Banja Luka-Beograd 2011 rezultati (video)

Pin It

 

 

 

 

 

 

 

1. Jure Zrimšek – Sava

2. Matej Marin – Perutnina
3. Nikola Kozomara – Partizan
4. Luka Mazgec – Sava
5. Ivan Stevic – Partizan

Kriterijum u Banjaluci – 22. IV 2011:

Banja Luka-Brčko 190km:

Podijum prve etape

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezultati: Banja Luka-Brčko 190km

1 Krisztian Lovassy (Hun) Ora Hotels Carrera 4:32:03
2 Matej Marin (Slo) Perutnina Ptuj
3 Radoslav Rogina (Cro) Loborika Favorit Team
4 Michael Schwaiger (Aut)
5 Jure Zrimsek (Slo) Sava
6 Gregor Gazvoda (Slo) Perutnina Ptuj
7 Ivan Stevic (Srb) Partizan Powermove
8 Luka Mezgec (Slo) Sava
9 Martin Mahdar (Svk) Dukla Trencin Merida
10 Georgios Bouglas (Gre) KTM – Murcia
11 Marc Reyness (Spa) PSK Whirlpool – Author
12 Matija Kvasina (Cro) Loborika Favorit Team
13 Markus Goetz (Aut)
14 Tomás Gil (Arg)
15 Marcel Ternovsek (Slo) Tusnad Cycling Team
16 Marko Stankovic (Srb)
17 David Dvorsky (Cze) PSK Whirlpool – Author
18 Dejan Maric (Srb)
19 Apostolos Bouglas (Gre) KTM – Murcia
20 Alam Ramirez (Arg)
21 Svetislav Blagojevic (Srb)
22 Joshua Prete (Aus) PSK Whirlpool – Author
23 Muhammet Atalay (Tur) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
24 Mauricio Frazer (Arg)
25 Esad Hasanovic (Srb) Partizan Powermove
26 Predrag Prokic (Srb)
27 Gergely Kiss (Hun)
28 Goran Smelcerovic (Srb)
29 Wolfgang Geisler (Aut)
30 Matej Jurco (Svk) Dukla Trencin Merida
31 Nikola Stefanovic (Srb)
32 Aleksandar Milivojevic (Srb)
33 Borislav Ivanov (Bul)
34 Filip Pavlovic (Srb)
35 Josef Hosek (Cze) PSK Whirlpool – Author
36 Matej Mugerli (Slo) Perutnina Ptuj
37 Jure Golcer (Slo) Perutnina Ptuj
38 Miloš Stojanovic (Srb)
39 Kristijan Đurasek (Cro) Loborika Favorit Team
40 Ádám Werderits (Hun)
41 Peter Simon (Hun) Ora Hotels Carrera
42 Pavlin Balinsky (Bul) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
43 Bendeguz Bernard (Hun) Ora Hotels Carrera
44 Stanislav Zaraliev (Bul) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
45 Tamas Szabo (Hun)
46 Szabolcs Sebestyen (Rom) Tusnad Cycling Team
47 Stefano Zanichelli (Ita) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
48 Hrvoje Miholjevic (Cro) Loborika Favorit Team
49 Tomislav Danculovic (Cro) Loborika Favorit Team
50 Jovan Zekavica (Srb) Partizan Powermove
51 Istvan Molnar (Hun)
52 Attila Tóth (Hun)
53 Robert Vrecer (Slo) Perutnina Ptuj
54 Jakub Vecera (Cze) PSK Whirlpool – Author
55 Frantisek Padour (Cze) PSK Whirlpool – Author
56 Mladen Mirkovic (Srb)
57 Matej Vysna (Svk) Dukla Trencin Merida
58 Dragan Spasic (Srb) Partizan Powermove
59 Jure Bitenc (Slo) Sava
60 Manuel Bello Calixto (USA)
61 Robert Nagy (Svk) Dukla Trencin Merida
62 Martin Schöffmann (Aut)
63 Nebojsa Jovanovic (Srb) Partizan Powermove
64 Plamen Dimov (Bul)
65 Istvan Cziraki (Hun) Ora Hotels Carrera
66 Laszlo Madaras (Rom) Tusnad Cycling Team
67 Nebojsa Petrovic (Srb)
68 Branko Markovic (Srb)
69 Svetoslav Nedev (Bul)
70 Massimo Demarin (Cro) Loborika Favorit Team
71 Alexandros Papaderos (Gre) KTM – Murcia
72 Dejan Vidakovic (Srb)
73 Stefan Rucker (Aut)
74 Nandor Lazar (Rom) Tusnad Cycling Team
75 Dejan Bajt (Slo) Perutnina Ptuj
76 Gasper Svab (Slo) Sava
77 Vladimir Kerkez (Slo) Sava
78 Nik Burjek (Slo) Sava
79 Zoltan Vigh (Hun)
80 Nikola Kozomara (Srb) Partizan Powermove
81 Adam Homolka (Cze)
82 Patrik Tybor (Svk) Dukla Trencin Merida
83 Konstantinos Efstathiou (Gre) KTM – Murcia 0:01:10
84 David Puskas (Hun) Ora Hotels Carrera 0:05:33
Sa leva na desno: Jurčo, Kvasina, Mezgec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezultati: Bjeljina – Beograd

1 Matija Kvasina (Cro) Loborika Favorit Team 2:41:50
2 Matej Jurco (Svk) Dukla Trencin Merida
3 Luka Mezgec (Slo) Sava 0:00:38
4 Stefan Rucker (Aut) 0:00:40
5 Hrvoje Miholjevic (Cro) Loborika Favorit Team
6 Ivan Stevic (Srb) Partizan Powermove
7 Peter Jordan (Hun)
8 Manuel Bello Calixto (USA)
9 Svetislav Blagojevic (Srb)
10 Jovan Zekavica (Srb) Partizan Powermove 0:07:14
11 Apostolos Bouglas (Gre) KTM – Murcia
12 Michael Schwaiger (Aut)
13 Tomislav Danculovic (Cro) Loborika Favorit Team
14 Samir Kovacevic (BiH) Bosnia Herzegovnia
15 Nikola Stefanovic (Srb)
16 Mauricio Frazer (Arg)
17 Muhammet Atalay (Tur) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
18 Nikola Kozomara (Srb) Partizan Powermove
19 Patrik Tybor (Svk) Dukla Trencin Merida
20 Filip Pavlovic (Srb)
21 Marko Stankovic (Srb)
22 Krisztian Lovassy (Hun) Ora Hotels Carrera
23 Aleksandar Milivojevic (Srb)
24 Adam Homolka (Cze)
25 Tamas Pinter (Hun)
26 Dejan Maric (Srb)
27 Goran Smelcerovic (Srb)
28 Marcel Ternovsek (Slo) Tusnad Cycling Team
29 Martin Schöffmann (Aut)
30 Stefan Paunovic (Srb)
31 Esad Hasanovic (Srb) Partizan Powermove
32 Predrag Prokic (Srb)
33 Szabolcs Sebestyen (Rom) Tusnad Cycling Team
34 Aleksa Maric (Srb)
35 Csaba Pályi (Hun)
36 Ádám Werderits (Hun)
37 Markus Goetz (Aut)
38 Georgios Bouglas (Gre) KTM – Murcia
39 Mladen Mirkovic (Srb)
40 Plamen Dimov (Bul)
41 Tomás Gil (Arg)
42 Jure Zrimsek (Slo) Sava
43 Kristijan Durasek (Cro) Loborika Favorit Team
44 Miloš Stojanovic (Srb)
45 Peter Simon (Hun) Ora Hotels Carrera
46 Borislav Ivanov (Bul)
47 David Puskas (Hun) Ora Hotels Carrera
48 Gergely Kiss (Hun)
49 Csaba Merö (Hun)
50 Stanislav Zaraliev (Bul) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
51 Stefan Ivkovic (Srb)
52 Srdan Omakovic (Srb)
53 Miroslav Lakic (BiH) Bosnia Herzegovnia
54 Viktor Verebélyi (Hun)
55 Marko Bogdanovic (Srb)
56 Alam Ramirez (Arg)
57 Nebojsa Petrovic (Srb)
58 Mujo Kurtovic (BiH)
59 Matej Vysna (Svk) Dukla Trencin Merida
60 Manuel Miranda (Chi)
61 Bendeguz Bernard (Hun) Ora Hotels Carrera
62 Josef Vaško (Hun)
63 Georgi Petrov Georgiev (Bul) Tusnad Cycling Team
64 Laszlo Madaras (Rom) Tusnad Cycling Team
65 Alexandros Papaderos (Gre) KTM – Murcia
66 Robert Nagy (Svk) Dukla Trencin Merida
67 Nemanja Vukovic (Srb)
68 Branko Markovic (Srb)
69 Dragan Spasic (Srb) Partizan Powermove
70 Attila Tóth (Hun)
71 Martin Mahdar (Svk) Dukla Trencin Merida
72 Nandor Lazar (Rom) Tusnad Cycling Team
73 Istvan Molnar (Hun)
74 Pavlin Balinsky (Bul) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
75 Stefano Zanichelli (Ita) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
76 Svetoslav Nedev (Bul)
77 Nebojsa Jovanovic (Srb) Partizan Powermove
78 Istvan Cziraki (Hun) Ora Hotels Carrera
79 Dejan Vidakovic (Srb)
80 Radoslav Rogina (Cro) Loborika Favorit Team
81 Zoltan Vigh (Hun)
82 Massimo Demarin (Cro) Loborika Favorit Team
83 Jure Bitenc (Slo) Sava
84 Vladimir Kerkez (Slo) Sava 0:07:37
85 Nik Burjek (Slo) Sava
86 Konstantinos Efstathiou (Gre) KTM – Murcia 0:07:44
87 Gasper Svab (Slo) Sava 0:07:54

(bicisvet.com/foto 1:cyclomania.com/foto 2:A.Vantović)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *