Tour de Serbie 2012 stage 3 Kragujevac-Bajina Bašta 173km

Pin It

STAGE PREVIEW: 
Today is first big task on the race these year. Lot of small climbs in first part of the stage could provide sudden and big breakaway group. For team Salcano these may be the biggest problem, because all teams will try to send strong riders in breakaway group. Flat middle section is just to roll on through Šumadija countriside. Mountains at the end of the stage are well known for all riders because they are usual on the #TourdeSerbie route. Main wide roads with lot of wind could be decisive in forming smaller groups on the climbs. Stević is in yellow jersey and it is to early to wear it. Last year he took it here and kept it until the end while Michael Rasmussen won the stage >>VIDEO. Race starts little bit later today at 11:30h – expecting finish around 15:45h CET
As usual I’m there on twitter to inform you about all LIVE ACTION from #TourdeSerbie – PS: Sorry for my poor English 🙂

>Tour-de-Serbie-2012-start-list<

Prvo ozbiljnije iskušenje za sve momke na ovogodišnjoj trci. Dosta manjih uspona nalazi se na početku etape, a oni mogu prouzrokovati pucanje grupe i odvajanje veće grupe begunaca. Središnji deo poprilično ravan i biće tranzicioni ukoliko se na vreme odvoji pravi beg. Sve ekipe će pokušati da pošalju svoje vozače u beg što će Steviću dodatno zakomplikovati kontrolu na današnjoj etapi. Vetar na visoravnima oko Zlatibora može prouzrokovati probleme kada krene prava akcija. Usponi na današnjoj etapi su Steviću dobro poznati. Prošle godine je upravo u Bajinoj Bašti osvojio majicu i sačuvao je do kraja trke, dok je Rasmusen pobedio na etapi >>LINK. Trka danas startuje nešto kasnije – 11:30h dok se cilj očekuje oko 15;45h
Kao i juče moje komentare UŽIVO možete pratiti na twitter-u ili se priključiti diskusiji na#TourdeSerbie 

BRIEF RESULTS – scroll down for FULL RESULTS:

1.Schumacher Stefan –Christina Watches – new overall leader
2.Rudaskov Sergei – Team Itera Katusha
3.Kamp Alexander Christina Watches

today’s break:
2 Bajc Andi-SALCANO, 22 Wellens Bart – TELENET FIDEA, 46 Kamp Alexander-CHRISTINA WATCHES, 62 Sapa Marcin-MARCPOL, 74 Stoiber Lukas-RC ARBO WEIS, 82 Soula Gullaume-CMI

Kragujevac – Bajina Bašta
Datum / Date: 14/06/2012
Dužina / Distance: 172,6km Prosečna brzina / Average:41.554 km/h Time limit: 37 ‘ 23 ”

1 Stefan Schumacher (Ger) Christina Watches – Onfone 4:09:13
2 Sergei Rudaskov (Rus) Itera – Katusha 0:00:16
3 Alexander Kamp (Den) Christina Watches – Onfone 0:00:18
4 Maarten De Jonge (Ned) CCN-Hong Kong
5 Michael Rasmussen (Den) Christina Watches – Onfone
6 Matija Kvasina (Cro) Tusnad Cycling Team
7 Mustafa Sayar (Tur) Turkey National Team
8 Gabor Fejes (Hun) Bianchi Regional
9 Alexander Prishpetnyy (Rus) Itera – Katusha
10 Alexander Foliforov (Rus) Itera – Katusha
11 Maximiliano Richeze (Arg) Team Nippo 0:01:18
12 Damian Walczak (Pol) BDC – Marcpol Team
13 Alessandro Malagoti (Ita) Hemus 1896
14 Maurizio Biondo (Ita) Meridiana Kamen Team
15 Dmitry Mokrov (Rus) Itera – Katusha
16 Arnaud Jouffroy (Fra) Telenet – Fidea
17 Joeri Adams (Bel) Telenet – Fidea
18 Georgios Bouglas (Gre) Gios Deyser – Leon Kastro
19 Tom Meeusen (Bel) Telenet – Fidea
20 Jiri Polnicky (Cze) Whirlpool – Author
21 Piotr Kirpsza (Pol) BDC – Marcpol Team
22 Nikola Dal Santo (Ita) Hemus 1896
23 Mirac Kal (Tur) Turkey National Team
24 Stefan Rucker (Aut) RC Arbö Wels Gourmetfein
25 Matej Jurco (Svk) Whirlpool – Author
26 Nebojša Jovanovic (Srb) Radnicki Kragujevac
27 Jaume Rovira Pous (Spa) Gios Deyser – Leon Kastro
28 Marcin Sapa (Pol) BDC – Marcpol Team
29 Daniel Paulus (Aut) RC Arbö Wels Gourmetfein
30 Jiri Hudecek (Cze) Whirlpool – Author
31 Blaž Bonca (Slo) Meridiana Kamen Team
32 Dmitriy Kosyakov (Rus) Itera – Katusha
33 Fortunato Balliani (Ita) Team Nippo
34 Vincenzo Garofolo (Ita) Team Nippo
35 Simone Campagnaro (Ita) Team Nippo
36 Nico Hesslich (Ger) LKT Brandenburg 0:01:51
37 Jovan Zekavica (Srb) Srbija Mladi Festina
38 Tobias Knaup (Ger) LKT Brandenburg
39 Joshua Prete (Aus) Whirlpool – Author
40 Thomas Frei (Swi) Christina Watches – Onfone
41 Bart Wellens (Bel) Telenet – Fidea
42 Enrico Rossi (Ita) Meridiana Kamen Team
43 Frederik Wilmann (Nor) Christina Watches – Onfone
44 Ivan Stevic (Srb) Salcano
45 Mert Mutlu (Tur) Turkey National Team 0:02:02
46 Rezman Bostjan (Cro) Hemus 1896
47 Bastian Menzel (Ger) LKT Brandenburg 0:02:56
48 Nikola Kozomara (Srb) Srbija Mladi Festina
49 Esad Hasanovic (Srb) Radnicki Kragujevac
50 Nazim Bakirci (Tur) Turkey National Team
51 Frantisek Padour (Cze) Whirlpool – Author
52 Zoltan Vigh (Hun) Bianchi Regional
53 Roberto Cesaro (Ita) Meridiana Kamen Team 0:03:14
54 Apostolos Bouglas (Gre) Gios Deyser – Leon Kastro 0:04:42
55 Kemal Kucujbay (Tur) Turkey National Team
56 Luka Grubic (Cro) Meridiana Kamen Team
57 Matej Marin (Slo) RC Arbö Wels Gourmetfein
58 Rob Peeters (Bel) Telenet – Fidea
59 Dariusz Baranowski (Pol) BDC – Marcpol Team
60 Adam Wadecki (Pol) BDC – Marcpol Team
61 Gullaume Soula (Fra) CMI The Trilogy Group
62 Julien Schick (Fra) CMI The Trilogy Group
63 Jakub Vecera (Cze) Whirlpool – Author
64 Svetislav Blagojevic (Srb) Radnicki Kragujevac
65 Henry Frusto (Ita) Team Nippo
66 Arnold Lukacs (Rom) Tusnad Cycling Team
67 Gergeli Kiss (Hun) Bianchi Regional
68 Tamas Csicsaky (Rom) Tusnad Cycling Team
69 Lukas Stoiber (Aut) RC Arbö Wels Gourmetfein 0:04:51
70 Henning Bommel (Ger) LKT Brandenburg 0:06:58
71 Andreas Graf (Aut) RC Arbö Wels Gourmetfein
72 Solymosi Marton (Hun) Bianchi Regional
73 Antonio Testa (Ita) Team Nippo
74 Luke Dunbar (GBr) CMI The Trilogy Group
75 Simeon Green (GBr) CMI The Trilogy Group
76 Pavlin Balinski (Bul) Hemus 1896
77 Dragan Spasic (Srb) Železnicar Niš
78 Andi Bajc (Slo) Salcano
79 Vladimir Koev (Bul) Gios Deyser – Leon Kastro
80 Konrad Kott (Pol) BDC – Marcpol Team 0:07:44
81 Corne Van Kessel (Ned) Telenet – Fidea
82 Petar Panayotov (Bul) Železnicar Niš
83 Manuel Fedele (Ita) Hemus 1896 0:07:49
84 Goran Šmelcerovic (Srb) Radnicki Kragujevac
85 Plamen Dimov (Bul) Železnicar Niš
86 Charalampos Kastrantas (Gre) Gios Deyser – Leon Kastro
87 Bruno Radotic (Cro) Meridiana Kamen Team
88 Goran Cerovic (Srb) BSK Banja Luka
89 Marcel Ternovsek (Slo) Tusnad Cycling Team
90 Rene Joergensen (Den) Christina Watches – Onfone
91 Dejan Maric (Srb) Radnicki Kragujevac
92 Kersten Thiele (Ger) LKT Brandenburg
93 Marek Canecky (Svk) Salcano
94 Lukas Kalt (Swi) CCN-Hong Kong 0:15:41
95 Dragiša Jovic (BiH) Bosnia Herzegovnia National Team 0:16:47
96 Michael Humbert (Ger) LKT Brandenburg 0:17:02
97 Gergely Ivanics (Hun) Bianchi Regional 0:18:17
98 Sebastien Jullien (Fra) CMI The Trilogy Group
99 Stanimir Cholakov (Bul) BSK Banja Luka
100 Domagoj Breznik (Cro) Hemus 1896
101 Mujo Kurtovic (BiH) Bosnia Herzegovnia National Team
102 Konstantinos Efstathiou (Gre) Gios Deyser – Leon Kastro
103 Stefan Petrovski (Mkd) BSK Banja Luka
104 Marko Danilovic (Srb) Železnicar Niš
105 Miloš Stojanovic (Srb) Srbija Mladi Festina
106 Fatih Harmanci (Tur) Salcano
107 Lewis Fellas (GBr) CCN-Hong Kong 0:18:57
108 Aleksandar Milivojevic (Srb) Srbija Mladi Festina
109 Marko Stankovic (Srb) Srbija Mladi Festina
110 Djordje Stevanovic (Srb) Železnicar Niš 0:19:37
111 Marko Bogdanovic (Srb) Železnicar Niš
112 Vladimir Kuvalja (BiH) BSK Banja Luka
113 Aleksandr Sizko Antti (Fin) CCN-Hong Kong
114 Wojciech Szlachta (Pol) CCN-Hong Kong
115 Balint Bischof (Hun) Bianchi Regional
116 Nebojša Petrovic (Srb) BSK Banja Luka
117 Szabolcs Sebestyen (Rom) Tusnad Cycling Team 0:19:42
118 Ali Riza Tanriverdi (Tur) Turkey National Team
119 Ahmet Akdilek (Tur) Salcano 0:20:12
120 Zbignew Gucwa (Pol) CMI The Trilogy Group
DNS Gabor Kasa (Srb) Salcano

Prolazni ciljevi u 3 3 etapi / Intermediate sprints in stage
Mrčajevci
1 RUS19890613 RUS 125 Dmitry Mokrov TIK 5
2 FRA19870131 USA 84 Sebastien Jullien CMI 3
3 POL19890527 POL 65 Piotr Kirpsza BDC 2
4 GRE19890316 GRE 211 Apostolos Bouglas TKT 1
Užice
1 BEL19780810 BEL 22 Bart Wellens FID 5
2 POL19760210 POL 62 Marcin Sapa BDC 3
3 FRA19801029 USA 82 Gullaume Soula CMI 2
4 SLO19881114 TUR 2 Andi Bajc SLC 1

Brdski ciljevi u 3 3 etapi / Hill climbs sprints in stage
Vučkovica
1 POL19760210 62 Marcin Sapa BDC 3 POL
2 SVK19840808 31 Matej Jurco WHI 2 CZE
3 CRO19801212 186 Rezman Bostjan HEM 1 BUL
Bela zemlja
1 DEN19931214 46 Alexander * Kamp CWO 5 DEN
2 FRA19801029 82 Gullaume Soula CMI 3 USA
3 POL19760210 62 Marcin Sapa BDC 2 POL
4 AUT19891117 74 Lukas Stoiber RAD 1 AUT
M.S. Overpass
1 DEN19931214 46 Alexander * Kamp CWO 3 DEN
2 POL19760210 62 Marcin Sapa BDC 2 POL
3 BEL19780810 22 Bart Wellens FID 1 BEL
Tara
1 DEN19931214 46 Alexander * Kamp CWO 5 DEN
2 RUS19920308 123 Alexander * Foliforov TIK 3 RUS
3 DEN19740601 41 Michael Rasmussen CWO 2 DEN
4 GER19810721 43 Stefan Schumacher CWO 1 DEN


Generalni plasman nakon 3 3 etape / Individual general clasification after stage

1 Stefan Schumacher (Ger) Christina Watches – Onfone 8:59:44
2 Sergei Rudaskov (Rus) Itera – Katusha 0:00:20
3 Alexander Kamp (Den) Christina Watches – Onfone 0:00:24
4 Maarten De Jonge (Ned) CCN-Hong Kong 0:00:28
5 Matija Kvasina (Cro) Tusnad Cycling Team
6 Michael Rasmussen (Den) Christina Watches – Onfone
7 Mustafa Sayar (Tur) Turkey National Team
8 Alexander Prishpetnyy (Rus) Itera – Katusha
9 Alexander Foliforov (Rus) Itera – Katusha
10 Gabor Fejes (Hun) Bianchi Regional
11 Maximiliano Richeze (Arg) Team Nippo 0:01:18
12 Dmitry Mokrov (Rus) Itera – Katusha 0:01:23
13 Marcin Sapa (Pol) BDC – Marcpol Team 0:01:24
14 Piotr Kirpsza (Pol) BDC – Marcpol Team 0:01:27
15 Damian Walczak (Pol) BDC – Marcpol Team 0:01:28
16 Tom Meeusen (Bel) Telenet – Fidea
17 Joeri Adams (Bel) Telenet – Fidea
18 Georgios Bouglas (Gre) Gios Deyser – Leon Kastro
19 Mirac Kal (Tur) Turkey National Team
20 Alessandro Malagoti (Ita) Hemus 1896
21 Blaž Bonca (Slo) Meridiana Kamen Team
22 Matej Jurco (Svk) Whirlpool – Author
23 Daniel Paulus (Aut) RC Arbö Wels Gourmetfein
24 Simone Campagnaro (Ita) Team Nippo
25 Fortunato Balliani (Ita) Team Nippo
26 Nebojša Jovanovic (Srb) Radnicki Kragujevac
27 Jiri Polnicky (Cze) Whirlpool – Author
28 Stefan Rucker (Aut) RC Arbö Wels Gourmetfein
29 Dmitriy Kosyakov (Rus) Itera – Katusha
30 Nikola Dal Santo (Ita) Hemus 1896
31 Jaume Rovira Pous (Spa) Gios Deyser – Leon Kastro
32 Vincenzo Garofolo (Ita) Team Nippo
33 Jiri Hudecek (Cze) Whirlpool – Author
34 Maurizio Biondo (Ita) Meridiana Kamen Team
35 Ivan Stevic (Srb) Salcano 0:01:50
36 Enrico Rossi (Ita) Meridiana Kamen Team 0:01:51
37 Bart Wellens (Bel) Telenet – Fidea 0:01:58
38 Nico Hesslich (Ger) LKT Brandenburg 0:01:59
39 Joshua Prete (Aus) Whirlpool – Author 0:02:01
40 Jovan Zekavica (Srb) Srbija Mladi Festina
41 Thomas Frei (Swi) Christina Watches – Onfone
42 Tobias Knaup (Ger) LKT Brandenburg
43 Frederik Wilmann (Nor) Christina Watches – Onfone
44 Mert Mutlu (Tur) Turkey National Team 0:02:12
45 Rezman Bostjan (Cro) Hemus 1896
46 Nazim Bakirci (Tur) Turkey National Team 0:03:06
47 Nikola Kozomara (Srb) Srbija Mladi Festina
48 Bastian Menzel (Ger) LKT Brandenburg
49 Frantisek Padour (Cze) Whirlpool – Author
50 Esad Hasanovic (Srb) Radnicki Kragujevac
51 Roberto Cesaro (Ita) Meridiana Kamen Team 0:03:24
52 Adam Wadecki (Pol) BDC – Marcpol Team 0:04:46
53 Matej Marin (Slo) RC Arbö Wels Gourmetfein
54 Gullaume Soula (Fra) CMI The Trilogy Group 0:04:51
55 Kemal Kucujbay (Tur) Turkey National Team 0:04:52
56 Svetislav Blagojevic (Srb) Radnicki Kragujevac
57 Dariusz Baranowski (Pol) BDC – Marcpol Team
58 Rob Peeters (Bel) Telenet – Fidea
59 Luka Grubic (Cro) Meridiana Kamen Team
60 Gergeli Kiss (Hun) Bianchi Regional
61 Henry Frusto (Ita) Team Nippo
62 Julien Schick (Fra) CMI The Trilogy Group
63 Jakub Vecera (Cze) Whirlpool – Author
64 Tamas Csicsaky (Rom) Tusnad Cycling Team
65 Lukas Stoiber (Aut) RC Arbö Wels Gourmetfein 0:05:01
66 Arnaud Jouffroy (Fra) Telenet – Fidea 0:05:23
67 Apostolos Bouglas (Gre) Gios Deyser – Leon Kastro 0:05:27
68 Zoltan Vigh (Hun) Bianchi Regional 0:05:35
69 Henning Bommel (Ger) LKT Brandenburg 0:07:08
70 Andi Bajc (Slo) Salcano
71 Solymosi Marton (Hun) Bianchi Regional
72 Dragan Spasic (Srb) Železnicar Niš
73 Andreas Graf (Aut) RC Arbö Wels Gourmetfein
74 Simeon Green (GBr) CMI The Trilogy Group
75 Vladimir Koev (Bul) Gios Deyser – Leon Kastro
76 Petar Panayotov (Bul) Železnicar Niš 0:07:54
77 Kersten Thiele (Ger) LKT Brandenburg 0:07:55
78 Marcel Ternovsek (Slo) Tusnad Cycling Team 0:07:56
79 Manuel Fedele (Ita) Hemus 1896 0:07:59
80 Charalampos Kastrantas (Gre) Gios Deyser – Leon Kastro
81 Goran Šmelcerovic (Srb) Radnicki Kragujevac
82 Plamen Dimov (Bul) Železnicar Niš
83 Rene Joergensen (Den) Christina Watches – Onfone
84 Bruno Radotic (Cro) Meridiana Kamen Team
85 Dejan Maric (Srb) Radnicki Kragujevac
86 Marek Canecky (Svk) Salcano
87 Corne Van Kessel (Ned) Telenet – Fidea 0:08:18
88 Antonio Testa (Ita) Team Nippo 0:10:56
89 Luke Dunbar (GBr) CMI The Trilogy Group
90 Konrad Kott (Pol) BDC – Marcpol Team 0:11:42
91 Goran Cerovic (Srb) BSK Banja Luka 0:11:43
92 Pavlin Balinski (Bul) Hemus 1896 0:15:51
93 Fatih Harmanci (Tur) Salcano 0:18:27
94 Arnold Lukacs (Rom) Tusnad Cycling Team 0:18:45
95 Aleksandar Milivojevic (Srb) Srbija Mladi Festina 0:19:07
96 Sebastien Jullien (Fra) CMI The Trilogy Group 0:19:12
97 Wojciech Szlachta (Pol) CCN-Hong Kong 0:19:47
98 Ali Riza Tanriverdi (Tur) Turkey National Team 0:19:52
99 Ahmet Akdilek (Tur) Salcano 0:20:22
100 Dragiša Jovic (BiH) Bosnia Herzegovnia National Team 0:20:38
101 Michael Humbert (Ger) LKT Brandenburg 0:21:24
102 Marko Danilovic (Srb) Železnicar Niš 0:22:15
103 Konstantinos Efstathiou (Gre) Gios Deyser – Leon Kastro
104 Marko Stankovic (Srb) Srbija Mladi Festina 0:22:55
105 Djordje Stevanovic (Srb) Železnicar Niš 0:23:35
106 Lukas Kalt (Swi) CCN-Hong Kong 0:24:34
107 Stanimir Cholakov (Bul) BSK Banja Luka 0:26:14
108 Gergely Ivanics (Hun) Bianchi Regional 0:27:07
109 Stefan Petrovski (Mkd) BSK Banja Luka 0:27:10
110 Miloš Stojanovic (Srb) Srbija Mladi Festina
111 Lewis Fellas (GBr) CCN-Hong Kong 0:27:50
112 Nebojša Petrovic (Srb) BSK Banja Luka 0:27:57
113 Marko Bogdanovic (Srb) Železnicar Niš 0:28:30
114 Szabolcs Sebestyen (Rom) Tusnad Cycling Team 0:28:35
115 Zbignew Gucwa (Pol) CMI The Trilogy Group 0:29:29
116 Aleksandr Sizko Antti (Fin) CCN-Hong Kong 0:30:25
117 Vladimir Kuvalja (BiH) BSK Banja Luka 0:31:55
118 Mujo Kurtovic (BiH) Bosnia Herzegovnia National Team 0:35:45
119 Domagoj Breznik (Cro) Hemus 1896 0:35:49
120 Balint Bischof (Hun) Bianchi Regional

Generalni ekipni plasman posle etape / General team odrer affter stage 

1 CHRISTINA WATCHES-ONFONE 27 h 00 ‘ 18 ”
2 ITERA KATUSHA 27 h 00 ‘ 34 ” 00 ‘ 16 ”
3 TURKEY NATIONAL TEAM 27 h 03 ‘ 20 ” 03 ‘ 02 ”
4 BDC MARCPOL TEAM 27 h 03 ‘ 36 ” 03 ‘ 18 ”
5 TELENET-FIDEA 27 h 03 ‘ 36 ” ‘ ‘
6 TEAM NIPPO 27 h 03 ‘ 36 ” ‘ ‘
7 WHIRLPOOL AUTHOR 27 h 03 ‘ 36 ” ‘ ‘
8 MERIDIANA KAMEN TEAM 27 h 04 ‘ 09 ” 03 ‘ 51 ”
9 HEMUS 1896 27 h 04 ‘ 20 ” 04 ‘ 02 ”
10 LKT BRANDENBURG 27 h 06 ‘ 20 ” 06 ‘ 02 ”
11 GIOS DESEYR LEON KASTRO 27 h 07 ‘ 00 ” 06 ‘ 42 ”
12 RC ARBO WEIS GOURMETFEIN 27 h 07 ‘ 00 ” ‘ ‘
13 BIANCHI REGIONAL 27 h 07 ‘ 38 ” 07 ‘ 20 ”
14 RADNIČKI KRAGUJEVAC 27 h 08 ‘ 38 ” 08 ‘ 20 ”
15 TUSNAD CYCLING TEAM 27 h 09 ‘ 24 ” 09 ‘ 06 ”
16 CMI The Trilogy Group 27 h 16 ‘ 04 ” 15 ‘ 46 ”
17 SALCANO 27 h 16 ‘ 20 ” 16 ‘ 02 ”
18 ŽELEZNIČAR NIŠ 27 h 22 ‘ 13 ” 21 ‘ 55 ”
19 SRBIJA MLADI FESTINA 27 h 22 ‘ 46 ” 22 ‘ 28 ”
20 CCN – HONG KONG 27 h 43 ‘ 21 ” 43 ‘ 03 ”
21 BSK BANJA LUKA 27 h 59 ‘ 47 ” 59 ‘ 29 ”

Brdski ciljevi posle 3 3 etape / Hill climbs sprints after stage
1 DEN19931214 46 Alexander * Kamp CWO 13
2 POL19760210 62 Marcin Sapa BDC 7
3 FRA19900221 25 Arnaud * Jouffroy FID 6
4 RUS19920308 123 Alexander * Foliforov TIK 6
5 FRA19801029 82 Gullaume Soula CMI 3
6 GER19920929 14 Kersten * Thiele LKT 3
7 HUN19780408 104 Gergely Ivanics BIA 3
8 GER19810721 43 Stefan Schumacher CWO 3
9 SVK19840808 31 Matej Jurco WHI 2
10 DEN19740601 41 Michael Rasmussen CWO 2
11 POL19890527 65 Piotr Kirpsza BDC 1
12 BEL19780810 22 Bart Wellens FID 1
13 CRO19801212 186 Rezman Bostjan HEM 1
14 AUT19891117 74 Lukas Stoiber RAD 1

Bodovni plasman posle 3 3 etape / Point clasificcation after stage
1 SRB19800312 1 Ivan Stević SLC 15
2 ARG19830307 205 Maximiliano Richeze PPO 13
3 ITA19820505 54 Enrico Rossi MKT 13
4 GER19810721 43 Stefan Schumacher CWO 10
5 RUS19890613 125 Dmitry Mokrov TIK 8
6 GER19920929 14 Kersten * Thiele LKT 7
7 RUS19840806 122 Sergei Rudaskov TIK 7
8 POL19771223 64 Adam Wadecki BDC 7
9 SLO19800702 71 Matej Marin RAD 7
10 FRA19900221 25 Arnaud * Jouffroy FID 6
11 POL19760210 62 Marcin Sapa BDC 6
12 BEL19780810 22 Bart Wellens FID 5
13 SLO19870218 164 Marcel Ternovsek TCT 5
14 DEN19931214 46 Alexander * Kamp CWO 5
15 FRA19870131 84 Sebastien Jullien CMI 5
16 HUN19780408 104 Gergely Ivanics BIA 5
17 GRE19890316 211 Apostolos Bouglas TKT 4
18 NED19850309 114 Maarten De Jonge CCN 3
19 POL19890527 65 Piotr Kirpsza BDC 3
20 GER19901023 13 Nico * Hesslich LKT 3
21 FRA19801029 82 Gullaume Soula CMI 2
22 DEN19740601 41 Michael Rasmussen CWO 1
23 POL19840729 63 Damian Walczak BDC 1
24 ITA19810515 51 Maurizio Biondo MKT 1
25 GER19830223 11 Henning Bommel LKT 1
26 SLO19881114 2 Andi Bajc SLC 1

Trofej Bore Ivkovica / Trophy Bora Ivkovic

1 DEN19931214 46 Alexander * Kamp CWO 16 DEN
2 FRA19900221 25 Arnaud * Jouffroy FID 15 BEL
3 POL19760210 62 Marcin Sapa BDC 15 POL
4 GER19920929 14 Kersten * Thiele LKT 10 GER
5 GER19810721 43 Stefan Schumacher CWO 8 DEN
6 RUS19920308 123 Alexander * Foliforov TIK 8 RUS
7 RUS19890613 125 Dmitry Mokrov TIK 8 RUS
8 HUN19780408 104 Gergely Ivanics BIA 8 HUN
9 SRB19800312 1 Ivan Stević SLC 7 TUR
10 BEL19780810 22 Bart Wellens FID 6 BEL
11 ARG19830307 205 Maximiliano Richeze PPO 5 JPN
12 ITA19820505 54 Enrico Rossi MKT 5 CRO

Jerseys owner – Vlasnici majca
Yellow Schumacher Stefan 43
Green Stevi 1 ć Ivan
Blue Kamp Alexander * 46
White Kamp Alexander * 46
Dot Kamp Alexander * 46

Redosled vozila u sledecoj etapi / Team car order for next stage
1 CHRISTINA WATCHES-ONFONE
2 ITERA KATUSHA
3 CCN – HONG KONG
4 TUSNAD CYCLING TEAM
5 TURKEY NATIONAL TEAM
6 BIANCHI REGIONAL
7 TEAM NIPPO
8 BDC MARCPOL TEAM
9 TELENET-FIDEA
10 GIOS DESEYR LEON KASTRO
11 HEMUS 1896
12 MERIDIANA KAMEN TEAM
13 WHIRLPOOL AUTHOR
14 RC ARBO WEIS GOURMETFEIN
15 RADNIČKI KRAGUJEVAC
16 SALCANO
17 LKT BRANDENBURG
18 SRBIJA MLADI FESTINA
19 CMI The Trilogy Group
20 ŽELEZNIČAR NIŠ
21 BSK BANJA LUKA
22 BIH NATIONAL TEAM

Art. 12.1.040 UCI Regulations
Point 11.1.2 Pushing off against a car
No. 25 Arnaud Jouffroy FRA19900221 (FID)
Fine of 30 CHF and he will be credited with 10″
Član 12.1.040 UCI pravilnika
Tačka 11.1.2 držanje od vozila
No. 25 Arnaud Jouffroy FRA19900221 (FID)
Kazna 30 CHF i kaznenih 10″TOUR DE SERBIA 2012

(BiciSvet.com/tds.co.rs/ĐorđePejković)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

2 thoughts on “Tour de Serbie 2012 stage 3 Kragujevac-Bajina Bašta 173km

  1. Dado Loncar says:

    Lako je Stefanu pobjedjivati kad nosi prezime na koje se loži boginja brzine 🙂

    Reply

Leave a Reply