Tour de France e4 – Lorient-Mûr de Bretagne 172 km (VIDEO)

Pin It

Još jedan od trikova organizatora je pokušaj da se favoriti, što je češće moguće, stave pod što veći pritisak. Iako je etapa prosečne  dužine,tokom  jurnjave  po centralnoj  Bretanji može doći do iznenađenja zbog puteva koji su prepoznatljivo teški i krivudavi, što može dovesti do cepanja grupe. Još su verovatnija razdvajanja na usponu, na 2 km do cilja, gde će se razviti velika brzina. Još jednom će se napadači poput Filipa Žilbera, Tomasa Voklera boriti protiv sprintera.

Nagradna igra se nastavlja. Igra je veoma jednostavna, i kao u biciklizmu potrebno je biti najbrži:
NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !
-Ostavite što ranije komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi
-Nagradna igra traje svakog dana do 14h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape
P.S. Današnji pobednik dobija CYCLOMANIA majicu sa slike
ukoliko nema pobednika utešna nagrada ide onome čiji je favorit bio na podijumu tj u prva tri
NAPOMENA: Jedna E-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom — tako da lažne mejl adrese ničemu ne služe —  srećno :-)

DANAŠNjA NAGRADA:

 REZULTATI:

1 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 4:11:39
2 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank Sungard
3 Alexandre Vinokourov (Kaz) Pro Team Astana
4 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling
5 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto
6 Thor Hushovd (Nor) Team Garmin-Cervelo
7 Fränk Schleck (Lux) Leopard Trek
8 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi
9 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto
10 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack
11 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling 0:00:06
12 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team
13 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale
14 Damiano Cunego (Ita) Lampre – ISD 0:00:08
15 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana
16 Christopher Horner (USA) Team RadioShack
17 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team
18 Dries Devenyns (Bel) Quickstep Cycling Team
19 Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Cervelo
20 Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack
21 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad
22 David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo
23 Andy Schleck (Lux) Leopard Trek
24 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar
25 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek
26 Thomas Danielson (USA) Team Garmin-Cervelo
27 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team
28 Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
29 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling
30 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling
31 Christian Vande Velde (USA) Team Garmin-Cervelo
32 Peter Velits (Svk) HTC-Highroad
33 Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad
34 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack
35 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ
36 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
37 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team
38 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team
39 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
40 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Movistar Team
41 Egor Silin (Rus) Katusha Team
42 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:19
43 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale
44 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:23
45 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi
46 Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard
47 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
48 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team
49 Jerome Coppel (Fra) Saur – Sojasun 0:00:25
50 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi
51 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale
52 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
53 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek
54 Sandy Casar (Fra) FDJ
55 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team
56 Anthony Charteau (Fra) Team Europcar
57 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team
58 Andrey Zeits (Kaz) Pro Team Astana
59 Leonardo Fabio Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne
60 Julien El Fares (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
61 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack
62 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
63 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team
64 Rémi Pauriol (Fra) FDJ
65 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
66 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale
67 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team
68 Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team
69 Anthony Roux (Fra) FDJ
70 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
71 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team
72 Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha Team
73 Gianni Meersman (Bel) FDJ 0:00:52
74 Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team
75 Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek 0:01:02
76 Tristan Valentin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
77 Dmitriy Fofonov (Kaz) Pro Team Astana
78 Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD
79 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale
80 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:05
81 Gerald Ciolek (Ger) Quickstep Cycling Team
82 Christian Knees (Ger) Sky Procycling 0:01:07
83 Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling
84 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale
85 Yannick Talabardon (Fra) Saur – Sojasun
86 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
87 Arthur Vichot (Fra) FDJ
88 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar Team
89 Rémy Di Gregorio (Fra) Pro Team Astana 0:01:13
90 Ramunas Navardauskas (Ltu) Team Garmin-Cervelo
91 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:01:31
92 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:47
93 Jens Voigt (Ger) Leopard Trek 0:01:55
94 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team
95 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
96 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
97 Ben Swift (GBr) Sky Procycling
98 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling
99 Mickaël Delage (Fra) FDJ
100 Iván Velasco Murillo (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:05
101 George Hincapie (USA) BMC Racing Team 0:02:06
102 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD
103 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD
104 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale
105 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:19
106 Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD
107 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar 0:02:22
108 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
109 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack
110 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi
111 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack
112 Gert Steegmans (Bel) Quickstep Cycling Team
113 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale
114 Leonardo Bertagnolli (Ita) Lampre – ISD
115 Anthony Delaplace (Fra) Saur – Sojasun
116 Tom Boonen (Bel) Quickstep Cycling Team
117 David Loosli (Swi) Lampre – ISD
118 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale
119 Tomas Vaitkus (Ltu) Pro Team Astana
120 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team
121 Jonathan Hivert (Fra) Saur – Sojasun 0:02:38
122 Joost Posthuma (Ned) Leopard Trek 0:02:55
123 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team
124 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team
125 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:03:04
126 Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack 0:03:21
127 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel-Euskadi
128 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
129 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team 0:03:43
130 Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team
131 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling
132 Jérémy Roy (Fra) FDJ
133 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
134 William Bonnet (Fra) FDJ
135 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:04:17
136 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek
137 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Saxo Bank Sungard

 

GENERALNI PLASMAN

1 Thor Hushovd (Nor) Team Garmin-Cervelo 13:58:25
2 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:00:01
3 Fränk Schleck (Lux) Leopard Trek 0:00:04
4 David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo 0:00:08
5 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack 0:00:10
6 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling
7 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling 0:00:12
8 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling
9 Andy Schleck (Lux) Leopard Trek
10 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek
11 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad 0:00:13
12 Peter Velits (Svk) HTC-Highroad
13 Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad
14 Christopher Horner (USA) Team RadioShack 0:00:18
15 Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack
16 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack
17 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:20
18 Alexandre Vinokourov (Kaz) Pro Team Astana 0:00:32
19 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:33
20 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:39
21 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team 0:00:40
22 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar 0:00:58
23 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:03
24 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team 0:01:04
25 Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek 0:01:06
26 Damiano Cunego (Ita) Lampre – ISD 0:01:12
27 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale
28 Egor Silin (Rus) Katusha Team
29 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 0:01:15
30 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
31 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling 0:01:18
32 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team 0:01:21
33 Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team
34 Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Cervelo 0:01:22
35 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team 0:01:29
36 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team
37 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:31
38 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team 0:01:34
39 Dmitriy Fofonov (Kaz) Pro Team Astana
40 Gianni Meersman (Bel) FDJ 0:01:38
41 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank Sungard 0:01:42
42 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:01:45
43 Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha Team
44 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team 0:01:49
45 Thomas Danielson (USA) Team Garmin-Cervelo 0:01:57
46 Christian Vande Velde (USA) Team Garmin-Cervelo
47 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek 0:02:00
48 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale 0:02:04
49 Ben Swift (GBr) Sky Procycling 0:02:06
50 George Hincapie (USA) BMC Racing Team 0:02:10
51 Ramunas Navardauskas (Ltu) Team Garmin-Cervelo 0:02:14
52 Dries Devenyns (Bel) Quickstep Cycling Team 0:02:18
53 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack 0:02:24
54 Anthony Roux (Fra) FDJ 0:02:25
55 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana 0:02:29
56 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:02:34
57 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:36
58 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale
59 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ 0:02:37
60 Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard 0:02:40
61 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team 0:02:43
62 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:02:47
63 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team 0:02:48
64 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:52
65 Sandy Casar (Fra) FDJ 0:03:00
66 Rémi Pauriol (Fra) FDJ
67 Anthony Charteau (Fra) Team Europcar 0:03:04
68 Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team 0:03:06
69 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:07
70 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale
71 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD 0:03:10
72 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar 0:03:12
73 Jerome Coppel (Fra) Saur – Sojasun 0:03:16
74 Tom Boonen (Bel) Quickstep Cycling Team 0:03:18
75 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:20
76 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:03:27
77 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:30
78 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:34
79 Julien El Fares (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
80 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
81 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Movistar Team 0:03:36
82 Leonardo Bertagnolli (Ita) Lampre – ISD 0:03:39
83 Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack 0:03:44
84 Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team 0:03:50
85 Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling 0:04:00
86 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale 0:04:09
87 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:14
88 Gert Steegmans (Bel) Quickstep Cycling Team 0:04:17
89 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:04:18
90 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:19
91 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:04:21
92 Fabian Cancellara (Swi) Leopard Trek
93 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack
94 Mark Cavendish (GBr) HTC-Highroad 0:04:22
95 Matthew Harley Goss (Aus) HTC-Highroad
96 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:04:26
97 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team 0:04:28
98 Arthur Vichot (Fra) FDJ
99 William Bonnet (Fra) FDJ 0:04:29
100 Mickaël Delage (Fra) FDJ 0:04:30
101 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack 0:04:51
102 Andrey Zeits (Kaz) Pro Team Astana 0:04:55
103 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team 0:04:56
104 Leonardo Fabio Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:05:07
105 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:05:12
106 Christian Knees (Ger) Sky Procycling 0:05:14
107 Jérémie Galland (Fra) Saur – Sojasun 0:05:19
108 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:05:31
109 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale 0:05:33
110 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD 0:05:37
111 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar Team 0:05:38
112 Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD 0:05:50
113 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek 0:06:10
114 Jens Voigt (Ger) Leopard Trek 0:06:15
115 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling 0:06:17
116 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:06:34
117 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:44
118 Anthony Delaplace (Fra) Saur – Sojasun 0:06:46
119 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team 0:06:47
120 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:06:48
121 Mark Renshaw (Aus) HTC-Highroad 0:06:52
122 Yannick Talabardon (Fra) Saur – Sojasun 0:06:53
123 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale
124 Jérémy Roy (Fra) FDJ 0:06:56
125 Gerald Ciolek (Ger) Quickstep Cycling Team 0:07:09
126 Danny Pate (USA) HTC-Highroad 0:07:11
127 Tristan Valentin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:07:12
128 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:07:13
129 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 0:07:15
130 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team 0:07:17
131 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:07:21
132 Christophe Kern (Fra) Team Europcar 0:07:36
133 Yohann Gene (Fra) Team Europcar 0:07:37
134 Rémy Di Gregorio (Fra) Pro Team Astana 0:07:42
135 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard 0:07:50
136 David Loosli (Swi) Lampre – ISD 0:07:52
137 Andriy Grivko (Ukr) Pro Team Astana 0:08:02
138 Brian Vandborg (Den) Saxo Bank Sungard 0:08:07
139 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:08:11
140 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale 0:08:13
141 Frederik Willems (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:08:18
142 Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team 0:08:20
143 Joost Posthuma (Ned) Leopard Trek 0:08:22
144 Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad 0:08:45
145 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team 0:08:48
146 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team 0:08:51
147 André Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:08:52
148 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto
149 Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto
150 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:08:53
151 Iván Velasco Murillo (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:09:10
152 Laurent Mangel (Fra) Saur – Sojasun 0:09:15
153 Grega Bole (Slo) Lampre – ISD 0:09:17
154 Jonathan Hivert (Fra) Saur – Sojasun
155 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:09:23
156 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:09:26
157 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:09:28
158 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:09:31
159 Tomas Vaitkus (Ltu) Pro Team Astana 0:09:38
160 Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD 0:09:49
161 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:10:00
162 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team 0:10:27
163 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana 0:10:30
164 Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team 0:10:33
165 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:10:35
166 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 0:10:42
167 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo 0:10:43
168 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Saxo Bank Sungard 0:10:48
169 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:11:03
170 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team 0:11:18
171 Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana 0:11:33
172 Bernhard Eisel (Aut) HTC-Highroad 0:11:36
173 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 0:11:39
174 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:11:40
175 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale 0:11:44
176 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:11:47
177 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team 0:11:51
178 David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team 0:11:52
179 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale 0:12:24
180 Paolo Longo Borghini (Ita) Liquigas-Cannondale 0:12:34
181 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi
182 Julian Dean (NZl) Team Garmin-Cervelo 0:12:52
183 Arnaud Coyot (Fra) Saur – Sojasun 0:13:07
184 Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur – Sojasun 0:13:28
185 Jimmy Engoulvent (Fra) Saur – Sojasun 0:13:36
186 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:14:00
187 Vladimir Isaichev (Rus) Katusha Team 0:14:25
188 David Zabriskie (USA) Team Garmin-Cervelo 0:14:35
189 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:15:00
190 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale 0:15:16
191 Addy Engels (Ned) Quickstep Cycling Team 0:15:22
192 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD 0:16:36
193 Daniel Navarro Garcia (Spa) Saxo Bank Sungard 0:16:59
194 Jesús Hernandez Blazquez (Spa) Saxo Bank Sungard 0:18:09
195 Niki Terpstra (Ned) Quickstep Cycling Team 0:19:52
196 Dmitriy Muravyev (Kaz) Team RadioShack 0:25:10
197 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar 0:27:53

(BiciSvet.com)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

47 thoughts on “Tour de France e4 – Lorient-Mûr de Bretagne 172 km (VIDEO)

  1. MrMysterio says:

    danas pobedjuje najbolji 😀 evo ja cu pokusati sa Janni Brajkovic

    Reply
  2. nikola says:

    pobedice Philippe Gilbert….to je moje misljenje 🙂

    Reply
  3. Danilo says:

    za gilbera evansa voklera i ostale favorite sam vjerovatno zakasnio..pa cu ici sa dzoniem hugelandom

    Reply
    1. Danilo says:

      aa evo ako moze ispravka,, posto se zavrsava na brdu trece kategorije onda cu probati sa Contadorom da mozda proba na ovim laksim etapama da nadoknadjuje ako bude bilo moguce..tako da ce moj izbor biti contador

      Reply
      1. BiciSvet says:

        Pogodili ste begunca i vicešampiona 🙂
        Hmmm možda da pogađamo beg ubuće a? haha 😀

        Reply
        1. Danilo says:

          :)) moze moze..samo lupas hougelrand i svaku drugu trecu etapu pogadjas 🙂
          samo mi nije jasno kako je on promasio crveni broj za sjutra..ali dobro francuske sudije francuski vozac dobio… ipak je jasno 🙂

          Reply
  4. Marko says:

    Evo kasno se javljam da ne budem u konkurenciji za nagradu posto sam rekao da necu ucestvovati ali cisto da pogodim iz fazona ako mogu. Kazem danas bezi Kontador i pobedjuje.

    Reply
  5. damir says:

    Gilbert nije zanimljiv posto je pola 11 🙂 tako da moj ‘konj’ za danas je Thomas Voeckler

    Reply
  6. Urosh says:

    posto ne mogu svakako opet da dobijem nagradu, mogu barem da nastavim da se igram 🙂
    gilbert je zicer, ali pokusacu malo hrabrije – kolobnev

    Reply
  7. Rastislav Spevak says:

    Pobednik cetvrte etape ce biti Kancelara…

    Reply
  8. Uspeo sam! says:

    Cadel Evans. Ako ovo nije dovoljno rano ja onda… zzzzzzzzzzzzz…

    Reply
    1. BiciSvet says:

      Pomoćkladioničarima odnosi današnju nagradu 🙂
      javite se (isključivo sa ovog istog mejla) na info@bicisvet.com
      Imajte u vidu da ću računati svako slovo u e-mail adresi !!!
      Molio bih vas da ubuduće ostavljate imena a ne ove smešne nazive tipa “Uspeo sam”

      Reply
      1. Nenad- Uspeo sam says:

        To je ta adresa posteno sam zasluzio nagradu.

        Reply
          1. BiciSvet says:

            Ajde ajde Dragane sad i vi započnite kavgu…
            Bolje se pohvalite šta ste dobili na Điru 😛

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *