Stević drugi na 4.etapi trke oko Slovačke

Pin It
Napokon na podijumu

Ivan stević uspeo je da se popne na postolje posle nekoliko iscrpljujućih i nesrećnih etapa po srpsku repezentaciju u Slovačkoj.

Pobednik četvrte etape, Poljak Pavel Čislik je zahvaljujući bonifikaciji od 10sek uspeo da pretekne u generalnom plasmanu Gabora Kasu koji je sada pao na šestu poziciju. Na današnjoj etapi odustao je srpski šampion Der Žolt. Posle nekoliko dana problema sa stomakom Žolt je odlučio da ne nastavi trku kako bi se oporavio za Trku kroz Srbiju.

Nisam bio raspoložen da idem u Slovačku. Znam da je teška trka i da ima mnogo brda, a i završava se samo dva dana pre početka Trke kroz Srbiju. Ne bi bilo vremena da se odmorim i u pravom ritmu krenem iz Rume. Bio sam prethodnih godina u slovačkoj i znam da trka nije ni nalik našoj. Na Trci kroz Srbiju svi znaju za šta se bore. Nagrade se dele odmah nakon etape i svi uvek zadovolno odu kući, dok u Slovačkoj nismo dobili nagrade ni od pre dve godine” izjavio je za BiciSvet Nebojša Jovanović, koji je inače poreklom iz Slovačke.

Rezultati:
Liptovský Mikuláš – Liptovský Mikuláš 160km

1 POL19860412 CIESLIK Pawel BGZ POL 03h52’59” 10”
2 SRB19800312 IVAN Stevic SRB SRB
3 UKR19861129 KHRIPTA Andriy KLS UKR
4 ARG19830307 RICHEZE Maximilian DAN ARG
5 BEL19901128 * VAN DER SANDE Tosh OPL BEL
6 POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad BGZ POL
7 RUS19850118 ZHDANOV Alexander DAN RUS
8 RUS19881214 BAKHIN Evgeny RUS RUS
9 BEL19910929 * WAEYTENS Zico OPL BEL
10 LAT19901123 * RIHARDS Bartusevics LPM LAT
11 CZE19760129 BENCIK Petr PSK CZE
12 POL19830218 DETKO Artur BGZ POL
13 CZE19851104 OKROUHLICKY Tomas ASP CZE
14 GER19860417 TOLLES Joachim TTR GER
15 CZE19761019 KROTKY Rostislav ASP CZE
16 SRB19910120 * JOVAN Zekavica SRB SRB
17 UKR19900628 * PREVAR Oleksandr KLS UKR
18 UKR19870829 VASYLUK Andriy KLS UKR
19 CZE19780307 BUCHACEK Tomas PSK CZE
20 RUS19860307 KOCHETKOV Pavel TIK RUS
21 SVK19770411 KOVAC Maros DUK SVK
22 UKR19850103 GOMENIUK Volodymyr KLS UKR
23 CZE19920611 * DVORSKY David PSK CZE
24 POL19860618 MODZELEWSKI Lukasz LEG POL
25 CZE19920628 * VESELY Daniel CZE CZE
26 POL19740912 WOZNIAK Dariusz LEG POL
27 BEL19900205 * SPRENGERS Thomas OPL BEL
28 POL19790609 CICHOSZ Marek LEG POL
29 SVK19880115 GAVENDA ROBERT SVK SVK
30 RUS19810107 KOLTCOV Roman RUS RUS
31 CRO19900227 * BANICEK Deni LOB CRO
32 COL19841003 RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel DAN COL
33 SRB19890203 * KASA Gabor SRB SRB
34 UKR19871030 KONONENKO Mykhaylo KLS UKR
35 CZE19910526 * DLASK Jindrich CZE CZE
36 RUS19891110 * NOVIKOV Nikita TIK RUS
37 ITA19861003 FEDELE Manuel DAN ITA
38 CZE19800609 KOZUBEK Stanislav PSK CZE
39 CZE19920711 * VAKOC Petr CZE CZE
40 SVK19840808 JURCO Matej DUK SVK
41 POL19881104 URBANOWSKI Marcin BGZ POL
42 SVK19850323 ZRELICA Roman SVK SVK
43 UKR19880705 GRYGORENKO Oleksandr KLS UKR
44 RUS19860104 ANTONOV Mikhail TIK RUS
45 CZE19891209 * EHRENBERGER Jakub CZE CZE
46 GER19880330 OELERICH Janis TTR GER
47 POL19890331 * SZTOBRYN Piotr BGZ POL
48 SRB19820215 DRAGAN Spasic SRB SRB
49 CZE19890908 * HUNAL Martin ASP CZE
50 VYSNA SVK19880708 Matej DUK SVK
51 CZE19880119 PADOUR Frantisek PSK CZE
52 CRO19800615 DANČULOVIĆ Tomislav LOB CRO
53 RUS19820703 FIRSANOV Sergey TIK RUS
54 CRO19790608 MIHOLJEVIC Hrvoje LOB CRO
55 SVK19690106 POLIEVKA Pavol SVK SVK
56 ITA19811103 TOROSANTUCCI Davide DAN ITA
57 SVK19761017 BRONIS Roman ASP SVK
58 CRO19870726 ĐURASEK Kristjan LOB CRO
59 SVK19880617 CANECKY Marek SVK SVK
60 POL19670116 ROMIANIK Radoslaw BGZ POL
61 BEL19891110 * WAUTERS Willem OPL BEL
62 SVK19721104 NAGY Robert DUK SVK
63 RUS19890119 * VELIKANOV Alexey RUS RUS
64 SVK19871217 PALCAK Jozef SVK SVK
65 NED19880407 BULGAC Brian OPL NED
66 GER19860615 BELKA Mathias TTR GER
67 RUS19840806 RUDASKOV Sergey TIK RUS
68 CZE19860519 HUDECEK Jiri PSK CZE
69 RUS19850407 RESHETKO Evgenii RUS RUS
70 NED19840812 HASSINK Arne TTR NED
71 CZE19810303 FABISOVSKY Ladislav ASP CZE
72 SLO19821119 OMULEC Andrey LOB SLO
73 SVK19730102 SIPEKY Jan DUK SVK
74 BEL19890530 * JANSSENS Jimmy OPL BEL
75 JPN19880926 KOMORI RYOHEI DAN JPN
76 SVK19870916 TYBOR Patrik DUK SVK
77 RUS19890421 * MASLENNIKOV Vadim RUS RUS 13”
78 CRO19790825 DEMARIN Massimo LOB CRO ”
79 CZE19910923 * MANOUSEK Josef CZE CZE ”
80 GER19790507 DEUTSCHMANN Jan TTR GER 18”
81 POL19900621 * WOZNICKI Mariusz LEG POL 14’08”
82 CZE19850514 NESVEDA Jiri ASP CZE ”
83 LAT19910326 * SKUJINS Raivis LPM LAT ”
84 SVK19780503 FRANO Martin SVK SVK 22’28”

 

GENERALNI PLASMAN

1 RUS19891110 * NOVIKOV Nikita TIK RUS 15h03’46”
2 CRO19800615 DANČULOVIĆ Tomislav LOB CRO ” +10”
3 CRO19870726 ĐURASEK Kristjan LOB CRO ” +14”
4 COL19841003 RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel DAN COL ” +02’51”
5 POL19860412 CIESLIK Pawel BGZ POL ” +02’59”
6 SRB19890203 * KASA Gabor SRB SRB ” +03’05”
7 CZE19851104 OKROUHLICKY Tomas ASP CZE ” +03’08”
8 CZE19920711 * VAKOC Petr CZE CZE ” +03’09”
9 CZE19800609 KOZUBEK Stanislav PSK CZE ” ”
10 RUS19860104 ANTONOV Mikhail TIK RUS ” ”
11 GER19860615 BELKA Mathias TTR GER ” ”
12 UKR19861129 KHRIPTA Andriy KLS UKR ” +03’10”
13 NED19880407 BULGAC Brian OPL NED ” +03’15”
14 ARG19830307 RICHEZE Maximilian DAN ARG ” +03’45”
15 CZE19780307 BUCHACEK Tomas PSK CZE ” +03’49”
16 RUS19860307 KOCHETKOV Pavel TIK RUS ” +03’54”
17 SVK19761017 BRONIS Roman ASP SVK ” ”
18 GER19880330 OELERICH Janis TTR GER ” ”
19 CZE19860519 HUDECEK Jiri PSK CZE ” ”
20 UKR19870829 VASYLUK Andriy KLS UKR ” +03’55”
21 UKR19900628 * PREVAR Oleksandr KLS UKR ” ”
22 RUS19820703 FIRSANOV Sergey TIK RUS ” ”
23 SVK19880617 CANECKY Marek SVK SVK ” ”
24 SVK19721104 NAGY Robert DUK SVK ” ”
25 SVK19690106 POLIEVKA Pavol SVK SVK ” ”
26 POL19670116 ROMIANIK Radoslaw BGZ POL ” ”
27 ITA19811103 TOROSANTUCCI Davide DAN ITA ” ”
28 CZE19880119 PADOUR Frantisek PSK CZE ” +03’59”
29 CZE19890908 * HUNAL Martin ASP CZE ” +04’05”
30 RUS19890421 * MASLENNIKOV Vadim RUS RUS ” +04’08”
31 BEL19890530 * JANSSENS Jimmy OPL BEL ” +04’49”
32 RUS19840806 RUDASKOV Sergey TIK RUS ”+ 04’50”
33 BEL19910929 * WAEYTENS Zico OPL BEL ” +04’53”
34 SVK19840808 JURCO Matej DUK SVK ” ”
35 RUS19881214 BAKHIN Evgeny RUS RUS ” +04’54”
36 POL19830218 DETKO Artur BGZ POL ” +04’55”
37 CZE19920611 * DVORSKY David PSK CZE ” ”
38 CZE19910526 * DLASK Jindrich CZE CZE ” ”
39 POL19860618 MODZELEWSKI Lukasz LEG POL ” ”
40 CZE19891209 * EHRENBERGER Jakub CZE CZE ” ”
41 CZE19920628 * VESELY Daniel CZE CZE ” ”
42 RUS19810107 KOLTCOV Roman RUS RUS ” ”
43 CRO19790608 MIHOLJEVIC Hrvoje LOB CRO ” ”
44 POL19881104 URBANOWSKI Marcin BGZ POL ” ‘
45 BEL19891110 * WAUTERS Willem OPL BEL ” ”
46 SLO19821119 OMULEC Andrey LOB SLO ” ”
47 RUS19850407 RESHETKO Evgenii RUS RUS ” ”
48 SRB19800312 IVAN Stevic SRB SRB ” +05’03”
49 CRO19790825 DEMARIN Massimo LOB CRO ”+ 05’39”
50 TYBOR SVK19870916 Patrik DUK SVK ” +06’52”
51 LAT19901123 * RIHARDS Bartusevics LPM LAT ” +06’54”
52 SRB19820215 DRAGAN Spasic SRB SRB ” ”
53 SVK19770411 KOVAC Maros DUK SVK ” +07’34”
54 BEL19901128 * VAN DER SANDE Tosh OPL BEL ” +08’46”
55 POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad BGZ POL ” +08’48”
56 RUS19850118 ZHDANOV Alexander DAN RUS ” ”
57 ITA19861003 FEDELE Manuel DAN ITA ” ”
58 SVK19871217 PALCAK Jozef SVK SVK ” +09’29”
59 CZE19760129 BENCIK Petr PSK CZE ” +09’45”
60 SRB19910120 * JOVAN Zekavica SRB SRB ” +12’21”
61 SVK19880708 VYSNA Matej DUK SVK ” +12’29”
62 CZE19910923 * MANOUSEK Josef CZE CZE ” +13’53”
63 UKR19880705 GRYGORENKO Oleksandr KLS UKR ” +18’38”
64 UKR19871030 KONONENKO Mykhaylo KLS UKR ” +20’30”
65 RUS19890119 * VELIKANOV Alexey RUS RUS ” +20’37”
66 POL19890331 * SZTOBRYN Piotr BGZ POL ” +20’56”
67 UKR19850103 GOMENIUK Volodymyr KLS UKR ” +22’31”
68 BEL19900205 * SPRENGERS Thomas OPL BEL ” ”
69 NED19840812 HASSINK Arne TTR NED ” ”
70 CZE19810303 FABISOVSKY Ladislav ASP CZE ” ”
71 CRO19900227 * BANIČEK Deni LOB CRO ” +26’56”
72 GER19790507 DEUTSCHMANN Jan TTR GER ” +27’16”
73 POL19740912 WOZNIAK Dariusz LEG POL ” +34’35”
74 SVK19880115 GAVENDA ROBERT SVK SVK ” +41’50”
75 SVK19730102 SIPEKY Jan DUK SVK ” +41’51”
76 JPN19880926 KOMORI RYOHEI DAN JPN ” ”
77 CZE19761019 KROTKY Rostislav ASP CZE ” +44’32”
78 GER19860417 TOLLES Joachim TTR GER ” +44’34”
79 POL19790609 CICHOSZ Marek LEG POL ” ”
80 SVK19850323 ZRELICA Roman SVK SVK ” ”
81 LAT19910326 * SKUJINS Raivis LPM LAT ” +52’34”
82 CZE19850514 NESVEDA Jiri ASP CZE ” +58’52”
83 POL19900621 * WOZNICKI Mariusz LEG POL ”+ 01h02’07”
84 SVK19780503 FRANO Martin SVK SVK ” +01h10’26”

 

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *