Kalendar trka 2013

Pin It

KALENDAR BICIKLISTIČKOG SAVEZA SRBIJE 2013
Datum Od-do Naziv Kategorija Klasa Organizator Disciplina
27-Jan 27. Državno prvenstvo – Ciklo-kros Sve kategorije Konkurs – BS Srbije
10-Mar 10. Otvoreno prvenstvo Beograda – ciklo kros
10-Mar 10. 1.trka XXI Dunavskog kupa ciklo-kros Masters BK Elite N Sad Drum
17-Mar 17. 2.trka XXI Dunavskog kupa ciklo-kros Masters BK Elite N Sad Drum
6-Apr 6. Velika nagrada Novog Sada 1. Liga za sve kategorije Sve kategorije BK Vojvodina Drum
13-Apr 13. Dani Beograda–Trofej Čukarice Kadeti i mlađi kadeti Čukarički MBK Drum
14-Apr 14. 1 MTB Liga Srbije – Ribarska Banja Sve kategorije XCO Bela stena Kruševac MTB
14-Apr 14. 3-4.trka XXI Dunavskog kupa drumska trka Masters BK Elite N Sad Drum
21-Apr 21. Banja Luka – Belgrade II Elite, U-23 1.2 SRB Drum
21-Apr 21. 2. MTB Liga Srbije – MTB Srbija Open, Trofej Novi Sad “XCO-2, UCI-2.2, Elite, U-23,, WE
26-Apr 26-28 “Međunarodna trka „Olimpijske nade“
2. Liga Srbije mlađe kategorije” Juniori i kadeti BS Beograda Drum
1-May 1. 37. Oko Beograda – Delta tour 2. Liga Srbije seniori Elite, Juniori, kadeti, mlađi kadeti OBK Beograd Drum
1-May 1. 5.trka XXI Dunavskog kupa kružna trka Masters BK Elite N Sad Drum
2-May 2. 6.trka XXI Dunavskog kupa kružna trka Masters BK Elite N Sad Drum
4-May 4. 1 XCM Liga Fruškogorski maraton Sve kategorije XCM Fanatic MTB
11-May 11. “20. Classic Beograd-Cacak
3. Liga Srbije seniori
Otvoreni Balkanski sampionat” Elite, U-23, 1.2 SRB Cacak Drum
12-May 12. Balkan CLM Championship Elite, U-23, SRB Kraljevo Drum
12-May 12. Dolina Vekova 3. Liga Srbije mlađe kategorije Sve kategorije SRB Kraljevo Drum
18-May 18-19 14. Trofej Sajamskih gradova 4. Liga Srbije mlađe kategorije Juniori kadeti BK Velo Drum
18-May 18. 4. MTB Liga Srbije – MTB Srbija Open, Trofej Beograda “XCO-3, UCI-2.2, Elite, U-23,, WE
Liga sve kategorije” XCO BK Crvena Zvezda MTB
18-May 18. 7-8.trka XXI Dunavskog kupa kružna trka+brdski hronometar Masters BK Elite N Sad Drum
19-May 19. 14. Trofej Sajamskih gradova Juniori kadeti BK Velo Drum
19-May 19. Prvi Maraton biciklom po Beogradu Sve kategorije Trka kroz Srbiju Drum
19-May 19. 5. MTB Liga Srbije – Kragujevac Sve kategorije XCO Radnički MTB
26-May 26. 3. MTB Liga Srbije Šid Sve kategorije XCO Jednota Šid MTB
1-Jun 1. 6. MTB Liga Srbije – Fanatic cup Sve kategorije XCO Fanatic MTB
1-Jun 1. 9.trka XXI Dunavskog kupa drumska trka Masters BK Elite N Sad Drum
2-Jun 2. 10-11.trka XXI Dunavskog kupa drumska trka Masters BK Elite N Sad Drum
2-Jun 2. Enduro XC bike race Bukovac Sve kategorije XCO Fullcontrol bike MTB
2-Jun 2. “Velika nagrada Čubure
4. Liga Srbije seniori 5. Liga Srbije Mlađe kategorije” Sve kategorije BK Valex Drum
8-Jun 8. Olimpijski trofej Svetomir Đukić 5. Liga Srbije seniori 6. Liga Srbije mlađe kategorije Sve kategorije BK Crvena zvezda Drum
8-Jun 8. Skolsko prvenstvo Srbije finale Osnovne i Srednje škole BSS Drum
9-Jun 9. Otvoreno prvenstvo Beograda – hronometar Juniori, kadeti, mlađi kadeti, žene BS Beograda Drum
9-Jun 9. 12-13.trka XXI Dunavskog kupa kružna trka + kriterijum trka Masters BK Elite N Sad Drum
11-Jun 11-16. Trka Kroz Srbiju UCI-2.2, Elite, U-23, 2.2 SRB Drum
15-Jun 15. Bukovički maraton-Vrmdža 2013 Sve kategorije XCM Gorski Sokobanja MTB
16-Jun 16. Ulicama Save Šumanovića Šid 7. Liga Srbije mlađe kategorije Juniori, kadeti, mlađi kadeti, žene Sid Drum
23-Jun 23. 7. MTB Liga Srbije – Ris Cycling Sve kategorije XCO Ris-cycling MTB
29-Jun 29. Državno prvenstvo – hronometar Juniori, kadeti, mlađi kadeti, žene Konkurs –BS Srbije Drum
30-Jun 30. Državno prvenstvo – drum Juniori, kadeti, mlađi kadeti, žene Konkurs –BS Srbije Drum
30-Jun 30. 14.trka XXI Dunavskog kupa drumska trka Masters BK Elite N Sad Drum
6-Jul 6. Državno prvenstvo – hronometar Elite, U-23 Konkurs –BS Srbije Drum
7-Jul 7. “Apatinske ribarske večeri
Državno prvenstvo – seniori ” Elite, U-23 AS Apatin Drum
7-Jul 7. “Apatinske ribarske večeri
8. Liga Srbije ml. kategorije” Juniori, kadeti, mlađi kadeti, žene AS Apatin Drum
7-Jul 7. 8. MTB Liga Srbije – MTB Serbia Open – Crna Trava “XCO-3, UCI-2.2, Elite, U-23, WE
Liga sve kategorije” XCO PBD Orlovac MTB
7-Jul 7. 15.trka XXI Dunavskog kupa drumska trka Masters BK Elite N Sad Drum
14-Jul 14. Tour de Kruševac Kadeti i mlađi kadeti BK Kruševac Drum
14-Jul 14. 9.MTB Liga Srbije – MTB Serbia Open – Trofej Stara Planina “XCO-3, UCI-2.2, Elite, U-23,, WE
Liga sve kategorije” XCO BK Novi Sad, BK Crvena Zvezda MTB
21-Jul 21. MTB Državno prvenstvo Sve kategorije XCO Konkurs MTB
27-Jul 27-28 Međunarodna trka „Mladi talenti Beograda“ Kadeti i mlađi kadeti BS Beograda Drum
27-Jul 27. 16.trka XXI Dunavskog kupa drumska trka Masters BK Elite N Sad Drum
28-Jul 28. 17.trka XXI Dunavskog kupa Hronometar Masters BK Elite N Sad Drum
28-Jul 28. 18.trka XXI Dunavskog kupa kriterijum Masters BK Elite N Sad Drum
4-Aug 4. Promotivna trka – Pirot Sve kategorije Pirot MTB
9-Aug 9-11. Juniori kroz Šumadiju Juniori – kadeti BK Šumadija – Biroplan Drum
11-Aug 11. 19.trka XXI Dunavskog kupa drumska trka Masters BK Elite N Sad Drum
17-Aug 17. Čačak 9. Liga Srbije za ml. kategorije Juniori, kadeti, mlađi kadeti Borac Cacak Drum
18-Aug 18. XCM Državno prvenstvo Sve kategorije XCM BK Crvena Zvezda MTB
18-Aug 18. 20-21.trka XXI Dunavskog kupa kružna trka + kriterijum Masters BK Elite N Sad Drum
24-Aug 24. Prvenstvo Srbije brdsko i kriterijum Sve kategorije Konkurs – BS Srbije Drum
8-Sep 1. 2. XCM Liga – Zlatibor Sve kategorije XCM Ris cycling MTB
8-Sep 8 Memorijal Milan Milićević – Pule Sve kategorije BK Šumadija – Biroplan Drum
8-Sep 8. 22.trka XXI Dunavskog kupa MTB Cross country Masters Masters BK Elite N Sad Drum
14-Sep 14-15 Međunarodna trka „Kroz Vojvodinu“ UCI-1.2, Elite, U-23, 1.2 BS Vojvodine Drum
14-Sep 14. 23.trka XXI Dunavskog kupa drumska trka Masters Masters BK Elite N Sad Drum
15-Sep 15. 24.trka XXI Dunavskog kupa kružna trka Masters Masters BK Elite N Sad Drum
15-Sep 14-15 Međunarodna trka „Kroz Vojvodinu“ UCI-1.2, Elite, U-23, 1.2 BS Vojvodine Drum
21-Sep 21 Nagrada Kragujevca 6. Liga seniori 10. Liga mlađe kategorije Sve kategorije BK Radnički Drum
22-Sep 22. 10. MTB Liga Srbije – MTB Serbia Open – Trofej Sokobanja “XCO-3, UCI-2.2, Elite, U-23,, WE
Liga sve kategorije” XCO Gorski MTB
29-Sep 29. 11. MTB Liga Srbije – Vršački izazov Sve kategorije XCO Vršac MTB
28-Sep 28. Plava trka Sve kategorije OBK Beograd Drum
29-Sep 29. 25-26.trka XXI Dunavskog kupa drumska trka + kriterijum Masters BK Elite N Sad Drum
6-Oct 6. 3. XCM Liga – Šid Sve kategorije XCM Jednota MTB
6-Oct 6. “Velika nagrada Niša
7. Liga Srbije seniori 11. Liga Srbije mlađe kategorije” Elite, Juniori, Kadeti, Mlađi kadeti BK Železničar MBN Drum
6-Oct 6. Finale XXI Dunavskog kupa drumska trka Masters BK Elite N Sad Drum
13-Oct 13. Bukovački maraton Sve kategorije Maraton Fullcontrol bike MTB

Grupa-peloton

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *