Santos Tour Down Under 2011

Pin It
tour down under
tour down under

Upravo je završena prva trka u sezoni 2011

Pogledajte kako je izgledao generalni plasman:

1 Cameron Meyer (Aus) Team Garmin-Cervelo 17:54:27
2 Matthew Goss (Aus) HTC-Highroad 0:00:02
3 Ben Swift (GBr) Sky Procycling 0:00:08
4 Michael Matthews (Aus) Rabobank Cycling Team 0:00:09
5 Laurens ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:10
6 Francisco Ventoso (Spa) Movistar Team 0:00:17
7 André Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:00:26
8 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
9 Allan Davis (Aus) Astana 0:00:27
10 Luke Roberts (Aus) UNI SA – Australia 0:00:28
11 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team
12 Gorka Izagirre (Spa) Euskaltel-Euskadi
13 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
14 Jose Joaquin Rojas (Spa) Movistar Team
15 Ben Hermans (Bel) Team Radio Shack 0:00:35
16 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD 0:00:39
17 Jose Ivan Gutierrez (Spa) Movistar Team
18 Simone Ponzi (Ita) Liquigas-Cannondale
19 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:46
20 Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale
21 Addy Engels (Ned) Quick Step Cycling Team
22 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:53
23 Ivan Velasco (Spa) Euskaltel-Euskadi
24 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:54
25 Francesco Reda (Ita) Quick Step Cycling Team 0:01:07
26 Cameron Wurf (Aus) Liquigas-Cannondale 0:01:27
27 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:01:58
28 Robbie McEwen (Aus) Team Radio Shack 0:02:03
29 Hayden Roulston (NZl) HTC-Highroad 0:02:08
30 Davide Vigano (Ita) Leopard Trek 0:02:11
31 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:02:15
32 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale 0:02:16
33 Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard 0:02:22
34 Baden Cooke (Aus) Saxo Bank Sungard 0:02:23
35 Stijn Vandenbergh (Bel) Katusha Team
36 Serguei Ivanov (Rus) Katusha Team 0:02:25
37 Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:28
38 Angel Madrazo (Spa) Movistar Team
39 Jonathan Cantwell (Aus) UNI SA – Australia 0:02:29
40 Ruben Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi
41 Inaki Isasi (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:30
42 David Lopez (Spa) Movistar Team
43 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team 0:02:36
44 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:40
45 Julien Vermote (Bel) Quick Step Cycling Team 0:02:45
46 Tanel Kangert (Est) Astana 0:02:50
47 Juan Horrach (Spa) Katusha Team 0:02:57
48 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling 0:02:59
49 Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD 0:03:20
50 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek 0:03:26
51 Miguel Minguez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:36
52 Jack Bobridge (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:03:37
53 Michael Rogers (Aus) Sky Procycling 0:03:46
54 Luis Pasamontes (Spa) Movistar Team 0:03:49
55 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale 0:04:18
56 Alberto Ongarato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:04:22
57 Robbie Hunter (RSA) Team Radio Shack 0:04:27
58 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:04:46
59 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:04:55
60 Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:04:57
61 Andriy Grivko (Ukr) Astana 0:05:27
62 Luke Durbridge (Aus) UNI SA – Australia 0:05:41
63 Bruno Pires (Por) Leopard Trek 0:05:50
64 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto 0:06:01
65 Simon Clarke (Aus) Astana 0:06:14
66 Stefan Denifl (Aut) Leopard Trek
67 Lance Armstrong (USA) Team Radio Shack 0:06:42
68 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling 0:07:07
69 Timothy Roe (Aus) BMC Racing Team 0:07:29
70 Simon Zahner (Swi) BMC Racing Team 0:08:07
71 Travis Meyer (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:08:08
72 Jon Izaguirre (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:08:09
73 David Tanner (Aus) Saxo Bank Sungard 0:08:18
74 Gerald Ciolek (Ger) Quick Step Cycling Team 0:08:22
75 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale 0:08:25
76 Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Astana 0:08:31
77 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:08:57
78 Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:08:59
79 Alfredo Balloni (Ita) Lampre – ISD 0:09:03
80 Greg Henderson (NZl) Sky Procycling 0:09:08
81 Nikolay Trusov (Rus) Katusha Team 0:09:10
82 Mitchell Docker (Aus) UNI SA – Australia 0:09:28
83 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Cannondale 0:10:13
84 Davide Malacarne (Ita) Quick Step Cycling Team 0:10:28
85 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre – ISD 0:10:35
86 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale 0:11:07
87 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team 0:11:12
88 Vicente Reynes (Spa) Omega Pharma-Lotto 0:11:27
89 Manuel Cardoso (Por) Team Radio Shack 0:11:35
90 Wesley Sulzberger (Aus) UNI SA – Australia
91 Marco Bandiera (Ita) Quick Step Cycling Team 0:11:39
92 Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team 0:11:50
93 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD 0:12:13
94 Tom Leezer (Ned) Rabobank Cycling Team 0:12:14
95 Danny Pate (USA) HTC-Highroad 0:12:35
96 Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale 0:13:05
97 Brett Lancaster (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:13:24
98 Markel Irizar (Spa) Team Radio Shack 0:13:41
99 Aleksandr Kuschynski (Blr) Katusha Team 0:13:53
100 Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team 0:14:31
101 Sebastian Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard 0:14:53
102 Gregory Rast (Swi) Team Radio Shack 0:15:04
103 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale 0:15:48
104 William Clarke (Aus) Leopard Trek 0:15:59
105 Maxim Gourov (Kaz) Astana 0:16:19
106 Kristof Goddaert (Bel) AG2R La Mondiale 0:17:43
107 Michael Hepburn (Aus) UNI SA – Australia 0:18:38
108 Matthew Wilson (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:19:21
109 Daniel Sesma (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:19:26
110 Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team 0:19:28
111 Mark Renshaw (Aus) HTC-Highroad 0:19:40
112 Graeme Brown (Aus) Rabobank Cycling Team 0:20:08
113 Jos van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team 0:21:08
114 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard 0:21:13
115 Martin Pedersen (Den) Leopard Trek 0:21:31
116 Brian Vandborg (Den) Saxo Bank Sungard 0:22:14
117 Julian Dean (NZl) Team Garmin-Cervelo 0:22:34
118 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo 0:22:44
119 Martin Mortensen (Den) Leopard Trek 0:23:02
120 Francesco Chicchi (Ita) Quick Step Cycling Team 0:23:07
121 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana 0:23:51
122 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD 0:24:09
123 John Murphy (USA) BMC Racing Team 0:25:04
124 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad 0:25:15
125 Joost Van Leijen (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:25:48
126 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD 0:28:16
127 Bernhard Eisel (Aut) HTC-Highroad 0:30:35
128 Coen Vermeltfoort (Ned) Rabobank Cycling Team 0:31:06
129 Mark Cavendish (GBr) HTC-Highroad 0:33:51

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *