MTB Liga Srbije Stražilovo

Pin It

Marko Popović mladi reprezentativac novosadskog Ris sajklinga osvojio je prvo mesto u trci  na fruškogorskom izletištu Popovca, koju je kao šestu u ovogodišnjoj Ligi Srbije u planinskom biciklizmu organizovao novosadski klub Ris sajkling.

5. TRKA LIGA SRBIJE U PLANINSKOM BICIKLIZMU
Stražilovo, 10.06.2012.
Organizator Biciklistički klub „Ris Cycling“ i Biciklistički savez Srbije
Kategorija SENIORI:
Staza Kružna šumska staza dužine 4300 m
Dužina staze 25.8 km (6 krugova)
Vreme trke 1:37:42 h
Prosečna brzina 15,84 km/h
POJEDINAČNI PLASMANI
Pl.  UCI kod Prezime Ime Klub Mesto Vreme
1 SRB19910210 Popović Marko Ris Cycling Novi Sad 1:37:42
2 SRB19910524 Marić Aleksa Bike Crvena Zvezda Beograd 1:48:09
3 SRB19791115 Popović Boris Ris Cycling Novi Sad 1:56:01
4 SRB19840907 Rabasović Nenad Cyclemania Zrenjanin -1 krug
5 SRB19670701 Jemcov Igor Progressive Beograd -1 krug
6 SRB19910313 Nešić Milan Orlovac Sistem FPS Crna Trava -1 krug
7 SRB19890211 Đolić Srećko Bela Stena Kruševac -1 krug
8 SRB19900414 Tešević Bojan Ris Cycling Novi Sad -1 krug
9 SRB19931227 Stojičić Milorad Fanatic Novi Sad -1 krug
10 SRB19910211 Miladinović Aleksandar Ris Cycling Novi Sad -2 kruga
-SRB19930329 Kovandzić Dimitrije Orlovac Sistem FPS Crna Trava DNF

Kategorija ŽENE:
Staza Kružna šumska staza dužine 4300 m
Dužina staze 12.9 km (3 kruga)
Vreme trke 1:16:02 h
Prosečna brzina 10,18 km/h

Pl.  UCI kod Prezime Ime Klub Mesto Vreme
1 SRB19870926 Mitrović Nikoleta Orlovac Sistem FPS Crna Trava 1:16:02
2 SRB19920711 Kostić Ivana Orlovac Sistem FPS Crna Trava 1:20:17

Kategorija MASTERS:
Staza Kružna šumska staza dužine 4300 m
Dužina staze 17.2 km (4 kruga)
Vreme trke 1:24:36 h
Prosečna brzina 12,20 km/h

Pl.  UCI kod Prezime Ime Klub Mesto Vreme
1 SRB19740714 Župan Eduard Novi Sad Novi Sad 1:24:36
2 SRB19701219 Vasović Bojan Novi Sad Novi Sad 1:27:23
3  SRB19800820 Berić Nenad Ris Cycling Novi Sad 1:30:53
4 SRB19750825 Barać Pavle KES Coyotes Palić 1:32:00
5 SRB19780211 Jotić Nemanja Ciklopaori Valjevo 1:33:42
6 SRB19810411 Ćumura Željko Jednota Šid 1:39:01
7 SRB19660219 Ristić Goran Orlovac Sistem FPS Crna Trava 1:41:52
8 SRB19730626 Mijatović Milan Policajac Beograd 1:48:05
9 SRB19720731 Stanar Vladimir Cyclemania Zrenjanin 1:53:05
10 SRB19730303 Radovanović Slobodan Jednota Šid -1 krug
11 SRB19670208 Golubović Branislav Bela Stena Kruševac -1 krug
12 SRB19571010 Božić Zoran Fanatic Novi Sad -2 kruga
13 SRB19710621 Simić Nebojša Bike Crvena Zvezda Beograd -2 kruga
14 SRB19610101 Vrček Petar Fanatic Novi Sad -3 kruga

Kategorija JUNIORI
Staza Kružna šumska staza dužine 4300 m
Dužina staze 17.2 km (4 kruga)
Vreme trke 1:12:13 h
Prosečna brzina 14,29 km/h

Pl.  UCI kod Prezime Ime Klub Mesto Vreme
1  SLO19950517 Kadivec Blaz Energija Slovenija 1:12:13
2 SRB19950818 Stanković Slobodan Novi Sad Novi Sad 1:17:57
3 SRB19941211 Stanković Ognjen Orlovac Sistem FPS Crna Trava 1:20:37
4 SLO19941021 Tepina Rok Energija Slovenija 1:21:56
5 SRB19940614 Travičić Vladan Fanatic Novi Sad 1:26:20
6 SRB19940210 Simijonović Marko Orlovac Sistem FPS Crna Trava 1:36:56
7 SLO19950223 Mihalič Luka Energija Slovenija -1 krug
8 SRB19941001 Petković Milan Orlovac Sistem FPS Crna Trava -1 krug
9 SRB19940622 Bogdanović Marko Ris Cycling Novi Sad -1 krug
10 SRB19950519 Mali Siniša Novi Sad Novi Sad -1 krug
-SRB19950529 Đolić Dejan Bela Stena Kruševac DNF
-SRB19950309 Polić Vladimir Bike Crvena Zvezda Beograd DNF

Kategorija JUNIORKE
Staza Kružna šumska staza dužine 4300 m
Dužina staze 8.6 km (2 kruga)
Vreme trke 1:11:46 h
Prosečna brzina 7,19 km/h

Pl. . UCI kod Prezime Ime Klub Mesto Vreme Bod
1 SRB19970424 Rajković Milica Orlovac Sistem FPS Crna Trava 1:11:46
2 SRB19940123 Jakotin Kristina Novi Sad Novi Sad 1:20:24
3 SRB19960223 Simić Tamara Bike Crvena Zvezda Beograd 1:59:18

Kategorija JUNIORKE
Staza Kružna šumska staza dužine 4300 m
Dužina staze 8.6 km (2 kruga)
Vreme trke 1:11:46 h
Prosečna brzina 7,19 km/h

Pl.  UCI kod Prezime Ime Klub Mesto Vreme Bod
1 SRB19970424 Rajković Milica Orlovac Sistem FPS Crna Trava 1:11:46
2 SRB19940123 Jakotin Kristina Novi Sad Novi Sad 1:20:24
3 SRB19960223 Simić Tamara Bike Crvena Zvezda Beograd 1:59:18

Kategorija KADETI
Staza Kružna šumska staza dužine 4300 m
Dužina staze 12.9 km (3 kruga)
Vreme trke 1:03:56 h
Prosečna brzina 12,11 km/h

Pl.  UCI kod Prezime Ime Klub Mesto Vreme
1 SRB19961124 Roman Aleksandar Jednota Šid 1:03:56
2 SRB19960117 Njiradi Danijel Capriolo Bačka Topola 1:05:35
3 SRB19970827 Zeljković Milutin Novi Sad Novi Sad 1:08:48
4 SRB19960115 Vučković Filip Novi Sad Novi Sad 1:25:11
5 SRB19960619 Miletić Stefan Gorski Sokobanja 1:25:52
6 SRB19960603 Lončarev Aleksa Cyclemania Zrenjanin 1:27:34
7 SRB19971204 Harvilčak Miloš Jednota Šid 1:34:20
8 SRB19971223 Dević Jovan Novi Sad Novi Sad -1 krug
-SRB19970608 Mršić Aleksandar Orlovac Sistem FPS Crna Trava DNF

Kategorija KADETKINJE
Staza Kružna šumska staza dužine 4300 m
Dužina staze 4.3 km (1 krug)
Vreme trke 0:38:40 h
Prosečna brzina 6,67 km/h

Pl. St.br. UCI kod Prezime Ime Klub Mesto Vreme
1 SRB20010124 Rajković Marija Orlovac Sistem FPS Crna Trava 0:38:40
2 SRB19981221 Stanković Ojdana Orlovac Sistem FPS Crna Trava 1:11:09

Kategorija MLAĐI KADETI
Staza Kružna šumska staza dužine 4300 m
Dužina staze 4.3 km (1 krug)
Vreme trke 0:19:36 h
Prosečna brzina 13,16 km/h

Pl.  UCI kod Prezime Ime Klub Mesto Vreme Bod
1 SRB19980119 Kasapović Marko Novi Sad Novi Sad 0:19:36
2 SRB19980402 Mijatović Aleksandar Novi Sad Novi Sad 0:20:15
3 SLO19990621 Mihalić Anze Energija Slovenija 0:22:30
4 SRB19980618 Đierčan Darko Jednota Šid 0:25:35
5 SRB19980301 Kovanović David Novi Sad Novi Sad 0:29:46
6 SRB20000109 Dimović Desimir Cyclemania Kragujevac 0:44:18

Kategorija HOBBY SPORT
Staza Kružna šumska staza dužine 4300 m
Dužina staze 12.9 km (3 kruga)
Vreme trke 1:05:02 h
Prosečna brzina 11,90 km/h

Pl. St.br. Prezime Ime Klub Mesto Vreme Bod
1  Globočnik Uroš Energija Slovenija 1:05:02
2 Manojlović Marko Fanatic Novi Sad 1:10:00
3 Sladaković Marko Individualac Beograd 1:13:30
4 Makić Nikola Ciklopaori Valjevo 1:23:48
5 Isakov Ivan Cyclemania Zrenjanin 1:26:18
SUDIJSKI KOLEGIJUM:
1. Jelena LAZIĆ, glavni sudija
2. Nemanja SOMBORAC
3. Ervin FARKAŠ
4. Mihailo ROKVIĆ, sekretar sudijskog kolegijuma

(BiciSvet.com/bss.rs)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

Leave a Reply