E20 Annecy – Annecy Semnoz 125km #TDF’13

Pin It

100-Tour-20-Annecy-Annecy-Semnoz-125KMPoslednji dan za eventualne promene u generalnom plasmanu i još jedan od onih dana na kom nema metar ravnog terena. Najkraća etapa bi trebalo da donese mnogo uzbuđenja, barem se tome nadaju Kristijan Prudom i ASO.

Anesi Semnoa trebalo je da ima svoju premijeru na Turu 1998 ali nikad nije vožen jer su u njegovom podnožju vozači štrajkovali zbog Festina afere. Petnaest godina kasnije Anesi Semnoa (11km – 8,5%) će doživeti svoje pravo predstavljanje i to na stotoj trci.

nairo-quintana-tdf-13

REZULTATI

1 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 3:39:04
2 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha 0:00:18
3 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling 0:00:29
4 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 0:01:42
5 Richie Porte (Aus) Sky Procycling 0:02:17
6 Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp 0:02:27
7 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo-Tinkoff 0:02:28
8 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:48
9 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Team Saxo-Tinkoff 0:02:55
10 Roman Kreuziger (Cze) Team Saxo-Tinkoff
11 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:01
12 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:22
13 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:24
14 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha
15 Jan Bakelants (Bel) RadioShack Leopard 0:03:51
16 Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:03:56
17 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
18 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step 0:04:03
19 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:04:31
20 Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun 0:04:36
21 Andy Schleck (Lux) RadioShack Leopard 0:04:50
22 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard
23 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:05:33
24 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida 0:05:40
25 Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff 0:05:58
26 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ.fr 0:06:11
27 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:06:33
28 Lars Petter Nordhaug (Nor) Belkin Pro Cycling Team 0:06:42
29 Laurens Ten Dam (Ned) Belkin Pro Cycling Team
30 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi
31 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step
32 Jens Voigt (Ger) RadioShack Leopard 0:07:08
33 Guillaume Levarlet (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:07:25
34 Anthony Delaplace (Fra) Sojasun 0:07:27
35 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:07:50
36 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:08:39
37 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:08:59
38 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
39 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar
40 Michael Rogers (Aus) Team Saxo-Tinkoff
41 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar 0:09:18
42 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) RadioShack Leopard 0:09:24
43 Simon Clarke (Aus) Orica-GreenEdge 0:09:33
44 Jonathan Hivert (Fra) Sojasun 0:09:43
45 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step 0:10:56
46 Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Pro Cycling Team 0:11:36
47 Julien Simon (Fra) Sojasun 0:11:40
48 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ.fr
49 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol
50 Jerome Coppel (Fra) Cofidis, Solutions Credits
51 Tom Dumoulin (Ned) Team Argos-Shimano 0:11:59
52 Eduard Vorganov (Rus) Katusha 0:12:13
53 David Lopez Garcia (Spa) Sky Procycling 0:12:44
54 Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard 0:13:00
55 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team
56 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Movistar Team 0:13:30
57 Kanstantsin Siutsou (Blr) Sky Procycling 0:13:37
58 David Veilleux (Can) Team Europcar 0:14:09
59 Thomas Danielson (USA) Garmin-Sharp 0:14:14
60 Markel Irizar Aranburu (Spa) RadioShack Leopard 0:14:22
61 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr 0:14:30
62 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team 0:16:47
63 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
64 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi
65 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi
66 Yury Trofimov (Rus) Katusha
67 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi 0:16:49
68 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 0:18:26
69 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
70 Simon Gerrans (Aus) Orica-GreenEdge
71 Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge
72 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
73 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team
74 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
75 Koen De Kort (Ned) Team Argos-Shimano
76 Lars Boom (Ned) Belkin Pro Cycling Team
77 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team
78 Robert Gesink (Ned) Belkin Pro Cycling Team
79 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
80 Pavel Brutt (Rus) Katusha
81 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol
82 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida
83 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida
84 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
85 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Sharp
86 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
87 Laurent Didier (Lux) RadioShack Leopard
88 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
89 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol
90 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
91 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar
92 Kévin Reza (Fra) Team Europcar
93 Julien El Fares (Fra) Sojasun
94 Maxime Mederel (Fra) Sojasun
95 Brice Feillu (Fra) Sojasun
96 Cameron Meyer (Aus) Orica-GreenEdge
97 Daniel Martin (Irl) Garmin-Sharp
98 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team Saxo-Tinkoff
99 Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quick Step
100 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis, Solutions Credits
101 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
102 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling 0:18:35
103 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team
104 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr
105 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling
106 Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling
107 Bram Tankink (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:19:38
108 Gatis Smukulis (Lat) Katusha 0:19:55
109 Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling 0:20:04
110 Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling
111 Brian Vandborg (Den) Cannondale Pro Cycling
112 Fabio Sabatini (Ita) Cannondale Pro Cycling
113 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale 0:20:17
114 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar
115 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 0:20:19
116 Matteo Tosatto (Ita) Team Saxo-Tinkoff 0:20:30
117 Daniele Bennati (Ita) Team Saxo-Tinkoff 0:20:36
118 Arthur Vichot (Fra) FDJ.fr 0:20:42
119 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr
120 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:21:26
121 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits 0:22:01
122 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:23:32
123 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team
124 Thomas Leezer (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:23:39
125 Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling 0:24:10
126 Maciej Bodnar (Pol) Cannondale Pro Cycling
127 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team
128 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale 0:24:19
129 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha 0:24:43
130 Alan Marangoni (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:24:55
131 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale Pro Cycling
132 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha 0:25:04
133 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol
134 Tony Gallopin (Fra) RadioShack Leopard
135 Boy van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
136 Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano
137 André Greipel (Ger) Lotto Belisol
138 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
139 Brett Lancaster (Aus) Orica-GreenEdge
140 Matthew Harley Goss (Aus) Orica-GreenEdge
141 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
142 Cyril Lemoine (Fra) Sojasun
143 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana Pro Team
144 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
145 Yohann Gene (Fra) Team Europcar
146 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida
147 Jean-Marc Marino (Fra) Sojasun 0:26:05
148 David Millar (GBr) Garmin-Sharp 0:26:28
149 Stuart O’Grady (Aus) Orica-GreenEdge
150 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quick Step
151 Greg Henderson (NZl) Lotto Belisol
152 Maarten Wynants (Bel) Belkin Pro Cycling Team
153 Simon Geschke (Ger) Team Argos-Shimano 0:26:30
154 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge
155 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Argos-Shimano
156 Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quick Step
157 Albert Timmer (Ned) Team Argos-Shimano
158 John Degenkolb (Ger) Team Argos-Shimano
159 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano
160 Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quick Step
161 Svein Tuft (Can) Orica-GreenEdge
162 Alexander Kristoff (Nor) Katusha
163 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step
164 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida 0:26:37
165 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 0:26:38
166 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step 0:26:49
167 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:26:59
168 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team 0:27:10
169 Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team
170 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin-Sharp 0:28:47

GENERALNI PLASMAN______________________________________________

1 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling 80:49:33
2 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:05:03
3 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha 0:05:47
4 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo-Tinkoff 0:07:10
5 Roman Kreuziger (Cze) Team Saxo-Tinkoff 0:08:10
6 Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:12:25
7 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:13:00
8 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 0:16:09
9 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:16:35
10 Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp 0:18:22
11 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step 0:19:42
12 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:20:44
13 Laurens Ten Dam (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:22:22
14 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard 0:24:21
15 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:27:25
16 Michael Rogers (Aus) Team Saxo-Tinkoff 0:27:34
17 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha 0:33:17
18 Jan Bakelants (Bel) RadioShack Leopard 0:36:34
19 Richie Porte (Aus) Sky Procycling 0:39:41
20 Andy Schleck (Lux) RadioShack Leopard 0:42:29
21 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida 0:45:51
22 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale 0:46:43
23 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:48:26
24 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:52:12
25 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step 0:54:43
26 Robert Gesink (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:55:08
27 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Movistar Team 0:55:17
28 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:56:30
29 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ.fr 0:57:49
30 Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard 1:03:26
31 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step 1:03:38
32 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar 1:13:01
33 Daniel Martin (Irl) Garmin-Sharp 1:13:20
34 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 1:15:42
35 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 1:21:22
36 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) RadioShack Leopard 1:25:05
37 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale 1:28:46
38 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol 1:28:49
39 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 1:30:57
40 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Team Saxo-Tinkoff 1:33:24
41 Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff 1:34:29
42 Tom Dumoulin (Ned) Team Argos-Shimano 1:35:13
43 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:37:10
44 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team 1:38:32
45 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr 1:38:49
46 Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun 1:40:48
47 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team 1:41:18
48 Eduard Vorganov (Rus) Katusha 1:43:24
49 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar 1:45:33
50 Lars Petter Nordhaug (Nor) Belkin Pro Cycling Team 1:50:01
51 Yury Trofimov (Rus) Katusha 1:50:13
52 Maxime Mederel (Fra) Sojasun 1:52:36
53 Laurent Didier (Lux) RadioShack Leopard 1:59:12
54 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team 1:59:42
55 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida 1:59:57
56 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 2:00:46
57 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida 2:00:47
58 Tony Gallopin (Fra) RadioShack Leopard 2:03:42
59 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ.fr 2:05:02
60 Thomas Danielson (USA) Garmin-Sharp 2:05:47
61 Guillaume Levarlet (Fra) Cofidis, Solutions Credits 2:07:44
62 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team 2:08:00
63 Jerome Coppel (Fra) Cofidis, Solutions Credits 2:09:32
64 Bram Tankink (Ned) Belkin Pro Cycling Team 2:10:09
65 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 2:13:00
66 Arthur Vichot (Fra) FDJ.fr 2:13:38
67 Jens Voigt (Ger) RadioShack Leopard 2:15:28
68 Simon Clarke (Aus) Orica-GreenEdge 2:16:58
69 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Sharp 2:22:06
70 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 2:22:15
71 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale Pro Cycling 2:22:28
72 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol 2:23:58
73 Simon Geschke (Ger) Team Argos-Shimano 2:26:07
74 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits 2:26:08
75 Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge 2:27:30
76 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida 2:28:38
77 Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling 2:33:46
78 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 2:34:38
79 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 2:34:54
80 Simon Gerrans (Aus) Orica-GreenEdge 2:35:19
81 Julien El Fares (Fra) Sojasun 2:37:17
82 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:39:14
83 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team 2:39:27
84 Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling 2:39:44
85 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
86 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge 2:40:43
87 Julien Simon (Fra) Sojasun 2:41:43
88 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits 2:43:03
89 Kanstantsin Siutsou (Blr) Sky Procycling 2:44:43
90 Anthony Delaplace (Fra) Sojasun 2:44:56
91 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 2:45:48
92 Matteo Tosatto (Ita) Team Saxo-Tinkoff 2:47:58
93 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:48:46
94 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team 2:50:30
95 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team 2:53:19
96 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:53:38
97 Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling 2:53:46
98 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team 2:54:19
99 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar 2:55:36
100 Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling 2:57:46
101 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:57:56
102 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits 2:58:44
103 Brice Feillu (Fra) Sojasun 2:59:20
104 Markel Irizar Aranburu (Spa) RadioShack Leopard 3:00:22
105 Lars Boom (Ned) Belkin Pro Cycling Team 3:03:35
106 Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quick Step 3:04:17
107 Daniele Bennati (Ita) Team Saxo-Tinkoff 3:06:48
108 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha 3:07:45
109 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol 3:08:01
110 Alan Marangoni (Ita) Cannondale Pro Cycling 3:10:20
111 Pavel Brutt (Rus) Katusha 3:10:30
112 David Millar (GBr) Garmin-Sharp 3:12:05
113 Cyril Lemoine (Fra) Sojasun
114 Jean-Marc Marino (Fra) Sojasun 3:13:14
115 Maciej Bodnar (Pol) Cannondale Pro Cycling 3:15:58
116 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis, Solutions Credits 3:17:17
117 Fabio Sabatini (Ita) Cannondale Pro Cycling 3:19:23
118 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 3:19:55
119 Gatis Smukulis (Lat) Katusha 3:21:49
120 John Degenkolb (Ger) Team Argos-Shimano 3:23:44
121 David Veilleux (Can) Team Europcar 3:24:13
122 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi 3:24:37
123 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale 3:25:11
124 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr 3:27:11
125 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale 3:27:14
126 David Lopez Garcia (Spa) Sky Procycling 3:28:47
127 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida 3:31:43
128 Cameron Meyer (Aus) Orica-GreenEdge 3:32:57
129 André Greipel (Ger) Lotto Belisol 3:33:00
130 Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Pro Cycling Team 3:35:22
131 Maarten Wynants (Bel) Belkin Pro Cycling Team 3:35:38
132 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr 3:38:41
133 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling 3:38:49
134 Kévin Reza (Fra) Team Europcar 3:39:24
135 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team Saxo-Tinkoff 3:39:41
136 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida 3:40:50
137 Koen De Kort (Ned) Team Argos-Shimano 3:41:44
138 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling 3:43:34
139 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi 3:44:08
140 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha 3:44:21
141 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step 3:45:49
142 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Argos-Shimano 3:47:27
143 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale 3:48:00
144 Boy van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 3:49:04
145 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 3:49:05
146 Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano 3:49:13
147 Alexander Kristoff (Nor) Katusha 3:50:45
148 Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quick Step 3:51:09
149 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step 3:52:59
150 Thomas Leezer (Ned) Belkin Pro Cycling Team 3:53:43
151 Jonathan Hivert (Fra) Sojasun 3:53:53
152 Matthew Harley Goss (Aus) Orica-GreenEdge 3:58:17
153 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quick Step 3:59:57
154 Brian Vandborg (Den) Cannondale Pro Cycling 4:00:40
155 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar 4:00:45
156 Brett Lancaster (Aus) Orica-GreenEdge 4:01:02
157 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol 4:01:19
158 Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quick Step 4:02:30
159 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 4:03:02
160 Yohann Gene (Fra) Team Europcar 4:03:59
161 Stuart O’Grady (Aus) Orica-GreenEdge 4:04:10
162 Greg Henderson (NZl) Lotto Belisol 4:05:09
163 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 4:05:15
164 Albert Timmer (Ned) Team Argos-Shimano 4:07:00
165 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi 4:08:48
166 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano 4:11:03
167 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana Pro Team 4:18:30
168 Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team 4:23:24
169 Svein Tuft (Can) Orica-GreenEdge 4:24:41

TAČKASTA MAJICA

1 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 147  bod
2 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling 136
3 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 119
4 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha 99
5 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale 98
6 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 98
7 Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling 72
8 Richie Porte (Aus) Sky Procycling 72
9 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Sharp 64
10 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team 63
11 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 62
12 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo-Tinkoff 41
13 Jens Voigt (Ger) RadioShack Leopard 35

I ove godine imamo nagradnu igru. Igra je veoma jednostavna, i kao u biciklizmu potrebno je biti najbrži:
NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !
-Ostavite što ranije komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi- Fejsbuk komentari se ne važe!
-Nagradna igra traje svakog dana do 13h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape.
Sponzor nagradne igre je BIGSHOT i svakog dana poklanjamo OVU MAJICU
NAPOMENA: Jedna e-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom — tako da lažne mejl adrese ničemu ne služe. Nagrade šaljemo samo po Srbiji — srećno :-)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

46 thoughts on “E20 Annecy – Annecy Semnoz 125km #TDF’13

  1. Đorđe Pejković says:

    SUTRA NAGRADNA IGRA TRAJE DO 18H
    A TEKST-ETAPA SE OBJAVLJUJE MALO KASNIJE 😉
    PA IPAK NEDELJA JE 🙂
    DANAS SU MAJICE OSVOJILI SRĐA & SEAD (Sead ako je iz Srbiji? – ako ne osvaja Milena) jJER OBA VLADIMIRA IMAJU VEĆ MAJICE (ispravite me ako grešim)
    ?

    Reply
    1. srdja says:

      konacno, saljem odmah adresu, a ti majicu sto pre 🙂

      Reply
    1. wejландт108 says:

      Bravo, bila si odlicna, iako ti je prvi Tur…nastavi da posecujes bicisvet 🙂

      Reply
  2. rasabogd says:

    ajde da probam ovako danas beg i u njemu Igor Anton

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *