La Vuelta ’12 Logroño – Logroño E5

Pin It

Distanca: 172km
Najviši vrh: 710m
Kategorija: “Rolling”
Konačano šansa, kojih neće biti mnogo na Vuelti, za brze finišere, dok će se favoriti čuvati za sutra. Sprinteri, koji se pojave na startu u Pamploni, sigurno neće prepustiti ovu etapu beguncima. Ovo po severno-evropskim standardima nije potpuno ravna etapa ali je ipak u ravnijem ćošku Španije gde će u poslednjih 40km momci proći tri puta kroz cilj pre završnog sprinta koji je na širokom i pravom bulevaru. – La-Vuelta-2012-startna-lista –

REZULTATI:

1 John Degenkolb (Ger) Argos-Shimano 4:10:37
2 Daniele Bennati (Ita) Radioshack-Nissan
3 Gianni Meersman (Bel) Lotto Belisol Team
4 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ-Big Mat
5 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale
6 Raymond Kreder (Ned) Garmin – Sharp
7 Allan Davis (Aus) Orica – GreenEdge
8 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
9 Leonardo Fabio Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne
10 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team
11 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Caja Rural
12 Dennis Van Winden (Ned) Rabobank Cycling Team
13 Koldo Fernandez (Spa) Garmin – Sharp
14 Davide Vigano (Ita) Lampre – ISD
15 Klaas Lodewyck (Bel) BMC Racing Team
16 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team
17 Zdenek Stybar (Cze) Omega Pharma-Quickstep
18 Davide Cimolai (Ita) Lampre – ISD
19 Jan Bakelants (Bel) Radioshack-Nissan
20 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel – Euskadi
21 Ben Swift (GBr) Sky Procycling
22 Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quickstep
23 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quickstep
24 Florent Barle (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
25 Koen De Kort (Ned) Argos-Shimano
26 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team
27 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Movistar Team
28 Linus Gerdemann (Ger) Radioshack-Nissan
29 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team
30 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
31 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
32 William Bonnet (Fra) FDJ-Big Mat
33 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank – Tinkoff Bank
34 Andrey Kashechkin (Kaz) Astana Pro Team
35 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling
36 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Cannondale
37 Alexandre Geniez (Fra) Argos-Shimano
38 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank – Tinkoff Bank
39 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team
40 Marcos Garcia (Spa) Caja Rural
41 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale
42 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team
43 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
44 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale
45 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale
46 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team
47 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling
48 Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team
49 Andrew Talansky (USA) Garmin – Sharp
50 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team
51 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team
52 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team
53 Maxime Monfort (Bel) Radioshack-Nissan
54 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
55 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team
56 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
57 Rémi Pauriol (Fra) FDJ-Big Mat
58 Tomasz Marczynski (Pol) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team
59 Andre Fernando S. Martins Cardoso (Por) Caja Rural
60 Gatis Smukulis (Lat) Katusha Team
61 Fredrik Carl Wilhelm Kessiakoff (Swe) Astana Pro Team
62 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
63 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling
64 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
65 Damiano Cunego (Ita) Lampre – ISD
66 Laurent Didier (Lux) Radioshack-Nissan
67 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel – Euskadi
68 Dario Cataldo (Ita) Omega Pharma-Quickstep
69 Igor Anton (Spa) Euskaltel – Euskadi
70 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Saxo Bank – Tinkoff Bank
71 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel – Euskadi
72 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale
73 Tiago Machado (Por) Radioshack-Nissan
74 Kevin Seeldraeyers (Bel) Astana Pro Team
75 Arnaud Courteille (Fra) FDJ-Big Mat
76 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD
77 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team
78 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel – Euskadi
79 Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale
80 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel – Euskadi
81 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre – ISD
82 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team
83 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
84 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale
85 Johan Van Summeren (Bel) Garmin – Sharp
86 Vicente Reynes Mimo (Spa) Lotto Belisol Team
87 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma-Quickstep
88 Christophe Le Mevel (Fra) Garmin – Sharp
89 Hernani Broco (Por) Caja Rural
90 Mitchell Docker (Aus) Orica – GreenEdge
91 Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD
92 David De La Fuente Rasilla (Spa) Caja Rural
93 Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi
94 Tom Dumoulin (Ned) Argos-Shimano
95 Gustavo Cesar Veloso (Spa) Andalucia
96 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol Team
97 Grégory Rast (Swi) Radioshack-Nissan
98 Gabriel Rasch (Nor) FDJ-Big Mat
99 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team
100 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Sky Procycling
101 Johannes Fröhlinger (Ger) Argos-Shimano
102 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team
103 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team
104 Dominique Rollin (Can) FDJ-Big Mat
105 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team
106 Michel Kreder (Ned) Garmin – Sharp
107 Daniel Navarro Garcia (Spa) Saxo Bank – Tinkoff Bank
108 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Liquigas-Cannondale
109 Yohann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
110 Stef Clement (Ned) Rabobank Cycling Team
111 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
112 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank – Tinkoff Bank
113 Markel Irizar Aranburu (Spa) Radioshack-Nissan
114 Danny Pate (USA) Sky Procycling
115 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team
116 Thomas Peterson (USA) Garmin – Sharp
117 Yukihiro Doi (Jpn) Argos-Shimano
118 Xavier Florencio Cabre (Spa) Katusha Team
119 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
120 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
121 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale
122 Mikel Landa Meana (Spa) Euskaltel – Euskadi
123 Angel Vicioso Arcos (Spa) Katusha Team
124 Hayden Roulston (NZl) Radioshack-Nissan
125 Egor Silin (Rus) Astana Pro Team
126 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team
127 Morris Possoni (Ita) Lampre – ISD
128 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team
129 Kevin De Weert (Bel) Omega Pharma-Quickstep
130 Ivan Velasco Murillo (Spa) Euskaltel – Euskadi
131 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale
132 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne
133 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling
134 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team
135 Martijn Maaskant (Ned) Garmin – Sharp
136 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia
137 Pablo Lechuga Rodriguez (Spa) Andalucia
138 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
139 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol Team
140 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Saxo Bank – Tinkoff Bank
141 Rafal Majka (Pol) Saxo Bank – Tinkoff Bank 0:00:21
142 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Belisol Team 0:00:32
143 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia
144 Rafael Valls Ferri (Spa) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team
145 Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quickstep
146 Frantisek Rabon (Cze) Omega Pharma-Quickstep
147 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne
148 Kristof Vandewalle (Bel) Omega Pharma-Quickstep
149 Antonio Piedra Perez (Spa) Caja Rural
150 Thierry Hupond (Fra) Argos-Shimano
151 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD
152 Thomas Dekker (Ned) Garmin – Sharp
153 Olivier Kaisen (Bel) Lotto Belisol Team
154 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
155 Adrian Palomares Villaplana (Spa) Andalucia
156 Cheng Ji (Chn) Argos-Shimano
157 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
158 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team
159 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team
160 Matti Breschel (Den) Rabobank Cycling Team
161 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team
162 Bertjan Lindeman (Ned) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team
163 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Andalucia
164 Daniel Teklehaymanot (Eri) Orica – GreenEdge
165 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
166 Denis Menchov (Rus) Katusha Team
167 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Saxo Bank – Tinkoff Bank
168 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ-Big Mat
169 Javier Ramirez Abeja (Spa) Andalucia
170 Pieter Weening (Ned) Orica – GreenEdge
171 Simon Clarke (Aus) Orica – GreenEdge
172 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD
173 Stephen Cummings (GBr) BMC Racing Team
174 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
175 Sergio Carrasco Garcia (Spa) Andalucia
176 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
177 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling
178 Richie Porte (Aus) Sky Procycling
179 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ-Big Mat
180 Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team
181 Danail Andonov Petrov (Bul) Caja Rural 0:00:45
182 Travis Meyer (Aus) Orica – GreenEdge 0:00:46
183 Simon Geschke (Ger) Argos-Shimano 0:00:48
184 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol Team 0:01:13
185 Julian Dean (NZl) Orica – GreenEdge
186 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol Team 0:01:17
187 Cameron Meyer (Aus) Orica – GreenEdge 0:02:36
188 Wesley Sulzberger (Aus) Orica – GreenEdge 0:03:09
189 Daniele Ratto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:03:30
190 Joost Van Leijen (Ned) Lotto Belisol Team 0:03:38
191 Javier Chacon (Spa) Andalucia 0:04:43
192 Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Caja Rural
193 Aitor Galdos Alonso (Spa) Caja Rural

GENERALNI PLASMAN

1 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 17:29:22
2 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling 0:00:01
3 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank – Tinkoff Bank 0:00:05
4 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:09
5 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team
6 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling 0:00:11
7 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 0:00:14
8 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale 0:00:24
9 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 0:00:36
10 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:46
11 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Movistar Team 0:00:47
12 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Sky Procycling 0:00:52
13 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:00:53
14 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre – ISD
15 Tomasz Marczynski (Pol) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team 0:00:55
16 Igor Anton (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:57
17 Daniel Navarro Garcia (Spa) Saxo Bank – Tinkoff Bank
18 Kevin Seeldraeyers (Bel) Astana Pro Team 0:01:17
19 Andrew Talansky (USA) Garmin – Sharp 0:01:26
20 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol Team 0:01:33
21 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD 0:01:34
22 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:35
23 Maxime Monfort (Bel) Radioshack-Nissan 0:01:38
24 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel – Euskadi
25 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:01:50
26 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale 0:01:55
27 Marcos Garcia (Spa) Caja Rural 0:02:01
28 Damiano Cunego (Ita) Lampre – ISD 0:02:15
29 Yohann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:02:25
30 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:02:35
31 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:40
32 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team 0:02:41
33 Andre Fernando S. Martins Cardoso (Por) Caja Rural 0:02:48
34 Linus Gerdemann (Ger) Radioshack-Nissan
35 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
36 Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi 0:02:53
37 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:41
38 Hernani Broco (Por) Caja Rural 0:03:43
39 Andrey Kashechkin (Kaz) Astana Pro Team 0:03:53
40 Tiago Machado (Por) Radioshack-Nissan 0:04:10
41 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team 0:04:24
42 Fredrik Carl Wilhelm Kessiakoff (Swe) Astana Pro Team 0:04:28
43 Rémi Pauriol (Fra) FDJ-Big Mat 0:04:42
44 Adrian Palomares Villaplana (Spa) Andalucia 0:04:52
45 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:05:00
46 Egor Silin (Rus) Astana Pro Team 0:05:06
47 Ivan Velasco Murillo (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:05:25
48 Mikel Landa Meana (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:05:27
49 Jan Bakelants (Bel) Radioshack-Nissan 0:05:48
50 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:06:15
51 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:06:21
52 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Belisol Team 0:06:38
53 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team 0:06:43
54 Laurent Didier (Lux) Radioshack-Nissan 0:06:45
55 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:06:55
56 Rafal Majka (Pol) Saxo Bank – Tinkoff Bank 0:06:59
57 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team 0:07:16
58 Pablo Lechuga Rodriguez (Spa) Andalucia
59 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:07:18
60 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team 0:07:22
61 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD 0:07:30
62 Alexandre Geniez (Fra) Argos-Shimano 0:07:50
63 Tom Dumoulin (Ned) Argos-Shimano 0:07:51
64 Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team 0:08:08
65 Kevin De Weert (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:08:50
66 Koen De Kort (Ned) Argos-Shimano 0:09:37
67 Vicente Reynes Mimo (Spa) Lotto Belisol Team 0:09:38
68 Michel Kreder (Ned) Garmin – Sharp 0:09:42
69 Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quickstep 0:09:47
70 Simon Clarke (Aus) Orica – GreenEdge 0:10:02
71 Arnaud Courteille (Fra) FDJ-Big Mat 0:10:17
72 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team 0:10:34
73 Christophe Le Mevel (Fra) Garmin – Sharp 0:10:39
74 Kristof Vandewalle (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:10:51
75 Denis Menchov (Rus) Katusha Team 0:10:56
76 Morris Possoni (Ita) Lampre – ISD 0:11:03
77 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Liquigas-Cannondale 0:11:05
78 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:11:49
79 David De La Fuente Rasilla (Spa) Caja Rural 0:11:51
80 Antonio Piedra Perez (Spa) Caja Rural 0:12:08
81 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team 0:12:46
82 Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale 0:12:48
83 Dario Cataldo (Ita) Omega Pharma-Quickstep 0:12:58
84 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia 0:13:15
85 Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quickstep 0:13:25
86 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
87 Gabriel Rasch (Nor) FDJ-Big Mat 0:13:33
88 Johan Van Summeren (Bel) Garmin – Sharp 0:13:34
89 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia 0:14:04
90 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team 0:14:16
91 Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team 0:15:03
92 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team
93 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:15:08
94 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:15:12
95 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Saxo Bank – Tinkoff Bank 0:15:13
96 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team 0:15:14
97 Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD 0:15:40
98 Zdenek Stybar (Cze) Omega Pharma-Quickstep 0:15:54
99 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Saxo Bank – Tinkoff Bank 0:16:05
100 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 0:16:07
101 Gustavo Cesar Veloso (Spa) Andalucia 0:16:32
102 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Saxo Bank – Tinkoff Bank 0:16:33
103 Markel Irizar Aranburu (Spa) Radioshack-Nissan 0:16:54
104 Gatis Smukulis (Lat) Katusha Team 0:16:57
105 Johannes Fröhlinger (Ger) Argos-Shimano 0:17:15
106 Thierry Hupond (Fra) Argos-Shimano 0:17:50
107 Richie Porte (Aus) Sky Procycling 0:18:38
108 Florent Barle (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:19:17
109 Javier Ramirez Abeja (Spa) Andalucia 0:19:18
110 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 0:19:20
111 John Degenkolb (Ger) Argos-Shimano 0:19:37
112 Klaas Lodewyck (Bel) BMC Racing Team 0:19:38
113 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel – Euskadi
114 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank – Tinkoff Bank 0:19:43
115 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:19:46
116 Rafael Valls Ferri (Spa) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team 0:19:57
117 Frantisek Rabon (Cze) Omega Pharma-Quickstep 0:20:04
118 Gianni Meersman (Bel) Lotto Belisol Team 0:20:26
119 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team 0:20:30
120 Cameron Meyer (Aus) Orica – GreenEdge 0:20:38
121 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team 0:21:06
122 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale 0:21:11
123 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale 0:21:14
124 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team 0:21:15
125 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:21:20
126 Yukihiro Doi (Jpn) Argos-Shimano 0:21:33
127 Danail Andonov Petrov (Bul) Caja Rural 0:22:17
128 Daniel Teklehaymanot (Eri) Orica – GreenEdge 0:22:18
129 Bertjan Lindeman (Ned) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team 0:22:20
130 Grégory Rast (Swi) Radioshack-Nissan 0:22:21
131 Stef Clement (Ned) Rabobank Cycling Team 0:22:25
132 Daniele Bennati (Ita) Radioshack-Nissan 0:22:39
133 Koldo Fernandez (Spa) Garmin – Sharp 0:22:40
134 Thomas Peterson (USA) Garmin – Sharp
135 Sergio Carrasco Garcia (Spa) Andalucia 0:22:46
136 Olivier Kaisen (Bel) Lotto Belisol Team 0:22:50
137 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD 0:22:59
138 Leonardo Fabio Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:23:08
139 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:23:17
140 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 0:23:36
141 Xavier Florencio Cabre (Spa) Katusha Team 0:23:45
142 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:23:49
143 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:24:11
144 Dominique Rollin (Can) FDJ-Big Mat 0:24:26
145 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol Team 0:24:31
146 William Bonnet (Fra) FDJ-Big Mat 0:24:36
147 Stephen Cummings (GBr) BMC Racing Team 0:24:39
148 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team 0:24:44
149 Hayden Roulston (NZl) Radioshack-Nissan
150 Dennis Van Winden (Ned) Rabobank Cycling Team 0:24:45
151 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale 0:24:46
152 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale 0:25:00
153 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ-Big Mat 0:25:10
154 Simon Geschke (Ger) Argos-Shimano 0:25:13
155 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale 0:25:16
156 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 0:25:32
157 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol Team 0:26:02
158 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling 0:26:11
159 Allan Davis (Aus) Orica – GreenEdge 0:26:14
160 Thomas Dekker (Ned) Garmin – Sharp 0:26:16
161 Pieter Weening (Ned) Orica – GreenEdge 0:26:24
162 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling 0:26:53
163 Travis Meyer (Aus) Orica – GreenEdge 0:26:54
164 Davide Vigano (Ita) Lampre – ISD 0:27:43
165 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 0:27:52
166 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team 0:28:00
167 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale 0:28:31
168 Daniele Ratto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:28:46
169 Davide Cimolai (Ita) Lampre – ISD 0:29:29
170 Cheng Ji (Chn) Argos-Shimano 0:29:38
171 Javier Chacon (Spa) Andalucia 0:30:36
172 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Cannondale 0:31:05
173 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank – Tinkoff Bank 0:31:20
174 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team 0:31:28
175 Danny Pate (USA) Sky Procycling 0:31:35
176 Wesley Sulzberger (Aus) Orica – GreenEdge 0:31:38
177 Aitor Galdos Alonso (Spa) Caja Rural 0:31:41
178 Mitchell Docker (Aus) Orica – GreenEdge 0:31:44
179 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ-Big Mat 0:31:50
180 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol Team 0:32:38
181 Ben Swift (GBr) Sky Procycling 0:33:18
182 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ-Big Mat 0:33:32
183 Julian Dean (NZl) Orica – GreenEdge 0:34:04
184 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Caja Rural 0:34:35
185 Raymond Kreder (Ned) Garmin – Sharp 0:34:58
186 Angel Vicioso Arcos (Spa) Katusha Team 0:35:15
187 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team 0:36:00
188 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Andalucia 0:36:33
189 Matti Breschel (Den) Rabobank Cycling Team 0:37:33
190 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team 0:38:49
191 Martijn Maaskant (Ned) Garmin – Sharp 0:39:27
192 Joost Van Leijen (Ned) Lotto Belisol Team 0:40:41
193 Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Caja Rural 0:42:23

ZELENA MAJICA

1 John Degenkolb (Ger) Argos-Shimano 50  bod
2 Allan Davis (Aus) Orica – GreenEdge 29
3 Simon Clarke (Aus) Orica – GreenEdge 27
4 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale 27
5 Daniele Bennati (Ita) Radioshack-Nissan 26
6 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 25
7 Gianni Meersman (Bel) Lotto Belisol Team 24
8 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 20
9 Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quickstep 20
10 Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team 18

TAČKASTA MAJICA

1 Simon Clarke (Aus) Orica – GreenEdge 16  bod
2 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team 11
3 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 10
4 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne 10
5 Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quickstep 8
6 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 6
7 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team 6
8 Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team 5
9 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank – Tinkoff Bank 4
10 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia 4

KOMBINACIJA

1 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 15  bod
2 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 18
3 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling 26
4 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank – Tinkoff Bank 27
5 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale 35
6 Marcos Garcia (Spa) Caja Rural 57
7 Simon Clarke (Aus) Orica – GreenEdge 74
8 Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team 82
9 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne 83
10 Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quickstep 83

(BiciSvet.com/cyclingnews.com/OlePaikkonen)

Facebook Comments

comments

Powered by New Facebook Comments

Leave a Reply