La Vuelta-e2 La Nucía – Playas de Orihuela 174km (video)

Pin It

Prvi uspon na 66. Vuelti dolazi na samo 28 km, a nakon toga put se drži mediteranske obale. Ovakav profil treba da osigura sprinterima prvu priliku za pobedu. Alesandro Petaki prošlogodišnji je pobednik u Orihueli, ali da je grad zapravo na zavidnoj udaljenosti od plaža gdje je danas završnica etape. Iako put ide konstantno uzbrdo u nekoliko kilometara do cilja, to ne bi trebalo da poremeti voz sprinterskih timova.

Nagradna igra kreće danas. Igra je veoma jednostavna: NAJBRŽE POGODITI POBEDNIKA !
-Ostavite što ranije komentar sa imenom vozača za koga mislite da će trijumfovati na etapi. Igra traje do 15h a komentari i pobednik biće poznati/vidljivi po završetku etape. Pokrovitelj LA VUELTA nagradne igre je MASTER BIKE ČAČAK
NAPOMENA: Jedna E-mail adresa > Jedna prognoza. Sa dobitnicima nagrada komuniciramo isključivo mejlom

INTERVJU

REZULTATI

1 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling 4:11:41
2 Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto
3 Marcel Kittel (Ger) Skil – Shimano
4 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo
5 Matti Breschel (Den) Rabobank Cycling Team
6 Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek
7 Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana
8 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
9 Luca Paolini (Ita) Katusha Team
10 John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad
11 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale
12 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto
13 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD
14 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
15 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team
16 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard
17 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale
18 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
19 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek
20 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD
21 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team
22 Tom Boonen (Bel) Quickstep Cycling Team
23 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale
24 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC
25 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team
26 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto
27 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale
28 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano
29 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling
30 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC
31 Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo
32 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team
33 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack
34 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
35 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale
36 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC
37 Thomas Löfkvist (Swe) Sky Procycling
38 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team
39 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team
40 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team
41 Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
42 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
43 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana
44 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team
45 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team
46 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team
47 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team
48 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
49 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC
50 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
51 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi
52 Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team
53 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack
54 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi
55 David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC
56 Johannes Fröhlinger (Ger) Skil – Shimano
57 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale
58 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek
59 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team
60 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi
61 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo
62 Andrey Kashechkin (Kaz) ProTeam Astana
63 Thomas Rohregger (Aut) Leopard Trek
64 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad
65 Tiago Machado (Por) Team RadioShack
66 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi
67 Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack
68 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling
69 Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
70 Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana
71 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team
72 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team
73 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
74 Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia Caja Granada
75 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team
76 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team
77 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
78 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team
79 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto
80 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
81 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team
82 Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada
83 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling
84 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi
85 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi
86 Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano
87 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team
88 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana 0:00:20
89 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD
90 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada
91 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana
92 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
93 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD
94 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team
95 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne
96 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale
97 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC
98 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
99 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada
100 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team
101 Andrey Mizourov (Kaz) Pro Team Astana
102 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack
103 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto
104 Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team
105 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada
106 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team
107 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
108 Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC 0:00:26
109 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo
110 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:28
111 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
112 Santo Anza (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
113 Tanel Kangert (Est) Pro Team Astana
114 Nelson Oliveira (Spa) Team RadioShack
115 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD
116 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard
117 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team
118 Rafal Majka (Pol) Saxo Bank Sungard
119 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team
120 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
121 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto
122 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale
123 Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale 0:00:34
124 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:35
125 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia Caja Granada
126 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC 0:00:38
127 Leigh Howard (Aus) HTC-Highroad 0:00:42
128 Matthew Busche (USA) Team RadioShack 0:00:44
129 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling
130 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
131 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:47
132 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad
133 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team 0:00:55
134 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD 0:01:01
135 Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo
136 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack
137 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto
138 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Procycling
139 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team
140 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale
141 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale
142 Oliver Zaugg (Swi) Leopard Trek
143 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team
144 Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team
145 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD
146 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano
147 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
148 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi
149 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team
150 Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo
151 Davide Vigano (Ita) Leopard Trek
152 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling
153 Martin Velits (Svk) HTC-Highroad
154 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team
155 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana
156 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling
157 Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad
158 Mark Cavendish (GBr) HTC-Highroad
159 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek 0:01:12
160 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack 0:01:18
161 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
162 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad
163 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Andalucia Caja Granada 0:01:20
164 Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo 0:01:24
165 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo
166 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team 0:01:33
167 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi
168 Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD
169 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto 0:01:38
170 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:40
171 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team
172 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek
173 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
174 José Vicente Garcia Acosta (Spa) Movistar Team 0:01:45
175 Fabian Cancellara (Swi) Leopard Trek 0:01:52
176 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:02:02
177 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD 0:02:10
178 Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard 0:02:24
179 Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto
180 Jonas Aaen Jörgensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:02:30
181 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:55
182 Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo 0:03:16
183 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:03:21
184 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano 0:03:56
185 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano
186 Matthias Brandle (Aut) Geox-TMC
187 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia Caja Granada
188 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard
189 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada
190 Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
191 Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne
192 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team
193 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard 0:05:44
194 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 0:06:44
195 Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale 0:07:14
196 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano
197 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
DNF Matthew Goss (Aus) HTC-Highroad

 

GENERALNI PLASMAN

1 Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek 4:28:11
2 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek
3 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek
4 Thomas Rohregger (Aut) Leopard Trek
5 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale 0:00:04
6 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale
7 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale
8 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale
9 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale
10 John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad 0:00:09
11 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad
12 Marcel Kittel (Ger) Skil – Shimano 0:00:10
13 Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana
14 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana
15 Andrey Kashechkin (Kaz) ProTeam Astana
16 Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana
17 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team 0:00:14
18 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team
19 Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team
20 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
21 Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
22 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team
23 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
24 Tom Boonen (Bel) Quickstep Cycling Team 0:00:15
25 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team
26 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team
27 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team
28 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team
29 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team 0:00:18
30 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano
31 Johannes Fröhlinger (Ger) Skil – Shimano
32 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto
33 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Lotto
34 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo 0:00:25
35 Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo
36 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo
37 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team
38 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team
39 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team
40 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:00:27
41 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team
42 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team
43 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:28
44 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi
45 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi
46 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi
47 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi
48 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi
49 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
50 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack 0:00:29
51 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack
52 Tiago Machado (Por) Team RadioShack
53 Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack
54 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:30
55 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team
56 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team
57 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team
58 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana
59 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana
60 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD 0:00:32
61 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD
62 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:33
63 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
64 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:34
65 Matti Breschel (Den) Rabobank Cycling Team 0:00:35
66 Tanel Kangert (Est) Pro Team Astana 0:00:36
67 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:38
68 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:39
69 Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
70 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
71 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale 0:00:42
72 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
73 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling
74 Thomas Löfkvist (Swe) Sky Procycling
75 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling
76 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling
77 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC 0:00:43
78 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC
79 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC
80 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC
81 David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC
82 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:44
83 Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team 0:00:47
84 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:00:48
85 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack 0:00:49
86 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:50
87 Leigh Howard (Aus) HTC-Highroad 0:00:51
88 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo
89 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD 0:00:52
90 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:53
91 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
92 Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto
93 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team
94 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
95 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard 0:00:54
96 Rafal Majka (Pol) Saxo Bank Sungard
97 Nelson Oliveira (Spa) Team RadioShack 0:00:55
98 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad 0:00:56
99 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD 0:00:58
100 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team 0:01:01
101 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:02
102 Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia Caja Granada 0:01:03
103 Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada
104 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC
105 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:05
106 Santo Anza (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
107 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
108 Oliver Zaugg (Swi) Leopard Trek 0:01:08
109 Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano 0:01:09
110 Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC
111 Andrey Mizourov (Kaz) Pro Team Astana
112 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:10
113 Martin Velits (Svk) HTC-Highroad
114 Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad
115 Matthew Busche (USA) Team RadioShack 0:01:13
116 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team 0:01:14
117 Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team 0:01:15
118 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team 0:01:16
119 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano 0:01:19
120 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto
121 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana 0:01:21
122 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC
123 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada 0:01:23
124 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada
125 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada
126 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard
127 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:24
128 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 0:01:26
129 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia Caja Granada
130 Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo
131 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team
132 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team
133 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team 0:01:27
134 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack 0:01:30
135 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:31
136 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team 0:01:32
137 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD 0:01:33
138 Luca Paolini (Ita) Katusha Team
139 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team
140 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:36
141 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:40
142 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 0:01:43
143 Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo
144 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack 0:01:47
145 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team 0:01:48
146 Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo 0:01:49
147 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling 0:01:51
148 Fabian Cancellara (Swi) Leopard Trek 0:01:52
149 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team 0:01:53
150 Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD 0:02:05
151 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling 0:02:06
152 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team 0:02:07
153 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:02:10
154 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:14
155 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto 0:02:15
156 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:22
157 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Andalucia Caja Granada 0:02:23
158 Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale 0:02:38
159 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team 0:02:43
160 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad
161 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:49
162 Jonas Aaen Jörgensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:02:58
163 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo 0:02:59
164 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale 0:03:05
165 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:03:13
166 Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard 0:03:16
167 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling 0:03:17
168 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi 0:03:22
169 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek 0:03:24
170 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD 0:03:26
171 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Procycling 0:03:34
172 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:37
173 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD 0:03:41
174 Mark Cavendish (GBr) HTC-Highroad 0:03:46
175 Davide Vigano (Ita) Leopard Trek 0:03:47
176 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:03:52
177 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek
178 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:03:56
179 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:04:05
180 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano 0:04:14
181 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano
182 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD 0:04:22
183 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team 0:04:23
184 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:04:24
185 Matthias Brandle (Aut) Geox-TMC 0:04:39
186 Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:04:44
187 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia Caja Granada 0:04:59
188 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada
189 Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo 0:05:11
190 Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:05:15
191 Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:05:31
192 José Vicente Garcia Acosta (Spa) Movistar Team 0:06:39
193 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 0:07:02
194 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:07:47
195 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 0:07:52
196 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard 0:09:14
197 Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale 0:10:15

(BiciSvet.com)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

13 thoughts on “La Vuelta-e2 La Nucía – Playas de Orihuela 174km (video)

  1. kruno says:

    danas farrar….
    -ja vam za igru poslo mail i na onu adresu komentatori….. -na moru sam pa mailove saljem s mobitela…moja greska 😉

    Reply
    1. rasabogd says:

      uh vrlo cudan sprint danas.
      veoma cudno je to sto sam bio najblizi sa mondrijem a ne neko ko je predlagao superstarove tipa cav ili bonen

      Reply
      1. BiciSvet says:

        Gde njega iskoma leba ti 🙂 uglavnom bravo za izbor – čeka te još nagrada sa Toura da se vratiš iz inozemstva

        Reply
  2. Urosh says:

    neka bude boonen. dosta je pehova bilo, vrijeme je da napravi rezultat 🙂

    Reply
  3. doris says:

    Jedva sam dočekala vueltu, sad je more opet u drugom planu, želim svima sreču u nagradnoj igri

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *