#TourdeSanLuis E4 hrono San Luis

Pin It

Etapa broj 4 u Argentini pripala je 35-godišnjem Kanađaninu Svenu Taftu specijalisti u ovoj disciplini.

Argentinac Leandro Mesineo završio je kao drugoplasirani, dok je današnji podijum Kvaitkovskog bio dovoljan da preuzme lidersku majicu od Diaza.

Nisam čuo prolazna vremena dok sam vozio hronometar, samo sam vozio pun gas. Ima još dva finiša na usponu, a ja sam po prvi put u mom životu na ovakvoj poziciji u generalnom plasmanu, tako da ne znam šta da očekujem do kraja” rekao je Poljak iz @OPQS tima. Pogledajte najavu i profile za naredne etape > LINK – oficijelni sajt trke > LINK  <

Naredna (etapa broj 5) završava se na visoravni Karolina a profil obećava uzbudljivu završnicu:

Podijum

Etapa 4 – San Luis – San Luis 19,2km

1 Svein Tuft (Can) Orica GreenEdge 0:22:14
2 Leandro Messineo (Arg) San Luis Somos Todos 0:00:07
3 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step 0:00:11
4 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team 0:00:14
5 Adriano Malori (Ita) Lampre-Merida 0:00:19
6 Jorge Giacinti (Arg) San Luis Somos Todos 0:00:26
7 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:00:33
8 Eloy Teruel (Spa) Movistar Team 0:00:34
9 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step 0:00:47
10 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Belisol 0:00:52
11 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team 0:00:54
12 Alexander Wetternail (Swe) Team NetApp-Endura 0:00:55
13 Alberto Contador (Spa) Team Saxo-Tinkoff 0:00:57
14 Jean-Christophe Peraud (Fra) Ag2R La Mondiale 0:00:59
15 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol 0:01:04
16 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:01:05
17 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step 0:01:09
18 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team 0:01:11
19 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida 0:01:13
20 Ben Jacques-Maynes (USA) Jamis-Hagens Berman 0:01:15
21 Daniel Moreno (Spa) Katusha Team 0:01:16
22 Daniel Diaz (Arg) San Luis Somos Todos 0:01:18
23 Alex Diniz (Bra) Funvic Brasilinvest 0:01:20
24 Egor Silin (Rus) Astana Pro Team 0:01:24
25 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 0:01:25
26 John Murphy (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:27
27 Breno Sidoti (Bra) Funvic Brasilinvest
28 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team 0:01:28
29 Angel Vicioso (Spa) Katusha Team 0:01:32
30 Joao Mendes (Por) Team NetApp-Endura 0:01:37
31 Pieter Serry (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:01:38
32 Pedro Nicacio (Bra) Funvic Brasilinvest 0:01:42
33 Joaquim Rodriguez (Spa) Katusha Team
34 Hector Rangel (Mex) Mexico 0:01:43
35 Sergio Godoy (Arg) San Luis Somos Todos 0:01:44
36 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge
37 Andres I. Pereyra (Arg) Buenos Aires Provincia 0:01:49
38 Martin Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step 0:01:50
39 Carlos Manarelli (Bra) Funvic Brasilinvest 0:01:52
40 Juan Jose Cobo (Spa) Movistar Team
41 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team 0:01:56
42 Matteo Montaguti (Ita) Ag2R La Mondiale 0:01:57
43 Miguel Angel Rubiano (Col) Androni Giocattoli 0:01:58
44 Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli 0:02:02
45 Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling
46 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli 0:02:06
47 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step 0:02:07
48 Patricio Almonacid (Chi) Clos de Pirque-Trek 0:02:08
49 Enzo Josue Moyano (Arg) Caja Rural 0:02:09
50 Luis Sepulveda (Chi) Clos de Pirque-Trek 0:02:10
51 Alberto Losada (Spa) Katusha Team 0:02:11
52 Philip Deignan (Irl) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:02:12
53 Javier Acevedo (Col) Jamis-Hagens Berman 0:02:13
54 Mauro Santambrogio (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:02:14
55 Andrey Sartasov (Chi) San Luis Somos Todos 0:02:16
56 Yelko Gomez (Pan) Caja Rural 0:02:17
57 Michel Koch (Ger) Cannondale Pro Cycling 0:02:21
58 Arnold Alcolea (Cub) Cuba
59 Bruno Pires (Por) Team Saxo-Tinkoff 0:02:23
60 Mauro Finetto (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:02:24
61 Juan A. Lucero (Arg) San Luis Somos Todos 0:02:26
62 Alejandro Sivori (Arg) Argentina 0:02:27
63 Jeff Louder (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:02:31
64 Gabriel N. Juarez (Arg) Argentina 0:02:33
65 Michael Albasini (Swi) Orica GreenEdge
66 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Merida
67 Claudio M. Arone (Arg) Buenos Aires Provincia 0:02:34
68 Marco Coledan (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
69 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida 0:02:35
70 Juan I. Curuchet (Arg) Argentina 0:02:36
71 Cayetano Jose Sarmiento (Col) Cannondale Pro Cycling
72 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:02:38
73 Vladimir Karpets (Rus) Movistar Team 0:02:39
74 Ben Gastauer (Lux) Ag2R La Mondiale 0:02:40
75 Cristian Martinez (Arg) San Luis Somos Todos
76 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge
77 Gonzalo Garrido (Chi) Clos de Pirque-Trek 0:02:41
78 Ignacio Prado (Mex) Mexico 0:02:48
79 Facundo Lezica (Arg) Argentina 0:02:50
80 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:02:52
81 David Arroyo (Spa) Caja Rural 0:02:59
82 Francisco Jose Ventoso (Spa) Movistar Team
83 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires Provincia 0:03:00
84 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
85 Antonio Cabrera (Chi) Clos de Pirque-Trek
86 Andre Cardoso (Por) Caja Rural 0:03:02
87 Rinaldo Nocentini (Ita) Ag2R La Mondiale 0:03:10
88 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:03:11
89 Tyler Wren (USA) Jamis-Hagens Berman 0:03:12
90 Emmanuel Guevara (Arg) San Luis Somos Todos 0:03:13
91 Yasmani Martinez (Cub) Cuba 0:03:18
92 Davide Vigano (Ita) Lampre-Merida 0:03:19
93 Yennier Lopez (Cub) Cuba 0:03:20
94 Mitch Docker (Aus) Orica GreenEdge
95 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 0:03:22
96 Magno Nazaret (Bra) Funvic Brasilinvest 0:03:24
97 Alessandro Vanotti (Spa) Astana Pro Team 0:03:26
98 Kenny Dehaes (Bel) Lotto Belisol 0:03:28
99 Robert Forster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
100 Jacob Keough (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:03:29
101 Carlos Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:03:37
102 Edward King (USA) Cannondale Pro Cycling
103 Nariyuki Masuda (Jpn) Cannondale Pro Cycling 0:03:38
104 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:03:39
105 Julian P. Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 0:03:42
106 Scott Thwaites (GBr) Team NetApp-Endura 0:03:43
107 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge 0:03:48
108 Adrian Kurek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:03:49
109 Juan Jose Haedo (Arg) Jamis-Hagens Berman 0:03:50
110 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol 0:03:52
111 Gustavo Hernandez (Arg) Clos de Pirque-Trek 0:03:53
112 Agustin Diaz (Cub) Cuba
113 Francisco Chamorro (Arg) Funvic Brasilinvest
114 Francesco Chicchi (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:03:55
115 Carlos Betancur (Col) Ag2R La Mondiale
116 Rafael Andriato (Bra) Vini Fantini-Selle Italia 0:03:56
117 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
118 Nicki Sorensen (Den) Team Saxo-Tinkoff 0:04:00
119 Manuel Belletti (Ita) Ag2R La Mondiale
120 Xavier Florencio (Spa) Katusha Team 0:04:04
121 Leonardo Giordani (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
122 Grzegorz Stepniak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:04:05
123 Michael Schwarzmann (Ger) Team NetApp-Endura 0:04:06
124 Jacek Morajko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:04:08
125 Ramiro Cabrera (Uru) Funvic Brasilinvest 0:04:09
126 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Cannondale Pro Cycling 0:04:10
127 Lucas M. Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 0:04:11
128 Pedro Portuondo (Cub) Cuba 0:04:12
129 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol
130 Ralf Matzka (Ger) Team NetApp-Endura 0:04:18
131 Lisnandy Alonso (Cub) Cuba 0:04:21
132 Guido Palma (Arg) Jamis-Hagens Berman 0:04:22
133 Jonathan McEvoy (GBr) Team NetApp-Endura
134 Oscar Gatto (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:04:24
135 Martin Hacecky (Cze) ASC Dukla Praha 0:04:25
136 Benjamin Noval (Spa) Team Saxo-Tinkoff
137 Luca Paolini (Ita) Katusha Team 0:04:26
138 Filippo Fortin (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:04:28
139 Mauro Da Dalto (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:04:32
140 Vojitech Hacecky (Cze) ASC Dukla Praha 0:04:35
141 Alfredo Gutierrez (Arg) Argentina 0:04:36
142 Nicola Boem (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:04:44
143 Kristijan Đurasek (Cro) Lampre-Merida
144 Francesco Lasca (Ita) Caja Rural 0:04:47
145 Jesus Hernandez (Spa) Team Saxo-Tinkoff 0:04:50
146 Thor Hushovd (Nor) BMC Racing Team
147 Marc De Maar (AHo) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:04:52
148 Sergio Paulinho (Por) Team Saxo-Tinkoff 0:04:54
149 Bartiomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:04:56
150 Leandro Atencio (Arg) Argentina
151 Alois Kankovsky (Cze) ASC Dukla Praha 0:04:58
152 Ivan Carvajal (Mex) Mexico
153 Marco Canola (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:05:00
154 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida 0:05:03
155 Sacha Modolo (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:05:04
156 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural 0:05:06
157 Joost Van Leijen (Ned) Lotto Belisol 0:05:10
158 Jaroslaw Marycz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:05:20
159 Flavio De Luna (Mex) Mexico 0:05:24
160 Mattia Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli 0:05:31
161 Fernando Barroso (Arg) Argentina 0:05:32
162 Leonel Sarrachine (Arg) Argentina 0:06:28
163 Walter F. Perez (Arg) Buenos Aires Provincia 0:11:05
DNF Santiago A. Espindola (Arg) Buenos Aires Provincia

GENERALNI PLASMAN___________________________________________

1 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step 0:13:35
2 Leandro Messineo (Arg) San Luis Somos Todos 0:00:02
3 Adriano Malori (Ita) Lampre-Merida 0:00:07
4 Svein Tuft (Can) Orica GreenEdge 0:00:11
5 Eloy Teruel (Spa) Movistar Team 0:00:12
6 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team 0:00:13
7 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:00:18
8 Alexander Wetternail (Swe) Team NetApp-Endura 0:00:29
9 Jorge Giacinti (Arg) San Luis Somos Todos 0:00:33
10 Alberto Contador (Spa) Team Saxo-Tinkoff
11 Jean-Christophe Peraud (Fra) Ag2R La Mondiale
12 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol
13 Daniel Diaz (Arg) San Luis Somos Todos 0:00:34
14 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Belisol
15 Ben Jacques-Maynes (USA) Jamis-Hagens Berman 0:00:41
16 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step
17 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team 0:00:44
18 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team 0:00:46
19 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:00:47
20 John Murphy (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:00:48
21 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida 0:00:50
22 Daniel Moreno (Spa) Katusha Team 0:00:52
23 Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling
24 Alex Diniz (Bra) Funvic Brasilinvest 0:00:53
25 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step 0:00:54
26 Sergio Godoy (Arg) San Luis Somos Todos 0:00:55
27 Egor Silin (Rus) Astana Pro Team 0:00:56
28 Angel Vicioso (Spa) Katusha Team
29 Pedro Nicacio (Bra) Funvic Brasilinvest 0:01:00
30 Breno Sidoti (Bra) Funvic Brasilinvest 0:01:02
31 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team 0:01:07
32 Miguel Angel Rubiano (Col) Androni Giocattoli 0:01:10
33 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 0:01:11
34 Joaquim Rodriguez (Spa) Katusha Team
35 Joao Mendes (Por) Team NetApp-Endura 0:01:12
36 Carlos Manarelli (Bra) Funvic Brasilinvest
37 Hector Rangel (Mex) Mexico 0:01:13
38 Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli
39 Martin Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step
40 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli 0:01:14
41 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge
42 Pieter Serry (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:01:16
43 Juan Jose Cobo (Spa) Movistar Team
44 Alberto Losada (Spa) Katusha Team 0:01:19
45 Enzo Josue Moyano (Arg) Caja Rural
46 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
47 Andres I. Pereyra (Arg) Buenos Aires Provincia 0:01:21
48 Patricio Almonacid (Chi) Clos de Pirque-Trek 0:01:22
49 Mauro Santambrogio (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:01:24
50 Matteo Montaguti (Ita) Ag2R La Mondiale
51 Luis Sepulveda (Chi) Clos de Pirque-Trek 0:01:25
52 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step 0:01:26
53 Mauro Finetto (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:01:27
54 Yelko Gomez (Pan) Caja Rural 0:01:28
55 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Merida 0:01:32
56 Vladimir Karpets (Rus) Movistar Team
57 Bruno Pires (Por) Team Saxo-Tinkoff 0:01:33
58 Michael Albasini (Swi) Orica GreenEdge
59 Arnold Alcolea (Cub) Cuba
60 Javier Acevedo (Col) Jamis-Hagens Berman
61 Andrey Sartasov (Chi) San Luis Somos Todos 0:01:34
62 Juan A. Lucero (Arg) San Luis Somos Todos 0:01:35
63 Cayetano Jose Sarmiento (Col) Cannondale Pro Cycling 0:01:36
64 Gabriel N. Juarez (Arg) Argentina
65 Ben Gastauer (Lux) Ag2R La Mondiale
66 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida
67 Claudio M. Arone (Arg) Buenos Aires Provincia 0:01:37
68 Philip Deignan (Irl) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:39
69 Michel Koch (Ger) Cannondale Pro Cycling
70 Marco Coledan (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:01:41
71 Gonzalo Garrido (Chi) Clos de Pirque-Trek 0:01:42
72 Cristian Martinez (Arg) San Luis Somos Todos 0:01:43
73 Ignacio Prado (Mex) Mexico 0:01:44
74 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:01:45
75 Jeff Louder (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:48
76 Alejandro Sivori (Arg) Argentina 0:01:50
77 Andre Cardoso (Por) Caja Rural
78 Juan I. Curuchet (Arg) Argentina 0:01:51
79 Magno Nazaret (Bra) Funvic Brasilinvest 0:01:55
80 Antonio Cabrera (Chi) Clos de Pirque-Trek
81 Yennier Lopez (Cub) Cuba 0:01:57
82 Francisco Jose Ventoso (Spa) Movistar Team 0:01:59
83 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires Provincia
84 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge 0:02:01
85 Facundo Lezica (Arg) Argentina 0:02:02
86 Rinaldo Nocentini (Ita) Ag2R La Mondiale 0:02:03
87 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
88 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
89 Alessandro Vanotti (Spa) Astana Pro Team
90 Davide Vigano (Ita) Lampre-Merida 0:02:04
91 Tyler Wren (USA) Jamis-Hagens Berman
92 Mitch Docker (Aus) Orica GreenEdge 0:02:07
93 Emmanuel Guevara (Arg) San Luis Somos Todos
94 Yasmani Martinez (Cub) Cuba 0:02:10
95 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
96 Nariyuki Masuda (Jpn) Cannondale Pro Cycling 0:02:14
97 Kenny Dehaes (Bel) Lotto Belisol
98 David Arroyo (Spa) Caja Rural 0:02:15
99 Jacob Keough (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
100 Scott Thwaites (GBr) Team NetApp-Endura 0:02:17
101 Carlos Betancur (Col) Ag2R La Mondiale 0:02:20
102 Francesco Chicchi (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
103 Jacek Morajko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:02:21
104 Michael Schwarzmann (Ger) Team NetApp-Endura 0:02:23
105 Robert Forster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:02:24
106 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
107 Francisco Chamorro (Arg) Funvic Brasilinvest 0:02:25
108 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
109 Edward King (USA) Cannondale Pro Cycling
110 Nicki Sorensen (Den) Team Saxo-Tinkoff
111 Julian P. Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 0:02:26
112 Carlos Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:02:27
113 Adrian Kurek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:02:28
114 Ramiro Cabrera (Uru) Funvic Brasilinvest
115 Grzegorz Stepniak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:02:30
116 Oscar Gatto (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
117 Manuel Belletti (Ita) Ag2R La Mondiale 0:02:32
118 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol
119 Juan Jose Haedo (Arg) Jamis-Hagens Berman 0:02:35
120 Gustavo Hernandez (Arg) Clos de Pirque-Trek
121 Agustin Diaz (Cub) Cuba 0:02:36
122 Leonardo Giordani (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:02:37
123 Rafael Andriato (Bra) Vini Fantini-Selle Italia 0:02:38
124 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol
125 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge
126 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Cannondale Pro Cycling 0:02:39
127 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:02:40
128 Benjamin Noval (Spa) Team Saxo-Tinkoff
129 Jonathan McEvoy (GBr) Team NetApp-Endura
130 Guido Palma (Arg) Jamis-Hagens Berman 0:02:46
131 Pedro Portuondo (Cub) Cuba 0:02:47
132 Martin Hacecky (Cze) ASC Dukla Praha 0:02:48
133 Ralf Matzka (Ger) Team NetApp-Endura
134 Lucas M. Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 0:02:50
135 Mauro Da Dalto (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:02:51
136 Luca Paolini (Ita) Katusha Team 0:02:52
137 Vojitech Hacecky (Cze) ASC Dukla Praha 0:02:54
138 Nicola Boem (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:02:56
139 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida 0:02:59
140 Lisnandy Alonso (Cub) Cuba 0:03:00
141 Bartiomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:03:02
142 Francesco Lasca (Ita) Caja Rural 0:03:03
143 Marco Canola (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
144 Marc De Maar (AHo) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:03:04
145 Sacha Modolo (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
146 Alfredo Gutierrez (Arg) Argentina 0:03:06
147 Jaroslaw Marycz (Pol) CCC Polsat Polkowice
148 Jesus Hernandez (Spa) Team Saxo-Tinkoff 0:03:08
149 Joost Van Leijen (Ned) Lotto Belisol 0:03:10
150 Thor Hushovd (Nor) BMC Racing Team
151 Leandro Atencio (Arg) Argentina
152 Filippo Fortin (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
153 Alois Kankovsky (Cze) ASC Dukla Praha 0:03:13
154 Kristijan Đurasek (Cro) Lampre-Merida
155 Sergio Paulinho (Por) Team Saxo-Tinkoff 0:03:14
156 Ivan Carvajal (Mex) Mexico 0:03:15
157 Xavier Florencio (Spa) Katusha Team
158 Fernando Barroso (Arg) Argentina 0:03:20
159 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural 0:03:28
160 Mattia Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli 0:03:40
161 Flavio De Luna (Mex) Mexico 0:03:55
162 Leonel Sarrachine (Arg) Argentina 0:04:11
163 Walter F. Perez (Arg) Buenos Aires Provincia 0:06:14

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *