E21 Versailles – Champs Elysées 133.5km #TDF’13

Pin It

100-Tour-21-Versailles-Paris-Champs-Élysées-133.5KMI tako dođosmo do kraja. Poslednja etapa je revijalna ali će njen pobednik imati itekakve uspomene. Start je kasno popodne – 18h u senci Versaja dok je finiš pod svetlima Jelisejskih polja oko 22h, a po prvi put se ide i oko Trijumfalne kapije, umesto dosadašnjeg oštrog skretanja ispred nje. Pored mnogobrojne publike i turista, pbednika će dočekati i svi dosadašnji (živi) učesnici Tour-a na posebno montiranoj tribini. Od 2008 pa do prošle godine pobednik na Jelisejskim poljima je tradicionalno Mark Kavendiš. Hoće li Manksman i ove godine ući u istoriju?

HVALA ŠTO STE PRATILI BICISVET  – GENERALNI PLASMAN NAGRADNE IGRE JE U KOMENTARIMA – DRUŽIMO SE I DALJE

sky-tdf-13

GENERALNI PLASMAN____________________________________________________________

1 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling 83:56:40
2 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:04:20
3 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha 0:05:04
4 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo-Tinkoff 0:06:27
5 Roman Kreuziger (Cze) Team Saxo-Tinkoff 0:07:27
6 Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:11:42
7 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:12:17
8 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 0:15:26
9 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:15:52
10 Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp 0:17:39
11 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step 0:18:59
12 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:20:01
13 Laurens Ten Dam (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:21:39
14 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard 0:23:38
15 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:26:42
16 Michael Rogers (Aus) Team Saxo-Tinkoff 0:26:51
17 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha 0:32:34
18 Jan Bakelants (Bel) RadioShack Leopard 0:35:51
19 Richie Porte (Aus) Sky Procycling 0:39:41
20 Andy Schleck (Lux) RadioShack Leopard 0:41:46
21 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida 0:45:08
22 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale 0:46:00
23 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:48:07
24 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:52:15
25 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step 0:54:00
26 Robert Gesink (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:54:25
27 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Movistar Team 0:54:34
28 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:56:33
29 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ.fr 0:57:06
30 Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard 1:02:43
31 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step 1:03:41
32 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar 1:12:42
33 Daniel Martin (Irl) Garmin-Sharp 1:13:08
34 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 1:14:59
35 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 1:20:39
36 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) RadioShack Leopard 1:24:22
37 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale 1:27:57
38 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol 1:28:06
39 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 1:30:14
40 Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff 1:34:17
41 Tom Dumoulin (Ned) Team Argos-Shimano 1:34:30
42 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:36:27
43 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Team Saxo-Tinkoff 1:36:40
44 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr 1:38:06
45 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team 1:38:57
46 Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun 1:40:05
47 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team 1:40:35
48 Eduard Vorganov (Rus) Katusha 1:42:41
49 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar 1:44:50
50 Lars Petter Nordhaug (Nor) Belkin Pro Cycling Team 1:49:42
51 Yury Trofimov (Rus) Katusha 1:49:54
52 Maxime Mederel (Fra) Sojasun 1:53:01
53 Laurent Didier (Lux) RadioShack Leopard 1:58:53
54 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team 1:58:59
55 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida 1:59:38
56 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 2:00:03
57 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida 2:00:28
58 Tony Gallopin (Fra) RadioShack Leopard 2:02:59
59 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ.fr 2:04:19
60 Thomas Danielson (USA) Garmin-Sharp 2:05:28
61 Guillaume Levarlet (Fra) Cofidis, Solutions Credits 2:07:01
62 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team 2:07:11
63 Jerome Coppel (Fra) Cofidis, Solutions Credits 2:09:13
64 Bram Tankink (Ned) Belkin Pro Cycling Team 2:10:12
65 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 2:12:48
66 Arthur Vichot (Fra) FDJ.fr 2:15:06
67 Jens Voigt (Ger) RadioShack Leopard 2:15:09
68 Simon Clarke (Aus) Orica-GreenEdge 2:20:14
69 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 2:21:32
70 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Sharp 2:21:41
71 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale Pro Cycling 2:23:11
72 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol 2:23:15
73 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits 2:25:25
74 Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge 2:26:37
75 Simon Geschke (Ger) Team Argos-Shimano 2:27:42
76 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida 2:28:19
77 Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling 2:33:46
78 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 2:33:55
79 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 2:34:05
80 Simon Gerrans (Aus) Orica-GreenEdge 2:34:36
81 Julien El Fares (Fra) Sojasun 2:36:28
82 Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling 2:38:51
83 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:38:55
84 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team 2:39:08
85 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 2:39:34
86 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge 2:40:22
87 Julien Simon (Fra) Sojasun 2:41:24
88 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits 2:43:28
89 Anthony Delaplace (Fra) Sojasun 2:44:13
90 Kanstantsin Siutsou (Blr) Sky Procycling 2:44:43
91 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 2:45:05
92 Matteo Tosatto (Ita) Team Saxo-Tinkoff 2:47:39
93 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:48:03
94 Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling 2:53:27
95 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team 2:53:36
96 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:53:41
97 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team
98 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team 2:54:01
99 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar 2:54:53
100 Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling 2:57:03
101 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 2:57:59
102 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits 2:59:09
103 Markel Irizar Aranburu (Spa) RadioShack Leopard 2:59:39
104 Brice Feillu (Fra) Sojasun 2:59:45
105 Lars Boom (Ned) Belkin Pro Cycling Team 3:02:52
106 Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quick Step 3:05:25
107 Daniele Bennati (Ita) Team Saxo-Tinkoff 3:05:55
108 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol 3:07:12
109 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha 3:07:26
110 Pavel Brutt (Rus) Katusha 3:09:47
111 Alan Marangoni (Ita) Cannondale Pro Cycling 3:10:01
112 Cyril Lemoine (Fra) Sojasun 3:11:38
113 David Millar (GBr) Garmin-Sharp 3:14:25
114 Maciej Bodnar (Pol) Cannondale Pro Cycling 3:15:15
115 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis, Solutions Credits 3:16:28
116 Jean-Marc Marino (Fra) Sojasun 3:16:30
117 Fabio Sabatini (Ita) Cannondale Pro Cycling 3:18:40
118 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 3:19:12
119 Gatis Smukulis (Lat) Katusha 3:21:06
120 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin-Sharp 3:21:29
121 John Degenkolb (Ger) Team Argos-Shimano 3:23:23
122 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi 3:23:54
123 David Veilleux (Can) Team Europcar 3:24:16
124 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale 3:24:28
125 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale 3:27:17
126 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr 3:28:39
127 David Lopez Garcia (Spa) Sky Procycling 3:28:47
128 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida 3:31:19
129 André Greipel (Ger) Lotto Belisol 3:32:07
130 Cameron Meyer (Aus) Orica-GreenEdge 3:32:14
131 Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Pro Cycling Team 3:34:33
132 Maarten Wynants (Bel) Belkin Pro Cycling Team 3:37:06
133 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr 3:37:48
134 Kévin Reza (Fra) Team Europcar 3:38:31
135 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling 3:38:49
136 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team Saxo-Tinkoff 3:38:58
137 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida 3:40:31
138 Koen De Kort (Ned) Team Argos-Shimano 3:40:55
139 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi 3:43:15
140 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling 3:43:34
141 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha 3:45:02
142 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step 3:45:30
143 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale 3:47:11
144 Boy van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 3:48:15
145 Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano 3:48:30
146 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Argos-Shimano 3:49:02
147 Alexander Kristoff (Nor) Katusha 3:49:50
148 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step 3:52:04
149 Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quick Step 3:52:05
150 Thomas Leezer (Ned) Belkin Pro Cycling Team 3:53:55
151 Jonathan Hivert (Fra) Sojasun 3:57:09
152 Matthew Harley Goss (Aus) Orica-GreenEdge 3:57:24
153 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quick Step 3:59:14
154 Brett Lancaster (Aus) Orica-GreenEdge 4:00:19
155 Brian Vandborg (Den) Cannondale Pro Cycling 4:00:21
156 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar 4:01:10
157 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 4:02:09
158 Yohann Gene (Fra) Team Europcar 4:03:06
159 Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quick Step 4:03:11
160 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol 4:03:18
161 Stuart O’Grady (Aus) Orica-GreenEdge 4:03:27
162 Greg Henderson (NZl) Lotto Belisol 4:04:26
163 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 4:05:18
164 Albert Timmer (Ned) Team Argos-Shimano 4:07:19
165 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi 4:07:59
166 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano 4:10:08
167 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana Pro Team 4:21:46
168 Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team 4:24:52
169 Svein Tuft (Can) Orica-GreenEdge 4:27:55

REZULTATI:

1 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano 3:06:14
2 André Greipel (Ger) Lotto Belisol
3 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step
4 Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling
5 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida
6 Alexander Kristoff (Nor) Katusha
7 Kévin Reza (Fra) Team Europcar
8 Yohann Gene (Fra) Team Europcar
9 Daniele Bennati (Ita) Team Saxo-Tinkoff
10 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr
11 Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge
12 Matthew Harley Goss (Aus) Orica-GreenEdge
13 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi
14 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol 0:00:04
15 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi
16 Koen De Kort (Ned) Team Argos-Shimano
17 Boy van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
18 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale
19 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team
20 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis, Solutions Credits
21 Julien El Fares (Fra) Sojasun
22 Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Pro Cycling Team
23 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
24 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
25 Greg Henderson (NZl) Lotto Belisol 0:00:10
26 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin-Sharp
27 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
28 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
29 Gatis Smukulis (Lat) Katusha
30 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team
31 Roman Kreuziger (Cze) Team Saxo-Tinkoff
32 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
33 Lars Boom (Ned) Belkin Pro Cycling Team
34 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard
35 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo-Tinkoff
36 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team
37 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quick Step
38 Eduard Vorganov (Rus) Katusha
39 Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp
40 Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro Cycling Team
41 Anthony Delaplace (Fra) Sojasun
42 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi
43 Brett Lancaster (Aus) Orica-GreenEdge
44 Simon Gerrans (Aus) Orica-GreenEdge
45 Cameron Meyer (Aus) Orica-GreenEdge
46 Stuart O’Grady (Aus) Orica-GreenEdge
47 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale
48 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team
49 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
50 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
51 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha
52 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi
53 Andy Schleck (Lux) RadioShack Leopard
54 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team
55 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
56 Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling
57 Pavel Brutt (Rus) Katusha
58 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Movistar Team
59 Guillaume Levarlet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
60 Laurens Ten Dam (Ned) Belkin Pro Cycling Team
61 Tony Gallopin (Fra) RadioShack Leopard
62 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step
63 Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun
64 Robert Gesink (Ned) Belkin Pro Cycling Team
65 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar
66 Tom Dumoulin (Ned) Team Argos-Shimano
67 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha
68 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
69 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol
70 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol
71 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) RadioShack Leopard
72 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
73 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits
74 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step
75 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
76 Maciej Bodnar (Pol) Cannondale Pro Cycling
77 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
78 Michael Rogers (Aus) Team Saxo-Tinkoff
79 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi
80 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ.fr
81 Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano
82 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ.fr
83 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi
84 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team
85 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar
86 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits
87 Markel Irizar Aranburu (Spa) RadioShack Leopard
88 Fabio Sabatini (Ita) Cannondale Pro Cycling
89 Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard
90 Jan Bakelants (Bel) RadioShack Leopard
91 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr
92 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team Saxo-Tinkoff
93 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida
94 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
95 Cyril Lemoine (Fra) Sojasun 0:00:26
96 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Sharp 0:00:28
97 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida 0:00:29
98 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step 0:00:34
99 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida
100 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi
101 Julien Simon (Fra) Sojasun
102 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team
103 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar
104 Matteo Tosatto (Ita) Team Saxo-Tinkoff
105 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha
106 Thomas Danielson (USA) Garmin-Sharp
107 Jens Voigt (Ger) RadioShack Leopard
108 Brian Vandborg (Den) Cannondale Pro Cycling
109 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida
110 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge
111 Alan Marangoni (Ita) Cannondale Pro Cycling
112 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
113 Jerome Coppel (Fra) Cofidis, Solutions Credits
114 John Degenkolb (Ger) Team Argos-Shimano
115 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
116 Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling
117 Lars Petter Nordhaug (Nor) Belkin Pro Cycling Team
118 Yury Trofimov (Rus) Katusha
119 Laurent Didier (Lux) RadioShack Leopard
120 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida
121 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:00:41
122 Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff
123 Daniel Martin (Irl) Garmin-Sharp
124 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:00:43
125 Richie Porte (Aus) Sky Procycling 0:00:53
126 Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling
127 David Lopez Garcia (Spa) Sky Procycling
128 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling
129 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling
130 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling
131 Kanstantsin Siutsou (Blr) Sky Procycling
132 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:56
133 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
134 Bram Tankink (Ned) Belkin Pro Cycling Team
135 David Veilleux (Can) Team Europcar 0:00:58
136 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step
137 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
138 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
139 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
140 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol
141 Thomas Leezer (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:01:05
142 Albert Timmer (Ned) Team Argos-Shimano 0:01:14
143 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team 0:01:15
144 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:01:18
145 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits
146 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar
147 Maxime Mederel (Fra) Sojasun
148 Brice Feillu (Fra) Sojasun
149 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team
150 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha 0:01:34
151 Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quick Step 0:01:36
152 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale Pro Cycling
153 Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quick Step 0:01:51
154 Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quick Step 0:02:01
155 Arthur Vichot (Fra) FDJ.fr 0:02:21
156 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr
157 Maarten Wynants (Bel) Belkin Pro Cycling Team
158 Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team
159 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Argos-Shimano 0:02:30
160 Simon Geschke (Ger) Team Argos-Shimano
161 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol 0:02:52
162 David Millar (GBr) Garmin-Sharp 0:03:13
163 Jonathan Hivert (Fra) Sojasun 0:04:09
164 Jean-Marc Marino (Fra) Sojasun
165 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana Pro Team
166 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Team Saxo-Tinkoff
167 Svein Tuft (Can) Orica-GreenEdge
168 Simon Clarke (Aus) Orica-GreenEdge
169 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team 0:04:24
DNF Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

I ove godine imamo nagradnu igru. Igra je veoma jednostavna, i kao u biciklizmu potrebno je biti najbrži:
NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !
-Ostavite što ranije komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi- Fejsbuk komentari se ne važe!
Nagradna igra DANAS TRAJE DO 18h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape.
Sponzor nagradne igre je BIGSHOT i svakog dana poklanjamo OVU MAJICU
NAPOMENA: Jedna e-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom — tako da lažne mejl adrese ničemu ne služe. Nagrade šaljemo samo po Srbiji — srećno :-)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

46 thoughts on “E21 Versailles – Champs Elysées 133.5km #TDF’13

  1. Đorđe Pejković says:

    Generalni plasman posle 20-te etape

    Poz. Ime Br. pogođenih etapa Etape koje su pogodili
    1. Aleksa 7 (5,8,12,13,15,17,20)
    2. Ione 5 (7,8,12,13,17)
    3. Mato 4 (9,10,11,17)
    4. Predrag M 4 6,8,12,17
    5. Svetionicar 4 7,8,12,17
    6. Vladimir 4 7,9,12,20
    7. Dejan 3 12,13,17
    8. Aleksandar Urošev 3 7,13,17
    9. Miodrag 3 5,8,19
    10. Nikola Kostic 3 6,7,8
    11. Vladan 3 11,13,17
    12. Vladimir Jelenic 3 5,12,20
    13. Tasa 3 7,15,20
    14. Basso 2 10,17
    15. Ivana 2 12,13
    16. Laza 2 13,17
    17. Nenad 2 10,17
    18. Ranci 2 12,13
    19. Filip 2 6,7
    20. Tasa01 2 10,17
    21. Zlatko 2 12,17
    22. Đorđe 2 6,20
    23. Sead 2 15,20
    24. Aleksa 1 1 13
    25. Bojan 1 4
    26. Bojana 1 6
    27. Darija M. 1 5
    28. Darko 1 12
    29. Dena 1 17
    30. Galisimo 1 7
    31. Ivan 1 17
    32. IvanChe 1 12
    33. Kizza 1 7
    34. Lepi 1 15
    35. Luka 1 12
    36. Maraya 1 7
    37. Mariobuffon 1 17
    38. Mickey 1 7
    39. Mićo 1 6
    40. Milan 1 7
    41. Milan Danković 1 6
    42. Nemanja Lukić 1 8
    43. NenadS 1 12
    44. Nidyo 1 17
    45. Pikac 1 17
    46. Pjer 1 7
    47. Predrag 1 6
    48. Rasabogd1 15
    49. Roberd 1 17
    50. Saša 1 8
    51. Sonja 1 15
    52. Stefan 1 7
    53. Wolverine 1 4
    54. Zoran 1 12
    55. Zvjerac 1 12
    56. Srđa 1 20
    57. Milena 1 20

    Reply
  2. Vladimir Jelenic says:

    Bice karambol pre cilja i Adam Hansen ce da se probije i trijumfalno podigne ruke na liniji cilja 😀

    Reply
  3. Nikola Kostic says:

    Haha, nisam stigao da glasam, ali nema nista od Mark-a ove godine u Parizu, Kittel pobedjuje haha 🙂

    Reply
  4. Vladimir says:

    Đorđe, el možeš narednih dana da objaviš priču o nairu kuintani

    Reply
      1. svetionicar says:

        video sam jedan njegov intervju u kojem govori o vremenu kad je vozio za Cafe de Columbia i rasistickom ponasanju nekog francuskog vozaca koji je jednog njegovog suvozaca gurnuo u neki jarak, malo kasnije, Quintana je oborio francuza. Malo telo, veliko srce.

        Reply
  5. darko says:

    Samo da podsetim da sam glasao za Fruma jos pre nekoliko dana 🙂 🙂 :).

    Reply

Leave a Reply