E8 Castres – Ax 3 Domaines 195km #TDF’13

Pin It

100-Tour-8-Castres-Ax-3-Domaines-195KMIako je bilo uspona na početku trke prave planine kreću danas. HC uspon na “Col de Pailheres” na 2001 M.N.V. obeližće ulazak u Pirineje.

Biće to najviši prevoj na ovogodišnjoj trci, a posle njega do cilja ima 28km od čega je 20 nizbrdo. Poslednjih 8km je u proseku 8%.

Karlos Sastre je trijumfovao ovde 2003 sa cuculom u ustima. <startna-lista-100#TDF>

Cris-Frome-tdf-13-e8

REZULTATI:

1 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling 5:03:18
2 Richie Porte (Aus) Sky Procycling 0:00:51
3 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 0:01:08
4 Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:01:10
5 Laurens Ten Dam (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:01:16
6 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:34
7 Roman Kreuziger (Cze) Team Saxo-Tinkoff 0:01:45
8 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo-Tinkoff
9 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team
10 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi
11 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha 0:02:06
12 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Movistar Team 0:02:28
13 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
14 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:34
15 Daniel Martin (Irl) Garmin-Sharp
16 Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp
17 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
18 Michael Rogers (Aus) Team Saxo-Tinkoff
19 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) RadioShack Leopard 0:03:04
20 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step 0:03:27
21 Andy Schleck (Lux) RadioShack Leopard 0:03:34
22 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:03:47
23 Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff 0:04:04
24 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:08
25 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha 0:04:11
26 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:04:13
27 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida 0:04:54
28 Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard 0:05:00
29 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Team Saxo-Tinkoff
30 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr 0:06:00
31 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step 0:06:30
32 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar
33 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
34 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard 0:07:29
35 Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge 0:07:50
36 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step
37 Robert Gesink (Ned) Belkin Pro Cycling Team
38 Jan Bakelants (Bel) RadioShack Leopard
39 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Sharp 0:08:15
40 Eduard Vorganov (Rus) Katusha
41 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team 0:08:32
42 Maxime Mederel (Fra) Sojasun
43 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ.fr
44 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi
45 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida 0:08:57
46 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:09:13
47 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team
48 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:09:15
49 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits 0:09:20
50 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr 0:09:31
51 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:09:54
52 Laurent Didier (Lux) RadioShack Leopard 0:11:05
53 Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling 0:11:09
54 Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun 0:12:12
55 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
56 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:12:15

GENERALNI PLASMAN_____________________________________

1 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling 32:15:55
2 Richie Porte (Aus) Sky Procycling 0:00:51
3 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 0:01:25
4 Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:01:44
5 Laurens Ten Dam (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:01:50
6 Roman Kreuziger (Cze) Team Saxo-Tinkoff 0:01:51
7 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo-Tinkoff
8 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:02:02
9 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha 0:02:31
10 Michael Rogers (Aus) Team Saxo-Tinkoff 0:02:40
11 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Movistar Team 0:02:45
12 Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp 0:02:48
13 Daniel Martin (Irl) Garmin-Sharp
14 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:55
15 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:06
16 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step 0:03:25
17 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:03:27
18 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:29
19 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) RadioShack Leopard 0:03:30
20 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:35
21 Andy Schleck (Lux) RadioShack Leopard 0:04:00
22 Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff 0:04:10
23 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:04:36
24 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha
25 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:04:57
26 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:09
27 Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard 0:05:26
28 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida 0:06:20
29 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr 0:06:39
30 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar 0:07:40
31 Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge 0:07:42
32 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step 0:07:48
33 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard 0:07:55
34 Jan Bakelants (Bel) RadioShack Leopard 0:08:15
35 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Sharp 0:08:29
36 Eduard Vorganov (Rus) Katusha 0:08:40
37 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team 0:08:49
38 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ.fr 0:09:11
39 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida 0:09:19
40 Maxime Mederel (Fra) Sojasun 0:09:39
41 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:09:45
42 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:09:53
43 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:10:30
44 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:12:38
45 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:15:00
46 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida 0:15:43
47 Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun 0:15:48
48 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:16:41
49 Robert Gesink (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:16:50
50 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team 0:17:35
51 Thomas Danielson (USA) Garmin-Sharp 0:18:01
52 Bram Tankink (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:18:21
53 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale 0:19:00
54 Tony Gallopin (Fra) RadioShack Leopard 0:23:15
55 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida 0:23:29
56 Lars Petter Nordhaug (Nor) Belkin Pro Cycling Team 0:23:46
57 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step 0:24:02
58 Julien El Fares (Fra) Sojasun 0:24:32
59 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr 0:25:03
60 Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling 0:27:01
61 Yury Trofimov (Rus) Katusha 0:27:43
62 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits 0:28:06
63 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar 0:28:07
64 Arthur Vichot (Fra) FDJ.fr 0:28:31
65 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling 0:28:57
66 Simon Gerrans (Aus) Orica-GreenEdge 0:28:59
67 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge
68 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team 0:29:25
69 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:29:27
70 Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling 0:29:38
71 Laurent Didier (Lux) RadioShack Leopard 0:29:44
72 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team 0:30:06
73 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:30:29
74 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:31:39
75 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar 0:32:51
76 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:33:06
77 Tom Dumoulin (Ned) Team Argos-Shimano 0:33:21
78 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ.fr 0:34:00
79 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Team Saxo-Tinkoff 0:34:31
80 Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling 0:35:21
81 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team 0:37:24
82 Jens Voigt (Ger) RadioShack Leopard 0:37:42
83 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:37:53
84 Matteo Tosatto (Ita) Team Saxo-Tinkoff 0:38:36
85 Simon Geschke (Ger) Team Argos-Shimano 0:38:46
86 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha 0:38:50
87 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:39:22
88 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:40:01
89 Daniele Bennati (Ita) Team Saxo-Tinkoff 0:40:06
90 David Millar (GBr) Garmin-Sharp 0:40:11
91 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:41:29
92 Guillaume Levarlet (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:42:37
93 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:43:28
94 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol 0:44:09
95 Vasil Kiryienka (Blr) Sky Procycling 0:44:32
96 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:44:49
97 Julien Simon (Fra) Sojasun 0:45:02
98 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:45:26
99 Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:45:46
100 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol 0:46:27
101 Simon Clarke (Aus) Orica-GreenEdge 0:46:35
102 Jerome Coppel (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:46:40
103 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida 0:47:00
104 Brice Feillu (Fra) Sojasun 0:47:37
105 Kanstantsin Siutsou (Blr) Sky Procycling 0:48:11
106 Jean-Marc Marino (Fra) Sojasun 0:49:16
107 Alan Marangoni (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:49:28
108 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team 0:50:36
109 Cyril Lemoine (Fra) Sojasun 0:50:45
110 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 0:51:10
111 Markel Irizar Aranburu (Spa) RadioShack Leopard 0:51:52
112 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:51:56
113 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:52:01
114 Maciej Bodnar (Pol) Cannondale Pro Cycling 0:52:56
115 Gatis Smukulis (Lat) Katusha 0:53:23
116 Pavel Brutt (Rus) Katusha 0:53:38
117 John Degenkolb (Ger) Team Argos-Shimano 0:55:35
118 Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quick Step 0:55:37
119 Fabio Sabatini (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:55:43
120 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida 0:56:31
121 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin-Sharp 0:58:32
122 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team Saxo-Tinkoff 0:58:52
123 Anthony Delaplace (Fra) Sojasun 1:00:01
124 David Lopez Garcia (Spa) Sky Procycling 1:01:08
125 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr 1:01:09
126 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits 1:01:23
127 Jonathan Hivert (Fra) Sojasun 1:01:36
128 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team 1:02:19
129 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:02:38
130 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale 1:03:13
131 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol 1:04:17
132 Maarten Wynants (Bel) Belkin Pro Cycling Team 1:04:34
133 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar Team 1:05:41
134 Lars Boom (Ned) Belkin Pro Cycling Team 1:05:43
135 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:07:06
136 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale 1:07:10
137 André Greipel (Ger) Lotto Belisol 1:08:22
138 David Veilleux (Can) Team Europcar 1:09:20
139 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi 1:09:30
140 Alexander Kristoff (Nor) Katusha 1:10:15
141 Boy van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:10:31
142 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quick Step 1:11:04
143 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Argos-Shimano 1:11:39
144 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis, Solutions Credits 1:11:44
145 Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano 1:11:49
146 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr 1:12:43
147 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step 1:12:50
148 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:13:05
149 Greg Henderson (NZl) Lotto Belisol 1:13:30
150 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 1:13:37
151 Brian Vandborg (Den) Cannondale Pro Cycling 1:13:50
152 Danny van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:14:05
153 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol
154 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:14:14
155 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step 1:15:00
156 Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quick Step 1:16:44
157 Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quick Step 1:16:48
158 Kévin Reza (Fra) Team Europcar 1:16:59
159 Thomas Leezer (Ned) Belkin Pro Cycling Team 1:17:10
160 Rohan Dennis (Aus) Garmin Sharp 1:17:34
161 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 1:17:39
162 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 1:19:09
163 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol 1:20:54
164 Brett Lancaster (Aus) Orica-GreenEdge 1:21:01
165 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
166 Jack Bauer (NZl) Garmin-Sharp 1:21:59
167 Matthew Harley Goss (Aus) Orica-GreenEdge 1:22:08
168 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling 1:22:16
169 Cameron Meyer (Aus) Orica-GreenEdge 1:22:24
170 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha 1:22:32
171 William Bonnet (Fra) FDJ.fr
172 Albert Timmer (Ned) Team Argos-Shimano 1:23:44
173 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 1:24:43
174 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano 1:24:44
175 Koen De Kort (Ned) Team Argos-Shimano 1:25:30
176 Stuart O’Grady (Aus) Orica-GreenEdge 1:25:31
177 Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Pro Cycling Team 1:25:37
178 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:26:06
179 Svein Tuft (Can) Orica-GreenEdge 1:26:33
180 Yohann Gene (Fra) Team Europcar 1:26:36
181 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar 1:28:08
182 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Team Saxo-Tinkoff 1:28:34
183 Kris Boeckmans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:28:48
184 Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team 1:28:49
185 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling 1:29:03
186 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana Pro Team 1:31:41
187 Tom Veelers (Ned) Team Argos-Shimano 1:32:18

ZELENA MAIJCA

1 Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling 234 bod
2 André Greipel (Ger) Lotto Belisol 141
3 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step 128
4 Alexander Kristoff (Nor) Katusha 111
5 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling 88

TAČKASTA MAJICA

1 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling 31  bod
2 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 31
3 Richie Porte (Aus) Sky Procycling 28
4 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 25
5 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 21
6 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 20
7 Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling 14
8 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale 12
9 Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro Cycling Team 8
10 Laurens Ten Dam (Ned) Belkin Pro Cycling Team 6

BELA MAJICA

1 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 32:17:57
2 Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp 0:00:46
3 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step 0:01:23
4 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:33
5 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr 0:04:37
6 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:10:36
7 Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun 0:13:46
8 Tony Gallopin (Fra) RadioShack Leopard 0:21:13
9 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr 0:23:01
10 Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling 0:24:59
11 Arthur Vichot (Fra) FDJ.fr 0:26:29
12 Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling 0:27:36
13 Tom Dumoulin (Ned) Team Argos-Shimano 0:31:19
14 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:37:59
15 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:39:27
16 Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:43:44
17 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida 0:44:58
18 John Degenkolb (Ger) Team Argos-Shimano 0:53:33
19 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida 0:54:29
20 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin-Sharp 0:56:30
21 Anthony Delaplace (Fra) Sojasun 0:57:59
22 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi 1:07:28
23 Boy van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:08:29
24 Danny van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:12:03
25 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:12:12
26 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step 1:12:58
27 Kévin Reza (Fra) Team Europcar 1:14:57
28 Rohan Dennis (Aus) Garmin-Sharp 1:15:32
29 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 1:15:37
30 Cameron Meyer (Aus) Orica-GreenEdge 1:20:22
31 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano 1:22:42
32 Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Pro Cycling Team 1:23:35
33 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar 1:26:06

I ove godine imamo nagradnu igru. Igra je veoma jednostavna, i kao u biciklizmu potrebno je biti najbrži:
NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !
-Ostavite što ranije komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi- Fejsbuk komentari se ne važe!
-Nagradna igra traje svakog dana do 13h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape.
Sponzor nagradne igre je BIGSHOT i svakog dana poklanjamo OVU MAJICU 
NAPOMENA: Jedna e-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom — tako da lažne mejl adrese ničemu ne služe. Nagrade šaljemo samo po Srbiji — srećno :-)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

48 thoughts on “E8 Castres – Ax 3 Domaines 195km #TDF’13

    1. Miki says:

      da li glavnu nagradu osvaja onaj koji osvoji najviše majici ili ko ima najviše pogodaka(ne mora da bude prvi koji je pogodio)?

      Reply
  1. Vladan says:

    dobro sam zakasnio danas, sigurno je pobjednik vec tipovan..ici cu sa John Gadret-om,pa sta bude:)

    Reply
  2. Vladimir Jelenic says:

    Posto krecu Pirineji mora Euskaltel da se pokaze. Dvoumio sam se izmedju Antona i Izagirea i neka bude Gorka Izagire 🙂

    Reply
  3. Danijel says:

    Joaquin Rodriguez

    Vec oko 07.57-07.58 svi favoriti su zauzeti. Ja onda moram da se okrenem vozacima iz senke 🙂

    Pozdrav

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *