E8 Castres - Ax 3 Domaines 195km #TDF'13
Iako je bilo uspona na početku trke prave planine kreću danas. HC uspon na “Col de Pailheres” na 2001 M.N.V. obeližće ulazak u Pirineje.
Biće to najviši prevoj na ovogodišnjoj trci, a posle njega do cilja ima 28km od čega je 20 nizbrdo. Poslednjih 8km je u proseku 8%.
Karlos Sastre je trijumfovao ovde 2003 sa cuculom u ustima. <startna-lista-100#TDF>
REZULTATI:
1 | Christopher Froome (GBr) Sky Procycling | 5:03:18 | |
2 | Richie Porte (Aus) Sky Procycling | 0:00:51 | |
3 | Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team | 0:01:08 | |
4 | Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro Cycling Team | 0:01:10 | |
5 | Laurens Ten Dam (Ned) Belkin Pro Cycling Team | 0:01:16 | |
6 | Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:01:34 | |
7 | Roman Kreuziger (Cze) Team Saxo-Tinkoff | 0:01:45 | |
8 | Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo-Tinkoff | ||
9 | Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team | ||
10 | Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
11 | Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha | 0:02:06 | |
12 | Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Movistar Team | 0:02:28 | |
13 | Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale | ||
14 | Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale | 0:02:34 | |
15 | Daniel Martin (Irl) Garmin-Sharp | ||
16 | Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp | ||
17 | Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team | ||
18 | Michael Rogers (Aus) Team Saxo-Tinkoff | ||
19 | Haimar Zubeldia Agirre (Spa) RadioShack Leopard | 0:03:04 | |
20 | Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step | 0:03:27 | |
21 | Andy Schleck (Lux) RadioShack Leopard | 0:03:34 | |
22 | Pierre Rolland (Fra) Team Europcar | 0:03:47 | |
23 | Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff | 0:04:04 | |
24 | John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale | 0:04:08 | |
25 | Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha | 0:04:11 | |
26 | Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team | 0:04:13 | |
27 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida | 0:04:54 | |
28 | Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard | 0:05:00 | |
29 | Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Team Saxo-Tinkoff | ||
30 | Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr | 0:06:00 | |
31 | Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step | 0:06:30 | |
32 | Davide Malacarne (Ita) Team Europcar | ||
33 | Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale | ||
34 | Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard | 0:07:29 | |
35 | Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge | 0:07:50 | |
36 | Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step | ||
37 | Robert Gesink (Ned) Belkin Pro Cycling Team | ||
38 | Jan Bakelants (Bel) RadioShack Leopard | ||
39 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Sharp | 0:08:15 | |
40 | Eduard Vorganov (Rus) Katusha | ||
41 | Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team | 0:08:32 | |
42 | Maxime Mederel (Fra) Sojasun | ||
43 | Arnold Jeannesson (Fra) FDJ.fr | ||
44 | Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
45 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida | 0:08:57 | |
46 | Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits | 0:09:13 | |
47 | Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team | ||
48 | Wouter Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:09:15 | |
49 | Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits | 0:09:20 | |
50 | Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr | 0:09:31 | |
51 | Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits | 0:09:54 | |
52 | Laurent Didier (Lux) RadioShack Leopard | 0:11:05 | |
53 | Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling | 0:11:09 | |
54 | Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun | 0:12:12 | |
55 | Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team | ||
56 | Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team | 0:12:15 |
GENERALNI PLASMAN_____________________________________
1 | Christopher Froome (GBr) Sky Procycling | 32:15:55 | |
2 | Richie Porte (Aus) Sky Procycling | 0:00:51 | |
3 | Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team | 0:01:25 | |
4 | Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro Cycling Team | 0:01:44 | |
5 | Laurens Ten Dam (Ned) Belkin Pro Cycling Team | 0:01:50 | |
6 | Roman Kreuziger (Cze) Team Saxo-Tinkoff | 0:01:51 | |
7 | Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo-Tinkoff | ||
8 | Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team | 0:02:02 | |
9 | Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha | 0:02:31 | |
10 | Michael Rogers (Aus) Team Saxo-Tinkoff | 0:02:40 | |
11 | Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Movistar Team | 0:02:45 | |
12 | Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp | 0:02:48 | |
13 | Daniel Martin (Irl) Garmin-Sharp | ||
14 | Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:02:55 | |
15 | Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:03:06 | |
16 | Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step | 0:03:25 | |
17 | Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team | 0:03:27 | |
18 | Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale | 0:03:29 | |
19 | Haimar Zubeldia Agirre (Spa) RadioShack Leopard | 0:03:30 | |
20 | Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale | 0:03:35 | |
21 | Andy Schleck (Lux) RadioShack Leopard | 0:04:00 | |
22 | Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff | 0:04:10 | |
23 | Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team | 0:04:36 | |
24 | Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha | ||
25 | Pierre Rolland (Fra) Team Europcar | 0:04:57 | |
26 | John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale | 0:05:09 | |
27 | Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard | 0:05:26 | |
28 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida | 0:06:20 | |
29 | Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr | 0:06:39 | |
30 | Davide Malacarne (Ita) Team Europcar | 0:07:40 | |
31 | Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge | 0:07:42 | |
32 | Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step | 0:07:48 | |
33 | Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard | 0:07:55 | |
34 | Jan Bakelants (Bel) RadioShack Leopard | 0:08:15 | |
35 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Sharp | 0:08:29 | |
36 | Eduard Vorganov (Rus) Katusha | 0:08:40 | |
37 | Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team | 0:08:49 | |
38 | Arnold Jeannesson (Fra) FDJ.fr | 0:09:11 | |
39 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida | 0:09:19 | |
40 | Maxime Mederel (Fra) Sojasun | 0:09:39 | |
41 | Wouter Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:09:45 | |
42 | Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:09:53 | |
43 | Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits | 0:10:30 | |
44 | Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team | 0:12:38 | |
45 | Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team | 0:15:00 | |
46 | Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida | 0:15:43 | |
47 | Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun | 0:15:48 | |
48 | Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team | 0:16:41 | |
49 | Robert Gesink (Ned) Belkin Pro Cycling Team | 0:16:50 | |
50 | Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team | 0:17:35 | |
51 | Thomas Danielson (USA) Garmin-Sharp | 0:18:01 | |
52 | Bram Tankink (Ned) Belkin Pro Cycling Team | 0:18:21 | |
53 | Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale | 0:19:00 | |
54 | Tony Gallopin (Fra) RadioShack Leopard | 0:23:15 | |
55 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida | 0:23:29 | |
56 | Lars Petter Nordhaug (Nor) Belkin Pro Cycling Team | 0:23:46 | |
57 | Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step | 0:24:02 | |
58 | Julien El Fares (Fra) Sojasun | 0:24:32 | |
59 | Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr | 0:25:03 | |
60 | Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling | 0:27:01 | |
61 | Yury Trofimov (Rus) Katusha | 0:27:43 | |
62 | Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits | 0:28:06 | |
63 | Cyril Gautier (Fra) Team Europcar | 0:28:07 | |
64 | Arthur Vichot (Fra) FDJ.fr | 0:28:31 | |
65 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling | 0:28:57 | |
66 | Simon Gerrans (Aus) Orica-GreenEdge | 0:28:59 | |
67 | Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge | ||
68 | Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team | 0:29:25 | |
69 | Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:29:27 | |
70 | Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling | 0:29:38 | |
71 | Laurent Didier (Lux) RadioShack Leopard | 0:29:44 | |
72 | Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team | 0:30:06 | |
73 | Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale | 0:30:29 | |
74 | Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:31:39 | |
75 | Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar | 0:32:51 | |
76 | Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team | 0:33:06 | |
77 | Tom Dumoulin (Ned) Team Argos-Shimano | 0:33:21 | |
78 | Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ.fr | 0:34:00 | |
79 | Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Team Saxo-Tinkoff | 0:34:31 | |
80 | Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling | 0:35:21 | |
81 | Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team | 0:37:24 | |
82 | Jens Voigt (Ger) RadioShack Leopard | 0:37:42 | |
83 | Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar | 0:37:53 | |
84 | Matteo Tosatto (Ita) Team Saxo-Tinkoff | 0:38:36 | |
85 | Simon Geschke (Ger) Team Argos-Shimano | 0:38:46 | |
86 | Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha | 0:38:50 | |
87 | Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits | 0:39:22 | |
88 | Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits | 0:40:01 | |
89 | Daniele Bennati (Ita) Team Saxo-Tinkoff | 0:40:06 | |
90 | David Millar (GBr) Garmin-Sharp | 0:40:11 | |
91 | Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:41:29 | |
92 | Guillaume Levarlet (Fra) Cofidis, Solutions Credits | 0:42:37 | |
93 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:43:28 | |
94 | Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol | 0:44:09 | |
95 | Vasil Kiryienka (Blr) Sky Procycling | 0:44:32 | |
96 | Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team | 0:44:49 | |
97 | Julien Simon (Fra) Sojasun | 0:45:02 | |
98 | Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:45:26 | |
99 | Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:45:46 | |
100 | Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol | 0:46:27 | |
101 | Simon Clarke (Aus) Orica-GreenEdge | 0:46:35 | |
102 | Jerome Coppel (Fra) Cofidis, Solutions Credits | 0:46:40 | |
103 | Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida | 0:47:00 | |
104 | Brice Feillu (Fra) Sojasun | 0:47:37 | |
105 | Kanstantsin Siutsou (Blr) Sky Procycling | 0:48:11 | |
106 | Jean-Marc Marino (Fra) Sojasun | 0:49:16 | |
107 | Alan Marangoni (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:49:28 | |
108 | Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team | 0:50:36 | |
109 | Cyril Lemoine (Fra) Sojasun | 0:50:45 | |
110 | Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team | 0:51:10 | |
111 | Markel Irizar Aranburu (Spa) RadioShack Leopard | 0:51:52 | |
112 | Michael Schär (Swi) BMC Racing Team | 0:51:56 | |
113 | Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:52:01 | |
114 | Maciej Bodnar (Pol) Cannondale Pro Cycling | 0:52:56 | |
115 | Gatis Smukulis (Lat) Katusha | 0:53:23 | |
116 | Pavel Brutt (Rus) Katusha | 0:53:38 | |
117 | John Degenkolb (Ger) Team Argos-Shimano | 0:55:35 | |
118 | Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quick Step | 0:55:37 | |
119 | Fabio Sabatini (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:55:43 | |
120 | Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida | 0:56:31 | |
121 | Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin-Sharp | 0:58:32 | |
122 | Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team Saxo-Tinkoff | 0:58:52 | |
123 | Anthony Delaplace (Fra) Sojasun | 1:00:01 | |
124 | David Lopez Garcia (Spa) Sky Procycling | 1:01:08 | |
125 | Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr | 1:01:09 | |
126 | Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits | 1:01:23 | |
127 | Jonathan Hivert (Fra) Sojasun | 1:01:36 | |
128 | Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team | 1:02:19 | |
129 | Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 1:02:38 | |
130 | Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale | 1:03:13 | |
131 | Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol | 1:04:17 | |
132 | Maarten Wynants (Bel) Belkin Pro Cycling Team | 1:04:34 | |
133 | José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar Team | 1:05:41 | |
134 | Lars Boom (Ned) Belkin Pro Cycling Team | 1:05:43 | |
135 | Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 1:07:06 | |
136 | Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale | 1:07:10 | |
137 | André Greipel (Ger) Lotto Belisol | 1:08:22 | |
138 | David Veilleux (Can) Team Europcar | 1:09:20 | |
139 | Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi | 1:09:30 | |
140 | Alexander Kristoff (Nor) Katusha | 1:10:15 | |
141 | Boy van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 1:10:31 | |
142 | Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quick Step | 1:11:04 | |
143 | Johannes Fröhlinger (Ger) Team Argos-Shimano | 1:11:39 | |
144 | Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis, Solutions Credits | 1:11:44 | |
145 | Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano | 1:11:49 | |
146 | Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr | 1:12:43 | |
147 | Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step | 1:12:50 | |
148 | Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi | 1:13:05 | |
149 | Greg Henderson (NZl) Lotto Belisol | 1:13:30 | |
150 | Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida | 1:13:37 | |
151 | Brian Vandborg (Den) Cannondale Pro Cycling | 1:13:50 | |
152 | Danny van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 1:14:05 | |
153 | Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol | ||
154 | Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi | 1:14:14 | |
155 | Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step | 1:15:00 | |
156 | Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quick Step | 1:16:44 | |
157 | Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quick Step | 1:16:48 | |
158 | Kévin Reza (Fra) Team Europcar | 1:16:59 | |
159 | Thomas Leezer (Ned) Belkin Pro Cycling Team | 1:17:10 | |
160 | Rohan Dennis (Aus) Garmin Sharp | 1:17:34 | |
161 | Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team | 1:17:39 | |
162 | Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team | 1:19:09 | |
163 | Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol | 1:20:54 | |
164 | Brett Lancaster (Aus) Orica-GreenEdge | 1:21:01 | |
165 | Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale | ||
166 | Jack Bauer (NZl) Garmin-Sharp | 1:21:59 | |
167 | Matthew Harley Goss (Aus) Orica-GreenEdge | 1:22:08 | |
168 | Ian Stannard (GBr) Sky Procycling | 1:22:16 | |
169 | Cameron Meyer (Aus) Orica-GreenEdge | 1:22:24 | |
170 | Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha | 1:22:32 | |
171 | William Bonnet (Fra) FDJ.fr | ||
172 | Albert Timmer (Ned) Team Argos-Shimano | 1:23:44 | |
173 | Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol | 1:24:43 | |
174 | Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano | 1:24:44 | |
175 | Koen De Kort (Ned) Team Argos-Shimano | 1:25:30 | |
176 | Stuart O'Grady (Aus) Orica-GreenEdge | 1:25:31 | |
177 | Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Pro Cycling Team | 1:25:37 | |
178 | Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 1:26:06 | |
179 | Svein Tuft (Can) Orica-GreenEdge | 1:26:33 | |
180 | Yohann Gene (Fra) Team Europcar | 1:26:36 | |
181 | Jerome Cousin (Fra) Team Europcar | 1:28:08 | |
182 | Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Team Saxo-Tinkoff | 1:28:34 | |
183 | Kris Boeckmans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 1:28:48 | |
184 | Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team | 1:28:49 | |
185 | Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling | 1:29:03 | |
186 | Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana Pro Team | 1:31:41 | |
187 | Tom Veelers (Ned) Team Argos-Shimano | 1:32:18 |
ZELENA MAIJCA
1 | Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling | 234 | bod |
2 | André Greipel (Ger) Lotto Belisol | 141 | |
3 | Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step | 128 | |
4 | Alexander Kristoff (Nor) Katusha | 111 | |
5 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling | 88 |
TAČKASTA MAJICA
1 | Christopher Froome (GBr) Sky Procycling | 31 | bod |
2 | Pierre Rolland (Fra) Team Europcar | 31 | |
3 | Richie Porte (Aus) Sky Procycling | 28 | |
4 | Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team | 25 | |
5 | Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi | 21 | |
6 | Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team | 20 | |
7 | Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling | 14 | |
8 | Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale | 12 | |
9 | Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro Cycling Team | 8 | |
10 | Laurens Ten Dam (Ned) Belkin Pro Cycling Team | 6 |
BELA MAJICA
1 | Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team | 32:17:57 | |
2 | Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp | 0:00:46 | |
3 | Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step | 0:01:23 | |
4 | Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale | 0:01:33 | |
5 | Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr | 0:04:37 | |
6 | Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team | 0:10:36 | |
7 | Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun | 0:13:46 | |
8 | Tony Gallopin (Fra) RadioShack Leopard | 0:21:13 | |
9 | Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr | 0:23:01 | |
10 | Peter Kennaugh (GBr) Sky Procycling | 0:24:59 | |
11 | Arthur Vichot (Fra) FDJ.fr | 0:26:29 | |
12 | Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling | 0:27:36 | |
13 | Tom Dumoulin (Ned) Team Argos-Shimano | 0:31:19 | |
14 | Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits | 0:37:59 | |
15 | Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:39:27 | |
16 | Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:43:44 | |
17 | Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida | 0:44:58 | |
18 | John Degenkolb (Ger) Team Argos-Shimano | 0:53:33 | |
19 | Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida | 0:54:29 | |
20 | Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin-Sharp | 0:56:30 | |
21 | Anthony Delaplace (Fra) Sojasun | 0:57:59 | |
22 | Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi | 1:07:28 | |
23 | Boy van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 1:08:29 | |
24 | Danny van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 1:12:03 | |
25 | Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi | 1:12:12 | |
26 | Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step | 1:12:58 | |
27 | Kévin Reza (Fra) Team Europcar | 1:14:57 | |
28 | Rohan Dennis (Aus) Garmin-Sharp | 1:15:32 | |
29 | Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team | 1:15:37 | |
30 | Cameron Meyer (Aus) Orica-GreenEdge | 1:20:22 | |
31 | Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano | 1:22:42 | |
32 | Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Pro Cycling Team | 1:23:35 | |
33 | Jerome Cousin (Fra) Team Europcar | 1:26:06 |
I ove godine imamo nagradnu igru. Igra je veoma jednostavna, i kao u biciklizmu potrebno je biti najbrži:
NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !
-Ostavite što ranije komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi- Fejsbuk komentari se ne važe!
-Nagradna igra traje svakog dana do 13h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape.
Sponzor nagradne igre je BIGSHOT i svakog dana poklanjamo OVU MAJICU
NAPOMENA: Jedna e-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom — tako da lažne mejl adrese ničemu ne služe. Nagrade šaljemo samo po Srbiji — srećno