Giro'13 E7 - Pescara
Distanca: 177km
Najviši vrh: 564m
Fascinantan trkački dan u regiji Abruco. Prelazeći preko padina utvrđenih gradova, ova etapa nalikuje na Tirreno-Adriatico. Svi će oprobati svoje šanse ovde tako da se očekuje pravi rat a pobedu će najverovatnije odneti univerzalni vozač koji ne pretenduje na generalni plasma. Abruco ima priličan udeo u trci tako da navijači mogu očekivati nekog svog na podijumu.
Pescara 177km
1 | Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol | 4:35:49 | |
2 | Enrico Battaglin (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | 0:01:07 | |
3 | Danilo Di Luca (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | ||
4 | Mauro Santambrogio (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | ||
5 | Damiano Caruso (Ita) Cannondale Pro Cycling | ||
6 | Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team | ||
7 | Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | ||
8 | Arnold Jeannesson (Fra) FDJ | ||
9 | Pieter Weening (Ned) Orica-GreenEdge | ||
10 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Sharp | ||
11 | Giampaolo Caruso (Ita) Katusha | ||
12 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida | ||
13 | Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) AG2R La Mondiale | ||
14 | Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team | ||
15 | Rafael Valls Ferri (Spa) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
16 | Wilco Kelderman (Ned) Blanco Pro Cycling Team | ||
17 | Steven Kruijswijk (Ned) Blanco Pro Cycling Team | ||
18 | Rafal Majka (Pol) Team Saxo-Tinkoff | ||
19 | Robert Gesink (Ned) Blanco Pro Cycling Team | ||
20 | Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
21 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida | ||
22 | Michele Scarponi (Ita) Lampre-Merida | ||
23 | Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team | ||
24 | Robert Kiserlovski (Cro) RadioShack Leopard | ||
25 | Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team | ||
26 | Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli | ||
27 | Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
28 | Simone Stortoni (Ita) Lampre-Merida | ||
29 | Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team | 0:01:27 | |
30 | Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale | 0:01:49 | |
31 | Thomas Danielson (USA) Garmin-Sharp | ||
32 | Michal Golas (Pol) Omega Pharma-Quick Step | ||
33 | Yury Trofimov (Rus) Katusha | ||
34 | Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli | 0:01:52 | |
35 | Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma-Quick Step | 0:02:31 | |
36 | Matteo Rabottini (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | ||
37 | Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team | ||
38 | Jens Keukeleire (Bel) Orica-GreenEdge | ||
39 | Darwin Atapuma Hurtado (Col) Colombia | ||
40 | Stefano Locatelli (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | ||
41 | Francis De Greef (Bel) Lotto Belisol | ||
42 | Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team | ||
43 | Nelson Filipe Santos Simoes Oliveira (Por) RadioShack Leopard | ||
44 | Tiago Machado (Por) RadioShack Leopard | ||
45 | Petr Ignatenko (Rus) Katusha | ||
46 | Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia | ||
47 | Rory Sutherland (Aus) Team Saxo-Tinkoff | ||
48 | Jarlinson Pantano (Col) Colombia | ||
49 | Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia | ||
50 | Evgeny Petrov (Rus) Team Saxo-Tinkoff | ||
51 | Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
52 | Francis Mourey (Fra) FDJ | ||
53 | Juan Manuel Garate (Spa) Blanco Pro Cycling Team | ||
54 | Luca Paolini (Ita) Katusha | ||
55 | Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling | ||
56 | Fabio Taborre (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | ||
57 | Sergio Luis Henao Montoya (Col) Sky Procycling | 0:02:40 | |
58 | Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling | 0:02:43 | |
59 | Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia | 0:02:54 | |
60 | Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli | 0:02:58 | |
61 | Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team | ||
62 | Vladimir Karpets (Rus) Movistar Team | 0:03:14 | |
63 | Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:03:38 | |
64 | José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team | ||
65 | Dominique Rollin (Can) FDJ | 0:03:41 | |
66 | Cristiano Salerno (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:03:44 | |
67 | Fredrik Carl Wilhelm Kessiakoff (Swe) Astana Pro Team | ||
68 | Maarten Tjallingii (Ned) Blanco Pro Cycling Team | 0:04:29 | |
69 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | ||
70 | Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team | ||
71 | Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Androni Giocattoli | 0:04:51 | |
72 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | ||
73 | Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
74 | Kanstantsin Siutsou (Blr) Sky Procycling | ||
75 | Angel Vicioso Arcos (Spa) Katusha | ||
76 | Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quick Step | ||
77 | Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale Pro Cycling | ||
78 | Eros Capecchi (Ita) Movistar Team | ||
79 | Thomas Damuseau (Fra) Team Argos-Shimano | 0:06:01 | |
80 | Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
81 | Koen De Kort (Ned) Team Argos-Shimano | ||
82 | Paul Martens (Ger) Blanco Pro Cycling Team | ||
83 | Peter Stetina (USA) Garmin-Sharp | ||
84 | Christian Meier (Can) Orica-GreenEdge | 0:06:54 | |
85 | Robert Vrecer (Slo) Euskaltel-Euskadi | ||
86 | Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida | ||
87 | Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team | ||
88 | Christian Vande Velde (USA) Garmin-Sharp | ||
89 | Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin-Sharp | ||
90 | Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team | ||
91 | Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team | ||
92 | Dario Cataldo (Ita) Sky Procycling | ||
93 | Salvatore Puccio (Ita) Sky Procycling | ||
94 | Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale | ||
95 | Sylvain Georges (Fra) AG2R La Mondiale | 0:08:18 | |
96 | Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | 0:08:39 | |
97 | Anthony Roux (Fra) FDJ | 0:09:11 | |
98 | Bruno Pires (Por) Team Saxo-Tinkoff | 0:09:25 | |
99 | Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Movistar Team | 0:11:07 | |
100 | Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team | ||
101 | Fabio Sabatini (Ita) Cannondale Pro Cycling | ||
102 | Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Merida | ||
103 | Ricardo Mestre (Por) Euskaltel-Euskadi | ||
104 | Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol | ||
105 | Christian Knees (Ger) Sky Procycling | ||
106 | Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale | ||
107 | Ioannis Tamouridis (Gre) Euskaltel-Euskadi | ||
108 | Alessandro Proni (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | 0:13:41 | |
109 | Vicente Reynes Mimo (Spa) Lotto Belisol | ||
110 | Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol | ||
111 | Fabio Felline (Ita) Androni Giocattoli | ||
112 | Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling | ||
113 | Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
114 | Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:14:23 | |
115 | Vladimir Gusev (Rus) Katusha | 0:14:52 | |
116 | Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:15:15 | |
117 | Manuele Boaro (Ita) Team Saxo-Tinkoff | 0:16:48 | |
118 | Tobias Ludvigsson (Swe) Team Argos-Shimano | ||
119 | Pavel Brutt (Rus) Katusha | 0:18:17 | |
120 | Stef Clement (Ned) Blanco Pro Cycling Team | ||
121 | Sacha Modolo (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | 0:18:20 | |
122 | Nicola Boem (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | ||
123 | Stefano Garzelli (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | 0:18:45 | |
124 | Oscar Gatto (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | ||
125 | Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | ||
126 | Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team | ||
127 | Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team | ||
128 | Julien Vermote (Bel) Omega Pharma-Quick Step | ||
129 | Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step | ||
130 | Giacomo Nizzolo (Ita) RadioShack Leopard | ||
131 | Dirk Bellemakers (Ned) Lotto Belisol | ||
132 | Jesse Sergent (NZl) RadioShack Leopard | ||
133 | Hayden Roulston (NZl) RadioShack Leopard | ||
134 | Brian Bulgac (Ned) Lotto Belisol | ||
135 | Robert Hunter (RSA) Garmin-Sharp | ||
136 | Danilo Hondo (Ger) RadioShack Leopard | ||
137 | Dalivier Ospina Navarro (Col) Colombia | ||
138 | Yaroslav Popovych (Ukr) RadioShack Leopard | ||
139 | Wilson Alexander Marentes Torres (Col) Colombia | ||
140 | John Degenkolb (Ger) Team Argos-Shimano | ||
141 | Bert De Backer (Bel) Team Argos-Shimano | ||
142 | Maarten Wynants (Bel) Blanco Pro Cycling Team | ||
143 | Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida | ||
144 | Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol | ||
145 | Albert Timmer (Ned) Team Argos-Shimano | ||
146 | Luka Mezgec (Slo) Team Argos-Shimano | ||
147 | Nathan Haas (Aus) Garmin-Sharp | ||
148 | Patrick Gretsch (Ger) Team Argos-Shimano | ||
149 | Brett Lancaster (Aus) Orica-GreenEdge | ||
150 | Luke Durbridge (Aus) Orica-GreenEdge | ||
151 | Tiziano Dall'Antonia (Ita) Cannondale Pro Cycling | ||
152 | Maxim Belkov (Rus) Katusha | ||
153 | Elia Viviani (Ita) Cannondale Pro Cycling | ||
154 | Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma-Quick Step | ||
155 | Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Cannondale Pro Cycling | ||
156 | George Bennett (NZl) RadioShack Leopard | ||
157 | Manuel Belletti (Ita) AG2R La Mondiale | ||
158 | Alex Dowsett (GBr) Movistar Team | ||
159 | Edoardo Zardini (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | ||
160 | Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team | ||
161 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Katusha | ||
162 | Matthew Harley Goss (Aus) Orica-GreenEdge | ||
163 | Daniele Bennati (Ita) Team Saxo-Tinkoff | ||
164 | Carlos Julian Quintero (Col) Colombia | ||
165 | Alan Marangoni (Ita) Cannondale Pro Cycling | ||
166 | Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ | ||
167 | Willem Wauters (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
168 | Cameron Wurf (Aus) Cannondale Pro Cycling | ||
169 | Mads Christensen (Den) Team Saxo-Tinkoff | ||
170 | Jens Mouris (Ned) Orica-GreenEdge | ||
171 | Matti Breschel (Den) Team Saxo-Tinkoff | ||
172 | Karsten Kroon (Ned) Team Saxo-Tinkoff | ||
173 | Thomas Dekker (Ned) Garmin-Sharp | ||
174 | Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
175 | Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quick Step | ||
176 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team | ||
177 | Laurent Pichon (Fra) FDJ | ||
178 | Svein Tuft (Can) Orica-GreenEdge | ||
179 | Danny Pate (USA) Sky Procycling | ||
180 | Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team | ||
181 | Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step | ||
182 | Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma-Quick Step | ||
183 | Stephen Cummings (GBr) BMC Racing Team | ||
184 | Marco Canola (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | ||
185 | Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli | ||
186 | Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida | ||
187 | Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia | 0:20:32 | |
188 | Nacer Bouhanni (Fra) FDJ | 0:23:20 | |
189 | Johan Le Bon (Fra) FDJ | ||
190 | Francesco Chicchi (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | ||
191 | Adam Blythe (GBr) BMC Racing Team | ||
192 | Rafael Andriato (Bra) Vini Fantini-Selle Italia | ||
193 | Kenny Dehaes (Bel) Lotto Belisol | ||
194 | Jack Bobridge (Aus) Blanco Pro Cycling Team | ||
195 | Tomas Aurelio Gil Martinez (Ven) Androni Giocattoli | ||
196 | Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale | ||
197 | David Millar (GBr) Garmin-Sharp | ||
198 | Maurits Lammertink (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
199 | Grega Bole (Slo) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
200 | Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale | 0:23:25 | |
201 | Mattia Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli | ||
DNS | Leigh Howard (Aus) Orica-GreenEdge | ||
DNS | Klaas Lodewyck (Bel) BMC Racing Team | ||
DNF | Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida |
Generalni plasman_________________________________________
1 | Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team | 28:30:04 | |
2 | Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team | 0:00:05 | |
3 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Sharp | 0:00:08 | |
4 | Giampaolo Caruso (Ita) Katusha | 0:00:10 | |
5 | Mauro Santambrogio (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | 0:00:13 | |
6 | Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team | 0:00:16 | |
7 | Robert Gesink (Ned) Blanco Pro Cycling Team | 0:00:19 | |
8 | Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team | 0:00:28 | |
9 | Pieter Weening (Ned) Orica-GreenEdge | 0:00:29 | |
10 | Robert Kiserlovski (Cro) RadioShack Leopard | 0:00:34 | |
11 | Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:00:52 | |
12 | Steven Kruijswijk (Ned) Blanco Pro Cycling Team | 0:00:53 | |
13 | Michele Scarponi (Ita) Lampre-Merida | 0:00:57 | |
14 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida | ||
15 | Luca Paolini (Ita) Katusha | 0:00:58 | |
16 | Thomas Danielson (USA) Garmin-Sharp | ||
17 | Rafael Valls Ferri (Spa) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:00:59 | |
18 | Yury Trofimov (Rus) Katusha | 0:01:02 | |
19 | Rafal Majka (Pol) Team Saxo-Tinkoff | 0:01:08 | |
20 | Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli | 0:01:11 | |
21 | Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) AG2R La Mondiale | 0:01:15 | |
22 | Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling | 0:01:27 | |
23 | Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling | 0:01:32 | |
24 | Danilo Di Luca (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | 0:01:41 | |
25 | Sergio Luis Henao Montoya (Col) Sky Procycling | 0:01:44 | |
26 | Wilco Kelderman (Ned) Blanco Pro Cycling Team | 0:01:55 | |
27 | Michal Golas (Pol) Omega Pharma-Quick Step | ||
28 | Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale | 0:01:57 | |
29 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida | 0:02:06 | |
30 | Damiano Caruso (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:02:12 | |
31 | Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team | 0:02:13 | |
32 | Enrico Battaglin (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | 0:02:29 | |
33 | Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | 0:02:40 | |
34 | Arnold Jeannesson (Fra) FDJ | 0:02:42 | |
35 | Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:02:50 | |
36 | Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team | 0:03:14 | |
37 | Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team | ||
38 | Juan Manuel Garate (Spa) Blanco Pro Cycling Team | 0:03:40 | |
39 | Evgeny Petrov (Rus) Team Saxo-Tinkoff | 0:03:44 | |
40 | Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli | 0:03:49 | |
41 | Tiago Machado (Por) RadioShack Leopard | 0:03:51 | |
42 | Rory Sutherland (Aus) Team Saxo-Tinkoff | 0:03:55 | |
43 | Darwin Atapuma Hurtado (Col) Colombia | 0:03:57 | |
44 | Francis De Greef (Bel) Lotto Belisol | 0:04:01 | |
45 | Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia | 0:04:04 | |
46 | Francis Mourey (Fra) FDJ | 0:04:07 | |
47 | Petr Ignatenko (Rus) Katusha | 0:04:16 | |
48 | Simone Stortoni (Ita) Lampre-Merida | 0:04:58 | |
49 | Vladimir Karpets (Rus) Movistar Team | 0:05:17 | |
50 | Peter Stetina (USA) Garmin-Sharp | 0:06:46 | |
51 | Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli | 0:07:01 | |
52 | Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:08:42 | |
53 | Matteo Rabottini (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | 0:09:54 | |
54 | Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | 0:10:01 | |
55 | Stefano Locatelli (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | 0:10:07 | |
56 | Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team | 0:10:33 | |
57 | Kanstantsin Siutsou (Blr) Sky Procycling | 0:11:12 | |
58 | Jarlinson Pantano (Col) Colombia | 0:11:24 | |
59 | Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Androni Giocattoli | 0:12:37 | |
60 | Cristiano Salerno (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:13:46 | |
61 | Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia | 0:14:51 | |
62 | Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale | 0:15:00 | |
63 | Bruno Pires (Por) Team Saxo-Tinkoff | 0:15:27 | |
64 | Jens Keukeleire (Bel) Orica-GreenEdge | 0:15:37 | |
65 | Angel Vicioso Arcos (Spa) Katusha | 0:15:43 | |
66 | Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team | 0:16:13 | |
67 | Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia | 0:17:09 | |
68 | Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol | 0:17:18 | |
69 | Fabio Felline (Ita) Androni Giocattoli | 0:17:19 | |
70 | Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:17:33 | |
71 | Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team | 0:18:06 | |
72 | José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team | 0:18:12 | |
73 | Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida | 0:18:17 | |
74 | Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:18:45 | |
75 | Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Cannondale Pro Cycling | 0:20:16 | |
76 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | 0:20:33 | |
77 | Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma-Quick Step | 0:24:25 | |
78 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | 0:24:32 | |
79 | Danilo Hondo (Ger) RadioShack Leopard | 0:24:49 | |
80 | Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale | 0:25:00 | |
81 | Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:25:27 | |
82 | Nelson Filipe Santos Simoes Oliveira (Por) RadioShack Leopard | 0:25:43 | |
83 | Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team | 0:26:28 | |
84 | Edoardo Zardini (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | 0:26:31 | |
85 | Salvatore Puccio (Ita) Sky Procycling | 0:26:34 | |
86 | Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:26:50 | |
87 | Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:27:17 | |
88 | Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team | 0:29:22 | |
89 | Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:30:00 | |
90 | Paul Martens (Ger) Blanco Pro Cycling Team | 0:30:09 | |
91 | Mads Christensen (Den) Team Saxo-Tinkoff | 0:30:29 | |
92 | Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team | 0:31:09 | |
93 | Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin-Sharp | 0:31:44 | |
94 | Koen De Kort (Ned) Team Argos-Shimano | 0:31:51 | |
95 | Vicente Reynes Mimo (Spa) Lotto Belisol | 0:31:54 | |
96 | Robert Vrecer (Slo) Euskaltel-Euskadi | 0:32:02 | |
97 | Thomas Damuseau (Fra) Team Argos-Shimano | 0:32:17 | |
98 | Sylvain Georges (Fra) AG2R La Mondiale | 0:32:34 | |
99 | Christian Knees (Ger) Sky Procycling | 0:34:26 | |
100 | Dominique Rollin (Can) FDJ | 0:34:33 | |
101 | Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol | 0:38:16 | |
102 | Christian Vande Velde (USA) Garmin-Sharp | 0:38:21 | |
103 | Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol | 0:38:29 | |
104 | Fabio Taborre (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | 0:38:37 | |
105 | Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quick Step | 0:39:43 | |
106 | Anthony Roux (Fra) FDJ | 0:39:44 | |
107 | Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Merida | 0:39:51 | |
108 | Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team | 0:40:10 | |
109 | Fredrik Carl Wilhelm Kessiakoff (Swe) Astana Pro Team | 0:40:26 | |
110 | Fabio Sabatini (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:42:07 | |
111 | Carlos Julian Quintero (Col) Colombia | 0:42:35 | |
112 | Elia Viviani (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:42:40 | |
113 | Tiziano Dall'Antonia (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:43:08 | |
114 | Christian Meier (Can) Orica-GreenEdge | 0:43:12 | |
115 | Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step | 0:43:21 | |
116 | John Degenkolb (Ger) Team Argos-Shimano | 0:43:26 | |
117 | Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | 0:43:37 | |
118 | George Bennett (NZl) RadioShack Leopard | 0:43:42 | |
119 | Karsten Kroon (Ned) Team Saxo-Tinkoff | 0:44:23 | |
120 | Nicola Boem (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | 0:44:38 | |
121 | Daniele Bennati (Ita) Team Saxo-Tinkoff | 0:44:42 | |
122 | Dalivier Ospina Navarro (Col) Colombia | 0:44:43 | |
123 | Sacha Modolo (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | 0:44:44 | |
124 | Brett Lancaster (Aus) Orica-GreenEdge | 0:45:00 | |
125 | Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida | 0:45:22 | |
126 | Alessandro Proni (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | 0:45:38 | |
127 | Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Movistar Team | 0:46:50 | |
128 | Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ | 0:47:35 | |
129 | Cameron Wurf (Aus) Cannondale Pro Cycling | 0:47:57 | |
130 | Matti Breschel (Den) Team Saxo-Tinkoff | 0:48:03 | |
131 | Grega Bole (Slo) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:48:08 | |
132 | Maarten Tjallingii (Ned) Blanco Pro Cycling Team | 0:48:32 | |
133 | Matthew Harley Goss (Aus) Orica-GreenEdge | 0:48:43 | |
134 | Stefano Garzelli (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | 0:49:00 | |
135 | Giacomo Nizzolo (Ita) RadioShack Leopard | 0:49:06 | |
136 | Stef Clement (Ned) Blanco Pro Cycling Team | 0:49:10 | |
137 | Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step | 0:49:18 | |
138 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team | ||
139 | Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli | 0:49:26 | |
140 | Luka Mezgec (Slo) Team Argos-Shimano | 0:49:36 | |
141 | Oscar Gatto (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | 0:50:08 | |
142 | Dirk Bellemakers (Ned) Lotto Belisol | 0:50:10 | |
143 | Marco Canola (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox | 0:50:46 | |
144 | Manuele Boaro (Ita) Team Saxo-Tinkoff | 0:50:55 | |
145 | Patrick Gretsch (Ger) Team Argos-Shimano | 0:51:35 | |
146 | Vladimir Gusev (Rus) Katusha | 0:51:46 | |
147 | Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida | 0:52:01 | |
148 | Albert Timmer (Ned) Team Argos-Shimano | 0:52:38 | |
149 | Johan Le Bon (Fra) FDJ | 0:52:39 | |
150 | Eros Capecchi (Ita) Movistar Team | 0:53:41 | |
151 | Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team | 0:54:02 | |
152 | Julien Vermote (Bel) Omega Pharma-Quick Step | 0:54:08 | |
153 | Hayden Roulston (NZl) RadioShack Leopard | 0:54:09 | |
154 | Tobias Ludvigsson (Swe) Team Argos-Shimano | 0:54:31 | |
155 | Ioannis Tamouridis (Gre) Euskaltel-Euskadi | 0:54:44 | |
156 | Pavel Brutt (Rus) Katusha | 0:55:35 | |
157 | Alan Marangoni (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:55:40 | |
158 | Luke Durbridge (Aus) Orica-GreenEdge | 0:55:41 | |
159 | Willem Wauters (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
160 | Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling | 0:56:07 | |
161 | Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma-Quick Step | 0:56:32 | |
162 | Maurits Lammertink (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:56:34 | |
163 | Alex Dowsett (GBr) Movistar Team | 0:57:35 | |
164 | Thomas Dekker (Ned) Garmin-Sharp | 0:58:31 | |
165 | Svein Tuft (Can) Orica-GreenEdge | 0:58:34 | |
166 | Maarten Wynants (Bel) Blanco Pro Cycling Team | 0:58:44 | |
167 | Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team | 0:58:49 | |
168 | Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol | 0:59:12 | |
169 | Manuel Belletti (Ita) AG2R La Mondiale | 0:59:50 | |
170 | Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale | 1:01:04 | |
171 | Ricardo Mestre (Por) Euskaltel-Euskadi | 1:01:39 | |
172 | Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma-Quick Step | 1:01:51 | |
173 | Stephen Cummings (GBr) BMC Racing Team | 1:02:06 | |
174 | Danny Pate (USA) Sky Procycling | 1:02:40 | |
175 | Dario Cataldo (Ita) Sky Procycling | 1:03:02 | |
176 | Robert Hunter (RSA) Garmin-Sharp | 1:03:14 | |
177 | Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team | 1:03:17 | |
178 | Nacer Bouhanni (Fra) FDJ | 1:03:50 | |
179 | Jesse Sergent (NZl) RadioShack Leopard | 1:04:09 | |
180 | Jens Mouris (Ned) Orica-GreenEdge | 1:04:29 | |
181 | Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia | 1:04:40 | |
182 | Bert De Backer (Bel) Team Argos-Shimano | 1:04:50 | |
183 | Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quick Step | 1:04:59 | |
184 | Brian Bulgac (Ned) Lotto Belisol | 1:05:04 | |
185 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Katusha | 1:05:46 | |
186 | Yaroslav Popovych (Ukr) RadioShack Leopard | 1:06:38 | |
187 | Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 1:07:15 | |
188 | Tomas Aurelio Gil Martinez (Ven) Androni Giocattoli | 1:08:12 | |
189 | Nathan Haas (Aus) Garmin-Sharp | 1:08:47 | |
190 | Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale | 1:09:22 | |
191 | Adam Blythe (GBr) BMC Racing Team | 1:11:26 | |
192 | David Millar (GBr) Garmin-Sharp | 1:13:36 | |
193 | Wilson Alexander Marentes Torres (Col) Colombia | 1:14:26 | |
194 | Francesco Chicchi (Ita) Vini Fantini-Selle Italia | 1:15:07 | |
195 | Kenny Dehaes (Bel) Lotto Belisol | 1:15:10 | |
196 | Laurent Pichon (Fra) FDJ | 1:17:06 | |
197 | Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel-Euskadi | 1:17:39 | |
198 | Maxim Belkov (Rus) Katusha | 1:17:46 | |
199 | Rafael Andriato (Bra) Vini Fantini-Selle Italia | 1:18:30 | |
200 | Mattia Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli | 1:22:43 | |
201 | Jack Bobridge (Aus) Blanco Pro Cycling Team | 1:24:12 |
O autoru
Đorđe Pejković
Đorđe Pejković - EUROSPORT cycling commentator