav Larsson (Swe) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:00:22 | |
7 | Brett Lancaster (Aus) Orica GreenEdge Cycling Team | 0:00:23 | |
8 | Matthew Harley Goss (Aus) Orica GreenEdge Cycling Team | ||
9 | Marco Pinotti (Ita) BMC Racing Team | 0:00:24 | |
10 | Jesse Sergent (NZl) RadioShack-Nissan | 0:00:26 | |
11 | Nelson Oliveira (Por) RadioShack-Nissan | 0:00:27 | |
12 | Tomas Vaitkus (Ltu) Orica GreenEdge Cycling Team | ||
13 | Mark Cavendish (GBr) Sky Procycling | ||
14 | Stef Clement (Ned) Rabobank Cycling Team | 0:00:28 | |
15 | Tyler Farrar (USA) Garmin - Barracuda | ||
16 | Robert Hunter (RSA) Garmin - Barracuda | ||
17 | Jack Bauer (NZl) Garmin - Barracuda | ||
18 | Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale | 0:00:29 | |
19 | Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team | ||
20 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin - Barracuda | ||
21 | Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quickstep | ||
22 | Dario Cataldo (Ita) Omega Pharma-Quickstep | 0:00:31 | |
23 | Filippo Pozzato (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | 0:00:32 | |
24 | Giacomo Nizzolo (Ita) RadioShack-Nissan | ||
25 | Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
26 | Svein Tuft (Can) Orica GreenEdge Cycling Team | 0:00:33 | |
27 | Julien Vermote (Bel) Omega Pharma-Quickstep | ||
28 | Adriano Malori (Ita) Lampre - ISD | ||
29 | Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:00:34 | |
30 | Jan Barta (Cze) Team NetApp | ||
31 | Roman Kreuziger (Cze) Astana Pro Team | 0:00:36 | |
32 | Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team | ||
33 | Geoffrey Soupe (Fra) FDJ-Big Mat | 0:00:37 | |
34 | Luke Roberts (Aus) Team Saxo Bank | ||
35 | Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling | ||
36 | Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team | 0:00:39 | |
37 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
38 | Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team | 0:00:41 | |
39 | Jan Bakelants (Bel) RadioShack-Nissan | ||
40 | Martin Velits (Svk) Omega Pharma-Quickstep | ||
41 | Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team | 0:00:42 | |
42 | Sébastien Rosseler (Bel) Garmin - Barracuda | 0:00:43 | |
43 | Daryl Impey (RSA) Orica GreenEdge Cycling Team | ||
44 | Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team | ||
45 | Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team | ||
46 | Thomas Rohregger (Aut) RadioShack-Nissan | ||
47 | Ian Stannard (GBr) Sky Procycling | ||
48 | Matthias Brandle (Aut) Team NetApp | ||
49 | Fabio Felline (Ita) Androni Giocattoli | 0:00:44 | |
50 | Christian Vande Velde (USA) Garmin - Barracuda | ||
51 | Peter Stetina (USA) Garmin - Barracuda | 0:00:45 | |
52 | Francis De Greef (Bel) Lotto Belisol Team | 0:00:46 | |
53 | Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team | ||
54 | Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling | ||
55 | Sandy Casar (Fra) FDJ-Big Mat | ||
56 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team | 0:00:47 | |
57 | Juan José Haedo (Arg) Team Saxo Bank | ||
58 | Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
59 | Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team | ||
60 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:00:48 | |
61 | Alexander Kristoff (Nor) Katusha Team | ||
62 | Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:00:49 | |
63 | Daniele Bennati (Ita) RadioShack-Nissan | ||
64 | Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling | ||
65 | Thor Hushovd (Nor) BMC Racing Team | ||
66 | Bartosz Huzarski (Pol) Team NetApp | ||
67 | José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team | ||
68 | Reto Hollenstein (Swi) Team NetApp | 0:00:50 | |
69 | Jens Keukeleire (Bel) Orica GreenEdge Cycling Team | ||
70 | Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team | 0:00:51 | |
71 | Christian Meier (Can) Orica GreenEdge Cycling Team | ||
72 | Angel Vicioso Arcos (Spa) Katusha Team | ||
73 | Michal Golas (Pol) Omega Pharma-Quickstep | 0:00:52 | |
74 | Brian Bulgac (Ned) Lotto Belisol Team | ||
75 | Daniel Schorn (Aut) Team NetApp | ||
76 | Matteo Rabottini (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | ||
77 | Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team | 0:00:53 | |
78 | Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol Team | ||
79 | Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol Team | ||
80 | Matteo Tosatto (Ita) Team Saxo Bank | ||
81 | Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team | ||
82 | Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team | ||
83 | Sonny Colbrelli (Ita) Colnago - CSF Inox | 0:00:54 | |
84 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago - CSF Inox | 0:00:55 | |
85 | Gaetan Bille (Bel) Lotto Belisol Team | ||
86 | Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank | 0:00:56 | |
87 | Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma-Quickstep | ||
88 | Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team | ||
89 | Elia Favilli (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | ||
90 | Jonas Aaen Jörgensen (Den) Team Saxo Bank | 0:00:57 | |
91 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
92 | Diego Ulissi (Ita) Lampre - ISD | ||
93 | Stefan Denifl (Aut) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:00:58 | |
94 | Gatis Smukulis (Lat) Katusha Team | ||
95 | Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
96 | Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale | ||
97 | Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel - Euskadi | ||
98 | Frank Schleck (Lux) RadioShack-Nissan | 0:00:59 | |
99 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale | ||
100 | Angelo Pagani (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
101 | Timon Seubert (Ger) Team NetApp | ||
102 | Kevin Seeldraeyers (Bel) Astana Pro Team | ||
103 | Pavel Brutt (Rus) Katusha Team | 0:01:00 | |
104 | Tomasz Marczynski (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
105 | Sacha Modolo (Ita) Colnago - CSF Inox | 0:01:01 | |
106 | Mickael Delage (Fra) FDJ-Big Mat | ||
107 | Enrico Battaglin (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
108 | Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team | 0:01:02 | |
109 | Sergio Luis Henao Montoya (Col) Sky Procycling | 0:01:03 | |
110 | Francis Mourey (Fra) FDJ-Big Mat | ||
111 | Nikolas Maes (Bel) Omega Pharma-Quickstep | ||
112 | Damiano Cunego (Ita) Lampre - ISD | ||
113 | Evgeny Petrov (Rus) Astana Pro Team | ||
114 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | 0:01:04 | |
115 | Daniele Righi (Ita) Lampre - ISD | ||
116 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel - Euskadi | 0:01:05 | |
117 | Stefano Locatelli (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
118 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago - CSF Inox | ||
119 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team | 0:01:06 | |
120 | Michele Scarponi (Ita) Lampre - ISD | ||
121 | William Bonnet (Fra) FDJ-Big Mat | ||
122 | Dominique Rollin (Can) FDJ-Big Mat | ||
123 | Simone Ponzi (Ita) Astana Pro Team | ||
124 | Andreas Dietziker (Swi) Team NetApp | 0:01:07 | |
125 | Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol Team | ||
126 | Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team | ||
127 | José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli | ||
128 | Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica GreenEdge Cycling Team | 0:01:10 | |
129 | Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
130 | Pier Paolo De Negri (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | ||
131 | Gregor Gazvoda (Slo) AG2R La Mondiale | 0:01:11 | |
132 | Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team | ||
133 | Sergio Pardilla Bellon (Spa) Movistar Team | ||
134 | Cesare Benedetti (Ita) Team NetApp | 0:01:12 | |
135 | Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale | ||
136 | Volodymir Gustov (Ukr) Team Saxo Bank | 0:01:13 | |
137 | Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team | ||
138 | Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli | 0:01:14 | |
139 | Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Androni Giocattoli | ||
140 | Jon Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel - Euskadi | ||
141 | Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale | ||
142 | Francesco Failli (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | 0:01:15 | |
143 | Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team | 0:01:16 | |
144 | John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale | ||
145 | Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre - ISD | 0:01:17 | |
146 | Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale | ||
147 | Matteo Bono (Ita) Lampre - ISD | 0:01:18 | |
148 | Paolo Longo Borghini (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:01:19 | |
149 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre - ISD | ||
150 | Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel - Euskadi | ||
151 | Gabriel Rasch (Nor) FDJ-Big Mat | ||
152 | Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team | 0:01:20 | |
153 | Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol Team | ||
154 | Mark Renshaw (Aus) Rabobank Cycling Team | ||
155 | Daniele Pietropolli (Ita) Lampre - ISD | 0:01:21 | |
156 | Francesco Chicchi (Ita) Omega Pharma-Quickstep | ||
157 | Arnaud Demare (Fra) FDJ-Big Mat | 0:01:22 | |
158 | Anders Lund (Den) Team Saxo Bank | ||
159 | Manuel Belletti (Ita) AG2R La Mondiale | 0:01:23 | |
160 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | 0:01:25 | |
161 | Oliver Zaugg (Swi) RadioShack-Nissan | 0:01:26 | |
162 | Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | 0:01:27 | |
163 | Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team | ||
164 | Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team | ||
165 | Gianluca Brambilla (Ita) Colnago - CSF Inox | 0:01:28 | |
166 | Victor Cabedo (Spa) Euskaltel - Euskadi | 0:01:29 | |
167 | Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:01:30 | |
168 | Mads Christensen (Den) Team Saxo Bank | ||
169 | Luca Mazzanti (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | 0:01:32 | |
170 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | ||
171 | Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team | 0:01:33 | |
172 | Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:01:34 | |
173 | Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli | 0:01:39 | |
174 | Roberto Ferrari (Ita) Androni Giocattoli | ||
175 | Ivan Velasco Murillo (Spa) Euskaltel - Euskadi | 0:01:44 | |
176 | Andreas Schillinger (Ger) Team NetApp | 0:02:35 | |
177 | Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli | ||
178 | Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale | 0:02:39 | |
179 | Marco Coledan (Ita) Colnago - CSF Inox | 0:02:40 | |
180 | Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team | 0:02:45 | |
181 | Adrian Saez (Spa) Euskaltel - Euskadi | 0:02:49 | |
182 | Thomas Leezer (Ned) Rabobank Cycling Team | 0:02:50 | |
183 | Jussi Veikkanen (Fin) FDJ-Big Mat | 0:02:54 | |
184 | Jeremy Hunt (GBr) Sky Procycling | 0:02:55 | |
185 | Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | 0:03:04 | |
186 | Bernhard Eisel (Aut) Sky Procycling | 0:03:13 | |
187 | Marco Bandiera (Ita) Omega Pharma-Quickstep | 0:03:18 | |
188 | Graeme Brown (Aus) Rabobank Cycling Team | 0:03:21 | |
189 | Alfredo Balloni (Ita) Farnese Vini - Selle Italia | 0:03:43 | |
190 | Theo Bos (Ned) Rabobank Cycling Team | 0:03:44 | |
191 | Olivier Kaisen (Bel) Lotto Belisol Team | 0:03:59 | |
192 | Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel - Euskadi | 0:04:24 | |
193 | Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:05:36 | |
194 | Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel - Euskadi | 0:06:08 | |
195 | Gianni Meersman (Bel) Lotto Belisol Team | 0:06:15 | |
196 | Jack Bobridge (Aus) Orica GreenEdge Cycling Team | 0:06:17 | |
197 | Dennis Van Winden (Ned) Rabobank Cycling Team | 0:08:52 | |
198 | Ben Hermans (Bel) RadioShack-Nissan | 0:10:55 |
(BiciSvet.com/cyclingnews.com/Dragana Petrović)
Ivan Stević uspeo je da odbrani majicu na drugoj etapi 5 krugova Moskve ali je u tesnom sprintu za dlaku izgubio dragocene sekunde bonifikacije.
Najveća pretnja su mu Nemac Dirk Muler koji je nekada vozio za Tim Telekom i Mapei, a za Stevićem trenutno zaostaje samo 4 sekunde, kao i Rus Boev koji je pobedio Kup Gradonačelnika pre samo nekoliko dana.
"Etapa je vožena oko Univerziteta Lomonosov umesto etape koja je trebalo da se završi ispred Baljšoj teatra. Etapa je bila ravna a mnogo vozača je pokušavalo begove, ali su vozači Salkano ekipe odradili rutinski posao. Njima su na etapi pomagali Stanković Kozomora. Naredna etapa je prekretnica za Stevića da odbrani majicu na 165 paklenih kilometara na Krilatskom.
Stević je danas bio 5-ti a Der u prvih 15. Uglavnom je sve bilo pod kontrolom, a u dogovoru sa Stevićem 2 naša mlada vozača su odmah od starta pomagali u prvih 100km. Čuvali smo Žolta za sprint, a Hasanovića za generalni pošto je na samo minut zaostatka. Der Žolt nije uspeo da izbori dobru poziciju pre sprinta ali je zauzeo solidno 14-to mesto.
Stević je zamalo izgubio postolje jer je počeo dosta rano sprint i vodio je do zadnji 50m kada su ga bukvalno na liniji 4 vozača prošla. Raspoloženje je super i kod nas i kod ekipe Salkano koju Luka Žele vodi odlično" izjavio je selektor reprezentacije Radiša Čubrić za BiciSvet.
ETAPA - 3
ETAPA - 1 - pobeda Stevića
Rezultati: 06.05.2012 "Vorobyevskoye ring" 134.4 km (16 x 8,4 km)
Prosečna brzina pobednika: 40.861 km/h
1 GER19831216 SCHWEIZER Michael TSP 3:17:21.
2 RUS19880124 KRASNOV Leonid RVL 3:17:21.
3 RUS19840122 MIRONOV Alexander RVL 3:17:21.
4 ESP19820622 SOBRINO Joaquin SPT 3:17:21.
5 SLO19880627 MEZGEC Luka SAK 3:17:21.
6 SRB19800312 STEVIC Ivan SLC 3:17:21.
7 RUS19891122 BOEV Igor TIK 3:17:21.
8 UKR19890722 MARTYNENKO Oleksandr ISD 3:17:21.
9 GRE19800603 TAMOURIDIS Ioannis SPT 3:17:21.
10 * RUS19910103 ROTYAKOV Aleksandr PEN 3:17:21.
11 RUS19880205 NIKOLAEV Sergey SAM 3:17:21.
12 * RUS19910113 JAKIMOV Konstantin UDM 3:17:21.
13 * LAT19900206 SMIRNOVS Andris RBD 3:17:21.
14 SRB19830325 DER Zolt SRB 3:17:21.
15 * SRB19911216 KOZOMARA Nikola SRB 3:17:21.
16 RUS19890905 BEREZKIN Denis SAM 3:17:21.
17 RUS19870201 BOZHENKO Kirill RST 3:17:21.
18 UKR19871030 KONONENKO Mykhaylo KLS 3:17:21.
19 RUS19790525 NIKANDROV Dmitri PEN 3:17:21.
20 RUS19861118 SAMOHVALOV Anton SAM 3:17:21.
21 * RUS19931007 BARTENEV Maxim CCR 3:17:21.
22 SRB19880708 STANKOVIC Marko SRB 3:17:21.
23 * RUS19900828 GAVRILOV Anatoly DIM 3:17:21.
24 GER19899818 SCHMITT Alexander TSP 3:17:21.
25 UKR19870829 VASYLYUK Andriy KLS 3:17:21.
26 * RUS19911205 LEONTEV Alexey DIM 3:17:21.
27 RUS19830417 SHMIDT Alexey TTS 3:17:21.
28 GRE19890301 SIMANTIRAKIS Vasileios SPT 3:17:21.
29 UZB19840518 VOLIK Konstantin UZB 3:17:21.
30 GER19730804 MULLER Dirk TSP 3:17:21.
31 * RUS19921014 KARTASHOV Artem CCR 3:17:21.
32 * RUS19900619 BYVALTSEV Andrey UDM 3:17:21.
33 LAT19820606 SOROKIN Dimitriy RBD 3:17:21.
34 * RUS19921222 DYSHAKOV Ilya DIM 3:17:21. 0:40
35 GRE19890131 SAKELLARIDIS Neofytos SPT 3:17:21.
36 BLR19860625 TSIKHANAU Aliaksei BLR 3:17:21.
37 * RUS19911025 BEKINEEV Nikita MGF 3:17:21.
38 * BLR19900811 ARTSIMOVICH Siarhei BAS 3:17:21.
39 UKR19890830 KULYK Andriy UKR 3:17:21.
40 * UZB19910405 GORBACHEV Gleb UZB 3:17:21.
41 * RUS19921002 PANFILOV Sergey LVS 3:17:21.
42 SRB19850124 HASANOVIC Esad SRB 3:17:21.
...
70 SRB19890203 KASA Gabor SLC 3:17:21
Generalni plasman:----------------------------
1 SRB19800312 STEVIC Ivan SLC 7:11:20.
2 GER19730804 MULLER Dirk TSP 7:11:24. +0:04.
3 RUS19891122 BOEV Igor TIK 7:11:26. +0:06.
4 UKR19890127 TOPCHANYUK Artem SPT 7:11:34. +0:14.
5 NED19851228 VERMEER Tom TSP 7:12:15. +0:55.
6 GRE19800603 TAMOURIDIS Ioannis SPT 7:12:17. +0:57.
7 UKR19870829 VASYLYUK Andriy KLS 7:12:17. +0:57.
8 RUS19860924 BUDАRAGIN Alexander SAM 7:12:17. +0:57.
9 RUS19840122 MIRONOV Alexander RVL 7:12:22. +1:02.
10 SLO19880627 MEZGEC Luka SAK 7:12:26. +1:06.
11 RUS19790525 NIKANDROV Dmitri PEN 7:12:26. +1:06.
12 RUS19861118 SAMOHVALOV Anton SAM 7:12:26. +1:06.
13 BLR19860625 TSIKHANAU Aliaksei BLR 7:12:26. +1:06.
14 SRB19850124 HASANOVIC Esad SRB 7:12:26. +1:06.
15 SLO19881114 BAJC Andi SLC 7:12:26. 1:06.
16 SVK19880617 CANECKY Marek SLC 7:12:26. 1:06.
17 RUS19860307 KOCHETKOV Pavel TIK 7:12:26. 1:06.
18 SLO19840301 KERKEZ Vladimir SAK 7:12:26. 1:06.
19 UKR19850417 PAKHTUSOV Anatoliy ISD 7:12:26. 1:06.
20 RUS19880517 RYBAKOV Alexander TIK 7:12:30. 1:10.
21 UKR19871030 KONONENKO Mykhaylo KLS 7:12:46. 1:26.
22 UKR19850103 GOMENIUK Volodymyr KLS 7:13:31. 2:11.
23 RUS19870610 SOLOMENNIKOV Andrei TIK 7:13:37. 2:17.
24 * RUS19910103 ROTYAKOV Aleksandr PEN 7:14:27. 3:07.
25 ESP19881221 LOZANO David TTS 7:14:34. 3:14.
26 USA19810925 HOLT Daniel TTS 7:14:34. 3:14.
27 * RUS19901124 CHUPORSHNEV Kirill LVS 7:14:34. 3:14.
28 SRB19890203 KASA Gabor SLC 7:14:34. 3:14.
29 RUS19860228 KOSYAKOV Dmitriy TIK 7:14:34. 3:14.
30 UKR19830616 POPKOV Vitaliy ISD 7:15:38. 4:18.
31 * RUS19900828 GAVRILOV Anatoly DIM 7:17:46. 6:26.
32 RUS19881214 BAKHIN Evgeny SAM 7:17:53. 6:33.
33 RUS19880205 NIKOLAEV Sergey SAM 7:17:56. 6:36.
34 SRB19830325 DER Zolt SRB 7:17:56. 6:36.
35 GRE19890301 SIMANTIRAKIS Vasileios SPT 7:17:56. 6:36.
...
50 * SRB19911216 KOZOMARA Nikola SRB 7:20:18. 8:58.
57 SRB19880708 STANKOVIC Marko SRB 7:23:18. 11:58.