E4 Nice (TTT) 25km #TDF’13

Pin It

100-Tour-4-Nice-25KMPosle tri teška dana na ostrvu karavan se seli u Nicu gde ih čeka potpuno ravan ekipni hronometar. Sa samo 9 krivina ovo će biti prilika za uigrane timove da pokažu koliko su jaki. Ekipni hronometar 2011 u Esartsu je bio sličan ovom. Tim Garmin je trijumfovao a Hušovde je obukao žutu majicu dok je šest timova završilo unutar 12 sekundi – Katusha & Movistar su bili od onih koji su izgubili više od 1 minuta. Tim SKY je favorit ali je ovo prvi pravi test za njih, kao i za Saxo Tinkof tim koji ima mnogo novih vozača. OPQS – Belgijanci su Svetski šampioni u ovoj disciplini a ne treba zaboraviti ni BMC. >startna-lista-100#TDF<

REZULTATI:

1 Orica Greenedge 0:25:56
2 Omega Pharma-Quick Step 0:00:01
3 Sky Procycling 0:00:03
4 Team Saxo-Tinkoff 0:00:09
5 Lotto-Belisol 0:00:17
6 Garmin – Sharp
7 Movistar Team 0:00:19
8 Lampre – Merida 0:00:25
9 BMC Racing Team 0:00:26
10 Katusha Team 0:00:28
11 RadioShack-Leopard 0:00:29
12 Vacansoleil-DCM 0:00:33
13 Cannondale 0:00:34
14 Belkin Pro Cycling 0:00:37
15 FDJ.fr 0:00:42
16 Astana Pro Team 0:00:56
17 Ag2R La Mondiale 0:01:04
18 Sojasun 0:01:10
19 Team Europcar 0:01:13
20 Cofidis, Solutions Credits 0:01:20
21 Euskaltel – Euskadi 0:01:24
22 Team Argos-Shimano 0:01:47

orica

GENERALNI PLASMAN_________________________________________

1 Simon Gerrans (Aus) Orica-GreenEdge 12:47:24
2 Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge
3 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge
4 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step 0:00:01
5 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step
6 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling 0:00:03
7 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling
8 Richie Porte (Aus) Sky Procycling
9 Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff 0:00:09
10 Roman Kreuziger (Cze) Team Saxo-Tinkoff
11 Michael Rogers (Aus) Team Saxo-Tinkoff
12 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo-Tinkoff
13 David Millar (GBr) Garmin-Sharp 0:00:17
14 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Belisol
15 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol
16 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Sharp
17 Christian Vande Velde (USA) Garmin-Sharp
18 Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp
19 Daniel Martin (Irl) Garmin-Sharp
20 Thomas Danielson (USA) Garmin-Sharp
21 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 0:00:20
22 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team
23 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team
24 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Movistar Team
25 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida 0:00:25
26 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida
27 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida
28 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:00:26
29 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
30 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team
31 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
32 Jan Bakelants (Bel) RadioShack Leopard 0:00:28
33 Eduard Vorganov (Rus) Katusha
34 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha
35 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha
36 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard 0:00:29
37 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) RadioShack Leopard
38 Andy Schleck (Lux) RadioShack Leopard
39 Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard
40 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:33
41 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
42 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
43 Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling 0:00:34
44 Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:00:37
45 Lars Petter Nordhaug (Nor) Belkin Pro Cycling Team
46 Bram Tankink (Ned) Belkin Pro Cycling Team
47 Laurens Ten Dam (Ned) Belkin Pro Cycling Team
48 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ.fr 0:00:42
49 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr
50 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr
51 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida 0:00:48
52 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:56
53 Fredrik Carl Wilhelm Kessiakoff (Swe) Astana Pro Team
54 Janez Brajkovic (Slo) Astana Pro Team
55 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:04
56 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
57 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale
58 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale
59 Julien Simon (Fra) Sojasun 0:01:10
60 Brice Feillu (Fra) Sojasun
61 Maxime Mederel (Fra) Sojasun
62 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar 0:01:13
63 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
64 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:01:15
65 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida 0:01:16
66 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:01:20
67 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits
68 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:24
69 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
70 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi
71 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi
72 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team 0:01:44
73 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:01:57
74 Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun 0:03:39
75 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar 0:03:42
76 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:04:32
77 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team 0:04:36
78 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:44
79 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:05:00
80 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ.fr 0:05:01
81 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:05:04
82 Jean-Marc Marino (Fra) Sojasun 0:05:24
83 Yury Trofimov (Rus) Katusha 0:05:30
84 Tony Gallopin (Fra) RadioShack Leopard 0:05:31
85 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:05:51
86 Anthony Delaplace (Fra) Sojasun 0:06:01
87 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:06:04
88 Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling 0:06:12
89 Cyril Lemoine (Fra) Sojasun 0:06:48
90 Julien El Fares (Fra) Sojasun
91 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar 0:07:47
92 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team 0:08:06
93 Daniele Bennati (Ita) Team Saxo-Tinkoff 0:08:35
94 Matteo Tosatto (Ita) Team Saxo-Tinkoff 0:08:52
95 Robert Gesink (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:09:03
96 Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling 0:09:18
97 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida 0:09:40
98 Pavel Brutt (Rus) Katusha 0:09:46
99 Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:09:49
100 Arthur Vichot (Fra) FDJ.fr 0:09:57
101 Jonathan Hivert (Fra) Sojasun 0:10:29
102 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha 0:11:24
103 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol 0:13:00
104 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 0:13:03
105 Laurent Didier (Lux) RadioShack Leopard 0:13:29
106 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits 0:13:36
107 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team 0:13:41
108 Markel Irizar Aranburu (Spa) RadioShack Leopard 0:13:50
109 Jerome Coppel (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:14:03
110 Vasil Kiryienka (Blr) Sky Procycling 0:14:07
111 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Team Saxo-Tinkoff 0:14:13
112 Guillaume Levarlet (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:14:15
113 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team Saxo-Tinkoff 0:14:30
114 Jens Voigt (Ger) RadioShack Leopard 0:14:33
115 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:14:46
116 Tom Dumoulin (Ned) Team Argos-Shimano 0:14:47
117 David Veilleux (Can) Team Europcar 0:15:20
118 Gatis Smukulis (Lat) Katusha 0:15:21
119 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida 0:16:09
120 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step 0:17:35
121 Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quick Step
122 Simon Clarke (Aus) Orica-GreenEdge 0:17:36
123 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol 0:18:02
124 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale 0:18:04
125 Alan Marangoni (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:18:25
126 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:18:49
127 Maciej Bodnar (Pol) Cannondale Pro Cycling 0:18:54
128 Cameron Meyer (Aus) Orica-GreenEdge 0:19:06
129 Boy van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:19:13
130 Simon Geschke (Ger) Team Argos-Shimano 0:19:21
131 Rohan Dennis (Aus) Garmin-Sharp 0:19:44
132 Maarten Wynants (Bel) Belkin Pro Cycling Team 0:20:32
133 David Lopez Garcia (Spa) Sky Procycling 0:21:17
134 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar Team 0:21:29
135 Lars Boom (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:21:51
136 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr 0:21:56
137 André Greipel (Ger) Lotto Belisol 0:22:22
138 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:22:29
139 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits
140 Brian Vandborg (Den) Cannondale Pro Cycling 0:22:32
141 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:22:33
142 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:22:54
143 John Degenkolb (Ger) Team Argos-Shimano 0:22:56
144 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale 0:23:13
145 Kanstantsin Siutsou (Blr) Sky Procycling 0:23:50
146 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team 0:23:53
147 Alexander Kristoff (Nor) Katusha 0:24:15
148 Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Pro Cycling Team 0:24:22
149 Brett Lancaster (Aus) Orica-GreenEdge 0:24:48
150 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
151 Matthew Harley Goss (Aus) Orica-GreenEdge 0:26:00
152 Svein Tuft (Can) Orica-GreenEdge
153 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step 0:26:01
154 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling 0:26:03
155 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 0:26:20
156 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:26:33
157 Fabio Sabatini (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:26:34
158 Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quick Step 0:26:50
159 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step
160 Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quick Step
161 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:27:02
162 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale 0:27:04
163 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol 0:27:06
164 Stuart O’Grady (Aus) Orica-GreenEdge
165 Yohann Gene (Fra) Team Europcar 0:27:13
166 Adriano Malori (Ita) Lampre-Merida 0:27:14
167 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 0:27:15
168 William Bonnet (Fra) FDJ.fr 0:27:19
169 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr
170 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin-Sharp 0:27:20
171 Kris Boeckmans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:27:22
172 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:27:24
173 Greg Henderson (NZl) Lotto Belisol 0:27:30
174 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi 0:27:31
175 Thomas Leezer (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:27:35
176 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling 0:27:37
177 Kévin Reza (Fra) Team Europcar 0:27:44
178 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol
179 Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano 0:27:47
180 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Argos-Shimano
181 Jack Bauer (NZl) Garmin-Sharp 0:27:49
182 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana Pro Team 0:27:57
183 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol 0:28:00
184 Danny van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:28:05
185 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha 0:28:08
186 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:28:14
187 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano 0:28:36
188 Koen De Kort (Ned) Team Argos-Shimano
189 Albert Timmer (Ned) Team Argos-Shimano
190 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar 0:28:45
191 Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team 0:28:58
192 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:29:13
193 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Team Saxo-Tinkoff 0:30:31
194 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ.fr 0:35:00
195 Tom Veelers (Ned) Team Argos-Shimano 0:36:05
TBD Edward King (USA) Cannondale Pro Cycling

 


I ove godine imamo nagradnu igru. Igra je veoma jednostavna, i kao u biciklizmu potrebno je biti najbrži:
NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !
-Ostavite što ranije komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi- Fejsbuk komentari se ne važe!
-Nagradna igra traje svakog dana do 13h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape.
Sponzor nagradne igre je BIGSHOT i svakog dana poklanjamo OVU MAJICU
NAPOMENA: Jedna e-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom — tako da lažne mejl adrese ničemu ne služe. Nagrade šaljemo samo po Srbiji — srećno :-)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

56 thoughts on “E4 Nice (TTT) 25km #TDF’13

    1. Đorđe says:

      Wolverine probio led valjda će nam sad ići lakše 😀

      Reply
    1. Đorđe says:

      šta ti bi da kažeš orika da ti se možda nije javilo u snu

      Reply
      1. wolverine says:

        hvala hvala

        nisam sanjao al kad sam video kako je jedan vozac provuko Geransa za etapu odma sam pomislio ovi zajedno idu ko ludi

        Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *